Arrow image Bonusy

PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA Z KODEM STS100

ZWRACAMY STAWKĘ DO 100 pln W RAZIE NIEPOWDZENIA!

step number
DOŁĄCZ
Załóż konto z kodem STS100 i wpłać min. 50 PLN.
arrow
step number
OBSTAW
Wpłać środki i obstaw kupon.
arrow
step number
ODBIERZ
W razie niepowodzenia otrzymasz zwrot do 100 PLN!

rules-icon

KOD PROMOCYJNY STS

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce ciągle się rozwijają. Na rynku funkcjonuje coraz więcej firm, jednak czołówka branży pozostaje bez zmian. STS, jako największy polski bukmacher stanowi niemal połowę rynku. Nic więc dziwnego, że nasza oferta musi sprostać wymaganiom współczesnych graczy. Ważnym elementem są promocje, którego składowe stanowią m.in. kod promocyjny i bonus na start. Tak samo cenni są dla nas nowi, jak i doświadczeni gracze. Aby ułatwić start w zakładach bukmacherskich, na nowych graczy czekają specjalne bonusy. Przedstawimy krok po kroku, co trzeba zrobić, żeby otrzymać w STS kod promocyjny.

Spis treści:

CO TO JEST KOD PROMOCYJNY STS?

Grając w zakładach bukmacherskich, nie do przecenienia jest wiedza i doświadczenie. Dlatego też już przy zakładaniu konta, czyli procesie rejestracji chcemy, aby nasi nowi gracze mogli swobodniej poznawać i poruszać się w świecie obstawiania, kuponów AKO, SOLO, czy MAXIKOMBI. Promocja powitalna daje możliwość otrzymania nawet do 1500 zł bonusu! Nowi gracze mogą skorzystać także z pierwszego zakładu bez ryzyka. Chcemy, by czuli się oni komfortowo i by mogli bez przeszkód sprawdzać swoje przewidywania i wykorzystywać posiadaną wiedzę. W razie niepowodzenia z zakładem bez ryzyka STS zwraca do 100 złotych na konto depozytowe. Początki są trudne, ale z kodem promocyjnym i ofertą powitalną wszystko jest przystępniejsze! W tym tekście znajdziesz wszystkie informacje, potrzebne wskazówki oraz odpowiedzi na nasuwające się pytania. Nie tylko naszym zdaniem pakiet powitalny, jaki jest w STS – kod promocyjny, bonus na start – jest najlepszy na rynku. Potwierdziły to badania IBS PAN i WSB, które przygotowały i opublikowały na ten temat raport.

JAKI JEST KOD BONUSOWY STS 2022?

Kod promocyjny w STS 2022 to STS100. Należy wpisać go podczas rejestracji w polu „kod promocyjny", które znajduje się poniżej wymaganych danych (adresu e-mail, hasła i numeru telefonu). Po użyciu kodu, wyrażeniu zgody na udział w promocji i wpłaceniu pierwszej kwoty na depozyt, gracz otrzymuje do 300 zł bonusu.
To nie jedyny, działający kod w STS na 2022 rok. Nowi gracze mogą skorzystać z kodu zbr100 lub 100zbr. Należy wpisać go podczas rejestracji w polu “kod promocyjny”. Dzięki niemu można obstawić pierwszy zakład bez ryzyka, a w razie niepowodzenia gracz otrzyma zwrot nawet do 100 zł.

VOUCHER STS, CZYLI WSZYSTKO O BONUSIE STS NA START!

Co łączy sformułowania “Voucher STS” i kod promocyjny? Najkrótszą i najszybszą odpowiedzią byłoby: wszystko! Ale warto to dokładnie wyjaśnić. Z pewnością wiele osób natknęło się na zwrot „Voucher STS” i zastanawia się co to takiego i czym różni się od kodu promocyjnego STS? Jest to dokładnie to samo. Po prostu część graczy i niektóre portale bukmacherskie używają właśnie sformułowania voucher. Lider rynku bukmacherskiego przygotował atrakcyjną ofertę powitalną dla wszystkich, którzy w trakcie zakładania konta wyrażą zgodę na otrzymanie bonusu startowego. Nowi klienci zyskają dodatkowe środki do gry, ponieważ STS nagradza bonusem każdą z pierwszych trzech wpłat dokonanych w ciągu 30 dni od założenia konta. Gracz otrzymuje pierwszy bonus automatycznie po wpłacie, natomiast dwa kolejne będą do odebrania po spełnieniu warunków promocji. Łącznie można zyskać nawet 1500 zł!

JAK UZYSKAĆ KOD BONUSOWY NA START W STS?

Aby skorzystać z promocji, podczas rejestracji należy wpisać kod bonusowy STS100 oraz wyrazić zgodę na otrzymanie bonusu startowego. Należy pamiętać, że pakiet powitalny został stworzony z myślą o nowych użytkownikach STS. W Promocji Powitalnej można zyskać trzy bonusy o łącznej wartości 1500 zł. Pierwszy może wynieść maksymalnie 300 zł, drugi 500 zł, a trzeci 700 zł. Pierwszy bonus zostanie przyznany automatycznie po dokonaniu wpłaty na depozyt. Kolejne dwa bonusy będą do odebrania w trakcie 90 dni od pierwszej wpłaty. Aby je otrzymać, należy spełnić warunki promocji.

ILE RAZY TRZEBA OBRÓCIĆ BONUS?

Żeby środki z konta bonusowego trafiły na depozyt, musisz obrócić kwotą trzykrotnie wyższą niż otrzymany bonus. Jeśli dostałeś 100 zł bonusu, zagraj kupony łącznie za 300 zł. Stawki za te kupony wliczają się do obrotu, gdy trafnie obstawisz zakłady.

JAK PRZELAĆ BONUS NA DEPOZYT?

Gdy spełnisz warunki obrotu pierwszym bonusem, wszystkie środki z konta bonusowego trafią na depozyt. Wtedy będziesz mógł je wypłacić i odebrać kolejny bonus. Ta zasada dotyczy wszystkich następnych bonusów.

GDZIE WPISAĆ KOD PROMOCYJNY STS?

Początek w STS nie jest trudny. Samo założenie konta jest intuicyjne i nie trwa długo. Otrzymanie pierwszego bonusu w ramach oferty powitalnej również nie jest skomplikowane. Założenie konta składa się z dwóch części danych, które są do tego niezbędne.

1. W pierwszym kroku podajemy dane niezbędne do założenia konta STS, czyli adres email, hasło i numer telefonu.

2. W STS kod promocyjny STS100 wpisuje się z automatu, nie trzeba nic robić. Ale gdyby z jakiegoś powodu trzeba było manualnie wpisać hasło kodu promocyjnego, to warto pamiętać, że wielkość liter nie ma znaczenia. Wpisanie takich odmian hasła, jak: „sts100", „STS100", czy „StS100" sprawi, że bonus STS i tak trafi na Twoje konto po zapisaniu się do promocji i dokonaniu pierwszej wpłaty na konto depozytowe.

3. Tę część rejestracji kończy się, zaznaczając pole dotyczące pełnoletności i wyrażeniem chęci otrzymania bonusu startowego.


4. Druga część zawiera pola na imię i nazwisko, numer PESEL oraz miejsce urodzenia. Domyślnie ustawiona jest Polska.

5. Następnie trzeba uzupełnić pole otrzymanym w formie SMS – kodem aktywacyjnym, będącym potwierdzeniem rejestracji. Ważne – STS nie pobiera opłat z tytułu tego smsa.

6. Do wypełnienia zostaje pole oświadczające, skąd pochodzić będą środki przeznaczone na grę w zakładach. Do wyboru jest kilka opcji.

7. Całość rejestracji potwierdzamy, zaznaczając pole na dole i klikając „Zarejestruj”. Ten krok oznacza formalne wysłanie wniosku rejestracyjnego. Jako że korzystamy z tzw. szybkiej rejestracji, nie trzeba czekać na weryfikację danych osobowych, przez co praktycznie od razu po założeniu konta można obstawiać pierwsze kupony. Oczywiście w każdej chwili można przekształcić szybkie konto bukmacherskie online na stały profil typera w STS. Ale to już osobny temat.

VOUCHER STS, KODY BONUSOWE STS. DLACZEGO WARTO Z NICH SKORZYSTAĆ?

Nowe rzeczy i nowe miejsca z reguły wzbudzają trochę niepewności. Wiemy o tym dokładnie, dlatego pakiet bonusów bukmacherskich na start ma sprawić, że każdy nowy gracz poczuje się pewniej i z większą swobodą będzie mógł poznawać świat zakładów bukmacherskich. Dlatego na każdego czeka bonus powitalny na start, który może wynieść nawet 1500 zł! To nie jedyna promocja dla nowych graczy. Rejestrując się z kodem bonusowym zbr100 lub 100zbr, możesz obstawić swój pierwszy zakład bez ryzyka. W razie niepowodzenia otrzymasz zwrot do 100 zł. Pozwoli to z łatwością zbierać niezbędne doświadczenie.

W STS KOD PROMOCYJNY MA WIELE ZALET. DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z VOUCHER STS?

  • - wpisując kod promocyjny STS100 przy założeniu konta, zapiszesz się do akcji, w której będziesz mógł otrzymać do 1500 zł bonusu,
  • - wpisując kod promocyjny zbr100 lub 100zbr, będziesz miał możliwość skorzystania z pierwszego zakładu bez ryzyka,
  • - otrzymanie pierwszego bonusu w ramach oferty powitalnej jest szybkie i bardzo proste – wystarczy wpisać kod, zapisać się do promocji i dokonać pierwszej wpłaty, a bonus zostanie przyznany na Twoje konto automatycznie,

DLA KOGO KOD PROMOCYJNY STS100?

Promocja powitalna jest skierowana wyłącznie do nowych użytkowników STS, którzy podczas rejestracji w polu kod promocyjny wpiszą STS100 i wyrażą zgodę na uzyskanie bonusu startowego.

STS KOD BONUSOWY, ZAKŁAD BEZ RYZYKA I INNE PROMOCJE NA START

Kod bonusowy STS100, zapewniający skorzystanie z oferty powitalnej, w której każdy, nowy gracz może otrzymać nawet do 1500 zł bonusu to nie jedyna promocja w STS! Stawiając pierwsze zakłady w Betgames, czyli zakładach na gry karciane lub w sportach wirtualnych, również na graczy czekają kody promocyjne, które zasilić mogą bonusowe konto w STS. Promocje na start, nazywane również bonusami powitalnymi, to ważna i duża część bukmacherskiej oferty. Nowi gracze po pierwsze muszą coś otrzymać na zachętę, po drugie muszą mieć większe możliwości sprawdzenia, spróbowania. A kod promocyjny właśnie to umożliwia. Bonusy generalnie dzielą się na te dla nowych użytkowników, jak i dla posiadaczy konta. Gracze, którzy dopiero założyli konto, mogą wybrać również inne bonusy. Oto zestawienie wszystkich aktualnych promocji dla nowych graczy:
BONUS STS KWOTA OPIS WARUNKI
BONUS POWITALNY do 1500 zł każda z trzech pierwszych wpłat gracza wykonanych w ciągu 30 dni od rejestracji jest nagradzana bonusem wpisz STS kod bonusowy: STS100 podczas rejestracji, zaznacz zgodę na otrzymanie bonusu podczas rejestracji, wpłać pierwsze środki na konto depozytowe i śledź kolejne zadania
PEWNE 20 PLN NA SPORTY WIRTUALNE do 20 zł zwrot środków w przypadku przegranego kuponu - dotyczy pierwszego postawionego zakładu na sporty wirtualne dotyczy kuponu o minimalnym kursie 1.91
PEWNE 20 PLN NA BETGAMES do 20 zł zwrot środków w przypadku przegranego kuponu - dotyczy pierwszego postawionego zakładu na Betgames dotyczy kuponu o minimalnym kursie 1.91
PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 100 zł zwrot środków w przypadku pierwszego, przegranego kuponu podczas rejestracji w polu Kod Promocyjny wpisz hasło "zbr100" lub "100zbr" i dokonaj wpłaty minimum 50 zł na konto depozytowe

ZAKŁAD BEZ RYZYKA STS

W STS możesz obstawić swój pierwszy kupon bez ryzyka. W przypadku niepowodzenia, zwracamy do 100 zł na konto depozytowe. Podczas rejestracji w polu Kod Promocyjny wpisz hasło "zbr100" lub "100zbr". Następnie wpłać minimum 50 PLN na konto depozytowe, obstaw dowolny kupon za środki z konta depozytowego lub bonusowego. Możesz skorzystać z oferty Zakłady bukmacherskie (przedmeczowe) lub Zakłady Live. W akcji bierze udział kupon SOLO (jeden typ na kuponie) lub kupon AKO (dwa lub więcej typów). Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, to zwrócimy Ci stawkę pomniejszoną o podatek maksymalnie do 100 zł.

PEWNE 20 NA BETGAMES I SPORTY WIRUTALNE

W ramach oferty powitalnej proponujemy też dwa zakłady bez ryzyka po 20 zł – jeden można wykorzystać w Betgames, a drugi w sportach wirtualnych.

PEWNE 20 PLN NA PIERWSZY ZAKŁAD W BETGAMES

Akcja jest skierowana dla nowych graczy, którzy po zarejestrowaniu nie skorzystali z oferty Betgames. Obstaw za środki z depozytu kupon z oferty Betgames i pamiętaj o minimalnym kursie 1.91. W razie przegranej otrzymasz do 20 PLN zwrotu na depozyt.

PEWNE 20 PLN NA SPORTY WIRTUALNE

Akcja jest skierowana dla nowych graczy, którzy po zarejestrowaniu nie skorzystali z oferty Sportów Wirtualnych. Warunkiem promocji jest obstawienie za środki z depozytu kupon z oferty na Sporty Wirtualne o minimalnym kursie 1.91. W razie niepowodzenia otrzymasz do 20 PLN zwrotu na konto bonusowe.

KUPON STS – JAK SKORZYSTAĆ Z KODU I BONUSU KROK PO KROKU

Wszystko, co najważniejsze tak naprawdę zaczyna się przy rejestracji. Kod bonusowy już wtedy trafia na konto gracza. Dlatego przejście przez cały proces szybkiej rejestracji, nie zapominając o prawidłowo wypełnionym polu „kod promocyjny” to podstawa. Wpisana fraza STS100, zakończenie rejestracji konta w STS i dokonanie pierwszej wpłat oznacza dołączenie do oferty powitalnej STS i przyznanie pierwszego bonusu do 300 zł. Każdy gracz posiada dwa salda na swoim koncie: saldo depozytowe i saldo bonusowe.
Jak otrzymać drugi bonus? Należy spełnić warunki obrotu pierwszym bonusem, dlatego, żeby środki z konta bonusowego trafiły na depozyt, trzeba obrócić kwotą trzykrotnie wyższą niż otrzymany bonus. Gdy gracz spełni warunki obrotu pierwszym bonusem, wszystkie środki z konta bonusowego trafią na depozyt. Wtedy będzie mógł je wypłacić i odebrać kolejny bonus.
Za środki z konta bonusowego można opłacić wszystkie kupony o kursie minimalnym 1,91, z wyjątkiem MAXIKOMBI oraz kuponów na zakłady Betgames i z oferty Hit Dnia. Nie można też skorzystać z opcji Zakład Bezpieczny. Bonus w wysokości nawet 500 zł zostanie przyznany po dokonaniu drugiej wpłaty. Będzie można go odebrać przez 90 dni od dokonania wpłaty po spełnieniu warunków promocji. Konto bonusowe zostanie doładowane kwotą w wysokości 50% wpłaconych środków. Należy pamiętać, że na zrobienie wpłat nagradzanych bonusami gracz ma 30 dni od rejestracji.
Jeśli spełniłeś warunki obrotu depozytem, możesz zrobić wypłatę. By móc wypłacić środki z depozytu, należy zagrać kupony za równowartość wpłaty o minimalnym kursie 1,85. Po zleceniu wypłaty, środki trafią na podany przez gracza rachunek bankowy lub konto PayPal nawet w 15 minut. Czas realizacji zależy od wybranej metody wypłaty i banku. Po dokonaniu trzeciej wpłaty użytkownik otrzyma dostęp do bonusu o maksymalnej wartości 700 zł. Konto bonusowe gracza zostanie doładowane kwotą w wysokości 50% wpłaconych środków.

RODZAJE KUPONÓW W STS

Oferta w STS jest przeogromna, ale każdy gracz ma także trzy podstawowe rodzaje kuponów do obstawiania. Każdy ma swoje mocne strony. Wszystko zależy od przyjętej filozofii grania i strategii gracza. Oto rodzaje kuponów w zakładach bukmacherskich STS:
  • - SOLO – to zakład pojedynczy obejmujący zawsze tylko jedno zdarzenie. Na kuponie można umieścić wydarzenie z oferty przedmeczowej (pre-match) albo live.
  • - AKO – tzw. kupon akumulacyjny, składający się z więcej niż jednego zdarzenia. Na jednym kuponie może znaleźć się kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt typów. Mówimy wtedy potocznie o akumulatorze, taśmie lub… tasiemcu. Maksymalny kupon AKO może zawierać 85 zdarzeń.
  • - MAXIKOMBI – to inaczej zakład systemowy, w którym bukmacher dopuszcza możliwość błędnie obstawionych zdarzeń. Mimo nietrafionych typów, kupon może okazać się wygrany. MAXIKOMBI pozwala na obstawienie od 2 do 100 zdarzeń na jednym kuponie. Ten rodzaj kuponu dotyczy jedynie wydarzeń z oferty przedmeczowej (pre-match).
online help icon

Pomoc Online

Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Przeczytaj regulamin promocji lub skontaktuj się z pomocą online.