Śledź przebieg LIG ALTERNATYWNYCH z trackerem!

Wypróbowałeś już SPORTY ALTERNATYWNE, w których najlepsze ligi grają bez przerwy? Teraz jeszcze bardziej ułatwiamy rozgrywkę! Obstawiaj wydarzenia Sportów Wirtualnych na żywo, śledząc przebieg wydarzeń meczowych w trackerze live!

Aby uatrakcyjnić rozgrywkę i pozwolić mieć w jeszcze większą liczbę detali, przy każdym wydarzeniu dotyczącym lig alternatywnych udostępniony zostanie tzw. tracker, który ilustruje bieżący przebieg spotkania. Śledź każdy ruch piłki przez cały czas trwania meczu – pamiętajcie, że alternatywne rozgrywki rozgrywane są w formacie 90 – minutowych meczów, zupełnie jak w meczach znanych Ci z europejskich boisk!  Utrzymywanie się przy piłce,  to jak prowadzone są akcje czy wykonywane są stałe fragmenty gry – tracker nie będzie miał przed tobą tajemnic.

(przykładowy podgląd trackera live)

Alternatywne rozgrywki rozgrywane są z udziałem wszystkich drużyn najwyższych szczebli ligowych w Europie. Odwzorowują one stan rzeczywisty rozgrywki: mecze rozgrywane zgodnie z terminarzem w godzinach typowych dla danych lig, opierają się na aktualnej formie zespołów w zastosowaniu do danych i statystyk dotyczących ponad 50 tysięcy rozegranych wcześniej meczów!

Obstawiaj najlepsze ligi od angielskiej aż po Rosję, w ofercie również rywalizacja z najwyżej półki – Liga Mistrzów!

Topowe ligi:

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Anglia

🇪🇸 Hiszpania

🇩🇪 Niemcy

Zapoznaj się z FAQ:

Czym są Ligi Alternatywne?
Ligi Wirtualne to symulowane gry realnych drużyn. Działają na podobnej zasadzie jak, oferowane przez STS, Sporty Wirtualne. Z tą różnicą, że mecze odbywać się będą w pełnowymiarowym czasie gry. W przypadku piłki nożnej jest to 90 minut.
Ligi Wirtualne będą dostępne zarówno w ofercie przedmeczowej jak i na żywo.

Gdzie znajdę ofertę na Ligi Alternatywne?
Oferta przedmeczowa znajduję się na stronie głównej, w zakładce Piłka nożna–> Anglia/Hiszpania/Niemcy.
Oferta „na żywo” dostępna będzie w sekcji Zakłady Live–>Piłka Nożna–> Ligi Wirtualne.

Gdzie mogę obejrzeć przebieg meczu?
Już niebawem na stronie STS.pl w sekcji Zakłady Live, do każdego meczu z Ligi Wirtualnej, dostępny będzie live tracker, prezentujący przebieg gry.

Gdzie znajdę wyniki meczów?
Wyniki dostępne będą w zakładce „Wyniki” na komputerowej wersji strony STS.pl oraz w trakcie trwania spotkania w sekcji Zakłady Live.

Czy oferta na Ligi Alternatywne jest legalna? 
Tak, oferta jest elementem Sportów Wirtualnych, które rozliczane są na podstawie pkt 19 regulaminu STS, zatwierdzonego przez Ministerstwo Finansów.

Na jakiej podstawie określany jest wynik meczu?
Mecze rozgrywane są z użyciem symulacji zdarzeń, z uwzględnieniem realnych danych historycznych oraz statystyk drużyn i zawodników.

Kto przygotowuje ofertę na spotkania Lig Alternatywnych?
Oferta dostarczana jest przez firmę zewnętrzną. Oprogramowanie do sportów wirtualnych jest zainstalowane na niezależnym serwerze, na pracę którego w żaden sposób nie może wpływać ani firma STS, ani żadna inna strona trzecia.