#ZakładSTS: Czy PGE Vive Kielce ma najgłośniejszy doping w Polsce?

W sobotę 21 kwietnia br. STS razem z kibicami PGE Vive Kielce chce pobić rekord Polski w głośności dopingu.

W Hali Legionów w trakcie ćwierćfinałowego meczu Ligi Mistrzów EHF, między PGE Vive Kielce a Paris Saint Germain Handball, podjęta zostanie próba przekroczenia dwóch progów decybeli – 120 dB oraz rekordu Polski 134,2 dB. STS – organizator akcji #ZakładSTS – specjalnie z tej okazji przygotował szereg atrakcji, m.in. sfinansowanie powstania oprawy meczowej.

STS to zaangażowany sponsor polskiego sportu, którego aktywność wykracza poza ekspozycję logotypu. Naszym celem jest wspieranie kibiców w akcjach, które tworzą niezapomnianą atmosferę w trakcie meczów. Wspólne bicie rekordu będzie także dodatkową formą dopingu dla zawodników, którzy walczą o kolejny tytuł w międzynarodowych rozgrywkach – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

STS przygotował również dodatkową ofertę. Każdy gracz, który trafnie postawi 100 zł na to, że w trakcie sobotniego meczu dotychczasowy rekord Polski w głośności dopingu zostanie pobity wygra 237,6 złotych – kurs 2,7.

Mecz z Paryżem to wyjątkowy pojedynek i potrzebny nam znakomity doping. Cieszę się, że trybuny, również dzięki atrakcji naszego partnera, rozgrzeją halę już przed meczem. Apeluję o najgłośniejszy doping! – mówi Bertus Servaas, prezes PGE Vive Kielce.

Akcje #ZakładSTS znane są już w wielu częściach Polski – założył się z Lechem Poznań o to czy drużyna zdobędzie tytuł Mistrza Polski w poprzednim sezonie Ekstraklasy. STS wsparł również kibiców Górnika Zabrze w przygotowaniu „sektorówki” w kształcie koszulki Trójkolorowych. W lutym 2018 roku razem z Jagiellonią Białystok zorganizował głosowanie na projekt graficzny nowego autokaru klubu.

Tags: