Recepta na sukces? „Przede wszystkim dobra zabawa”!

Kolejna nagroda w Klubie STS przyznana! Mistrzem Miesiąca we wrześniu został 33-letni Artur Zaranowicz, który wygrał 100 tysięcy złotych. Jaki jest jego przepis na skuteczne typowanie? Koniecznie przeczytaj!

Obstawiasz głównie piłkę nożną. Dlaczego tak jest? Inne sporty Cię nie interesują czy może dużo trudniej je wytypować?
– Nie znam się na innych sportach, nie lubię oglądać, po prostu mnie nie kręcą. Poza tym uważam, że są nieprzewidywalne. Kiedyś próbowałem grać tenisa i hokeja na lodzie, ale niestety dużo nie powodzeń spowodowało, że zaprzestałem tego procederu.

Czy masz jakieś ulubione ligi albo takie, od których zawsze trzymasz się z daleka?
– Wszystkie ligi są ciekawe i warto grać na różnych frontach. Nie polecam skupiać się na jednej czy tylko dwóch ligach. Mogę też powiedzieć, że mniejszą uwagę zwracam na ligi azjatyckie.

Które rozgrywki i typy zakładów są twoim zdaniem najtrudniejsze do wytypowania?
– Moim zdaniem w każdej lidze, co kolejka są trudne mecze, w których ciężko wytypować prawidłowe rezultaty. Ale przecież… w tym tkwi najlepsza zabawa i później bardziej cieszą wygrane.

Wiemy, że lubisz typować zakłady typu „Czy obie drużyny strzelą gola?”. Skąd ten wybór?
– Tak lubię obstawiać zakłady typu „obie drużyny strzelą gola”, ponieważ na tym polega gra w piłkę nożną aby strzelać bramki i wygrywać.

Za jakie stawki grasz najczęściej? Lubisz ryzykować?
– Tak, lubię ryzykować. Stawiam mecze z dużymi kursami, bo spotkania z niskimi kursami… zazwyczaj mi nie wchodzą.

A czy masz jakieś zasady w obstawianiu, których zwykle przestrzegasz?
– Z zasady nie stawiam na drużyny, które lubię i którym kibicuję. Wielokrotnie było tak, że niestety zawiodłem się na postawie moich ulubieńców i niestety pozostawał niesmak po takim meczu.

Preferujesz zakłady przedmeczowe niż na żywo. Nie lubisz grać live?
– Szczerze mówiąc wolą obstawiać zakłady przedmeczowe, ale często korzystam również z oferty zakładów LIVE. Powód? Stawki, które wzrastają z każdą minutą i warto wtedy obstawiać mecze po dobrym kursie.

Zakłady bukmacherskie traktujesz jako…
– …dobrą zabawę – to przede wszystkim! Lubię oglądać mecze, które obstawiam. Towarzyszą mi wtedy duże i pozytywne emocje, a o to przecież chodzi.

A jak z przygotowaniami do typowania? Skąd czerpiesz wiedzę i ile czasu ci to zajmuje?
– W żaden specjalny sposób nie przygotowuję się do obstawiania. Zazwyczaj mecze obstawiam w ten sam dzień, co są rozgrywane. A wiedzę czerpię ze statystyk.

Jak zaczęła się twoja przygoda z obstawianiem?
– To zaczęło się wiele lat temu. Od małego interesuję się sportem/piłką nożną. Nie udało się zostać piłkarzem, pozostało oglądanie boiskowych zmagań i obstawianie ich rozstrzygnięć.

Czy już wiesz, na co przeznaczysz wygraną?
– Jeszcze nie myślałem, na co przeznaczę nagrodę. Ale na pewno część wygranej poświęcę na obstawianie kolejnych spotkań, bo jest to fajna zabawa i czerpię z tego przyjemność.


Tags: