Wirtualna Bundesliga po raz pierwszy w Polsce i w STS!

Nie tylko rozwijamy ofertę tradycyjnych zakładów bukmacherskich, ale i sportów wirtualnych. do polskiej wirtualnej piłki nożnej dołącza wirtualna Bundesliga. Czym się różni, co można obstawiać i jakie bonusy czekają na graczy?

Tego jeszcze w Polsce nie było! Wirtualna Bundesliga to kompletna nowość w naszym kraju i pierwszymi zakładami bukmacherskimi, którzy mogą ją zaoferować jest STS. Wirtualna piłka nożna jest wszystkim powszechnie znana. Ale w przypadku Virtual Bundesligi mamy do czynienia nie z wirtualnymi piłkarzami, lecz z autentycznymi bramkami, akcjami i zdarzeniami z przeszłości. Jak to możliwe?

Miks archiwalnych meczów Bundesligi

To naprawdę proste. Zazwyczaj w sportach wirtualnych, w tym w wirtualnej piłce nożnej algorytm decyduje o zdarzeniach, a mecze wyglądają jak te dobrze znane z gier komputerowych i e-sportu. W przypadku Wirtualnej Bundesligi mamy do czynienia z bardziej realnym kontekstem, którym są archiwalne wycinki i zdarzenia z meczów. Gdy np. mamy do wyboru mecz Bayernu z BVB, to gole, faule, kartki, spalone będą wycinkami z wielu meczów obu tych drużyn z przeszłości. Oczywiście algorytm sam je dobiera, więc pojawiają się one w losowej kolejności.

To zasadnicza różnica w porównaniu z wirtualnym futbolem, ale podobieństw jest znacznie więcej. Rozgrywki Wirtualnej Bundesligi toczą się 24 godziny na dobę, sezon za sezonem, a każdy mecz to 3:30 minuty – to czas na obstawienie, bo najpierw gracze widzą statystyki i sytuację w tabeli, a po meczu oglądają bieżące statystyki i wyniki. Można więc sugerować się i analizować owe dane. Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, to oferta wynosi kilkanaście zdarzeń.

Co można typować? Klasyczne zakłady na zwycięzcę meczu, dokładny wynik, liczbę goli (ogólną, gospodarzy i gości), pierwszą i drugą połowę, czy handicap. Tym samym gracze mają jeszcze większy wybór, jeśli chodzi o sporty wirtualne. Do polskiej ligi piłki nożnej, koszykówki, wyścigi koni i wyścigów psów dołączyła właśnie Wirtualna Bundesliga. Oj będzie się działo!

Wirtualna Bundesliga – bonusy czekają!

Skoro wirtualna Bundesliga to nowość nie tylko w STS, ale i w polskich zakładach bukmacherskich, to z tej okazji przygotowaliśmy specjalny bonus na start. Oto szczegóły:

  • Bezpieczne 50% – Obstaw swój pierwszy zakład bezpiecznie na Wirtualnej Bundeslidze i odbierz zwrot w razie niepowodzenia!
  • Bonus jest dostępny przez 14 dni od wprowadzenia WB,
  • Jeden gracz może skorzystać jeden raz z akcji w trakcie 14 dni,
  • Minimalny zakład to 2 PLN, bez kursu minimalnego,
  • Bonus otrzymany natychmiast po rozliczeniu kuponu (jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany),
  • Zwrot do wartości 20 PLN do dowolnego wykorzystania.

Nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić na własne oczy, co to takiego ta Wirtualna Bundesliga. Gutes Spiel und viel Glück!