WYBIERZ PROMOCJĘ

Bonusy od STS

Zobacz, ile pieniędzy możesz odebrać!

 • 500 PLN na start

  Dowiedz się, dlaczego mamy najlepszy bonus powitalny w Polsce

 • 20 PLN freebet

  Dla każdego nowego Gracza mamy 20 PLN na "jazdę próbną"

 • Polubisz poniedziałek

  300 naszych Graczy co tydzień zgarnia bonusy od 20 PLN do 100 PLN za to, że wybrali STS!

 • Zaproś kumpla

  50 PLN otrzymasz za każdego kolegę, który zacznie dzięki Tobie grać w STS!

100 PLN dla każdego!

#DrogaDoRosji

Wpłać i postaw zakład, odbierz nawet 100 PLN bonusu!

BONUSY I AKCJE / DROGA DO ROSJI

100 PLN dla każdego

Bonus otrzymasz niezależnie od tego, czy zakład zostanie rozliczony jako wygrany. Wysokość bonusu jest uzależniona od wysokości wpłaty i stawki zakładu.

 1. Czy bonus jest dla wszystkich?

  Tak, bonus jest dla wszystkich Klientów, którzy mają już założone konta w STS i odebrali już wcześniej bonus startowy.

 2. Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus?

  Wpłać pieniądze i dokonaj za wpłaconą kwotę zakładów w dniu 10 czerwca. Aby dany kupon brał udział w akcji, musi mieć łączny kurs minimalny 2.0 i musi zostać rozliczony do końca soboty. Możesz się założyć na co chcesz. Zarówno w zakładach zwykłych, jak i w zakładach live (z akcji wyłączony jest tylko zakład MAXIKOMBI). Nie jest istotne, czy kupon zostanie rozliczony jako zwycięski, czy jako przegrany. I tak otrzymasz bonus. Nie musisz na kuponie umieścić meczu Polska – Rumunia.

 3. Kiedy przyznawane są bonusy?

  Bonus powinieneś otrzymać bezpośrednio na konto bonusowe do dwóch godzin od momentu rozliczenia kuponu. Najpóźniej nastąpi to 14 czerwca.

 4. Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

  - Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 100 PLN i dokona zawarcia zakładów za 80 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 80 PLN. 
  - Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 100 PLN, i dokona zawarcia zakładów za 120 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 100 PLN. 
  - Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 200 PLN i dokona zawarcia zakładów za 200 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 100 PLN. 
  - Jeżeli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 100 PLN, dokonał zawarcia zakładów za 100 PLN, ale doszło do zwrotu 40 PLN, Klient uprawniony jest do otrzymania bonusu wysokości 60 PLN. 
  - Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 80 PLN, i dokona zawarcia zakładów za 100 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 80 PLN.

 5. Jak wypłacić otrzymany bonus?

  W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 zł bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

 6. Jak zagrać środkami z konta bonusowego?

  Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy po zalogowaniu na STS.PL kliknąć w górnym pasku strony na okienko „Bonus”, tak aby po prawej stronie pojawiła się zielona ikonka. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.

 7. Co jeśli założę się pieniędzmi, które wpłaciłem na przykład w maju?

  Bonus nie zostanie przyznany.

 8. Co jeśli mam od dłuższego czasu konto w STS i kliknąłem, że chcę odebrać bonus powitalny, ale nie dokonałem pierwszego depozytu?

  Zapraszamy do gry. Niemniej bonus „Droga do Rosji” jest dla Ciebie niedostępny. Otrzymasz za to bonus startowy.

 9. Co jeśli mój kupon zostanie rozliczony dopiero 11 czerwca?

  Bonus nie zostanie przyznany.

ODBIERZ NAWET 500 PLN!

Bonusy na start

Jesteś nowym graczem? Należy Ci się bonus na powitanie!

BONUSY I AKCJE / BONUS STARTOWYM

500 PLN na start

Nasz bonus powitalny może otrzymać każdy nowy Gracz. Dlaczego jest najlepszy w Polsce? Po pierwsze, pieniądze otrzymasz na konto bonusowe od razu po wpłacie depozytu. Po drugie, aby wypłacić bonus wystarczy wykonać tylko TRZY obroty. Po trzecie, by kupon był zaliczony do obrotu, musi mieć kurs łączny wynoszący tylko 1.91. Nikt w Polsce nie ma tak prostych a zarazem atrakcyjnych zasad bonusu powitalnego!

Dodajmy, że sam decydujesz, ile pieniędzy otrzymasz na konto bonusowe od STS. Przyznamy Ci dodatkowe środki w zależności od wysokości Twojego pierwszego depozytu. Wpłacisz 50 PLN? Otrzymasz od nas na konto bonusowe drugie 50 PLN. Będziesz miał łącznie na zakłady 100 PLN. Wpłacisz 500 PLN? Otrzymasz dodatkowe 500 PLN. Warto zatem skorzystać z bonusu i za pierwszym razem wpłacić jak najwyższa kwotę.

 • Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus powitalny? Aby otrzymać bonus należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję: „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”
 • Kiedy bonus pojawi się na moim koncie? Bonus zostanie przyznany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej pierwszej wpłaty.
 • Jeżeli wpłacę 50 zł, to otrzymam 500 zł bonusu? Nie, ponieważ wysokość bonusu jest uzależniona od kwoty pierwszej wpłaty. Otrzymasz w tej sytuacji 50 zł.
 • Dlaczego od razu po przyznaniu nie mogę wypłacić bonusu na rachunek bankowy? W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo otrzymując 100 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • Gdzie mogę sprawdzić, ile złotych pozostało do ukończenia procesu obracania bonusem? Po kliknięciu w zakładkę "MOJE KONTO" po lewej stronie znajduje się okno o nazwie „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”, w którym znajduje się informacja o tym za jaką kwotę należy jeszcze zagrać środkami z konta bonusowego.
 • Czy zakłady na żywo są zaliczane do obrotu bonusem? Tak, wygrane zakłady na żywo liczą się do obrotu bonusem.
 • Jakie zakłady nie liczą się do obrotu bonusem? Do obrotu nie zaliczane są kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out oraz Hit Dnia.
 • Jaki jest minimalny kurs wymagany na kuponie zawartym z bonusu? Minimalny kurs na kuponie musi wynieść nie mniej niż 1,91.
 • Czy kurs 1,91 dotyczy jednego czy kilku spotkań na kuponie? Na kuponie może znaleźć się więcej niż jedno spotkanie, ważne by kurs całkowity kuponu wyniósł minimum 1,91.
 • Czy muszę zawrzeć kupon za całą kwotę bonusu czy może być to kilka kuponów? Może to być jeden lub kilka kuponów. Ważne by łącznie zagrać za trzykrotność otrzymanego bonusu.
 • Jak zagrać za bonus? Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy kliknąć na okienko "Bonus", tak aby po prawej stronie pojawiła się zielona ikonka. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.
 • Zakładając się środkami z konta bonusowego wygrałem 400 zł. Dlaczego kwota obrotu nie pomniejszyła się o 400 zł? Do obrotu liczą się stawki wygranych kuponów, nie kwoty wygrane.
 • Jeżeli zaznaczyłem, że chcę otrzymać bonus i wpłaciłem na konto depozytowe 500 PLN, to czy mogę od razu wypłacić 500 zł z konta depozytowego na rachunek bankowy? Wypłata będzie możliwa dopiero po wykonaniu obrotu depozytem. Należy zagrać za łączną sumę pierwszej wpłaty, a kurs całkowity musi wynieść minimum 1,5. Do obrotu liczą się zarówno przegrane, jak i wygrane kupony.
 • Jeżeli wpłaciłem 500 zł i otrzymałem bonus 500 zł, czy mogę od razu zawrzeć zakład ze stawką wynoszącą 1000 zł? Nie, ponieważ są to dwa oddzielne konta. Możesz zawrzeć zakład za 500 zł z konta depozytowego lub za 500 zł z konta bonusowego.

Odbierz nawet 100 PLN!

Polubisz poniedziałki

300 naszych Graczy co tydzień zgarnia bonusy od 20 PLN do 100 PLN za to, że wybrali STS!

BONUSY I AKCJE / POLUBISZ PONIEDZIAŁEK

Polubisz poniedziałek

Odbierz bonus za to, że zawierasz zakłady w STS! Co tydzień w poniedziałek nagradzamy 300 osób, które w poprzednim tygodniu najaktywniej grały na STS.PL. W zależności od miejsca w rankingu możesz odebrać od 20 zł do 100 zł. I nie ma limitu! Możesz bonusy zgarniać co tydzień. Nawet kilka razy w miesiącu!

 • Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus? Aby otrzymać bonus należy znaleźć się w gronie 300 najlepszych graczy, którzy w poprzednim tygodniu uzyskali najwyższy obrót na koncie depozytowym.
 • Kiedy przyznawane są bonusy? Vouchery z kodami promocyjnymi są wysyłane w każdy poniedziałek na skrzynki pocztowe nagrodzonych osób.
 • Otrzymałem maila z voucherem. Gdzie wpisać kod? Należy się zalogować na STS.PL, wejść do „Moje konto”, gdzie w lewej kolumnie jest miejsce na wpisanie kodu promocyjnego.
 • Gdzie mogę sprawdzić, na którym miejscu w rankingu aktualnie się znajduję? Po kliknięciu w zakładkę „Moje konto”, w lewej kolumnie znajduje się sekcja „Polubisz poniedziałek”. Jest w niej podana informacja o aktualnym zajmowanym miejscu w rankingu.
 • Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać? Wysokość bonusu jest uzależniony od zajmowanego miejsca w rankingu: miejsca od 1 do 10 -> voucher o wartości 100 zł miejsca od 11 do 100 -> voucher o wartości 50 zł miejsca od 101 do 200 -> voucher o wartości 25 zł miejsca od 201 do 300 -> voucher o wartości 20 zł
 • Ile czasu trwa jeden etap? Każdy etap trwa od poniedziałku od godziny 00:01 do niedzieli do godziny 23:59.
 • Jak wypłacić otrzymany bonus? W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 zł bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • Jak zagrać środkami z konta bonusowego? Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy po zalogowaniu na STS.PL kliknąć w górnym pasku strony na okienko „Bonus”, tak aby po prawej stronie pojawiła się zielona ikonka. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.

ODBIERZ 50 PLN!

Zaproś kumpla!

50 PLN otrzymasz za każdego kolegę, który zacznie dzięki Tobie grać w STS

BONUSY I AKCJE / ZAPROŚ KUMPLA

ZAPROŚ KUMPLA

Jesteś Graczem STS i chciałbym otrzymać dodatkowy bonus? Zaproś do gry w STS swoich kumpli. Za każdego znajomego, który założy z Twojego polecenia konto w STS, wpłaci pieniądze i zacznie się zakładać, otrzymasz 50 zł. To nie wszystko! Twój znajomy również otrzyma 50 zł za spełnienie powyższych warunków.

 • W jaki sposób powinienem zaprosić znajomego w ramach akcji? Wejdź do sekcji „Moje konto”, gdzie zaproszenie można wysłać bezpośrednio na adres mailowy znajomego lub za pośrednictwem Facebooka, albo wygenerować link rejestracyjny.
 • Jak warunki muszą zostać spełnione, by otrzymać bonus? Osoba zaproszona musi dokonać rejestracji korzystając z otrzymanego zaproszonego od Ciebie. Następnie wpłacić co najmniej 50 zł na swoje konto na STS.PL oraz zagrać łącznie za minimum 150 zł. Przynajmniej jedno spotkanie na kuponie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1,5.
 • Kolega spełnił warunki, kiedy otrzymamy bonusy? Bonusy w postaci vouchera zostaną wysłane mailowo do 24h od momentu spełnienia warunków promocji przez Twojego znajomego.
 • Gdzie sprawdzę czy zaproszony znajomy spełnił warunki? W celu sprawdzenia czy osoba Zaproszona spełniła warunki akcji należy wejść do „Moje konto” i następnie do sekcji „Zaproś kumpla”. Przy danym adresie mailowym pojawi się aktualny status spełnianego obrotu.
 • Zostałem zaproszony przez znajomego. Czy ja również otrzymam bonus? Tak! Za spełnienie warunków bonus otrzyma nie tylko zapraszający, ale również osoba, która z polecenia znajomego spełniła warunki akcji.
 • Otrzymałem maila z voucherem. Gdzie wpisać kod? Należy się zalogować na STS.PL, wejść do „Moje konto”, gdzie w lewej kolumnie jest miejsce na wpisanie kodu promocyjnego.
 • Doładowane konto bonusowe kwotą 50 zł. Jak wypłacić te środki na rachunek bankowy? - W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • Jak zagrać środkami z konta bonusowego? Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy po zalogowaniu na STS.PL kliknąć w górnym pasku strony na okienko „Bonus”, tak aby po prawej stronie pojawiła się zielona ikonka. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.

MAMY DLA CIEBIE FREEBET

Odbierz 20 PLN

Dla każdego nowego Gracza mamy 20 PLN na "jazdę próbną"

BONUSY I AKCJE / FREEBET

20 PLN FREEBET

Chciałbyś sprawdzić STS nim wpłacisz pieniądze? Odbierz 20 PLN i zacznij się zakładać bez konieczności deponowania środków. Wystarczy, że przy rejestracji w polu "kod promocyjny" wpiszesz hasło "freebet", a my automatycznie doładujemy Twoje konto bonusowe kwotą 20 PLN. Ty sam decydujesz ile zakładów zawrzesz za otrzymaną kwotę.

 • Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus 20 PLN? Aby otrzymać bonus należy podczas rejestracji wpisać w polu kod promocyjny hasło: „freebet”
 • Kiedy bonus pojawi się na moim koncie? Bonus zostanie przyznany automatycznie do godziny od momentu założenia i pozytywnego zweryfikowania konta.
 • Czy muszę wpierw wpłacić jakąkolwiek kwotę? Nie, bonus 20 PLN przyznamy Ci za samo założenie konta.
 • Dlaczego od razu po przyznaniu nie mogę wypłacić bonusu na rachunek bankowy? W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo otrzymując 100 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • Gdzie mogę sprawdzić, ile złotych pozostało do ukończenia procesu obracania bonusem? Po kliknięciu w zakładkę "MOJE KONTO" po lewej stronie znajduje się okno o nazwie „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”, w którym znajduje się informacja o tym za jaką kwotę należy jeszcze zagrać środkami z konta bonusowego.
 • Czy zakłady na żywo są zaliczane do obrotu bonusem? Tak, wygrane zakłady na żywo liczą się do obrotu bonusem.
 • Jakie zakłady nie liczą się do obrotu bonusem? Do obrotu nie zaliczane są kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out oraz Hit Dnia.
 • Jaki jest minimalny kurs wymagany na kuponie zawartym z bonusu? Minimalny kurs na kuponie musi wynieść nie mniej niż 1,91.
 • Czy kurs 1,91 dotyczy jednego czy kilku spotkań na kuponie? Na kuponie może znaleźć się więcej niż jedno spotkanie, ważne by kurs całkowity kuponu wyniósł minimum 1,91.
 • Czy muszę zawrzeć kupon za całą kwotę bonusu czy może być to kilka kuponów? Może to być jeden lub kilka kuponów. Ważne by łącznie zagrać za trzykrotność otrzymanego bonusu.
 • Jak zagrać za bonus? Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy kliknąć na okienko "Bonus", tak aby po prawej stronie pojawiła się zielona ikonka. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.
 • Zakładając się środkami z konta bonusowego wygrałem 40 zł. Dlaczego kwota obrotu nie pomniejszyła się o 40 zł? Do obrotu liczą się stawki wygranych kuponów, nie kwoty wygrane.
 • Mam również inny „kod promocyjny”. Czy mogę skorzystać z obu? Nie. Możesz skorzystać z jednego kodu promocyjnego przy zakładaniu konta. Wybór zależy od Ciebie.
 • Czy po otrzymaniu bonusu 20 PLN nadal mogę otrzymać bonus powitalny 500 PLN za pierwszy depozyt? Tak! Bonus 20 PLN nie wyklucza, że możesz otrzymać bonus powitalny 500 PLN.

WEEKEND MISTRZÓW

Odbierz do 100 PLN!

Odbierz do 100 PLN! Wpłać i załóż się na co chcesz,
a otrzymasz bonus. Bonus jest uzależniony od wysokości wpłaty i stawki zakładu.

BONUSY I AKCJE / WEEKEND MISTRZÓW

WEEKEND MISTRZÓW

Odbierz do 100 PLN! Wpłać i załóż się na co chcesz, a otrzymasz bonus. Niezależnie od tego, czy zakład wejdzie czy nie. Bonus jest uzależniony od wysokości wpłaty i stawki zakładu.

 • Czy bonus jest dla wszystkich? Tak, bonus jest dla wszystkich Klientów, którzy mają już założone konta w STS i odebrali już wcześniej bonus startowy.
 • Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus? Wpłać pieniądze i dokonaj za wpłaconą kwotę zakładów w dniach 3-4 czerwca. Aby dany kupon brał udział w akcji, musi mieć łączny kurs minimalny 2.0 i musi zostać rozliczony do końca niedzieli. Możesz się założyć na co chcesz. Zarówno w zakładach zwykłych, jak i w zakładach live. Nie jest istotne, czy kupon zostanie rozliczony jako zwycięski, czy jako przegrany. I tak otrzymasz bonus.
 • Kiedy przyznawane są bonusy? Bonus powinieneś otrzymać bezpośrednio na konto bonusowe do dwóch godzin od momentu rozliczenia kuponu. Najpóźniej nastąpi to 6 czerwca.
 • Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać? - Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 100 PLN i dokona zawarcia zakładów za 80 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 80 PLN.
  - Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 100 PLN, i dokona zawarcia zakładów za 120 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 100 PLN.
  - Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 200 PLN i dokona zawarcia zakładów za 200 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 100 PLN.
  - Jeżeli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 100 PLN, dokonał zawarcia zakładów za 100 PLN, ale doszło do zwrotu wysokości 40 PLN, Klient uprawniony jest do otrzymania bonusu wysokości 60 PLN.
  - Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 80 PLN, i dokona zawarcia zakładów za 100 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 80 PLN.
 • Jak wypłacić otrzymany bonus? W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 zł bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • Jak zagrać środkami z konta bonusowego? Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy po zalogowaniu na STS.PL kliknąć w górnym pasku strony na okienko „Bonus”, tak aby po prawej stronie pojawiła się zielona ikonka. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.
 • Co jeśli założę się pieniędzmi, które wpłaciłem na przykład w maju? Bonus nie zostanie przyznany.
 • Co jeśli mam od dłuższego czasu konto w STS i kliknąłem, że chcę odebrać bonus powitalny, ale nie dokonałem pierwszego depozytu? Zapraszamy do gry. Niemniej bonus „Weekend mistrzów” jest dla Ciebie niedostępny. Otrzymasz za to bonus startowy.
 • Co jeśli mój kupon zostanie rozliczony dopiero 5 czerwca? Bonus nie zostanie przyznany.