STS po raz kolejny wśród największych na świecie!

Od ponad 17 lat EGR Global – jeden z najbardziej prestiżowych portali branżowych – publikuje coroczne podsumowanie globalnego rynku, przedstawiając listę najważniejszych graczy z sektora gamingowego na świecie. STS uplasował się na 21. miejscu tegorocznego rankingu „EGR Power50”, zaliczając awans o sześć pozycji. W tym prestiżowym zestawieniu spółka zadebiutowała w zeszłym roku. EGR sporządzając ranking ocenia każdą firmę na podstawie jej międzynarodowego zasięgu, strategii, wpływu na rynek oraz kondycji finansowej.

STS to już nie tylko największy polski legalny bukmacher, ale stale rosnący podmiot działający na kilkunastu rynkach europejskich, z pełnym portfolio usług gamingowych. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe, które wynoszą blisko 50%.

STS wypracował solidny awans w tym elitarnym gronie przede wszystkim dzięki nieprzerwanym inwestycjom w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansował konkurentów. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie esportu. Jeszcze w 2017 r. STS kupił pakiet udziałów, a w tym roku dokupił kolejny i stał się głównym udziałowcem czeskiej spółki, znanej na rynku pod szyldem Betsys i pracującej również na zlecenie innych firm bukmacherskich w Europie Środkowej.

21. miejsce w rankingu EGR Power 50 jest potwierdzeniem słuszności realizowanej strategii rozwoju oraz prowadzonych działań. Ich kontynuacja powinna pozwolić firmie na zajmowanie z roku na rok coraz wyższych lokat w rankingu największych na świecie.