Zakłady bukmacherskie (79975 zakładów)
Wybierz filtr
Nowe wygrane
 • K.K. 30.01.2023
  703.56 zł
 • D.P. 30.01.2023
  322.08 zł
 • M.S. 30.01.2023
  144.14 zł
 • N.N. 30.01.2023
  327.18 zł
 • J.S. 30.01.2023
  142.20 zł

Kupon

 1. 1
 2. 2
 3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

Filtr rodzajów zakładów

Ekstraklasa - kursy i zakłady

Ekstraklasa – tabela zmienia się non stop


Może poziomem nie zachwyca, ale trzeba przyznać jedno, nieprzewidywalna jest Ekstraklasa. Tabela zmienia się nie co kolejkę, ale czasem co jeden mecz. W piątkowy wieczór jeden klub jest liderem, by na drugi dzień zostać wyprzedzonym przez inny zespół. Taka jest Ekstraklasa. Tabela nie mówi także o rozkładzie sił. Niemal co kolejkę zdarzają się zaskakujące wyniki. Faworyt potyka się z drużyną zdecydowanie niżej notowaną. Liga polska to chyba jedna z najbardziej zmiennych piłkarskich lig. Dany sezon może wyglądać zupełnie inaczej niż poprzedni. To przekłada się na wiele niespodzianek w Ekstraklasie. Tabela tylko to potwierdza.

Zakłady na Ekstraklasę – wyniki trudne do typowania


To prawdziwy test dla pasjonatów i znawców piłki nożnej oraz miłośników zakładów bukmacherskich. Liga polska jest nieprzewidywalna, dlatego w Ekstraklasie wyniki są wyzwaniem do obstawiania. Drużyna ma dobrą passę i może potknąć się w najmniej oczekiwanym momencie. Faworyt nie daje rady na boisku outsidera. Mecz, który nie zapowiadał się ciekawie, kończy się gradem goli. Taka jest Ekstraklasa, wyniki tej ligi to jedna wielka niewiadoma, co trzeba traktować jako atut, bo kibice lubią dynamiczne zwroty akcji.

Ekstraklasa - kursy bukmacherskie i zakłady w STS


Jak już wspomniano - wyniki rozgrywek ligi polskiej są trudne do przewidzenia. Warto jednak obserwować kursy Ekstraklasy. Są one opracowywane na podstawie wnikliwych analiz - jeśli chcesz wiedzieć, jaka drużyna najprawdopodobniej zostanie mistrzem, a jaka spadnie do I ligi, odpowiedź znajdziesz właśnie w kursach bukmacherskich na Ekstraklasę. Kursy to również to, co najbardziej interesuje fanów zakładów sportowych - i wpływa na wybór bukmachera. Dlatego też w STS znajdziesz jedne z najkorzystniejszych kursów Ekstraklasy - a to nie wszystko! Najciekawsze mecze krajowych rozgrywek często goszczą w Hicie Dnia, czyli grupie wydarzeń, na które kursy są jeszcze wyższe!

Zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę - rynki zdarzeń w STS


Co można obstawiać w Ekstraklasie? Zakłady są przygotowane na wiele wydarzeń i kuponów można stawiać niemal bez liku. Bo oprócz klasycznych zakładów na zwycięzcę, zakładów z tzw. podpórką, istnieje jeszcze wiele możliwości. Ile? Zazwyczaj kilkadziesiąt, a czasem nawet ponad sto! Handicap, liczba goli, kto pierwszy strzeli gola, dokładny wynik, liczba rzutów rożnych, liczba żółtych kartek i wiele, wiel innych. Można by wymieniać długo. Jest w czym wybierać i bardziej doświadczeni gracze, zaprawienie w zakładach na Ekstraklasę potrafią stworzyć ciekawe kupony i umiejętnie dobierać kursy.

Ekstraklasa - zakłady długoterminowe, czyli kto wygra ligę, a kto spadnie?


Zakłady na Ekstraklasę to nie tylko “tu i teraz”, czyli obstawianie pojedynczej, najbliżej kolejki polskiej ligi. Dużą popularnością cieszą się zakłady ekstraklasowe w dłuższej perspektywie czasowej. Czyli m.in. obstawianie kto będzie Mistrzem Polski, kto zajmie miejsce na podium, jaka drużyna spadnie, czy też który piłkarz zostanie królem strzelców. Choć Ekstraklasa jest nieprzewidywalna, to jednak kandydaci do tych głównych kategorii są niemal zawsze ci sami. Niespodzianek jednak nie brakuje, o czym świadczy MP Piasta Gliwice w 2019 roku.

Jakie zakłady na Ekstraklasę są godne uwagi?


Tak, jak pisaliśmy zdarzeń możliwych do obstawiania podczas jednego meczu Ekstraklasy w STS jest zazwyczaj od 60 do ponad 115. Są jednak zakłady, które gracze lubią szczególnie. O jakich mowa? Przede wszystkim obstawianie zwycięzcy lub remisu. 1x lub x2, czyli zakłady z podpórką, to także popularny klasyk. Obecnie gracze bardzo lubią typować łączną liczbę goli oraz liczbę kartek pokazanych piłkarzom Ekstraklasy. Kursy na to są ciekawe i mogą mocno “podbić” kupon, dzięki czemu gracz ma szansę na wyższą wygraną. Handicap, czyli przewaga jednej lub drugiej strony również nie wychodzi z mody wśród zakładów na Ekstraklasę.

Typy na Ekstraklasę. Jak obstawiać nieprzewidywalną ligę polską?


Dobre pytanie, ale nie taki diabeł straszny, jak go malują. Zgadza się, że wiele wyników jest trudnych do przewidzenia, często faworyt nie sprosta wyzwaniu. Ale nie jest też tak, że w Ekstraklasie kursy kompletnie nie mają przełożenia na wydarzenia na boisku. Pisaliśmy, że oferta zakładów na Ekstraklasę i typów jest ogromna, można więc znaleźć pewne zależności. Drużyny mają swój określony styl, który czymś się charakteryzuje np. dobrą obroną, słabą skutecznością, wieloma strzałami itd. W Ekstraklasie każdy ma “ulubionych” przeciwników i drużyny z którymi idzie im gorzej. Dobra analiza podparta wiedzą to skuteczny przepis na obstawianie meczów Ekstraklasy.

Ekstraklasa - kursy na mistrzostwo Polski się zmieniają


To ważna zasada, że kursy długoterminowe są aktualizowane. Na początku sezonu lub przed startem Ekstraklasy, zakłady są zawsze wyższe, a wśród faworytów znajdziemy drużyny, które poprzedni sezon ukończyły na podium lub znacząco się wzmocniły. W trakcie sezonu ktoś zaliczy falstart, a ktoś wystrzeli formą i przez to kursy Ekstraklasy są aktualizowane i zmieniane. Im bliżej końca sezonu, tym kursy są coraz lepiej oszacowane i trudno wygrać więcej. Zazwyczaj w topie Ekstraklasy przewidywane są zespoły Legii i Lecha. Wysoko stoją akcje Lechii, Cracovii, czy Jagiellonii. W każdym sezonie mamy jednak do czynienia z tzw. czarnym koniem.

Ekstraklasa - zakłady na indywidualne zdobycze


Piłka nożna to sport drużynowy, ale indywidualnych zakładów nie brakuje w ofercie Ekstraklasy. Kursy na to kto zostanie królem strzelców, ale kto w danym meczu zdobędzie więcej niż jedną bramkę są zawsze wyższe i ciekawsze niż klasyczne zakłady. W Ekstraklasie problemem indywidualnych zakładów długoterminowych jest to, że zawodnik może odnieść kontuzję lub w trakcie sezonu zmienić klub lub ligę. W dodatku od lat czołowymi strzelcami Ekstraklasy są obcokrajowcy, którzy grę w polskiej lidze traktują jako okazję do wypromowania się i transferu do silniejszego klubu.