Fundacja Sport Twoją Szansą wspiera Julię Siepetowską

Julia Siepetowska – Mistrzyni Polski Juniorów Młodszych w skokach na trampolinie – została nową podopieczną fundacji Sport Twoją Szansą. Dzięki wsparciu fundacji Julia Siepetowska bierze udział w Mistrzostwach Świata w skokach na trampolinie, które odbywają się w dniach 13 – 20 listopada w Sofii.

– Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS, największego bukmachera w Polsce, który jest także jej sponsorem głównym. Nadrzędnym celem fundacji oraz STS jest wspieranie polskiego sportu. W ramach naszej organizacji zamierzamy efektywnie pomagać także osobom i mniejszym organizacjom, dla których sport jest pasją, ale z różnych powodów mają trudności w jej realizacji. Liczymy, że nasze wsparcie przyczyni się do wielu sukcesów polskich sportowców – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą.

We wrześniu 2017 roku Julia Siepetowska w specjalnym głosowaniu została wybrana przez kibiców z całej Polski na nową podopieczną fundacji Sport Twoją Szansą. Lista osób i organizacji, które zdobyły najwięcej głosów użytkowników STS.pl.

W plebiscycie wzięło udział łącznie ośmiu obiecujących sportowców oraz dwie organizacje sportowe. Do głosowania zakwalifikowała ich Rada Honorowa fundacji Sport Twoją Szansą, która z nadesłanych od kwietnia 2017 roku zgłoszeń wybrała 10 projektów. W jej ocenie wytypowani sportowcy najlepiej wykorzystaliby wsparcie, jakiego może udzielić im fundacja Sport Twoją Szansą. Finalną decyzję podjęli jednak użytkownicy serwisu STS.pl, którzy wybrali sześciu nowych podopiecznych fundacji. W plebiscycie – zakończonym 14 września – głos można było oddać tylko raz.