Przynieś koszulkę Górnika, nadrukujemy Ci logo – ZA FREE!

W dniach od 14 do 19 lutego br. kibice Górnika Zabrze mają możliwość dokonania bezpłatnego nadruku logo STS – oficjalnego bukmachera klubu – na swoich koszulkach Trójkolorowych z obecnego sezonu Ekstraklasy! 


STS przedłużył właśnie umowę sponsorską z klubem, dzięki czemu jego logo znajduje się na rękawku trykotu Górnika Zabrze. Akcja skierowana jest do wszystkich kibiców Górnika, posiadających najnowszą koszulkę klubową. Darmowy nadruk logo STS wykonywany jest w Sklepie Kibica, zlokalizowanym na pasażu Areny Zabrze. Można go dokonać od 14 lutego do poniedziałkowego meczu z Niecieczą. Wówczas w trakcie spotkania zostanie też wylosowanych 5 osób, które otrzymają nowe koszulki klubowe.

STS to największy prywatny sponsor polskiego sportu. Regularnie prowadzimy aktywacje skierowane do kibiców, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest, by polskie stadiony były pełne pozytywnych emocji. To dla nas dowód uznania, że kibice inicjują wspólne działania, a tak właśnie było przy okazji akcji z nadrukiem logo STS na koszulkach Górnika – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Zobacz także: Gramy razem do 2021!

Tags: