Wsparcie dla reprezentacji rugby!

Fundacji Sport Twoją Szansą ogłosiła nowego podopiecznego. Została nią reprezentacja Polski w rugby na wózkach.

Reprezentacja Polski w rugby na wózkach prowadzona przez Stowarzyszenie Sportu Osób Niepełnosprawnych została nowym podopiecznym fundacji Sport Twoją Szansą. Dzięki udzielonemu wsparciu sportowcy będą mogli przygotować się do zgrupowań i zawodów w tym turnieju barażowego do mistrzostw świata w Australii w 2018 roku. Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS, największego bukmachera w Polsce, który jest także jej sponsorem głównym.

– Wspieranie polskiego sportu jest naszym celem – zarówno w przypadku fundacji, jak i STS. Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z myślą o pełnych sportowych pasji ludziach, którzy z różnych powodów mają trudności w rozwijaniu swojego talentu – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą.

Reprezentacja Polski w rugby na wózkach prowadzona przez Stowarzyszenie Sportu Osób Niepełnosprawnych została wybrana przez kibiców z całej Polski na nowego podopiecznego fundacji Sport Twoją Szansą w specjalnym głosowaniu, które miało miejsce we wrześniu 2017 roku. Sportowcy zdobyli aż 55,2% wszystkich głosów.
– Liczymy, że dzięki udzielonej pomocy reprezentacja Polski w rugby na wózkach będzie mogła przygotować się do zawodów, co przełoży się na kolejne sukcesy kadry – dodaje Juroszek.

Tags: