Kod promocyjny STS

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce ciągle się rozwijają. Na rynku funkcjonuje coraz więcej firm, jednak czołówka branży pozostaje bez zmian. STS, jako największy polski bukmacher stanowi niemal połowę rynku. Nic więc dziwnego, że nasza oferta musi sprostać wymaganiom współczesnych graczy. Ważnym elementem są promocje, którego składowe stanowią m.in kod promocyjny i bonus powitalny. Tak samo cenni są dla nas nowi, jak i doświadczeni gracze. Aby ułatwić start w zakładach bukmacherskich, na nowych graczy czekają specjalne bonusy. Stałym punktem w naszej ofercie jest freebet w wysokości 25 zł. Otrzymuje go każdy nowy gracz, a droga do jego uzyskania nie jest skomplikowana. Przedstawimy krok po kroku co trzeba zrobić, żeby otrzymać w STS kod promocyjny.

Kody bonusowe STS na start. Dlaczego warto z nich skorzystać?

Grając w zakładach bukmacherskich nie do przecenienia jest wiedza i doświadczenie. Dlatego też już przy zakładaniu konta, czyli procesie rejestracji chcemy, aby nasi nowi gracze mogli swobodniej poznawać i poruszać się w świecie obstawiania, kuponów AKO, SOLO, czy MAXIKOMBI. Bonus powitalny i kod promocyjny, to podstawowy pakiet promocyjny na start dla każdego gracza. Ten pierwszy jest zależny od pierwszej wpłaty, pierwszego depozytu. Ten drugi jest niezmienny i dla każdego. 25 zł to 25 zł, a warunki obrotem tej kwoty są jasne i przejrzyste. Nie ma żadnych kruczków, gwiazdek, niedopowiedzeń. Chcemy by nasi graczy czuli się komfortowo i by mogli bez przeszkód sprawdzać swoje przewidywania i wykorzystywać posiadaną wiedzę. W STS kod promocyjny tylko to ułatwia, daje większe możliwości na start. Początki są trudne, ale z kodem promocyjnym wszystko jest przystępniejsze! W tym tekście znajdziesz wszystkie informacje, potrzebne wskazówki oraz odpowiedzi na nasuwające się pytania. Nie tylko naszym zdaniem pakiet powitalny, jaki jest w STS – kod promocyjny, bonus na start – jest najlepszy na rynku. Potwierdziły to badania IBS PAN i WSB, które przygotowały i opublikowały na ten temat raport.

Jaki jest kod promocyjny STS 2021?

STS kod promocyjny to PEWNE25. Należy wpisać go podczas rejestracji w polu „kod promocyjny", które znajduje się poniżej wymaganych danych (adresu e-mail, hasła i numeru telefonu). Po użyciu kodu otrzymasz freebet bez depozytu o wysokości 25 zł.

STS Kod

Voucher STS, kod promocyjny, freebet na start. Co je łączy?

Najkrótszą i najszybszą odpowiedział byłoby: wszystko! Ale warto to dokładnie wyjaśnić. Z pewnością wiele osób natknęło się na zwrot „Voucher STS” i zastanawia się co to takiego i czym różni się od kodu promocyjnego STS lub freebetu? Jest to to samo. Po prostu część graczy i niektóre portale bukmacherskie używają właśnie sformułowania voucher. W życiu codziennym vouchery funkcjonują na tej samej zasadzie, co kod promocyjny. Jego posiadanie oznacza otrzymanie dodatkowych środków bonusowych, które są do wykorzystania podczas obstawiania wydarzeń sportowych, politycznych, kulturalnych, czy show-biznesu. Voucher STS nie wymaga żadnej wpłaty, żadnego zakupu, jest on elementem składowym rejestracji konta gracza w STS. Kod promocyjny, niezależnie od swojej wysokości działa dokładnie na tej samej zasadzie. To kwota, która zasila konto gracza i pozwala mu grać, postawić pierwszy zakład.

Voucher STS krok po kroku – jak i gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Początek w STS nie jest trudny. Samo założenie konta jest intuicyjne i nie trwa długo. Otrzymanie freebetu jest równie proste i szybkie. Założenie konta składa się z dwóch części danych, które są do tego niezbędne.

STS Kod Promocyjny
 1. W pierwszym kroku podajemy dane niezbędne do założenia konta STS, czyli adres email, hasło i numer telefonu.
 2. W STS kod promocyjny PEWNE25 wpisuje się z automatu, nie trzeba nic robić. Ale gdyby z jakiegoś powodu trzeba było manualnie wpisać hasło kodu promocyjnego, to warto pamiętać, że wielkość liter nie ma znaczenia. Wpisanie takich odmian hasła, jak: „pewne25", „PEWNE25", czy „PeWnE25" sprawi, że bonus STS i tak trafi na Twoje konto.
 3. Tę część rejestracji kończy się zaznaczając pole dotyczące pełnoletności i zapoznaniem się z regulaminem.
  Kod promocyjny STS
 4. Druga część zawiera pola na imię i nazwisko, numer PESEL oraz miejsce urodzenia. Domyślnie ustawiona jest Polska.
 5. Następnie trzeba uzupełnić pole otrzymanym w formie SMS – kodem aktywacyjnym, będącym potwierdzeniem rejestracji. Ważne – STS nie pobiera opłat z tytułu tego smsa.
 6. Do wypełnienia zostaje pole oświadczające skąd pochodzić będą środki przeznaczone na grę w zakładach. Do wyboru jest kilka opcji.
 7. Całość rejestracji potwierdzamy zaznaczając pole na dole i klikając „Zarejestruj”. Ten krok oznacza formalne wysłanie wniosku rejestracyjnego. Jako, że korzystamy z tzw. szybkiej rejestracji nie trzeba czekać na weryfikację danych osobowych, przez co praktycznie od razu po założeniu konta można obstawiać pierwsze kupony. Oczywiście w każdej chwili można przekształcić szybkie konto bukmacherskie online na stały profil typera w STS. Ale to już osobny temat.

STS Freebet – 25 pln bez depozytu z kodem PEWNE 25. Wszystko o bonusie STS na start!

Nowe rzeczy i nowe miejsca z reguły wzbudzają trochę niepewności. Wiemy o tym dokładnie, dlatego pakiet bonusów bukamcherskich na start ma sprawić, że każdy nowy gracz poczuje się pewniej i z większą swobodą będzie mógł poznawać świat zakładów bukmacherskich. Dlatego na każdego czeka bonus powitalny na start, który może wynieść nawet 1200 zł! A dodatkowo, tak jak pisaliśmy wyżej, każdy otrzyma podczas rejestracji kod promocyjny w wysokości 25 zł. Pozwoli to z łatwością stawiać pierwsze kupony i zbierać jakże niezbędne doświadczenie.

W STS kod promocyjny ma wiele zalet. Dlaczego warto skorzystać z freebet STS?

 • wpisując kod promocyjny STS przy założeniu konta otrzymasz bonus 25 zł – niezależnie od wielkości wpłaconego depozytu,
 • otrzymanie freebetu jest szybkie i bardzo proste – wystarczy jedynie wpisać kod, by otrzymać dodatkowe środki bonusowe,
 • freebet STS łączy się z drugą promocją na start – bonusem powitalnym do 1200 zł,
 • bonus bez depozytu wyróżnia się przyjaznymi warunkami obrotu.

Dla kogo kod promocyjny STS 25 zł na start?

Dla każdego! Warto podkreślić, że nie ma znaczenia wcześniejsze doświadczenie z zakładami bukmacherskimi. Kod promocyjny STS otrzyma każdy, kto nie posiadał wcześniej konta online. W tej grupie mogą być więc kompletni nowicjusze, którzy nigdy nie obstawiali. Mogą też być gracze, którzy postanowili zmienić bukmachera i wybrali ofertę STS. Albo też tacy, którzy do tej pory korzystali z lokali stacjonarnych, ale dla ułatwienia obstawiania postanowili skorzystać z konta online.

Freebet bez depozytu, czyli bonus za rejestrację

Czy można dostać coś za darmo, albo za minimalny wysiłek? W STS jak najbardziej! Tym „czymś” jest freebet bez depozytu. Taką rolę pełni kod promocyjny „pewne 25”. Jak sama nazwa wskazuje niezależnie od wszystkiego gracz otrzyma 25 zł, które może wykorzystać na pierwszy zakład i pierwszy kupon. W STS kod bonusowy jest dodatkiem, nagrodą za wybraniem naszej oferty i rejestrację u nas. Sama nazwa freebet poza Polską ma dużo większą popularność. U nas kody bukmacherskie noszą nazwę freebet, ale są też zastępowane innymi określeniami.

Freebet w STS – bonus bez depozytu, czy jednak z depozytem? Jak jest naprawdę?

Mówi się, że już nic nie ma za darmo. Wielu nielegalnych bukmacherów kusi graczy hasłami „bez depozytu”, „za darmo” itp. W rzeczywistości tak nie jest. Jako lider legalnego rynku zakładów bukmacherskich stawiamy na przejrzyste zasady. Dlatego jedyną formą freebetu bez depozytu jest kod promocyjny STS. Tylko kod „PEWNE25” gwarantuje zasilenie konta podczas rejestracji, zanim wpłacimy jakiekolwiek środki na nasze konto depozytowe.

Jak wypłacić bonus startowy? Kod STS a obrót bonusem

Obrót bonusem – to nic skomplikowanego i trudnego. Jest to standardowy wymóg przy większości bonusów bukmacherskich. To podstawowa zasada też w przypadku kodu bonusowego. Aby środki bonusowe trafiły na depozyt gracza, a tym samym mogły być wypłacone, muszą na siebie zapracować, mówiąc kolokwialnie. Obrót bonusem, to postawienie określonych środków. Wyjaśnimy to na przykładzie STS. Kod promocyjny “pewne 25” gracz otrzymuje przy rejestracji konta. Trafiają one na konto bonusowe. Aby zasiliły właściwy depozyt gracza konieczny jest trzykrotny obrót bonusem. W tym przypadku liczą się tylko wygrane kupony, ale ich liczba nie jest wskazana. Ktoś może postawić trzy kupony o wartości 25 zł, a ktoś inny może mieć tych kuponów kilkanaście. Najważniejsze jest to, że kurs w przypadku tych zakładów musi być nie mniejszy niż 1.91. Gdy już to się uda można wypłacać bonus startowy.

Sam proces wypłaty jest też równie prosty i szybki, choć zależny od kilku aspektów. Środki posiadane na koncie depozytowym STS można wypłacić na konto bankowe podane podczas pełnej wersji rejestracji. Wypłaty realizowane są siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Czas wypłaty środków może wahać się od kilkunastu, kilkudziesięciu minut do maksymalnie jednego lub dwóch dni roboczych. Zależy to m.in. od przerw bankowych w księgowaniu, pory zlecenia realizacji i godzin księgowania przez banki, awarii i opóźnień systemów bankowych. W razie jakichkolwiek problemów każdy może skorzystać z kontaktu z pracownikiem STS, który udzieli odpowiedzi na pytania, sprawdzi status transakcji i pomoże w razie problemów. Szybkie księgowanie w STS dotyczy 12 różnych banków, są to najpopularniejsze placówki w naszym kraju. W tym przypadku wypłata zajmuje średnio ok. 15 minut! System STSPay to gwarancja bezpieczeństwa i bezproblemowych wypłat.

STS kod bonusowy i inne promocje na start

W STS 25 zł na start to nie jedyny kod promocyjny. Stawiając pierwsze zakłady w Betgames, czyli zakładach na gry karciane lub w sportach wirtualnych, również na graczy czekają kody promocyjne, które zasilić mogą bonusowe konto w STS. Promocje na start, nazywane również bonusami powitalnymi, to ważna i duża część bukmacherskiej oferty. Nowi gracze po pierwsze muszą coś otrzymać na zachętę, po drugie muszą mieć większe możliwości sprawdzenia, spróbowania. A kod promocyjny właśnie to umożliwia.

Rodzaje kodów bonusowych STS

Kod bonusowy STS, zapewniający freebet 25 PLN nowym graczom, to nie jedyna promocja, z której każdy może skorzystać! Bonusy generalnie dzielą się na te dla nowych użytkowników, jak i dla posiadaczy konta. Gracze, którzy dopiero założyli konto, mogą wybrać również inne bonusy. Oto zestawienie wszystkich aktualnych promocji dla nowych graczy:

Bonusy w STS
bonus STSkwotaopiswarunki
FREEBET25 złbonus bez konieczności wpłaty depozytuwpisz STS kod bonusowy: PEWNE25 podczas rejestracji
CASHBACK SPORTY WIRTUALNEdo 20 złzwrot środków w przypadku przegranego kuponu - dotyczy pierwszego postawionego zakładu na sporty wirtualnedotyczy kuponu o minimalnym kursie 1.90
CASHBACK BETGAMESdo 20 złzwrot środków w przypadku przegranego kuponu - dotyczy pierwszego postawionego zakładu na Betgamesdotyczy kuponu o minimalnym kursie 1.90
BONUS POWITALNYdo 1200 złbonus od depozytu, gracz dostaje równowartość swojej pierwszej wpłaty na konto bonusowewymagane zaznaczenie zgody na otrzymanie bonusu podczas rejestracji

Kupon STS – jak skorzystać z kodu i bonusu krok po kroku

Wszystko co najważniejsze tak naprawdę zaczyna się przy rejestracji. Kod bonusowy już wtedy trafia na konto gracza. Dlatego przejście przez cały proces szybkiej rejestracji, nie zapominając o prawidłowo wypełnionym polu „kod promocyjny” to podstawa. Wpisana fraza „PEWNE 25” i zakończenie rejestracji konta w STS oznacza przyznanie z automatu 25 zł do wykorzystania podczas obstawiania wydarzeń w STS. Jeśli weryfikacja i zatwierdzenia konta odbędą się bez zakłóceń, to kod promocyjny jest do wykorzystania już od pierwszego postawionego kuponu. Każdy gracz posiada dwa salda na swoim koncie: saldo depozytowe i saldo bonusowe. Kod promocyjny 25 zł zasila to drugie konto.

Co zrobić, żeby środki bonusowe zostały włączone do konta głównego i zasiliły posiadany depozyt? Warunki są praktycznie dwa. Pierwszy – trzeba dokonać trzykrotnego obrotu bonusem. Mówiąc wprost trzeba zagrać kwotą wynoszącą trzykrotność kwoty 25 zł. Nie wystarczy jednak tylko postawić trzy kupony. Każdy z nich musi być kuponem wygranym, czyli musimy poprawie obstawić wybrane wydarzenia. Drugi warunek konieczny – kurs całkowity postawionych kuponów nie może być mniejszy niż 1,91. Stawiając kupon zawsze wyświetla nam się całkowity kurs, dzięki czemu nie ma wątpliwości, jak jest przelicznik. Jeśli te minimalne warunki zostaną spełnione, wtedy środki z konta bonusowego automatycznie i momentalnie zostają przeniesione na główne konto gracza, czyli tzw. depozyt.

No dobrze, rejestracja powiodła się, cały proces przebiegł sprawnie. Kod bonusowy został przyznany, depozyt jest, bonus powitalny także. Gracz w takim momencie zadaje sobie pytanie: co dalej? Oferta bukmachera przejrzana, jakieś typy w głowie są. Jakie są kolejne kroki zmierzające do postawienia zakładu i wykorzystania przyznanego kodu bonusowego? Pierwszy zakład wiąże się z pewną niewiadomą. Dlatego w kilku krokach przedstawimy, jak z kodem bukmacherskim korzystać ze swojego konta STS.

 1. Najpierw trzeba zdecydować z którego konta wybieramy środki. Przypominamy, że w STS każdy gracz ma konto depozytowe i konto bonusowe. To drugie już na starcie niezależnie od kwoty lub nawet jej braku, zostało doładowane sumą 25 PLN. Zasady obstawiania z obu kont są identyczne. Jedynie w szczególnych przypadkach nie można grać z konta bonusowego. W takiej sytuacji system wyświetla odpowiedni komunikat.
 2. Klikamy w ofertę interesującego nas wydarzenia. Wybieramy konkretny sport (lub inną dziedzinę, a nawet zakłady na symulowane gry karciane - Betgames), ligę, turniej, wydarzenie i konkretny zakład z danego meczu.
 3. Klikamy w nasz typ, wynik, rozstrzygnięcie danego zdarzenia.
 4. Wpisujemy kwotę, czyli stawkę kuponu na jaką się decydujemy. Minimalną kwotą w STS są 2 PLN.
 5. Potwierdzeniem i zatwierdzeniem postawienia kuponu jest kliknięcie w przycisk „Obstaw i graj”. Następnie pojawi się komunikat potwierdzający przyjęcie zakładu przez bukmachera. Będzie on dodatkowo podkreślony zielonym kolorem.
 6. Tak wygląda proces postawienia kuponu typu pre-match, czyli zakładu przed rozpoczęciem danego wydarzenia. Warto pamiętać, że można obstawiać także mecze live, czyli w trakcie jego trwania. Proces jest identyczny.
 7. Sprawdzić wynik i rozliczenie postawionego kuponu można na dwa sposoby. Pierwszym jest zalogowanie na swoje konto gracza i kliknięcie w sekcję „Moje zakłady”. Tam dostępna jest pełna historia wszystkich kuponów - wygranych, jak i przegranych w STS. Można także wpisać numer kuponu w specjalnym polu na stronie głównej STS.pl

Rodzaje kuponów w STS

Oferta w STS jest przeogromna, ale każdy gracz ma także trzy podstawowe rodzaje kuponów do obstawiania. Każdy ma swoje mocne strony. Wszystko zależy od przyjętej filozofii grania i strategii gracza. Oto rodzaje kuponów w zakładach bukmacherskich STS:

 • SOLO – to zakład pojedynczy obejmujący zawsze tylko jedno zdarzenie. Na kuponie można umieścić wydarzenie z oferty przedmeczowej (pre-match) albo live.
 • AKO – tzw. kupon akumulacyjny, składający się z więcej niż jednego zdarzenia. Na jednym kuponie może znaleźć się kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt typów. Mówimy wtedy potocznie o akumulatorze, taśmie lub… tasiemcu. Maksymalny kupon AKO może zawierać 85 zdarzeń.
 • MAXIKOMBI – to inaczej zakład systemowy, w którym bukmacher dopuszcza możliwość błędnie obstawionych zdarzeń. Mimo nietrafionych typów, kupon może okazać się wygrany. MAXIKOMBI pozwala na obstawienie od 2 do 100 zdarzeń na jednym kuponie. Ten rodzaj kuponu dotyczy jedynie wydarzeń z oferty przedmeczowej (pre-match).

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak dostać bonus STS?

By odebrać bonus w STS wejdź na stronę STS.pl lub pobierz aplikację mobilną STS, następnie załóż konto, a podczas rejestracji wpisz w polu „Kod promocyjny” hasło: PEWNE25. To wystarczy, by 25 zł zasiliło Twoje konto! Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni od założenia konta w STS i spełnienia warunków akcji.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Kod STS należy wpisać w formularzu rejestracyjnym, na pierwszym etapie rejestracji, w polu „Kod promocyjny”.

Jak wygląda w STS obrót bonusu i wypłata?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 25 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego, skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Czy FREEBET łączy się z bonusem powitalnym i akcją zaproś kumpla?

Wpisanie podczas rejestracji hasła PEWNE25 nie wyklucza możliwości skorzystania z innych bonusów powitalnych w STS! Freebet w wysokości 25 zł łączy się z bonusem od pierwszej wpłaty, dzięki któremu możesz zgarnąć nawet 1200 zł.
Wykorzystanie bonusu powitalnego STS nie wyklucza również możliwości korzystania z promocji bukmacherskich dla stałych graczy. Możesz skorzystać m.in. z akcji zaproś kumpla – wystarczy, że zaprosisz znajomego do gry w STS. Jeśli Twój kolega założy konto, wpłaci depozyt i postawi zakład, to wówczas każdy z Was dostaje na swoje konto bonusowe 50 zł. A to nie wszystko! Zakłady Bukmacherskie STS często przygotowują dla graczy krótkoterminowe akcje. Dlatego warto śledzić blog STS, aby nie przegapić żadnego bonusu!
Przed skorzystaniem z bonusów bukmacherskich koniecznie zapoznaj się z poszczególnymi regulaminami i zasadami promocji, dostępnymi na podstronie Bonusy.

Do kiedy można wykorzystać kod promocyjny STS?

Akcja trwa od dnia 11.01.2019 od godziny 01:00 do odwołania.

Czy każdy może odebrać bonus w STS?

Uprawnione do odebrania bonusu powitalnego w STS są osoby, które nie posiadały do tej pory konta w STS.pl i są nowymi użytkownikami.

Gdzie kupić voucher STS?

Voucher STS to inna nazwa kodu bonusowego. Nie można go kupić, voucher STS jest dostępny dla wszystkich nowych graczy zupełnie za darmo! Aby otrzymać freebet 25 zł, wystarczy wpisać STS kod promocyjny podczas zakładania konta u bukmachera.
Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Przeczytaj regulamin promocji lub skontaktuj się z pomocą online.