HC Bolzano vs. JKH GKS Jastrzębie w Lidze Mistrzów. Sprawdź typy bukmacherskie!

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie w Lidze Mistrzów

Dla mistrzów Polski, drużyny JKH GKS Jastrzębie, rozgrywki Hokejowej Ligi Mistrzów pędzą nieubłaganie. Ledwie w zeszły tygodniu hokeiści Roberta Kalabera zadebiutowali w tych zmaganiach, a już dziś rozegrają trzecie spotkanie. Rywalem będzie włoski zespół HC Bolzano. Czy jastrzębian stać na sprawienie niespodzianki? Kto jest faworytem meczu Bolzano – Jastrzębie? Typy, analizy przedmeczowe i kursy znajdziesz poniżej!

HC Bolzano vs. JKH GKS Jastrzębie. Typy bukmacherskie

Kto jest faworytem meczu?       Bolzano (1,35)       Zdecydowanym faworytem tego starcia są gospodarze.       
Ile bramek padnie w meczu?       Więcej niż 4,5 (1,45)       We wszystkich dotychczasowych meczach obu zespołów w Lidze Mistrzów padło więcej niż 4,5 gol.       

Drużyny HC Bolzano i JKH GKS-u Jastrzębie po raz drugi zmierzą się w rozgrywkach Ligi Mistrzów. W ubiegły piątek, w Jastrzębiu-Zdroju, odbył się zacięty i wyrównany mecz. Mistrz Polski trochę niespodziewanie postawił się wyżej notowanemu przeciwnikowi i zdołał doprowadzić najpierw do dogrywki, a następnie do rzutów karnych, w których okazał się nieznacznie słabszy, przegrywając 2:3, ale zdobył pierwszy, historyczny punkt w najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywkach. Zespół Bolzano, który w przeciwieństwie do jastrzębian mierzy w to, aby wyjść z grupy w Lidze Mistrzów, był rozczarowany faktem, że stracił w tym spotkaniu punkt.

Zespół z Włoch nadal zatem uchodzi za faworyta konfrontacji z JKH GKS Jastrzębie. Tym bardziej, że w drugim spotkaniu pokonał na wyjeździe norweski zespół Frisk Asker zdecydowanie, bo aż 5:1. Jastrzębianie w drugim spotkanie, również na własnym lodzie, mierzyli się z jeszcze groźniejszym niż Bolzano przeciwnikiem, którym był austriacki Red Bull Salzburg, występujący na co dzień w tej samej lidze, co Bolzano. Jastrzębianie znów zaprezentowali się bardzo korzystnie, ale tym razem nie zdobyli punktu. Przegrali w regulaminowym czasie gry 2:3.

🏒 Kursy na hokej na lodzie znajdziesz w STS! Odbierz bonusy bukmacherskie i typuj faworytów!

*kursy aktualne na dzień 09.09.2021

HC Bolzano kontra polskie drużyny w Lidze Mistrzów

JKH GKS Jastrzębie nie jest jedynym polskim zespołem, który mierzył się z HC Bolzano w rozgrywkach hokejowej Ligi Mistrzów. Pierwszą taką drużyną był – w 2018 roku – GKS Tychy. Wówczas tyszanie wygrali u siebie, a następnie pojechali na rewanż do Włoch, gdzie w piątek zagrają jastrzębianie. I pokazali, że z wyżej notowanym zespołem można powalczyć również na jego terenie! Choć w drugiej tercji przegrywali już 0:4, to potrafili doprowadzić do remisu 4:4! Ostatecznie mecz przegrali 4:6, ale pokazali się z dobrej strony, choć to Bolzano zapewniło sobie wyjście z grupy. Gwoli ciekawostki dodajmy, że w tamtym spotkaniu, w barwach GKS-u, wystąpił Mateusz Bryk, dziś obrońca JKH GKS-u Jastrzębie.

Gdzie i kiedy rozegrany zostanie mecz Bolzano – Jastrzębie?

Piątek, 10 września, godz. 20.30
Hala Eiswelle, Bolzano

Kto faworytem meczu Bolzano – Jastrzębie?

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespół gospodarzy. Kurs na wygraną Bolzano w zakładach bukmacherskich wynosi 1,35. Stawka na zwycięstwo JKH GKS Jastrzębie, to 6,75 (kursy na dzień 09.09)

Tags: