Prezentowy Bonus Grudniowy. NIE PRZEGAP!

Takiej okazji nie można przegapić. Wyjątkowy BONUS GRUDNIOWY tylko w STS! Sprawdź, na czym polega prezent, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

1. Czy bonus jest dla wszystkich?
Tak, bonus jest dla wszystkich Klientów, którzy mają już założone konta w STS i odebrali już wcześniej bonus startowy. Jeśli zaznaczyłeś, że nie chcesz bonusu startowego, to „bonus grudniowy” też możesz odebrać!

2. Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus?
Wpłać pieniądze i dokonaj zakładu w dniu 22 grudnia po godzinie 10:00. Twój pierwszy kupon zawarty w tym okresie musi zostać rozliczony do końca piątku, abyś otrzymał bonus. Możesz się założyć na co chcesz. Zarówno w zakładach zwykłych, jak i w zakładach live. Nie jest istotne, czy kupon zostanie rozliczony jako zwycięski, czy jako przegrany. I tak otrzymasz bonus.

3. Czy otrzymam bonus, jeśli wypłaciłeś środki dzięki opcji CASHOUT?
Nie, zakłady wypłacone przez CASHOUT nie są uwzględniane w ramach akcji.

4. Czy udział w akcji biorą kupony MAXIKOMBI?
Nie, zakłady MAXIKOMBI nie biorą udziału w akcji.

5. Kiedy przyznawane są bonusy?
Bonus powinieneś otrzymać bezpośrednio na konto bonusowe do dwóch godzin od momentu rozliczenia kuponu. Najpóźniej nastąpi to 27 grudnia.

6. Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?
– Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 50 PLN i dokona zawarcia zakładów za 50 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 50 PLN.
– Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 50 PLN i dokona zawarcia zakładów za 30 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 30 PLN.
– Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 50 PLN, i dokona zawarcia zakładów za 70 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 50 PLN.
– Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 100 PLN i dokona zawarcia zakładów za 100 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 50 PLN.
– Jeżeli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 50 PLN, dokonał zawarcia zakładów za 50 PLN, ale doszło do zwrotu wysokości 20 PLN, Klient uprawniony jest do otrzymania bonusu wysokości 30 PLN.

7. Jak wypłacić otrzymany bonus?
W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 zł bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

8. Jak zagrać środkami z konta bonusowego?
Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy po zalogowaniu na STS.PL kliknąć w górnym pasku strony na okienko „Bonus”, tak aby po prawej stronie pojawiła się zielona ikonka. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.

9. Co jeśli założę się pieniędzmi, które wpłaciłem na przykład w maju?
Bonus nie zostanie przyznany.

10. Co jeśli mam od dłuższego czasu konto w STS i kliknąłem, że chcę odebrać bonus powitalny, ale nie dokonałem pierwszego depozytu?
Zapraszamy do gry. Niemniej „Bonus grudniowy” jest dla Ciebie niedostępny. Otrzymasz za to bonus startowy.

11. Co jeśli mój kupon zostanie rozliczony dopiero po 22 grudnia?
Bonus nie zostanie przyznany.

>>> SPRAWDŹ POZOSTAŁE AKCJE PROMOCYJNE W STS.PL <<<

Tags: