Premier League Darts. Typy na prestiżowy turniej darts

Blog » Dart » Premier League Darts

Kto wygra zmagania ligowe najlepszych darterów świata? Sprawdź typy bukmachersie na mecze Premier League Darts!

Kursy na dart

Strona 1 z 2 1 2

Typy na Premier League Darts

Premier League Darts, czyli zmagania 10 najlepszych darterów świata. To również jeden z najbardziej prestiżowych turniejów darterskich. Analizy przedturniejowe i typy bukmacherskie na Premier League Darts znajdziesz na naszej stronie!

Dart - sprawdź zakłady w STS!

Czytaj także: premier league darts 2021 Zmagania Premier League Darts należą do tych darterskich turniejów, które zarówno wśród kibiców, jak i wśród wszystkich obstawiających dart, wzbudzają największe emocje i zainteresowanie.  Za każdym razem rozgrywki odbywają się w innym mieście. Przeważnie na Wyspach Brytyjskich, ale też np. w Niemczech czy w Holandii.

Zasady Premier League Darts

Co świadczy o tym, że Premier League of Darts cieszy się aż tak dużym uznaniem, zarówno wśród zawodników, jak i wśród kibiców? W większości turniejów, na czele z mistrzostwami świata, zawodnicy rywalizują w systemie pucharowym. Są też takie zmagania, że najpierw rozgrywana jest krótka faza grupowa, a następnie pucharowa. Tymczasem w Premier League, w pierwszej fazie 10 zawodników rywalizuje w systemie każdy z każdym, a więc jest to nic innego, jak rywalizacja ligowa. Po tej fazie zmagań odpada dwóch najsłabszych zawodników, a ośmiu pozostałych znów gra ze sobą na zasadzie każdy z każdym. W ten sposób wyłaniana zostaje czwórka najlepszych graczy, którzy – w dniu finałów – najpierw rozegrają półfinały, a następnie dwaj najlepsi przystępują do wielkiego finału. Nie ma zatem mowy o przypadku. Przez cały czas trwania zawodów trzeba wykazać się wysoką formą. Zawodnik, który sięgnie po ostateczny triumf w turnieju będzie musiał rozegrać aż 18 spotkań!

Jesteś gotowy, żeby wygrać?