Moda na reprezentację, el. MŚ i UFC. Taki był marzec w STS!

najpopularniejsze zaklady marzec w sts

Skoczkowie narciarscy zakończyli sezon, ale niezwykle ważny rok piłkarski rozpoczęły reprezentacje narodowe, w tym biało-czerwoni. Swoich fanów nie zawiódł Jan Błachowicz. Zapraszamy na podsumowanie tego, co było najciekawsze w STS w marcu.

W marcu jak w garncu, ale okazuje się, że nie tylko w pogodzie się kotłowało, bo kibice sportowi mają za sobą niezwykle interesujący miesiąc. Nasi gracze również! Marzec jest miesiącem przełomu nie tylko w pogodzie, ale również w sporcie, bo sezon zimowy płynnie zaczyna przechodzić w letni. W tym roku w porównaniu do poprzedniego, fani różnych dyscyplin znaleźli coś dla siebie. Jeśli chodzi o popularność obstawianych zakładów, to zaskoczeń wielu nie ma, ale jak to mówią: diabeł tkwi w szczegółach. Oto i one.

Rozgrywki ligowe w cieniu el. MŚ

Popularność najchętniej obstawianych rozgrywek w lutym i marcu nie różniłaby się specjalnie, gdyby nie ostatnie dni miesiąca. Wtedy ligowe rozgrywki stanęły, a do walki o udział Mistrzostwach Świata w Katarze przystąpili zawodnicy europejskich (i nie tylko) reprezentacji. Europejskie eliminacje, w tym przede wszystkim mecze reprezentacji Polski wskoczyły na pierwsze miejsce najpopularniejszych zakładów. Inne piłkarskie utrzymały kolejność z poprzednich podsumowań.

Wracając do meczów reprezentacji Polski pod wodzą nowego selekcjonera, to był one wyzwaniem dla naszych graczy. Nie tylko skład, ale i forma oraz sprawy okołosportowe (koronawirus, uraz „Lewego”) mocno pomieszały szyki. Największe wkłady w STS miały miejsce… przed premierowym meczem z Węgrami. Co ciekawe 69 naszych klientów poprawnie wytypowało dokładny wynik 3:3 w meczu Węgry – Polska. Zdecydowanie więcej graczy przewidziało kolejne wyniki meczów el. MŚ. 402 klientów postawiło na 3:0 dla Polski w meczu z Andorą, a aż 597 „ekspertów” obstawiło porażkę na Wembley 1:2.

Najpopularniejsze ligi obstawiane w STS

 1. Eliminacje Mistrzostw Świata – Katar 2022 (Europa, piłka nożna)
 2. Premier League (liga angielska, piłka nożna)
 3. La Liga (liga hiszpańska, piłka nożna)
 4. Liga Europy (europejskie puchary, piłka nożna)
 5. Serie A (liga włoska, piłka nożna)
 6. Liga Mistrzów (europejskie puchary, piłka nożna)
 7. Bundesliga (liga niemiecka, piłka nożna)
 8. Ekstraklasa (liga polska, piłka nożna)
 9. NBA (liga północnoamerykańska, koszykówka)
 10. Ligue 1 (liga francuska, piłka nożna)
 11. NHL (liga północnoamerykańska, hokej na lodzie)
 12. EFL Championship (druga liga angielska, piłka nożna)
 13. Primeira Liga (liga portugalska, piłka nożna)
 14. UFC (MMA, sporty walki)

Niespodzianek nie brakowało

W europejskich eliminacjach do MŚ 2022 rozegrano po trzy serie meczów grupowych i taka dawka w tydzień okazała się wyzwaniem dla większości drużyn. Doszło więc do tego, że faworycie gubili punkty, a jeśli wygrywali to musieli się nieźle napocić z niżej notowanymi przeciwnikami. Dla graczy tak wiele niespodzianek to nic dobrego, ale z drugiej strony, jeśli ktoś to przewidział, to dziś jest w dobrym humorze. Jakie mecze reprezentacji narodowych cieszyły się największą popularnością? O dwóch wspomnieliśmy, a tak przedstawia się TOP 5:

Sportowiec z Cieszyna znów to zrobił

Z pewnością co bardziej spostrzegawczy dostrzegli w naszym zestawieniu TOP 14 jedną nowość. A mianowicie miejsce MMA na liście najpopularniejszych zakładów. Główna w tym zasługa Jana Błachowicza. Sportowiec pochodzący z Cieszyna związany jest z UFC od 2014 roku, ale największe sukcesy zaczął odnosić w ostatnich miesiącach. Najpierw, pod koniec września 2020 po raz pierwszy został mistrzem świata w wadze półciężkiej, a 6 marca po raz pierwszy musiał bronić tytułu. Rywalem Błachowicza był niepokonany do tamtej pory Israel Adesanya. Polak wygrał jednogłośną decyzją sędziów i już może myśleć o kolejnej mistrzowskiej walce. Jeśli chodzi o obstawianie MMA, UFC i Błachowicza, to nasi gracze będą wspominali ją bardzo miło. Eksperci mieszanych sztuk walki stawiali na Adesanyę, ale gracze STS postawili cztery razy więcej pieniędzy na cieszynianina niż Nigeryjczyka. Dobrze wiedzieli co robią!

Jesteś gotowy. Możesz wygrywać! Odbierz bonusy bukmacherskie i typuj wyniki meczów w STS!

Tags: