STS kod promocyjny – freebet 25 zł na start!

Zakłady bukmacherskie stają się w naszym kraju coraz popularniejsze – nie dziwi więc, że jako największy bukmacher w Polsce staramy się zadowolić każdego gracza, w tym poprzez oferowanie szeregu bonusów na start. Jednym z nich jest freebet o wartości 25 zł, który otrzymasz, gdy podczas rejestracji wpiszesz specjalny kod promocyjny STS. Dowiedz się, jak uzyskać ten bonus powitalny!

Jaki jest kod promocyjny STS 2020?

STS kod promocyjny to PEWNE25. Należy wpisać go podczas rejestracji w polu „kod promocyjny", które znajduje się poniżej wymaganych danych (adresu e-mail, hasła i numeru telefonu). Po użyciu kodu otrzymasz freebet bez depozytu o wysokości 25 zł.

STS Kod promocyjny - gdzie wpisać kod?

To wszystko, co musisz zrobić podczas zakładania konta, aby cieszyć się bonusem w wysokości 25 zł! Sprawdź i przekonaj się, że nasz freebet, to najlepszy bonus na start wśród bukmacherów w Polsce!

Ważne! Wielkość liter kodu promocyjnego nie ma znaczenia. Jeżeli wpiszesz takie odmiany hasła, jak: „pewne25", „PEWNE25", czy „PeWnE25", to bonus STS i tak trafi na Twoje konto.

STS – bonus powitalny na start

Zależy nam na sprawieniu, by już sam start w zakładach wzajemnych był łatwy, komfortowy i przyjemny. Dlatego też nowym graczom oferujemy specjalne bonusy powitalne – pewne 1200 zł na start oraz freebet 25 zł, który otrzymasz po wpisaniu kodu promocyjnego STS podczas rejestracji konta.

Dlaczego warto pamiętać o kodzie i skorzystać z freebetu w STS?

 • wpisując kod promocyjny STS przy założeniu konta otrzymasz bonus 25 zł – niezależnie od wielkości wpłaconego depozytu,
 • otrzymanie freebetu jest szybkie i bardzo proste – wystarczy jedynie wpisać kod, by otrzymać dodatkowe środki bonusowe,
 • freebet STS łączy się z drugą promocją na start – bonusem powitalnym do 1200 zł,
 • bonus bez depozytu wyróżnia się przyjaznymi warunkami obrotu.

Voucher STS krok po kroku – jak i gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Wiesz już, jakie korzyści niesie za sobą freebet STS – sprawdź więc, jak go uzyskać oraz jak grać z jego pomocą!

 1. By uzyskać freebet na start, podczas rejestracji wpisz w polu „Kod promocyjny" frazę: PEWNE25.
 2. Po pozytywnej weryfikacji konta, w ciągu maksymalnie 3 dni, Twoje saldo bonusowe zostanie zasilone kwotą 25 PLN.
 3. Dokonaj trzykrotnego obrotu bonusem – zaliczają się do niego wyłącznie wygrane kupony, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.
 4. Po spełnieniu warunków STS na obrót bonusem, środki z konta bonusowego zostaną automatycznie przeniesione na Twoje konto główne (depozytowe).

Czym jest voucher STS?

Kod bonusowy STS czasami nazywany jest przez niektórych graczy voucherem STS. Dlaczego taka nazwa się przyjęła? Odpowiedź jest prosta! Wpisując STS kod promocyjny w trakcie zakładania konta, zapewniasz sobie możliwość otrzymania 25 zł na swoje pierwsze zakłady obstawiane z konta bonusowego. STS kod promocyjny działa tak, jak voucher - wystarczy posiadać specjalny kod, aby otrzymać dodatkowe środki do wykorzystania na grę. Zasada działania jest podobna do popularnych kart podarunkowych czy ofert specjalnych, znanych z innych branż. Jednak w przypadku vouchera STS nie musisz nic płacić, nie jest konieczna także wpłata środków na konto depozytowe! STS kod bonusowy jest przeznaczony dla nowych graczy, którzy nigdy wcześniej nie posiadali konta w zakładach bukmacherskich STS. Voucher pozwoli na zapoznanie się ze światem bukmacherskim. Jeśli natomiast freebet w wysokości 25 zł to dla Ciebie za mało, zawsze możesz doładować swoje konto depozytowe dowolną kwotą. Nie jest to jednak konieczne, aby uzyskać benefit w wysokości 25 zł, jaki daje STS kod bonusowy!

STS Freebet - 25 PLN bez depozytu. Wszystko o bonusie STS na start!

Freebet, czyli bonus bez depozytu, to jedna z najbardziej cenionych promocji bukmacherskich. Dlaczego cieszy się takim uznaniem wśród graczy? Przede wszystkim – nie wymaga on wpłaty depozytu, jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób, obstawiających po raz pierwszy zakłady bukmacherskie. Jaki freebet oferuje STS? Dowiedz się więcej o naszym startowym bonusie bez depozytu!

Kod promocyjny STS

Freebet bez depozytu, czyli bonus za rejestrację

Zakłady bukmacherskie to tysiące możliwości, ale wbrew pozorom, nie ma w tym nic skomplikowanego. Dla nas każdy gracz jest ważny. Nie ma znaczenia czy typujesz od lat, specjalizujesz się w danej dyscyplinie, czy lidze, czy robisz to sporadycznie. To jeszcze nic, bo jeśli w ogóle nie miałeś do tej pory styczności z zakładami bukmacherskimi, nie masz się czego obawiać. Chcemy ułatwić naszym nowym graczom start w świecie zakładów wzajemnych.

Z tego powodu przygotowaliśmy specjalny prezent dla początkujących. Jest nim wspomniany bonus STS, czyli freebet. Co to za bonus? Jego nazwa wywodzi się z języka angielskiego i oznacza darmowy zakład, czyli taki, który nie wymaga posiadania środków depozytowych. Jeśli zakład obstawimy środkami bonusowymi i kupon okaże się wygrany, to do naszego konta dodawany jest zysk z zakładu. Jeśli natomiast kupon postawiony w STS okaże się nietrafiony, to dzięki freebetowi gracz nie traci swoich środków.

Freebet w STS – bonus bez depozytu czy jednak z depozytem? Jak jest naprawdę?

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu". Często jednak nie do końca tak jest. Na pierwszym miejscu stawiamy przejrzystość zasad promocji, dlatego już na starcie stawiamy sprawę prosto i klarownie. Poznaj zasady przyznawania i wypłaty bonusu bez depozytu w STS!

Jak już wspomniano, by uzyskać freebet na start, należy podczas rejestracji podać odpowiedni kod promocyjny STS. W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty freebetu. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91 – czyli nie aż tak wysokim. To jedyne i bardzo proste warunki, aby móc w pełni wykorzystać STS freebet.

Jak wypłacić bonus startowy? Kod STS a obrót bonusem

Jak już wspomnieliśmy, w celu wypłaty bonusu należy dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty. Teraz na prostym przykładzie wyjaśnimy, jak konkretnie to zrobić!

By wypłacić środki uzyskane z pomocą kodu STS należy wykonać 3-krotny obrót bonusem. Znaczy to, że otrzymując 25 zł freebetu powinieneś dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. To jedyne wymagania, aby skorzystać z freebetu STS. Po spełnieniu powyższych wymagań, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przeniesione na Twoje konto główne (depozytowe).

Jeśli dokonałeś jedynie szybkiej rejestracji, uzupełnij swoje dane – numer konta bankowego, e-mail, login, adres zamieszkania – oraz dołącz zdjęcie dokumentu tożsamości. Jedynie posiadacze konta stałego w STS mogą wypłacać środki z wygranych kuponów!

Spróbuj i przekonaj się, jak przyjazne i przejrzyste w zasadach mogą być zakłady bukmacherskie. Odbierz swój kod STS na start i postaw debiutancki kupon!

Szybka wypłata bonusu w STS

To kolejna zaleta i udogodnienie w naszym serwisie. Gdy już trafnie wytypujesz pierwsze mecze, nie musisz się martwić o to, jak wypłacić środki. Dzięki usłudze STSpay, czyli systemowi błyskawicznych wypłat naszych zakładów, pieniądze ze zwycięskich kuponów trafią na Twoje konto bankowe do 15 minut! Niemożliwe? A jednak! Wystarczy mieć konto w jednym z dwunastu głównych podmiotów bankowych w Polsce. Wtedy nic nie stanie na przeszkodzie, żeby przelew na konto dotarł w mniej niż pół godziny. Co ważne, STS nie pobiera żadnej prowizji od tych błyskawicznych wypłat, a z systemu STSpay możesz korzystać przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 24:00.

To kolejny powód, by skorzystać przy rejestracji z naszego freebetu STS. Nie ma na co czekać, zakładaj konto, skorzystaj z kodu bonusowego STS i typuj wyniki meczów na całym świecie!

STS kod bonusowy i inne promocje na start

Kod bonusowy STS, zapewniający freebet nowym graczom, to nie jedyny benefit, z którego można skorzystać! Użytkownicy, którzy dopiero założyli konto, mogą wybrać również inne bonusy. Oto zestawienie wszystkich aktualnych promocji dla nowych graczy:

Bonusy w STS
bonus STSkwotaopiswarunki
FREEBET25 złbonus bez konieczności wpłaty depozytuwpisz STS kod bonusowy: PEWNE25 podczas rejestracji
CASHBACK SPORTY WIRTUALNEdo 20 złzwrot środków w przypadku przegranego kuponu - dotyczy pierwszego postawionego zakładu na sporty wirtualnedotyczy kuponu o minimalnym kursie 1.90
CASHBACK BETGAMESdo 20 złzwrot środków w przypadku przegranego kuponu - dotyczy pierwszego postawionego zakładu na Betgamesdotyczy kuponu o minimalnym kursie 1.90
BONUS POWITALNYdo 1200 złbonus od depozytu, gracz dostaje równowartość swojej pierwszej wpłaty na konto bonusowewymagane zaznaczenie zgody na otrzymanie bonusu podczas rejestracji

Kupon STS krok po kroku

Jeśli już wykorzystałeś voucher STS w trakcie zakładania konta użytkownika, to zapewne stoisz przed zawarciem pierwszego zakładu. W tym celu należy przygotować kupon STS. Jest to bardzo intuicyjne - wystarczy zaledwie kilka kroków:

 1. Wybierz, z którego konta chcesz grać - do wyboru konto depozytowe lub bonusowe (dzięki kodowi promocyjnemu STS Twoje konto bonusowe zostanie zasilone kwotą 25 zł).
 2. Sprawdź ofertę bukmachera i wybierz interesujące zdarzenie. Do wyboru nie tylko zakłady na wydarzenia sportowe, ale także polityczne, rozrywkowe oraz zakłady na symulowane gry karciane (Betgames).
 3. Zaznacz przewidywany przez Ciebie wynik zdarzenia.
 4. Wprowadź stawkę kuponu, za jaką chcesz grać. Minimalna kwota zakładu wynosi 2 zł.
 5. Potwierdź, klikając przycisk “obstaw i graj”.
 6. Następnie wyświetli się komunikat potwierdzający przyjęcie Twojego zakładu przez bukmachera.

To już wszystko! Teraz wystarczy poczekać do rozstrzygnięcia wybranego zdarzenia - wtedy okaże się, czy kupon STS jest wygrany. Istnieje także możliwość sprawdzenia kuponu za pośrednictwem strony internetowej STS. Można to zrobić na 2 sposoby:

 1. Poprzez wpisanie numeru kuponu w specjalnym polu na stronie głównej serwisu.
 2. Logując się na swoje konto użytkownika i przechodząc do sekcji “Moje zakłady’. Tam znajduje się pełna historia zawartych w zakładach bukmacherskich STS kuponów.

Rodzaje kuponów w STS

W zakładach bukmacherskich STS masz wybór - gracze mogą tworzyć różne rodzaje kuponów. W zależności od liczby zdarzeń zawartych na jednym kuponie, wyróżniamy:

 • kupon SOLO - jest to zakład na pojedyncze zdarzenie. Na kuponie możesz umieścić wydarzenie z oferty przedmeczowej albo live
 • kupon AKO - na tym kuponie możesz umieścić od 2 do 100 wydarzeń - zarówno z oferty prematch, jak i live
 • kupon MAXIKOMBI - ten rodzaj kuponu wiąże się jedynie z wydarzeniami z oferty przedmeczowej. MAXIKOMBI to inaczej zakład systemowy, w którym bukmacher dopuszcza możliwość błędnie obstawionych zdarzeń. Mimo nietrafionych typów, kupon może okazać się wygrany. MAXIKOMBI pozwala na obstawienie od 2 do 100 zdarzeń na jednym kuponie

FAQ
Najczęściej zadawane pytania
Jak dostać bonus STS?
By odebrać bonus w STS wejdź na stronę STS.pl lub pobierz aplikację mobilną STS, następnie załóż konto, a podczas rejestracji wpisz w polu „Kod promocyjny” hasło: PEWNE25. To wystarczy, by 25 zł zasiliło Twoje konto! Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni od założenia konta w STS i spełnienia warunków akcji.
Gdzie wpisać kod promocyjny STS?
Kod STS należy wpisać w formularzu rejestracyjnym, na pierwszym etapie rejestracji, w polu „Kod promocyjny”.
Jak wygląda w STS obrót bonusu i wypłata?
W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 25 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego, skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
Czy FREEBET łączy się z bonusem powitalnym i akcją zaproś kumpla?
Wpisanie podczas rejestracji hasła PEWNE25 nie wyklucza możliwości skorzystania z innych bonusów powitalnych w STS! Freebet w wysokości 25 zł łączy się z bonusem od pierwszej wpłaty, dzięki któremu możesz zgarnąć nawet 1200 zł.
Wykorzystanie bonusu powitalnego STS nie wyklucza również możliwości korzystania z promocji bukmacherskich dla stałych graczy. Możesz skorzystać m.in. z akcji zaproś kumpla – wystarczy, że zaprosisz znajomego do gry w STS. Jeśli Twój kolega założy konto, wpłaci depozyt i postawi zakład, to wówczas każdy z Was dostaje na swoje konto bonusowe 50 zł. A to nie wszystko! Zakłady Bukmacherskie STS często przygotowują dla graczy krótkoterminowe akcje. Dlatego warto śledzić blog STS, aby nie przegapić żadnego bonusu!
Przed skorzystaniem z bonusów bukmacherskich koniecznie zapoznaj się z poszczególnymi regulaminami i zasadami promocji, dostępnymi na podstronie Bonusy.
Do kiedy można wykorzystać kod promocyjny STS?
Akcja trwa od dnia 11.01.2019 od godziny 01:00 do odwołania.
Czy każdy może odebrać bonus w STS?
Uprawnione do odebrania bonusu powitalnego w STS są osoby, które nie posiadały do tej pory konta w STS.pl i są nowymi użytkownikami.
Gdzie kupić voucher STS?
Voucher STS to inna nazwa kodu bonusowego. Nie można go kupić, voucher STS jest dostępny dla wszystkich nowych graczy zupełnie za darmo! Aby otrzymać freebet 25 zł, wystarczy wpisać STS kod promocyjny podczas zakładania konta u bukmachera.
Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Przeczytaj regulamin promocji lub skontaktuj się z pomocą online.