Typy na mecze ligi francuskiej

Nadchodzące spotkania

Typy liga francuska

Co typować w lidze francuskiej? Sprawdź zapowiedzi meczów, analizy bukmacherskie i prognozy długoterminowe. Typuj mecze Ligue 1 w STS!

Mecze ligi francuskiej. Co typować?

Oferta kursowa bukmachera STS zawiera bogatą ofertę zakładów na Ligue 1. Gracze mogą typować zarówno zakłady na poszczególne spotkania, mistrza ligi francuskiej, najlepszego strzelca Ligue 1, najlepszego asystenta jak i wiele, wiele innych. Analitycy opracowują ofertę zwykle na kilka dni przed rozpoczęciem danego spotkania.

Liga francuska. Typy bukmacherskie, prognozy, statystyki, analizy meczów

Ligue 1 znajduje się wśród topowych, europejskich lig w piłce nożnej. Kibice oraz typerzy z całego świata bacznie przyglądają się rozgrywkowym francuskiej ligi i tworzą rzeczowe analizy dotyczące spotkań Ligue 1. Interesują ich przede wszystkim typy na ligę francuską, wiele z nich tworzonych jest w oparciu o statystyki i typy ekspertów. Wiele francuskich drużyn bierze udział w meczach Ligi Mistrzów i w Lidze Europy, dlatego najlepsze typy bukmacherskie dotyczą tych konkretnych zespołów, które reprezentują Francję na arenie międzynarodowej.

Jak typować Ligue 1?

Typowanie Ligue 1 nie różni się niczym szczególnym od typowania innych lig piłkarskich. Podstawą jest solidna analiza i ocena rywalizacji na francuskich boiskach. Często w internecie można znaleźć typy bukmacherskie, w tym nawet darmowe typy bukmacherskie, dlatego wymiana poglądów z innymi użytkownikami społeczności typerskich jest bardzo pomocna. Warto też pamiętać o doborze legalnego bukmachera, który w swojej ofercie ma najlepsze zakłady na Ligue 1.

Zakłady na żywo na Ligue 1

Ligue 1 można również obstawić na żywo. W ofercie live znajdują się wszystkie pojedynki, które toczą się w Ligue 1. W ofercie są tradycyjne zakłady, takie jak obstawienie zwycięstwa, porażki i końcowy remis. Kursy są dynamiczne i zmieniają się wraz z rozwojem spotkania. Co więcej, w kilku miejscach można znaleźć typy bukmacherskie dotyczące zakładów na żywo.

Zakłady na Ligue 1

Tabela Ligue 1

Typy bukmacherskie Ligue 1

Strona 1 z 2 1 2

Gdzie obstawiać ligę francuską?

Ligue 1 można obstawić u wszystkich, legalnych bukmacherów. Zakłady bukmacherskie dotyczące meczów na francuskich boiskach cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego legalni bukmacherzy oferują bardzo szeroką ofertę zakładów na spotkania Ligue 1. W ostatnim czasie polscy kibice znacznie częściej oglądają mecze Ligue 1. Kilku polskich piłkarzy występuje na francuskich boiskach, aktualnie jedną z czołowych postaci jest Przemysław Frankowski, wcześniej w barwach Marsylii występował też Arkadiusz Milik. Niewątpliwie większe zainteresowanie przełożyło się na zakłady bukmacherskie.

Kto wygra Ligue 1? Typy na mistrza ligi francuskiej

Faworyt do sięgnięcia po mistrzostwo Francji jest tylko jeden. Paris Saint-Germain z sezonu na sezon nieustannie uznawane jest za bezapelacyjnego faworyta do sięgnięcia po tytuł mistrzowski. Ciężko sobie wyobrazić, aby drużyna sponsorowana przez pieniądze z Kataru ponownie nie wygrała ligi, choć warto podkreślić, że sezon 2020/21 sensacyjnie wygrało Lille. To pokazuje, że PSG wcale nie jest nietykalne, jednak o zdetronizowanie stołecznych jest bardzo trudno. O tym jak silna jest pozycja Paris Saint-Germain w świecie Ligue 1 świadczą między innymi kursy bukmacherskie. Zespołem, który po Paryżanach ma największe szanse na zdobycie mistrzostwa jest Olympique Marsylia, którego potencjalny triumf w rozgrywkach ligowych oznaczony jest kursem równym 13,00! Według kursów w zakładach bukmacherskich STS minimalne mniejsze szanse ma Olympique Lyon, na którego ligowe zwycięstwo kurs wynosi 14,00. Warto także podkreślić, że oprócz tej trójki do ścisłej czołówki Ligue 1 zalicza się także Monaco. Coraz głośniej robi się na temat drużyny Rennes, z którą coraz poważniej muszą liczyć się wymienione wcześniej kluby.

Mistrzowie Francji w XXI wieku

Do najbardziej utytułowanych zespołów we Francji należą Olympique Marsylia, Paris Saint-Germain i Saint-Etienne. Wszystkie te trzy zespoły mają na swoim koncie po dziesięć tytułów mistrzowskich. Co ciekawe, stołeczna drużyna aż osiem z dziesięciu mistrzostw odniosła już w XXI wieku, po tym jak klub został przejęty przez katarski kapitał. Patrząc na ostatnią dekadę można śmiało stwierdzić, że ostatnie lata zostały zdominowane przez Paryżan. Wydaje się, że i w tym sezonie Messi i spółka znów zajmą pierwsze miejsce w tabeli Ligue 1, choć Lille i Monaco udowodniły, że wcale nie jest to takie pewne.

12 zawodnik

Aktualności sportowe