• Zakłady bukmacherskie
  • Zakłady live
  • Sporty wirtualne
  • Betgames
  • Esport
  • STS kod promocyjny
  • Gotowi na sport
  • Typelek
poniedziałek, 26 października, 2026
Blog STS
  • Typy bukmacherskie
  • Poradnik typera

    Najnowsze poradniki

    Barcelona - Real Madryt: najlepsze bonusy bukmacherskie 2026/27
    La Liga

    Najlepsze bonusy na mecz Barcelona – Real Madryt. Promocje bukmacherskie na El Clasico

    23 października 2026
    sts kod promocyjny
    Bonusy bukmacherskie

    STS kod promocyjny: najwyższy bonus powitalny do 660+500 zł

    22 października 2026
    BetBuilder STS. Co to jest i jak tworzyć na kuponie
    Poradnik typera

    Jak działa Bet Builder? Konstruktor zakładów bukmacherskich

    22 października 2026
    Argentyna wygrała
    Liga Mistrzów

    Najlepsze bonusy na Ligę Mistrzów. Promocje bukmacherskie na sezon 2026/27

    20 października 2026

    Jak typować?

    Typy dnia

    Jak obstawiać mecze?

    Jak obstawiać mecze CS:GO?

    Jak obstawiać darta?

    Jak obstawiać Formułę 1?

    Jak obstawiać żużel?

    Jak obstawiać tenis ziemny?

    Jak obstawiać szachy?

  • Piłka nożna

    Piłka nożna

    Piłkarz GKS Tychy podczas meczu STS Pucharu Polski
    Piłka nożna

    GKS Tychy – Pogoń Siedlce: typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. Czy Tyszanie kiedyś przegrają?

    26 października 2026
    Piłkarze Podhala Nowy Targ
    Piłka nożna

    Sokół Kleczew – Podhale Nowy Targ: typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. Kto ogra ligowego rywala?

    26 października 2026
    Piłkarz ruchu chorzów w meczu ze Zniczem Pruszków
    Piłka nożna

    Znicz Pruszków – Ruch typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. „Niebiescy” zgaszą Znicz, zanim inni zapalą?

    26 października 2026
    Lech gra w STS Pucharze Polski
    Piłka nożna

    Siarka Tarnobrzeg – Lech Poznań: typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. Duży mecz dla Siarki, a dla Kolejorza?

    26 października 2026

    Rozgrywki Piłkarskie

    Ekstraklasa typy

    STS Puchar Polski typy

    La Liga typy

    Serie A typy

    Premier League typy

    Bundesliga typy

    Ligue 1 typy

    Liga Mistrzów typy

    Liga Europy typy

    Liga Konferencji typy

    Liga Narodów typy

    Reprezentacja Polski

  • Tenis
  • Siatkówka
  • Typy dnia
  • WięcejSportu

    Dart

    Esport

    Kasyno

    Formuła 1

    Hokej na lodzie

    Kolarstwo

    Poradnik kibica

    Polityka

    Koszykówka

    Lekkoatletyka

    Piłka ręczna

    Różne

    Sporty walki

    Skoki narciarskie

    Siatkówka

    Żużel

No Result
View All Result
Załóż konto w STS.PL
Blog STS
No Result
View All Result
Ligue 1
TV 26.10 20:30
PSGPSG
vs
Olympique LyonOlympique Lyon
1.33
5.75
8.75
Obstaw
Bazylea
TV 27.10 12:00
Hurkacz HubertHurkacz Hubert
vs
Bergs ZizouBergs Zizou
1.55
2.45
Obstaw
STS Puchar Polski
27.10 12:30
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
vs
GKS KatowiceGKS Katowice
5.25
4.4
1.6
Typy Obstaw
STS Puchar Polski
27.10 12:30
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
vs
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
3
3.7
2.3
Obstaw
STS Puchar Polski
27.10 17:30
Motor LublinMotor Lublin
vs
Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
2.5
3.6
2.8
Typy Obstaw
STS Puchar Polski
27.10 20:30
Piast GliwicePiast Gliwice
vs
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
3.5
3.6
2.1
Typy Obstaw
Puchar Ligi
27.10 21:00
Fleetwood TownFleetwood Town
vs
ArsenalArsenal
27
11.5
1.08
Obstaw
STS Puchar Polski
28.10 12:30
Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg
vs
Lech PoznańLech Poznań
20
12.5
1.08
Typy Obstaw
STS Puchar Polski
28.10 12:30
Sokół KleczewSokół Kleczew
vs
Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ
3.25
3.4
2.25
Typy Obstaw
STS Puchar Polski
28.10 17:30
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
vs
Wisła PłockWisła Płock
4
3.6
1.9
Obstaw
STS Puchar Polski
28.10 17:30
Znicz PruszkówZnicz Pruszków
vs
Ruch ChorzówRuch Chorzów
2.9
3.4
2.4
Typy Obstaw
STS Puchar Polski
28.10 18:30
GKS TychyGKS Tychy
vs
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
2
3.5
3.75
Typy Obstaw
Serie A
TV 28.10 18:30
AC MilanAC Milan
vs
BolognaBologna
1.62
3.8
5.4
Obstaw
Serie A
TV 28.10 18:30
VeneziaVenezia
vs
Inter MediolanInter Mediolan
7.4
5.4
1.36
Obstaw
STS Puchar Polski
28.10 19:00
Polonia Środa WielkopolskaPolonia Środa Wielkopolska
vs
Śląsk II WrocławŚląsk II Wrocław
2.25
3.4
3.25
Obstaw
STS Puchar Polski
28.10 20:30
Lechia GdańskLechia Gdańsk
vs
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
4
3.6
1.9
Obstaw
Serie A
TV 28.10 20:45
GenoaGenoa
vs
JuventusJuventus
5.1
3.5
1.7
Obstaw
MLS
TV 29.10 01:30
Chicago FireChicago Fire
vs
Orlando City SCOrlando City SC
1.56
4.5
4.4
Obstaw
STS Puchar Polski
29.10 12:30
Avia ŚwidnikAvia Świdnik
vs
Radomiak RadomRadomiak Radom
4.25
3.75
1.8
Obstaw
STS Puchar Polski
29.10 17:30
Polonia WarszawaPolonia Warszawa
vs
Korona KielceKorona Kielce
3.75
3.5
2
Obstaw
STS Puchar Polski
29.10 17:30
Chrobry GłogówChrobry Głogów
vs
Polonia BytomPolonia Bytom
2.5
3.25
2.9
Obstaw
STS Puchar Polski
29.10 19:00
Arka GdyniaArka Gdynia
vs
Stal RzeszówStal Rzeszów
1.65
4
5
Typy Obstaw
STS Puchar Polski
29.10 20:30
Odra OpoleOdra Opole
vs
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
3.5
3.5
2.1
Typy Obstaw
Ekstraklasa
30.10 18:00
CracoviaCracovia
vs
Motor LublinMotor Lublin
2.12
3.6
3.4
Obstaw
Ekstraklasa
30.10 20:30
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
vs
Legia WarszawaLegia Warszawa
2.15
3.5
3.4
Obstaw
Ekstraklasa
31.10 12:15
Wisła PłockWisła Płock
vs
Piast GliwicePiast Gliwice
2.15
3.5
3.45
Obstaw
Premier League
31.10 13:30
ChelseaChelsea
vs
Manchester UnitedManchester United
1.82
3.7
4
Obstaw
Ekstraklasa
31.10 14:45
Wieczysta KrakówWieczysta Kraków
vs
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
2.25
3.75
3.1
Obstaw
Ekstraklasa
31.10 17:30
Lech PoznańLech Poznań
vs
Wisła KrakówWisła Kraków
1.75
4.25
4.25
Obstaw
Bundesliga
TV 31.10 18:30
Bayern MonachiumBayern Monachium
vs
Borussia DortmundBorussia Dortmund
1.36
5.6
7
Obstaw
Ekstraklasa
31.10 20:15
GKS KatowiceGKS Katowice
vs
Widzew ŁódźWidzew Łódź
2.2
3.6
3.25
Obstaw
Serie A
TV 31.10 20:45
AC MilanAC Milan
vs
Inter MediolanInter Mediolan
3.25
3.5
2.1
Obstaw
LaLiga
TV 31.10 21:00
BarcelonaBarcelona
vs
Deportivo AlavesDeportivo Alaves
1.12
9.4
22
Obstaw
Primeira Liga
TV 31.10 21:30
FC PortoFC Porto
vs
Estoril PraiaEstoril Praia
1.17
7.1
14
Obstaw
LaLiga
TV 01.11 16:15
Racing SantanderRacing Santander
vs
Real MadrytReal Madryt
9.4
6.9
1.25
Obstaw
Premier League
01.11 17:30
LiverpoolLiverpool
vs
ArsenalArsenal
3
3.3
2.3
Obstaw
Serie A
TV 01.11 20:45
JuventusJuventus
vs
NapoliNapoli
1.82
3.45
4.25
Obstaw
Ekstraklasa
02.11 18:00
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
vs
Korona KielceKorona Kielce
2.7
3.45
2.65
Obstaw
Ekstraklasa
02.11 18:00
Radomiak RadomRadomiak Radom
vs
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
2.25
3.7
3.1
Obstaw
Ekstraklasa
02.11 20:30
Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
vs
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
2.35
3.6
3
Obstaw
I Liga
03.11 18:00
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
vs
Ruch ChorzówRuch Chorzów
3.1
3.4
2.2
Obstaw
Liga Mistrzów
03.11 21:00
Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam
vs
Inter MediolanInter Mediolan
4.1
3.9
1.7
Obstaw
Liga Mistrzów
03.11 21:00
VillarrealVillarreal
vs
PSGPSG
4.4
4.25
1.62
Obstaw
Liga Mistrzów
03.11 21:00
BarcelonaBarcelona
vs
Aston VillaAston Villa
1.23
6.75
9.4
Obstaw
Liga Mistrzów
03.11 21:00
Atletico MadrytAtletico Madryt
vs
Bayern MonachiumBayern Monachium
3.2
3.75
1.98
Obstaw
Liga Mistrzów
04.11 18:45
FenerbahceFenerbahce
vs
LiverpoolLiverpool
4.4
4
1.65
Obstaw
Liga Mistrzów
04.11 18:45
AEK AtenyAEK Ateny
vs
Real MadrytReal Madryt
7.4
5.6
1.32
Obstaw
Liga Mistrzów
04.11 21:00
RB LipskRB Lipsk
vs
Manchester CityManchester City
4.9
4.4
1.53
Obstaw
Liga Mistrzów
04.11 21:00
Borussia DortmundBorussia Dortmund
vs
Real BetisReal Betis
1.77
3.7
4
Obstaw
Liga Mistrzów
04.11 21:00
Slavia PragaSlavia Praga
vs
ArsenalArsenal
8.4
5.25
1.32
Obstaw
Liga Mistrzów
04.11 21:00
FC PortoFC Porto
vs
NapoliNapoli
2.2
3.25
3.05
Obstaw
Liga Europy
05.11 18:45
Levski SofiaLevski Sofia
vs
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
2.05
3.6
3.6
Obstaw
Liga Europy
05.11 21:00
Benfica LizbonaBenfica Lizbona
vs
Lech PoznańLech Poznań
1.22
7
13.5
Obstaw
Bundesliga
TV 07.11 15:30
FSV MainzFSV Mainz
vs
Bayern MonachiumBayern Monachium
5.9
5.4
1.4
Obstaw
Premier League
07.11 16:00
ArsenalArsenal
vs
Hull CityHull City
1.15
7.4
16
Obstaw
Premier League
07.11 18:30
NottinghamNottingham
vs
Manchester CityManchester City
4.6
3.8
1.65
Obstaw
LaLiga
TV 07.11 21:00
ValenciaValencia
vs
Real MadrytReal Madryt
5.6
4.75
1.44
Obstaw
Premier League
08.11 15:00
Crystal PalaceCrystal Palace
vs
LiverpoolLiverpool
4.2
3.8
1.72
Obstaw
Premier League
08.11 17:30
Manchester UnitedManchester United
vs
Aston VillaAston Villa
2.2
3.4
2.95
Obstaw
LaLiga
TV 08.11 21:00
Atletico MadrytAtletico Madryt
vs
BarcelonaBarcelona
3.45
3.9
1.85
Obstaw

Ile medali zdobędzie Polska na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu? Typy i kursy

24 lipca 2024
Autor Tadeusz Olewicz
Medale Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024

Gao Jing/Xinhua/PressFocus

Blog » Igrzyska Olimpijskie 2024 » Ile medali zdobędzie Polska na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu? Typy i kursy
Dodaj STS jako preferowane źródło w Google Nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach →

Sprawdź typy i kursy bukmacherskie na liczbę medali Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu! Ile krążków przywiozą biało-czerwoni z Francji? Zapraszamy do naszej analizy i zapowiedzi występów Polaków na igrzyskach!

XXXIII Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu zbliżają się wielkimi krokami. Już na przełomie lipca i sierpnia będziemy emocjonować się występami polskich zawodników w rozmaitych dyscyplinach sportowych. Z tej wyjątkowej okazji zakłady bukmacherskie STS przygotowały specjalną ofertę. Gracze mogą typować nie tylko poszczególne konkurencje i mecze, ale też dorobek medalowy reprezentacji Polski. Ile medali zdobędą Polacy? Których będzie najwięcej – złotych, srebrnych czy brązowych? Które miejsce zajmie Polska w klasyfikacji medalowej? Sprawdź typy i kursy bukmacherskie, które pomogą znaleźć odpowiedzi na wszystkie te pytania!

Ile medali Polaków? Typy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie STS przygotowały rozbudowaną ofertę dotyczącą dorobku medalowego reprezentacji Polski w Paryżu. Prezentujemy wszystkie kursy związane z tym zagadnieniem.

🥇 Liczba medali🧮 Kurs
8 lub mniej6.75
9 – 113.75
12 – 143.00
15 lub więcej2.25
Kursy na 24.07.2024

Można typować dokładną liczbę medali olimpijskich przywiezionych przez reprezentację Polski z Paryża. Różnice w kursach są niewielkie, jednak wynika z nich jasno, że największe szanse są na z najmniej 15 medali (kurs 2.25). Byłby to jeszcze lepszy wynik niż na ostatnich igrzyskach w Tokio, na których biało-czerwoni wywalczyli 14 krążków.

Jeżeli ktoś uważa, że naszym zawodnikom nie pójdzie tak dobrze, kurs na liczbę medali pomiędzy 12 a 14 wynosi 3.00, a na jeszcze niższą (od 9 do 11) – 3.75. Ten ostatni wynik byłby powrotem do wyników z większości igrzysk w XXI wieku. Polska wykazała się nadzwyczajną regularnością – z Aten (2004) przywiozła 10 medali, a z trzech kolejnych igrzysk po 11.

Są też kursy dla graczy o skrajnie pesymistycznych przewidywaniach dotyczących wyników Polski w Paryżu. Kurs na to, że biało-czerwoni zdobędą maksymalnie 8 medali wynosi 6.75.


🥇 Typuj liczbę medali Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu! 🥇


Zakład bez ryzyka 100 zł

STS kod promocyjny na zakład bez ryzyka na medale na igrzyskach olimpijskich to kod STS100. Co trzeba zrobić, aby otrzymać bonus:

  • założyć internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych z kodem STS100;
  • dokonać wpłaty pierwszego depozytu i dokonać zawarcia pierwszego zakładu SOLO lub AKO z oferty przedmeczowej
  • jeden uczestnik może otrzymać tylko jeden zwrot w ramach Akcji.
  • uczestnik może wziąć udział tylko w jednej akcji Zakład Bez Ryzyka.
  • więcej w regulaminie akcji.
⚽ Zarejestruj się z kodem STS100 ⚽

Medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich. Kursy bukmacherskie

To nie wszystko. Zakłady bukmacherskie STS oferują także kursy na dokładną liczbę złotych medali wywalczonych przez polskich sportowców. Najniższy kurs jest na to, że będzie ich co najmniej pięć (2.75).

Gracze STS mogą także typować to, których medali będzie najwięcej w dorobku medalowym Polski na koniec Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Największe są szanse na powtórkę np. z Londynu (2012) i Rio de Janeiro (2016), gdzie przeważały brązowe krążki. Kurs na to, że ponownie będzie ich najwięcej wynosi 2.00. Nieco gorzej jest oceniane prawdopodobieństwo dominacji srebrnych (2.75) lub złotych (4.00) medali.

W ofercie znajdziemy także kursy na miejsce Polski w klasyfikacji medalowej igrzysk. Jeżeli zmieścimy się w grupie 22 najlepszych reprezentacji, trafimy kurs 1.37. Z kolei jeżeli pójdzie nam nieco gorzej i zajmiemy 23. miejsce lub gorsze, kurs na ten pesymistyczny scenariusz wynosi 3.00.

Na koniec warto wspomnieć, że medale w dyscyplinach zespołowych we wszystkich wspomnianych zakładach są liczone pojedynczo.


🥇 Typuj dorobek medalowy Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu 🥇


Klasyfikacja medalowa Igrzysk Olimpijskich. Typy i kursy

A propos klasyfikacji medalowej, zakłady bukmacherskie STS mają w swojej ofercie także typy dotyczące wyników innych reprezentacji. Oto one:

🌍 Kraj🧮 Kurs na zwycięstwo w kl. medalowej
USA1.15
Chiny5.00
Inny kraj25.00
Kursy na 24.07.2024

Faworyci nie dziwią. Reprezentacja USA wygrała klasyfikację medalową na 6 z 7 ostatnich letnich igrzysk olimpijskich i ponownie jest zdecydowanym faworytem (1.15). Z tronu amerykańskich sportowców mogą zepchnąć Chinki i Chińczycy (5.00), którym udało się zdominować Letnie IO w 2008 r. na swoim gruncie (w Pekinie) i teraz liczą na powtórkę tego scenariusza. Jeżeli ktoś uważa, że dojdzie do sensacji i najwięcej złotych medali w Paryżu wywalczy inna kadra, kurs na tę ewentualność wynosi aż 25.00.

W ofercie STS znajdują się także pojedynki H2H, w których można typować, która reprezentacja z danej pary zakończy igrzyska na wyższym miejscu w klasyfikacji medalowej. Na przykład, w jednym z wariantów Polska (2.16) jest zestawiona w parze z Hiszpanią (1.60).

To nie wszystko – największy bukmacher w Polsce proponuje także typy na to, ile złotych medali wywalczą w Paryżu poszczególne reprezentacje. Dla przykładu, kurs na to, że gospodarzom pomogą własne ściany i zdobędą więcej niż 25 najcenniejszych krążków wynosi 1.70.


🥇 Typuj ogólną klasyfikację medalową na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu 🥇


Czytaj więcej:

  • Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 — przewodnik
  • Piłka nożna na Igrzyskach Olimpijskich 2024. Finaliści, terminarz, stadiony, historia
  • Koszykówka na Igrzyskach Olimpijskich 2024. Typy, kursy, terminarz
  • Tenis na Igrzyskach Olimpijskich 2024. Terminarz, historia, szanse medalowe Polski
  • Piłka ręczna na Igrzyskach Olimpijskich 2024. Uczestnicy, terminarz, historia
  • Lekkoatletyka na Igrzyskach Olimpijskich 2024. Terminarz, historia, szanse Polaków
  • Pływanie na Igrzyskach Olimpijskich 2024. Terminarz, historia, szanse Polaków
  • Kolarstwo szosowe na Igrzyskach Olimpijskich 2024. Terminarz, historia, szanse Polaków

Kto faworytem do złota na igrzyskach olimpijskich?

Z dwiema dyscyplinami sportowymi wiążemy zdecydowanie największe nadzieje przed igrzyskami w Paryżu. Mowa oczywiście o siatkówce i tenisie ziemnym.

Po raz pierwszy od 20 lat (2004) w siatkarskich turniejach olimpijskich wezmą udział reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn. Obie mogą włączyć się do walki o najwyższe cele. Mowa tu szczególnie o drużynie panów, która jest aktualnym mistrzem Europy i zajmuje 1. miejsce w światowym rankingu FIVB. Nie zapominamy jednak o ekipie kobiet prowadzonym przez Włocha Stefano Lavariniego, która w ostatnich miesiącach nabrała wiary we własne umiejętności i toczy wyrównane boje z najsilniejszymi reprezentacjami w stawce.

W tenisie ziemnym liczymy na Igę Świątek, tym bardziej, że turniej olimpijski będzie rozgrywany na uwielbianych przez Polkę kortach Rolanda Garrosa, na których co roku odbywa się French Open. Tak się składa, że liderka rankingu WTA na początku czerwca była najlepsza w Paryżu po raz trzeci w swojej karierze i ma nadzieję na powtórzenie tego wyniku na igrzyskach.

Swoich faworytów mamy też na stadionie lekkoatletycznym. Do walki o medale powinni włączyć się m.in. biegaczka Natalia Kaczmarek, młociarz Wojciech Nowicki, czy też jego koleżanka po fachu, Anita Włodarczyk. Oczywiście wspomniane drużyny i nazwiska to tylko wierzchołek góry lodowej i liczymy na udane występy biało-czerwonych na wszystkich arenach nadchodzących igrzysk, m.in. w sportach walki i wioślarstwie.

Historia medali Polaków na igrzyskach olimpijskich

Jak dotąd najlepszymi igrzyskami w wykonaniu reprezentacji Polski są te w Moskwie w 1980 r. Wywalczyliśmy na nich aż 32 medale – 3 złote, 14 srebrnych i 15 brązowych. Warto jednak pamiętać, że wiele reprezentacji zbojkotowało te igrzyska z powodu interwencji zbrojnej Związku Radzieckiego w Afganistanie.

Niewiele gorzej poszło nam cztery lata wcześniej w Montrealu, skąd przywieźliśmy 26 krążków, w tym m.in. złoto wywalczone przez reprezentację polskich siatkarzy. Ten okres był obfity w medale dla reprezentacji Polski.

W najnowszej historii dobrze wspominamy igrzyska w Atlancie (1996), gdzie biało-czerwoni zdobyli 17 medali, w tym aż 7 złotych. Z kolei liczbą podsumowującą XXI wiek jest 11, bo właśnie po tyle krążków przywieźliśmy z Pekinu (2008), Londynu (2012) i Rio de Janeiro (2016). Na przełożonych o rok igrzyskach w Tokio (2021) poszło nieco lepiej, bo tam Polacy stawali na podium 14 razy. Teraz liczymy na to, że tendencja zwyżkowa zostanie zachowana i w Paryżu zanotujemy jeszcze lepszy końcowy rezultat.

Wyniki reprezentacji Polski na ostatnich igrzyskach olimpijskich:

Igrzyska olimpijskie🥇 Złote🥈 Srebrne🥉 BrązoweRazem
Seul 198825916
Barcelona 1992361019
Atlanta 199675517
Sydney 200065314
Ateny 200432510
Pekin 200845211
Londyn 201232611
Rio de Janeiro 201623611
Tokio 202045514

🥇 Typuj Igrzyska Olimpijskie w Paryżu w STS 🥇

📅 Kiedy odbędą się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu?

Święto sportu w stolicy Francji odbędzie się w dniach 26 lipca – 11 sierpnia 2024 r.

🥇 Ile medali zdobędą Polacy na igrzyskach?

W zakładach bukmacherskich STS najniższy jest kurs na to, że będzie ich co najmniej 15 (2.75).

4.5/5
Poprzedni wpis

Piłka nożna na Igrzyskach Olimpijskich 2024. Typy, kursy, terminarz, historia

Następny wpis

Lechia – Motor: typy, kursy (26.07.2024). Kto wygra w starciu beniaminków?

Tadeusz Olewicz

Wierny kibic piłki nożnej, szczególnie zapatrzony w ligę angielską, od zawsze wspierający Manchester United. Łączy to z podróżowaniem – zwiedził kilka europejskich stadionów, ale ta lista wciąż jest za krótka. Poza tym śledzi inne sporty. Jest fanem koszykarskiego Śląska Wrocław i siatkarskiej Zaksy Kędzierzyn-Koźle. Na bieżąco z wydarzeniami na kortach tenisowych, wspierający polskich sportowców także na innych arenach. A że nie samym sportem człowiek żyje, uczy się języków obcych (obecnie hiszpańskiego) i lubi miejską turystykę, także pod kątem kulinarnym.

PODOBNE WPISY

Podobne wpisy

Piłkarz GKS Tychy podczas meczu STS Pucharu Polski
Piłka nożna

GKS Tychy – Pogoń Siedlce: typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. Czy Tyszanie kiedyś przegrają?

26 października 2026
Piłkarze Podhala Nowy Targ
Piłka nożna

Sokół Kleczew – Podhale Nowy Targ: typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. Kto ogra ligowego rywala?

26 października 2026
Piłkarz ruchu chorzów w meczu ze Zniczem Pruszków
Piłka nożna

Znicz Pruszków – Ruch typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. „Niebiescy” zgaszą Znicz, zanim inni zapalą?

26 października 2026
Lech gra w STS Pucharze Polski
Piłka nożna

Siarka Tarnobrzeg – Lech Poznań: typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. Duży mecz dla Siarki, a dla Kolejorza?

26 października 2026
Drużyna Rakowa Częstochowa
Piłka nożna

Motor Lublin – Raków: typy, kursy (27.10.2026) STS Puchar Polski. Finalista poprzedniej edycji z awansem?

26 października 2026
Piłkarz Realu Madryt i Barcelony
La Liga

El Clasico: kiedy? Data i terminy w 2027 roku

26 października 2026

NAJNOWSZE WPISY

Piłkarz GKS Tychy podczas meczu STS Pucharu Polski
Piłka nożna

GKS Tychy – Pogoń Siedlce: typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. Czy Tyszanie kiedyś przegrają?

Sprawdź typy i kursy na mecz GKS Tychy - Pogoń Siedlce w STS! Ekipa z województwa mazowieckiego przyjedzie na Górny...

26 października 2026
Piłkarze Podhala Nowy Targ
Piłka nożna

Sokół Kleczew – Podhale Nowy Targ: typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. Kto ogra ligowego rywala?

Sprawdź typy i kursy na mecz Sokół Kleczew - Podhale Nowy Targ w STS! To będzie spotkanie drugoligowców z dwóch...

26 października 2026
Piłkarz ruchu chorzów w meczu ze Zniczem Pruszków
Piłka nożna

Znicz Pruszków – Ruch typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. „Niebiescy” zgaszą Znicz, zanim inni zapalą?

Sprawdź typy i kursy na mecz Znicz Pruszków - Ruch Chorzów w STS Pucharze Polski! Znicz świetnie sobie radzi w...

26 października 2026

RANKINGI STRZELCÓW LIG

  

Król strzelców Ekstraklasa

Król strzelców Serie A

Strzelcy Premier League

La Liga strzelcy

Bundesliga strzelcy

Ligue 1 strzelcy

Liga Mistrzów strzelcy

 

 

BETGAMES

  

Zasady pokera

 

FAWORYCI DO MISTRZOSTWA

  

Mistrz Polski Ekstraklasa

Mistrz Anglii

Mistrz Hiszpanii

Mistrz Włoch

Mistrzowie Niemiec

Mistrz Francji

Kto wygra Ligę Mistrzów?

Kto wygra Ligę Europy?

 

KOSZYKÓWKA

  

Mistrz NBA

NBA Terminarz

 

PIŁKA NOŻNA

  

Rekordy Roberta Lewandowskiego

Mecze Polski

Ile zarabia piłkarz ekstraklasy?

Kto awansuje do ekstraklasy?

Kto spadnie z ekstraklasy?

 

HOKEJ NA LODZIE

  

NHL

NHL mistrzowie

NHL tabela

 

SIATKÓWKA

  

Mistrzowie Polski w siatkówce

Plusliga tabela i terminarz

Mistrzostwa Europy w siatkówce

Plusliga

Siatkarska Liga Mistrzów

 

TENIS

  

Jak obstawiać tenis?

Kiedy gra Hubert Hurkacz

Kiedy gra Iga Świątek

 

PIŁKA RĘCZNA

  

Mistrzostwa Świata piłka ręczna

Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych

 

ESPORT

  

Ile zarabia esportowiec?

Jak obstawiać esport?

 

FORMUŁA 1

  

Klasyfikacja konstruktorów F1

Klasyfikacja kierowców F1

 

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski STS Puchar Polski STS Superpuchar Polski Fundacja SPORT TWOJĄ SZANSĄ


Widzew Łódź


Raków Częstochowa


Górnik Zabrze


Ruch Chorzów


Pogoń Szczecin


Mazur Karczew

OFICJALNY BUKMACHER

OFERTA

  

Zakłady Bukmacherskie

Zakłady live

Sporty wirtualne

Betgames

Esport

Promocje

Statystyki

 

PRODUKTY

  

Szybka Rejestracja

Błyskawiczne płatności

Cash-out

Bezpieczny zakład

Szybka wypłata

STS TV

 

INFORMACJE

  

Centrum Klienta

Blog STS

Odpowiedzialna Gra

Regulaminy

 

O FIRMIE

  

Informacje o STS

Lokale STS

Kariera

Fundacja STS

Dla mediów

STS Holding

 

POBIERZ APLIKACJĘ

aplikacja android STS

aplikacja app store STS

aplikacja app gallery STS

DOŁĄCZ DO NAS

STS S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 19 grudnia 2023 r. obowiązujące od dnia 20 lutego 2024 r. do dnia 20 lutego 2030 r. o numerze DAG10.6831.4.2023.
Hazard związany jest z ryzykiem.
Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.
2026 © STS S.A. www.sts.pl.

No Result
View All Result
  • Typy Bukmacherskie
  • Poradnik typera
    • Jak obstawiać mecze?
    • Jak obstawiać mecze CS:GO?
    • Jak obstawiać darta?
    • Jak obstawiać Formułę 1?
    • Jak obstawiać żużel?
    • Jak obstawiać tenis ziemny?
    • Jak obstawiać szachy?
  • STS kod promocyjny
  • Typy dnia
  • Piłka nożna
    • Ekstraklasa typy
    • La Liga typy
    • Serie A typy
    • Premier League typy
    • Bundesliga typy
    • Ligue 1 typy
    • Liga Mistrzów typy
    • Liga Europy typy
    • Liga Konferencji Europy typy
    • Liga Narodów typy
    • Reprezentacja Polski
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Siatkówka
  • Skoki narciarskie
  • MMA
  • Nowości STS
  • Koszykówka
  • Boks
  • Dart
  • ESPORT
  • Formuła 1
  • Hokej na lodzie
  • Kolarstwo
  • Lekkoatletyka
  • Żużel
  • Polityka
  • Kasyno
    • Poker
  • Gotowi na Sport
  • Typelek

© 2026 STS S.A.