Kategoria: Premier League Darts

Przedostatni turniej Premier League Darts 2022. Kto faworytem ćwierćfinałów?+

Przedostatni turniej Premier League Darts 2022. Kto faworytem ćwierćfinałów?

Premier League Darts 2022. Coraz bliżej fazy play off. Co wydarzy się w Glasgow?+

Premier League Darts 2022. Coraz bliżej fazy play off. Co wydarzy się w Glasgow?

Dziesiąty wieczór Premier League Darts 2022. Kto zagra w Manchesterze?+

Dziesiąty wieczór Premier League Darts 2022. Kto zagra w Manchesterze?

Typy na Premier League Darts 2022

Premier League of Darts, to rywalizacja z udziałem najlepszych zawodników na świecie! Zawsze jest to jeden z tych darterskich turniejów, który zarówno wśród kibiców, jak i wśród wszystkich lubujących się w obstawianiu darta, wzbudza największe emocje i zainteresowanie.

premier league darts 2021

🎯 Sprawdź kursy na dart w STS!

Zasady Premier League Darts

Co świadczy o tym, że Premier League of Darts cieszy się aż tak dużym uznaniem, zarówno wśród zawodników, jak i wśród kibiców? W większości turniejów, na czele z mistrzostwami świata, zawodnicy rywalizują w systemie pucharowym. Są też takie zmagania, że najpierw rozgrywana jest krótka faza grupowa, a następnie pucharowa.

Tymczasem w Premier League, w pierwszej fazie zawodnicy rywalizują w systemie każdy z każdym, a więc jest to nic innego, jak rywalizacja ligowa. Po tej fazie zmagań odpadnie dwóch najsłabszych zawodników, a ośmiu pozostałych znów zagra ze sobą na zasadzie każdy z każdym. W ten sposób wyłoniona zostanie czwórka najlepszych graczy, którzy – w dniu finałów – najpierw rozegrają półfinały, a następnie dwaj najlepsi przystąpią do decydującej rozgrywki. Nie ma zatem mowy o przypadku. Przez cały czas trwania zawodów trzeba wykazać się wysoką formą. By rywalizować o najwyższe cel, czyli zwycięstwo w turnieju i nagrodę w wysokości 250 tysięcy funtów, jeden zawodnik musi rozegrać aż 18 spotkań.

zawodnicy darts premier league 2021

Czytaj również: