Wspieramy Kamelię Babicką!

Do grona podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą dołączyła Kamelia Babicka, trenująca jazdę konną. Wsparcie udzielone zawodniczce zapewni jej warunki do kontynuowania przygotowań oraz umożliwi wyjazdy na ogólnopolskie zawody i zakup profesjonalnego sprzętu sportowego.

Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS, największego bukmachera w Polsce, który jest także jej sponsorem głównym.

Wśród sportowców są osoby, które ze względu na różne przeciwności nie mogą swojej determinacji i talentu przełożyć na wymierne osiągnięcia sportowe. Pomaganie takim osobom jest celem naszej fundacji, podobnie jak i STS.

Wierzymy, że wsparcie udzielone Kamelii Babickiej przyczyni się do osiągnięcia kolejnych sukcesów przez tę utalentowaną zawodniczkę – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą.

Trenująca jazdę konną Kamelia Babicka z Rybnika została wybrana przez kibiców z całej Polski na nowego podopiecznego fundacji Sport Twoją Szansą w specjalnym głosowaniu, które miało miejsce we wrześniu 2017 roku. Zawodniczka zdobyła 11,7% wszystkich głosów.

Tags: