Paweł Juraszek razem z Fundacją!

Paweł Juraszek – multimedalista Mistrzostw Polski, uczestnik igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro – został nowym podopiecznym fundacji Sport Twoją Szansą.

Najbliższe zawody z udziałem sportowca (Arena Grand Prix, Puchar Polski) odbędą się w dniach 25 -26 listopada w Poznaniu. Są one kwalifikacjami do tegorocznych Mistrzostw Europy w Kopenhadze. Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS, największego bukmachera w Polsce, który jest także jej sponsorem głównym.

-Fundacja pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju. Naszym celem – zarówno w przypadku fundacji, jak i STS – jest wspieranie polskiego sportu. Liczymy, że nasz patronat przyczyni się do dalszego rozwoju kariery Pawła Juraszka i pozwoli mu zdobywać kolejne medale na krajowych i międzynarodowych zawodach powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą.

We wrześniu 2017 roku Paweł Juraszek w specjalnym głosowaniu został wybrany przez kibiców z całej Polski na nowego podopiecznego fundacji Sport Twoją Szansą. Lista osób i organizacji, które zdobyły najwięcej głosów użytkowników STS.pl.

W plebiscycie wzięło udział łącznie ośmiu obiecujących sportowców oraz dwie organizacje sportowe. Do głosowania zakwalifikowała ich Rada Honorowa fundacji Sport Twoją Szansą, która z nadesłanych od kwietnia 2017 roku zgłoszeń wybrała 10 projektów. W jej ocenie wytypowani sportowcy najlepiej wykorzystaliby wsparcie, jakiego może udzielić im fundacja Sport Twoją Szansą. Finalną decyzję podjęli jednak użytkownicy serwisu STS.pl, którzy wybrali sześciu nowych podopiecznych fundacji. W plebiscycie – zakończonym 14 września – głos można było oddać tylko raz.

Tags: