Kategoria: Dart

Przedostatni turniej Premier League Darts 2022. Kto faworytem ćwierćfinałów?+

Przedostatni turniej Premier League Darts 2022. Kto faworytem ćwierćfinałów?

Premier League Darts 2022. Coraz bliżej fazy play off. Co wydarzy się w Glasgow?+

Premier League Darts 2022. Coraz bliżej fazy play off. Co wydarzy się w Glasgow?

Dziesiąty wieczór Premier League Darts 2022. Kto zagra w Manchesterze?+

Dziesiąty wieczór Premier League Darts 2022. Kto zagra w Manchesterze?

 

Typy na dart i analizy bukmacherskie

Gra w lotki zyskała w ostatnim czasie ogromną popularność, a przede wszystkim urosła jako dyscyplina sportowa. Posiada również swój szczebel profesjonalny. Bukmacherzy bardzo chętnie wystawiają zakłady na darts. Jak najlepiej typować ten sport? Co obstawiać? Poznaj najlepsze typy na darta!

Sprawdź kursy na darts w STS!

dart typy

Co typować w darts?

Obstawiać można zarówno najważniejsze turnieje w światowym kalendarzu PDC, jak i zawody o nieco mniejszym prestiżu. A nawet rozgrywki online, które zyskały swoją popularność w dobie pandemii koronawirusa. 

Sprawdź nasz szczegółowy poradnik jak obstawiać darta!

Lista darterskich wydarzeń z oferty bukmacherskiej:

Rodzaje zakładów na darts

W typowaniu darta najważniejsza jest możliwość obstawienia wyniku meczu pomiędzy dwoma zawodnikami, jak również możliwość obstawienia zwycięzcy każdego kolejnego turnieju. Istnieje ponadto możliwości obstawiania z handicapem, a także można spróbować przewidzieć np. liczbę rzuconych maksów w danym spotkaniu. Zarówno przez jednego, jak i przez dwóch zawodników. Można również obstawiać, czy dany mecz będzie trwał krócej, czy dłużej niż określona liczba legów/setów.

Dart coraz popularniejszy w Polsce

Dart zyskał na popularności w Polsce dzięki świetnym występom Krzysztofa Ratajskiego podczas mistrzostw świata PDC (Professional Darts Corporation). Warto mieć jednak na uwadze, że dart to nie tylko Ratajski. W federacji PDC dołączyli do niego Radosław Szagański oraz ponownie Krzysztof Kciuk. W pierwszym kwartale 2022 roku głośno było także o Sebastianie Białeckim, który był o krok od wywalczenia półfinału w UK Open.