Nowość! Już teraz TENIS w Sportach Alternatywnych!

Sporty Alternatywne grają bez przerwy i z każdym dniem zyskują na popularności, dlatego nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Już teraz w ofercie alternatywnych rozgrywek znajdziesz  największe turnieje tenisowe z udziałem elity kortów!

Do tej pory mieliście okazję obstawiać wyniki najlepszych piłkarskich lig oraz rozgrywek w Europie, takich jak liga angielska czy Liga Mistrzów. Teraz rozszerzamy wachlarz naszej oferty alternatywnej. Na początek wybierz się do Monachium, gdzie rywalizują m.in. tacy gracze jak Zverev, Schwartzmann czy Cecchinato. To dopiero początek, przed nami najważniejsze turnieje sezonu!

Alternatywne rozgrywki odbywają są w czasie rzeczywistym z udziałem wszystkich drużyn najwyższych szczebli ligowych w Europie czy zawodników plasujących się na szczycie światowych rankingów. Będą one odwzorowywać stan rzeczywisty rozgrywki typowy dla danych rozgrywek (czas trwania spotkań, termin rozgrywania zawodów itp.) i będą opierały się na aktualnej formie  w oparciu o dane i statystyki dotyczące ponad 50 tysięcy rozegranych wcześniej meczów! Całość pozwala na jak najbardziej realne oddanie prawdziwej rywalizacji, którą znamy z piłkarskich boisk oraz kortów tenisowych.

Aby uatrakcyjnić rozgrywkę i pozwolić mieć wgląd w jeszcze większą liczbę detali, przy każdym wydarzeniu na żywo dotyczącym lig alternatywnych udostępniony zostanie tzw. tracker, który ilustruje bieżący przebieg spotkania. Śledź każdy ruch piłki przez cały czas trwania meczu, miej dostęp do istotnych statystyk – tracker nie będzie miał przed tobą tajemnic.

Obstawiaj już teraz zakłady live na ligi alternatywne!