Nowość w ofercie: LIGI ALTERNATYWNE!

Brakuje Ci piłkarskich emocji związanych z rywalizacją w najlepszych europejskich ligach? Co powiesz na pełne, 90 – minutowe spotkania w Anglii, Niemczech czy Hiszpanii? Otwórz się na nowe – prezentujemy Wam nowość: SPORTY ALTERNATYWNE, które pozwolą Ci na nowo przeżywać, ekscytować się zmaganiami i typować prematch oraz live! 

Najlepsze ligi grają w STS! Alternatywne rozgrywki piłkarskie będą rozgrywane – podobnie jak rzeczywiste – w formacie 90 – minutowych meczów z udziałem wszystkich drużyn najwyższych szczebli ligowych w Europie. Będą one odwzorowywać stan rzeczywisty rozgrywki: mecze rozgrywane w weekendy w godzinach typowych dla danych lig i będą opierały się na aktualnej formie zespołów w oparciu o dane i statystyki dotyczące ponad 50 tysięcy rozegranych wcześniej meczów! Całość pozwoli na jak najbardziej realne oddanie prawdziwej rywalizacji, którą znamy z piłkarskich boisk.

Dobrze wiesz, możesz obstawiać! Nawet 50 zakładów na hitowy mecz. Obstawianie zakładów jest możliwe zarówno w ramach oferty przedmeczowej oraz zakładów live, w czasie których będziesz miał dostęp do symulacji na żywo! Bądź na bieżąco z rozgrywką i obstawiaj opierając się na przebiegu meczu.

Oferta obejmuje zakłady znane z klasycznej oferty ligowej, w związku z czym pojawia się przed Tobą możliwość obstawiania rozstrzygnięcia końcowego meczu, dokładnego wyniku, liczby goli i wiele więcej – nawet do 50 zakładów na dany mecz.
Przygotuj się, bo najlepsze ligi już grają! Łącznie oferta dotyczy ośmiu lig piłkarskich, a w przyszłości będzie jeszcze większa.

Zapoznaj się z FAQ:

Czym są Ligi Alternatywne?
Ligi Wirtualne to symulowane gry realnych drużyn. Działają na podobnej zasadzie jak, oferowane przez STS, Sporty Wirtualne. Z tą różnicą, że mecze odbywać się będą w pełnowymiarowym czasie gry. W przypadku piłki nożnej jest to 90 minut.
Ligi Wirtualne będą dostępne zarówno w ofercie przedmeczowej jak i na żywo.

Gdzie znajdę ofertę na Ligi Alternatywne?
Oferta przedmeczowa znajduję się na stronie głównej, w zakładce Piłka nożna–> Anglia/Hiszpania/Niemcy.
Oferta „na żywo” dostępna będzie w sekcji Zakłady Live–>Piłka Nożna–> Ligi Wirtualne.

Gdzie mogę obejrzeć przebieg meczu?
Już niebawem na stronie STS.pl w sekcji Zakłady Live, do każdego meczu z Ligi Wirtualnej, dostępny będzie live tracker, prezentujący przebieg gry.

Gdzie znajdę wyniki meczów?
Wyniki dostępne będą w zakładce „Wyniki” na komputerowej wersji strony STS.pl oraz w trakcie trwania spotkania w sekcji Zakłady Live.

Czy oferta na Ligi Alternatywne jest legalna?
Tak, oferta jest elementem Sportów Wirtualnych, które rozliczane są na podstawie pkt 19 regulaminu STS, zatwierdzonego przez Ministerstwo Finansów.

Na jakiej podstawie określany jest wynik meczu?
Mecze rozgrywane są z użyciem symulacji zdarzeń, z uwzględnieniem realnych danych historycznych oraz statystyk drużyn i zawodników.

Kto przygotowuje ofertę na spotkania Lig Alternatywnych?
Oferta dostarczana jest przez firmę zewnętrzną. Oprogramowanie do sportów wirtualnych jest zainstalowane na niezależnym serwerze, na pracę którego w żaden sposób nie może wpływać ani firma STS, ani żadna inna strona trzecia.