STS kod promocyjny - 25 zł na dobry start!

Oceń bonus:

Ocena bonusu: 4.86

Zawsze chciałeś spróbować swoich sił w typowaniu? Teraz masz do tego doskonałą okazję - wykorzystaj kod promocyjny STS, dzięki któremu bonus otrzymasz od razu po założeniu konta, niezależnie od depozytu.

Wystarczy, że przy rejestracji w polu "Kod promocyjny" wpiszesz frazę: pewne25, a po pozytywnej weryfikacji konta, zasilimy Twoje saldo bonusowe kwotą 25 PLN. Prawda, że proste i wygodne?

Bonus STS
Swój kod bonusowy wpisz w pierwszym kroku rejestracji, w polu "Kod promocyjny".

Ale to jeszcze nie wszystko, gdyż nasz tzw. Freebet (z ang. darmowy zakład) 25 PLN łączy się z inną promocją na start. Razem z nią możesz skorzystać z oferty Bonus powitalny do 1000 PLN.

Co ważne, startowy bonus bez depozytu - podobnie jak wszystkie bonusy rozdawane przez STS - charakteryzuje się przyjaznymi warunkami obrotu.

Jak wypłacić bonus?

W celu wypłaty bonusu należy dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty.

Jak to zrobić? Przykładowo - jeśli otrzymałeś 25 zł bonusu, to oznacza, że powinieneś dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu tych warunków, środki zgromadzone na koncie bonusowym, zostaną automatycznie przeniesione na Twoje konto główne (depozytowe).

Spróbuj i przekonaj się, jak przyjazne i przejrzyste w zasadach mogą być zakłady bukmacherskie. Odbierz swój kod startowy STS i postaw debiutancki kupon. To może być początek Twojej wysokiej skuteczności typerskiej, godnej najlepszych snajperów ze sportowych aren.

Najczęściej zadawane pytania

 • Freebet - na czym polega akcja? Na czym polega akcja?
  • Akcja polega na założeniu konta w STS.pl. W trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisz pewne25, a otrzymasz doładowanie konta bonusowego w wysokości 25 PLN. Oferta łączy się z bonusem powitalnym – do 1 000 PLN.
 • Czy freebet jest dla wszystkich? Czy akcja jest dla wszystkich?
  • Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które nie posiadały do tej pory konta w STS.pl i są nowymi użytkownikami.
 • Co zrobić by otrzymać bonus? Co powinienem zrobić, aby otrzymać doładowanie konta bonusowego?
  • Aby otrzymać freebet, wystarczy założyć konto w STS.pl, a w trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisać hasło pewne25. Wielkość liter hasła pewne25 nie ma znaczenia. Dopuszczalne są formy pewne25, PEWNE25 czy PeWnE25. W haśle nie mogą jednak pojawiać się żadne dodatkowe błędy.
 • Kiedy zostanie przyznany freebet? Kiedy zostanie przyznany freebet?
  • Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni od założenia konta w STS i spełnienia warunków akcji.
 • Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać? Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?
  • Gracz może otrzymać na konto bonusowe maksymalnie 25 PLN w ramach jednej akcji.
 • Jak wypłacić otrzymany bonus? Jak wypłacić otrzymany bonus?
  • W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 25 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • Do kiedy trwa akcja bonusowa? Do kiedy trwa akcja?
  • Akcja trwa od dnia 11.01.2019 od godziny 01:00 do odwołania.
Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Skontaktuj się z pomocą online.