2. etap Tour de Pologne 2021. Niełatwa trasa i premie do zdobycia

przemysl zamosc tour de pologne typy

Ruszyła machina największego wyścigu kolarskiego w Polsce. Peleton z Lubelszczyzny przenosi się na Podkarpacie. Kto wygra bardzo ciekawy i wymagający etap numer dwa TdP?

Kto będzie groźny na 2. etapie Tour de Pologne? Typy bukmacherskie

W STS oferta na Tour de Pologne jest bogata i dynamiczna. Każdy etap bowiem przynosi rozstrzygnięcia i aktualizację wśród kursów i faworytów. Z tego powodu każdy gracz musi dokładnie sprawdzić do kiedy dany zakład jest aktualny. Na czas trwania kolejnych etapów kursy nie są dostępne, ale pojawiają się po i przed kolejnym odcinkiem trasy Tour de Pologne.

Jeśli chodzi o mnogość zakładów, to gracze mogą obstawiać faworytów do wygrania etapu, jak i końcowej klasyfikacji. To jeszcze nie wszystko, bo więcej zakładów dotyczy ostatecznych rozstrzygnięć na Tour de Pologne. Można typować m.in. narodowość zwycięzcy, grupę którą triumfator będzie reprezentował, przewagę czasową, czy też najwyższe miejsce jakie zajmie polski kolarz i czy będzie nim Michał Kwiatkowski z brytyjskiej grupy Ineos.

🚴 Kursy na kolarstwo znajdziesz w STS! Odbierz bonusy bukmacherskie i typuj swoich faworytów!

2. etap Tour de Pologne: Zamość – Przemyśl (201 km)

Trasa

Start etapu zaplanowano w Zamościu. Pierwsze, niemalże 30 kilometrów będzie bardzo pofałdowane, co z pewnością będzie wyzwaniem dla kolarzy. Do tego dochodzą dwie premie lotne. Środkową część etapu będzie można nazwać ciszą przed… emocjami. Na ostatnich 30 kilometrach zawodników czeka kilka wzniesień i dwie premie górskie III kategorii. Meta usytuowana będzie w Przemyślu.

Kiedy odbędzie się 6. etap Tour de Pologne?

Wtorek, 10 sierpnia

Gdzie oglądać 6. etap wyścigu w Katowicach?

TVP Sport (13:30-19:05), TVP 1 (17:25-19:15)

Tags: