35 PLN na mistrzowski start!

Wróciła i wkracza w decydującą fazę! Już dziś pierwsze, ćwierćfinałowe mecze Ligi Mistrzów. Nie masz jeszcze konta na STS? To idealny moment na Twój start.  Wykorzystaj specjalny STS kod promocyjny, który otrzymasz od razu po założeniu konta niezależnie od depozytu. Wystarczy, że przy rejestracji w polu kod promocyjny wpiszesz frazę: freebet35, a po pozytywnej weryfikacji konta, zasilimy Twoje saldo bonusowe kwotą 35 PLN. Prawda, że proste i wygodne? Ale to jeszcze nie wszystko, gdyż oferta Freebet 35 PLN łączy się z inną promocją na start. Razem z nią możesz skorzystać z oferty Bonus powitalny do 1000 PLN.

Kod promocyjny wpisz na pierwszym ekranie rejestracji, wybierając pole „Masz kod promocyjny?”. Co ważne, startowy bonus bez depozytu – podobnie jak wszystkie bonusy rozdawane przez STS – charakteryzuje się przyjaznymi warunkami obrotu. W celu jego wypłaty należy dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu.

Liga Mistrzów i Liga Europy już w gotowości. Wykorzystaj swoje bonusy i potencjał i wejdź do gry. Szczegóły akcji TUTAJ.

Tags: