Licytuj i pomagaj!

Fundacja Sport Twoją Szansą wystawiła na licytację dwie meczowe koszulki Górnika Zabrze podpisane przez zawodników klubu. Środki z aukcji zostaną przeznaczone na wsparcie podopiecznych organizacji charytatywnej, którymi są sportowcy z całej Polski. Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS – największego bukmachera w Polsce. Aukcje koszulek dostępne są pod linkiem: allegro.pl

Licytacja koszulek z autografami zawodników Górnika to kolejna inicjatywa Fundacji Sport Twoją Szansą, której przyświeca cel wsparcia polskiego sportu. Organizacja pomaga utalentowanym zawodnikom, którzy chcą rozwijać swoje sportowe pasje, a z przyczyn losowych mają w tym trudności. Również STS od lat znany jest z tego, że wspiera polski sport. Mamy odpowiedni potencjał i zaplecze, by pomagać obiecującym sportowcom z całego kraju. Środki pozyskane z licytacji koszulki z autografami zawodników Górnika pozwolą nam wesprzeć przyszłe projekty fundacji – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.

Aukcja – dostępna pod linkiem: allegro.pl – rozpoczęła się w dniu 26 kwietnia i potrwa 14 dni. Kibice mogą licytować dwie meczowe koszulki Górnika Zabrze, które zostały podpisane przez zawodników klubu. Środki pozyskane z licytacji umożliwią Fundacji realizację bieżących i przyszłych projektów.

Fundacja Sport Twoją Szansą funkcjonuje od 2014 roku, prowadząc działania na rzecz rozwoju polskiego sportu. Wspiera talenty, zapewniając im pomoc materialną oraz merytoryczną. Motywuje do działania i pomaga w urządzeniu odpowiedniego zaplecza treningowego. Fundacja powstała z inicjatywy firmy STS, która od dawna wspiera polski sport.

Do grona podopiecznych Fundacji Sport Twoją Szansą należą sportowcy indywidualni oraz organizacje sportowe. Nieprzerwanie od 2016 r. Fundacja wspiera reprezentację Polski w koszykówce na wózkach. Od września 2017 r. obejmuje patronatem sześciu podopiecznych – reprezentację Polski w rugby na wózkach, lekkoatletkę Magdalenę Stefanowicz, Kamelię Babicką trenującą jazdę konno, gimnastyczkę Julię Siepetowską, szkółkę bokserską Global Boxing i pływaka Pawła Juraszka. Zostali oni wyłonieni w specjalnym plebiscycie, w którym głos mogli oddać kibice z całej Polski za pośrednictwem portalu STS.pl. Ponadto fundacja jest m.in. patronem Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast rozwijającego piłkarskie talenty, pomogła w przygotowaniach Januszowi Rokickiemu, który z paraolimpiady w Londynie i Rio de Janeiro przywiózł srebrne medale

Tags: