Kod promocyjny STS - 25 zł na start!

Bonus bez depozytu w STS! Odbierz swój freebet!

Jak uzyskać freebet? Podczas rejestracji w polu „kod promocyjny", które znajduje się poniżej wymaganych danych (adresu e-mail, hasła i numeru telefonu), należy wpisać: pewne25

Kod STS - Freebet 25

To wszystko, co musisz zrobić podczas zakładania konta, aby cieszyć się bonusem w wysokości 25 zł! Sprawdź i przekonaj się, że nasz freebet, to najlepszy bonus na start wśród bukmacherów w Polsce!

Ważne! Wielkość liter kodu promocyjnego nie ma znaczenia. Jeżeli wpiszesz takie odmiany hasła, jak: „pewne25", „PEWNE25", czy „PeWnE25", to na pewno bonus STS trafi na Twoje konto.

Bonusy bukmacherskie czekają

Zakłady bukmacherskie i obstawianie wyników staje się w naszym kraju coraz popularniejsze i coraz łatwiejsze. W typowaniu swoich sił próbują starsi i młodzi, miłośnicy sportu, eksperci oraz tzw. niedzielni kibice. Nic więc dziwnego, że jako największy bukmacher w Polsce staramy się zadowolić każdego gracza.

Zależy nam na sprawieniu, że już sam start w zakładach wzajemnych będzie łatwy, komfortowy i przyjemny. Dlatego też przygotowaliśmy specjalny kod promocyjny, dzięki któremu w STS przy założeniu konta otrzymasz bonus, niezależnie od tego jak dużym będziesz chciał dysponować depozytem. To naprawdę bardzo proste i szybkie. Przekonaj się sam!

Freebet czyli bonus dla Ciebie

Zakłady bukmacherskie to tysiące możliwości, ale wbrew pozorom, nie ma w tym nic skomplikowanego. Dla nas każdy gracz jest ważny. Nie ma znaczenia czy typujesz od lat, specjalizujesz się w danej dyscyplinie, czy lidze, czy robisz to sporadycznie. To jeszcze nic, bo jeśli w ogóle nie miałeś do tej pory styczności z zakładami bukmacherskimi, nie masz się czego obawiać. Chcemy ułatwić naszym nowym graczom start w świecie zakładów wzajemnych.

Z tego powodu przygotowaliśmy specjalny prezent dla początkujących. Jest nim wspomniany bonus STS, czyli Freebet. Wiadomo, że branża bukmacherska najbardziej rozwinęła się w Wielkiej Brytanii i tam jej historia jest znacznie bogatsza. Jeśli nie wiesz, co to jest freebet, to szybko wyjaśniamy. Z języka angielskiego freebet to darmowy zakład, czyli tzw. zakład wolny od ryzyka. Jeśli go wygramy, to do naszego konta dodawany jest zysk z zakładu.

Warto sięgnąć po bonus w STS

Wspomniany bonus w wysokości 25 złotych trafi na Twoje konto tuż po rejestracji konta, które jest całkowicie za darmo. Gdy wpiszemy odpowiedni kod promocyjny STS, o czym piszemy szerzej poniżej, kwota ta zasili saldo, dzięki czemu można będzie wygrać więcej pieniędzy! Nie chcemy byś na pierwsze nagrody musiał długo czekać i by wymagało to nie wiadomo jak wielkich starań. W naszych zakładach bukmacherskich bonus na start to miłe powitanie w świecie typowania i obstawiania.

Freebet – bez depozytu czy jednak z depozytem? Jak jest naprawdę?

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu". Często jednak nie do końca tak jest. Dla nas liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiamy sprawę prosto i klarownie. W celu wypłaty środków bonusowych, o których piszemy, należy wykonać obrót jedynie na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Do obrotu zaliczają się stawki oczywiście tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91, czyli nie aż tak wysokim. To jedyne i bardzo proste warunki, aby móc w pełni wykorzystać nasz freebet.

O co chodzi z bonusem?

Bez obaw - zaraz opiszemy - jak krok po kroku wykorzystać pierwszy bonus w STS. To tak naprawdę jeszcze prostsze niż samo obstawianie meczy i wyników. Wystarczy, że przy rejestracji w polu „Kod promocyjny" wpiszesz frazę: „pewne25". Jeśli pozytywnie przejdziesz weryfikację konta, zasilimy Twoje saldo bonusem 25 PLN. Wszystko może potrwać maksymalnie do trzech dni, ale zawsze staramy się skrócić ten proces, byś mógł szybko spróbować swoich sił w świecie zakładów sportowych.

Miłą informacją może być to, że nasz freebet 25 PLN, o którym piszemy wyżej, łączy się z inną promocją na start. Razem z nią możesz skorzystać z oferty Bonus powitalny do 1200 PLN. Co bardzo ważne, bonus przy rejestracji, podobnie jak wszystkie bonusy rozdawane przez STS, charakteryzuje się przyjaznymi warunkami obrotu.

Jak wypłacić bonus za rejestrację?

Pisaliśmy już, że w celu wypłaty bonusu należy dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty. Teraz wyjaśniamy, jak to konkretnie zrobić. Damy Ci bardzo prosty przykład. Otrzymanie 25 zł bonusu na start oznacza, że powinieneś dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. To jedyne wymagania, aby skorzystać z freebetu STS. Po ich spełnieniu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przeniesione na Twoje konto główne (depozytowe). Spróbuj i przekonaj się, jak przyjazne i przejrzyste w zasadach mogą być zakłady bukmacherskie. Odbierz swój kod na start i postaw debiutancki kupon. Na pewno Ci się spodoba i jesteśmy przekonani, że może to być początek Twojej przygody z typowaniem.

Szybka wypłata bonusu w STS

To kolejna zaleta i udogodnienie w naszym serwisie. Gdy już trafnie wytypujesz pierwsze mecze i zarobisz trochę pieniędzy, nie musisz się martwić o to, jak je wypłacić. Dzięki usłudze STSpay, czyli systemowi błyskawicznych wypłat naszych zakładów, pieniądze ze zwycięskich kuponów trafią na Twoje konto bankowe do 15 minut! Niemożliwe? A jednak! Wystarczy mieć konto w jednym z dwunastu głównych podmiotów bankowych w Polsce. Wtedy nic nie stanie na przeszkodzie, żeby przelew na konto dotarł w mniej niż pół godziny. Co ważne, STS nie pobiera żadnej prowizji od tych błyskawicznych wypłat, a z systemu STSpay możesz korzystać przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 24:00. To kolejny powód, by skorzystać przy rejestracji z naszego freebetu STS. Nie ma na co czekać, zakładaj konto, aktywuj starter i typuj wyniki meczów na całym świecie!

FAQ
Najczęściej zadawane pytania
Jak otrzymać bonus STS?
Wejdź na stronę STS.pl lub pobierz aplikację mobilną STS, następnie załóż konto, a podczas rejestracji wpisz w polu „kod promocyjny” hasło: pewne25.
Tyle wystarczy, aby 25 zł zasiliło Twoje konto! Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni od założenia konta w STS i spełnienia warunków akcji.
Czy FREEBET łączy się z bonusem powitalnym i akcją zaproś kumpla?
Wpisanie podczas rejestracji hasła pewne25 nie wyklucza możliwości skorzystania z innych bonusów bukmacherskich w STS! Freebet w wysokości 25 zł łączy się także z bonusem powitalnym, dzięki któremu możesz zgarnąć nawet 1200 zł! Zakłady bukmacherskie STS przygotowały dla graczy także inne niespodzianki, takie jak akcja zaproś kumpla. Wystarczy, że zaprosisz znajomego do gry w STS. Jeśli Twój kolega założy konto, wpłaci depozyt i postawi zakład, to wówczas każdy z Was dostaje na swoje konto bonusowe 50 zł! A to nie wszystko! Zakłady Bukmacherskie STS często przygotowują dla graczy krótkoterminowe akcje. Dlatego warto śledzić blog STS, aby nie przegapić żadnego bonusu!
Przed skorzystaniem z bonusów bukmacherskich koniecznie zapoznaj się z poszczególnymi regulaminami i zasadami promocji, dostępnymi na podstronie Bonusy.
Jak wygląda w STS obrót bonusu i wypłata?
W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 25 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego, skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
Do kiedy można wykorzystać kod promocyjny STS?
Akcja trwa od dnia 11.01.2019 od godziny 01:00 do odwołania.
Czy akcja jest dla wszystkich?
Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które nie posiadały do tej pory konta w STS.pl i są nowymi użytkownikami.
Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Przeczytaj regulamin promocji lub skontaktuj się z pomocą online.