Oficjalnie: ‚innocent’ w teamie STS-u!

Podpisaliśmy umowę sponsorską z Pawłem ‘innocentem’ Mockiem – jednym z najlepszych polskich esportowców. Zawodnik CS:GO związany jest obecnie z organizacją Sprout. Kontrakt jest pierwszym w Europie przypadkiem, gdy bukmacher wspiera indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w dyscyplinę drużynową.

– STS wspiera polski sport, którego istotną częścią jest branża esportowa. Jesteśmy oficjalnym bukmacherem Izako Boars, teraz rozpoczynamy współpracę z ‘innocentem’ – jednym z najbardziej utalentowanych zawodników CS:GO w Polsce. Coraz silniej angażujemy się w rodzimy esport, ponieważ naszym celem jest wsparcie jego dalszego rozwoju i profesjonalizacji. Posiadamy odpowiedni potencjał i doświadczenie, które mogą przełożyć się na coraz lepsze wyniki esportowców mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Zawodnik odniósł wcześniej sukces w dyscyplinie CS:GO w międzynarodowej drużynie – awansował na PGL Major po przejściu wszystkich etapów kwalifikacji. Paweł ‘innocent’ Mocek jest także jedynym Polakiem – poza członkami zespołu Virtus.pro – który w styczniu br. zagra na turnieju ELEAGUE Major. STS przygotuje specjalną ofertę na uczestnictwo Polaka w tych zawodach.

W 2014 roku byliśmy pierwszym bukmacherem w Polsce, który wprowadził do oferty zakłady esportowe, a następnie zaczął udostępniać streamingi wybranych rozgrywek. Esport jest dla STS perspektywicznym segmentem – dlatego od czterech lat rozwijamy dedykowaną platformę, ofertę oraz funkcjonalności dla naszych użytkowników. Od maja 2017 roku – również jako pierwsza firma z branży – wspieramy polski team esportowy – Izako Boars. Logotyp firmy znajduje się na strojach drużynowych.

Tags: