Odpowiedzialny bukmacher

STS jest największym bukmacherem w Polsce. Firma prowadzi działalność legalnie, w oparciu o udzieloną licencję Ministerstwa Finansów RP. Bukmacher jest wiarygodnym podmiotem, który spełnia wszystkie wymogi polskiego prawa. STS jest odpowiedzialną firmą, która regularnie inwestuje w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z myślą o bezpieczeństwie i komforcie swoich użytkowników. Bo należy pamiętać, że choć zakłady bukmacherskie to przede wszystkim gra wiedzy i umiejętności, to jednak, jako że jest to rozrywka związana z pieniędzmi, istnieją narzędzia mające na celu korzystanie z niej w sposób bezpieczny i odpowiedzialny. Dlatego też od kilku lat skutecznie rozwijamy w STS ideę Odpowiedzialnej Gry będąc w tym zakresie pionierem na krajowym rynku i realizując wytyczne Ministerstwa Finansów w tym obszarze. Zarówno nasza aplikacja, jak i strona internetowa dostarczają graczom kluczowej wiedzy na jej temat, a także szereg narzędzi umożliwiających kontrolę zachowań i samoograniczania w ramach gry.

Każdy gracz ma możliwość blokady swojej aktywności na 24 godziny. W tym czasie nie może uczestniczyć w zakładach, a zmieni się to automatycznie po upływie czasu zawieszenia. Co więcej ma także opcję blokady gry (samowykluczenie) na okres trzech miesięcy. W okresie wskazanym przez gracza decyzja o zawieszeniu aktywności jest nieodwołalna. Posiadamy także limity czasowe ustawiane przez graczy – dzienne i miesięczne. Po ich przekroczeniu zawieranie zakładów nie jest możliwe. Ponadto na naszych stronach jest także lista pytań, która pomoże użytkownikowi stwierdzić, czy sposób jego gry nie wskazuje na przekraczanie bezpiecznych granic. W razie jakichkolwiek wątpliwości, do dyspozycji klientów jest również działający 24/7 zespół konsultantów. Ponadto zatrudniamy sztab specjalistów, którzy w STS zajmują się wychwytywaniem sygnałów świadczących o potencjalnie niezdrowym podejściu gracza do obstawiania. Nasz zespół reaguje na takie sygnały i udziela graczom niezbędnego wsparcia.

Jedocześnie cały czas prowadzimy działania mające na celu rozbudowę idei odpowiedzialnej gry zarówno w zakresie treści i narzędzi na naszych stronach i aplikacjach, jak i w zakresie monitorowania zachowań naszych klientów.