Stefanowicz ze wsparciem Fundacji Sport Twoją Szansą!

Magdalena Stefanowicz – wicemistrzyni świata do lat 18 w biegu na 100 metrów – dołączyła do grona podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą!

Udzielona zawodniczce pomoc zapewni jej warunki do kontynuowania przygotowań, m.in. do zbliżających się Mistrzostw Świata Juniorów w Tampere. Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS, największego bukmachera w Polsce, który jest także jej głównym sponsorem.

Doskonale znamy ograniczenia i trudności, z jakimi sportowcy zmagają się na co dzień. Dlatego właśnie Fundacja – podobnie jak STS – udziela wsparcia utalentowanym, pełnym zapału i skoncentrowanych na osiągnięciu sukcesów zawodnikom wielu dyscyplin. Do takich osób bez wątpienia należy Magdalena Stefanowicz. Mam nadzieję, że nasz patronat przyczyni się do dalszego rozwoju kariery biegaczki i pozwoli jej na osiąganie kolejnych sukcesów na krajowych i zagranicznych zawodach – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą.

Magdalena Stefanowicz to młoda i zarazem niezwykle utalentowana sprinterka. Debiutując na arenie międzynarodowej podczas mistrzostw świata juniorów młodszych w Nairobi, zdobyła srebrny medal w biegu na dystansie 100 metrów. Biegaczka została wybrana przez kibiców z całej Polski na nowego podopiecznego fundacji Sport Twoją Szansą w specjalnym głosowaniu, które miało miejsce we wrześniu 2017 roku. Zawodniczka zdobyła 12,5% wszystkich głosów.