PGE VIVE Kielce – oglądaj i typuj w STS!

Coś dla fanów szczypiorniaka i nie tylko. Już w ten weekend PGE VIVE Kielce zagra w Final Four Ligi Mistrzów! W STS zobaczysz i obstawisz na żywo mecze mistrzów Polski.

Niemiecka Kolonia będzie przeżywała najważniejsze chwile w sezonie piłki ręcznej, gdzie cztery drużyny będą rywalizować o tytuł najlepszego europejskiego zespołu. W tym gronie najlepszy polski zespół PGE VIVE Kielce!

Aby móc przeżywać sportowe święto, specjalnie dla Was dostępna będzie relacja na żywo wszystkich meczów turnieju! W ramach usługi STS TV możesz oglądać wydarzenie jak i typować je rozstrzygnięcia. Streaming będzie dostępny dla wszystkich zalogowanych, aktywnych użytkowników serwisu, którzy mają dostępne środki na koncie lub kupony w grze. Rejestracji na naszej stronie może dokonać każda pełnoletnia osoba.

Zapraszamy również do naszych lokali stacjonarnych w całej Polsce, w szczególności zapraszamy kibiców z Kielc do naszych siedmiu lokali, gdzie będzie możliwość obejrzenia obu meczów swoich ulubieńców. Ich listę jak i adresy znajdziecie na: https://www.sts.pl/pl/top-menu/lokale-sts/. STS jest pierwszym polskim legalnym bukmacherem, który wprowadził usługę transmisji wydarzeń sportowych na żywo. Rozgrywki można oglądać zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Wybrane streamingi są również dostępne w stacjonarnych lokalach STS na terenie całej Polski.

Szczegółowy plan transmisji jest dostępny na: https://www.sts.pl/pl/sts-tv/

Pełna oferta zakładów dostępna TUTAJ 

Tags: