STS kontynuuje współpracę z PGE Vive Kielce

STS największy bukmacher w Polsce – pozostanie na dłużej z PGE Vive Kielce. Logo bukmachera będzie nadal znajdować się na strojach klubowych zawodników. STS będzie prowadzić również akcje skierowane do kibiców klubu. Kontrakt będzie obowiązywać przez kolejne dwa lata, bukmacher z klubem jest związany od stycznia 2017 roku.

STS jest największym prywatnym sponsorem polskiego sportu. Trwała obecność w trakcie rozgrywek Superligi jest dla nas niezwykle ważna. Piłka ręczna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin w kraju, dlatego zależy nam na dotarciu do kibiców. O naszych działaniach zawsze myślimy długoterminowo, stąd decyzja o przedłużeniu umowy sponsorskiej z PGE Vive Kielce na przynajmniej dwa kolejne lata mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Bukmacher przygotował specjalne niespodzianki dla kibiców z okazji przedłużenia kontraktu. Nowi gracze, którzy zarejestrują się na sts.pl otrzymają bonus powitalny. Wszyscy pełnoletni posiadacze karnetu na spotkania w Hali Legionów otrzymają zaś vouchery. Szczegóły akcji będą dostępne w kanałach internetowych PGE Vive Kielce w środę, 29 sierpnia.

Cenię sobie współpracę z STS, który jest sponsorem zaangażowanym w naszą działalność. Taki partner to dowód na to, że w polski sport warto mądrze inwestować, co mnie jako prezesa klubu, ale również i sponsora bardzo buduje. Liczę na kolejne dobre lata rozwoju klubu i sukcesów drużyny, tym bardziej, że nasze plany sportowe wybiegają również w przyszłość. Dziękuję firmie STS i Panu prezesowi Juroszkowi za zaufaniemówi Bertus Servaas, prezes PGE Vive Kielce.

W kwietniu br. STS wspólnie z kibicami PGE Vive Kielce próbował pobić rekord Polski w głośności dopingu. W Hali Legionów w trakcie ćwierćfinałowego meczu Ligi Mistrzów EHF z Paris Saint Germain Handball fani PGE Vive Kielce podejmowali próby przekroczenia dwóch progów decybeli – 120 dB oraz rekordu Polski 134,2 dB. STS – organizator akcji #ZakładSTS – specjalnie z tej okazji przygotował wówczas szereg atrakcji m.in. sfinansował powstanie oprawy meczowej.

W ramach przedłużonej umowy z PGE Vive Kielce branding STS będzie nadal pojawiał się w trakcie meczów w kieleckiej Hali Legionów, a logotyp STS znajdzie się na rękawku strojów klubowych. Współpraca obejmie także publikacje dedykowanych treści – w tym kursów na żywo – na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher będzie prowadzić też akcje skierowane do kibiców klubu.

W swoich działaniach zawsze koncentrujemy się na kibicach, bo to oni tworzą niesamowitą atmosferę na arenach w całym kraju. Doceniamy ten potencjał i będziemy dalej inicjować ciekawe aktywacje dla fanów sportu, bez względu na barwy klubowe czy dyscyplinydodaje Mateusz Juroszek.

W zeszły weekend STS TV transmitował wszystkie mecze w ramach Pucharu Dniepru, w którym PGE VIVE Kielce mierzyło się z MOL-Pick Szeged, SKA Mińsk, Motor Zaporoże. Mecze można było obejrzeć za darmo na stronie internetowej sts.pl, jej mobilnej wersji m.sts.pl oraz aplikacjach mobilnych bukmachera, a także w punktach przyjmowania zakładów w Kielcach.

STS znany jest jako zaangażowany sponsor. Bukmacher zrealizował wiele unikatowych projektów wraz z klubami i kibicami z całej Polski m.in. wymiana trykotów K. Hamalainena, kolorujeMY, Koszulka na Basel czy przygotowanie specjalnej oprawy meczowej na ostatni występ Artura Boruca w kadrze narodowej. Akcje #ZakładSTS znane są już w wielu częściach Polski – STS wsparł m.in. kibiców Górnika Zabrze w przygotowaniu sektorówki w kształcie koszulki Trójkolorowych. W lutym 2018 roku razem z Jagiellonią Białystok zorganizował głosowanie na projekt graficzny nowego autokaru klubu.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa czy KSW oraz innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu – jest oficjalnym bukmacherem Polskiej Ligi Esportowej i sponsorem Pawła ‘innocenta’ Mocka oraz Damiana „Nervariena” Ziaji. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.