Typy bukmacherskie na 24. kolejkę PHL

24 kolejka polskiej hokej ligi

Przyzwyczailiśmy się do tego, że rozgrywki Polskiej Hokej Ligi pędzą, jak szalone. Przed nami kolejna seria gier, w której emocji na pewno nie zabraknie. Kto jest faworytem nadchodzących spotkań? Zobacz naszą analizę i kursy na poszczególne mecze!

COMARCH Cracovia vs. Energa Toruń (czwartek, godz. 18.30)

Kto faworytem meczu?Cracovia (1,67)„Pasy” są w niezłej dyspozycji po sukcesie w Pucharze Kontynentalnym.

W ubiegłym tygodniu, podczas turnieju rozgrywanego w Krakowie, COMARCH Cracovia awansowała do finału Pucharu Kontynentalnego, pozostawiając w pokonanym polu m.in. wyżej notowaną drużynę ze Słowacji, HK Poprad. Wprawdzie następnie „Pasy” przegrały ligowy mecz z Katowicami, ale ulec liderowi, to nie wstyd.

Tymczasem Torunianie wyraźnie zgubili dobrą formę z początku sezonu, kiedy to byli groźni dla najlepszych. We wtorek ulegli JKH GKS-owi Jastrzębie aż 0:5, w dodatku na własnym lodzie. Energa wygrała zaledwie jedno z pięciu ostatnich spotkań w Polskiej Hokej Lidze. Trzy ostatnie mecze między tymi drużynami zakończyły się zwycięstwem „Pasów”.

GKS Tychy vs. GKS Katowice (piątek, godz. 18.00)

Kto faworytem spotkania?GKS Katowice (1,75)Katowiczanie wygrali pięć ostatnich spotkań. Wszystkie za trzy punkty.

W mediach, na drużynę z Katowic, zaczęło się niedawno pojawiać określenie, że jest to „banda Płachty”. Coś w tym jest, bo zespół prowadzony przez byłego znakomitego hokeistę, wielokrotnego reprezentanta Polski, rozstawia po kątach poszczególnych rywali.

Zespół nie tylko odnotował pięć wygranych spotkań z rzędu, ale dokonał tego w dobrym stylu. Weźmy dla przykładu dwa ostatnie mecze. Najpierw „GieKSa” ograła 7:4 JKH GKS na wyjeździe, a następnie wygrała 4:2 w Krakowie. Lider ma obecnie sporą, bo wynoszącą osiem punktów przewagę nad drugą w tabeli Unią Oświęcim.

JKH GKS Jastrzębie vs. Re-Plast Unia Oświęcim (piątek, godz. 18.00)

Kto faworytem meczu?       JKH GKS Jastrzębie (1,95)       Z tarczą wrócili jastrzębianie z Torunia. Wygrali z Energą nadspodziewanie łatwo, 5:0.

Można powiedzieć, że jastrzębianie – nareszcie – zagrali na miarę swoich możliwości i zgodnie z oczekiwaniami kibiców. W Toruniu nie dali Enerdze żadnych szans i po dwóch porażkach z rzędu zainkasowali trzy punkty. Tymczasem Unia, tak się wydaje, łapie lekką zadyszkę.

Ostatnie trzy mecze grała z drużynami z dolnych rejonów tabeli i każde z tych spotkań było dla „biało-niebieskich” trudne. Wprawdzie dwa mecze zespół Toma Coolena wygrał – z Podhalem i Zagłębiem – ale w obu przypadkach jedną bramką. Ponadto Unia zaliczyła wpadkę w Sanoku, która przerwała passę dziewięciu kolejnych zwycięstw. 


Czytaj także:


Zagłębie Sosnowiec vs. Tauron Podhale Nowy Targ (piątek, godz. 19.00)

Kto faworytem spotkania?Zagłębie (1,62)W tym sezonie obie drużyny mierzyły się już dwukrotnie i w obu przypadkach górą byli sosnowiczanie.

W niedzielę Zagłębie wygrało z Toruniem, a we wtorek było bliskie sprawienia niespodzianki w Oświęcimiu, bo po niespełna czterech minutach spotkania prowadziło 2:0. Skończyło się jednak porażką 3:4. Podhale, co warte zauważania, nie jest już tym samym chłopcem do bicia, który na początku sezonu przegrywał mecz za meczem.

W Sosnowcu nowotarżanie ulegli rywalowi aż 2:10, ale tym razem na taki rezultat nie ma co liczyć. Oba zespoły wiedzą, jak ważny to mecz. Zagłębie chce zrobić wszystko, by nie dać się rywalowi z Nowego Targu zbliżyć w tabeli.

🏒 Kursy na hokej na lodzie znajdziesz w STS! Odbierz bonusy bukmacherskie i typuj faworytów!

Kursy aktualne na 24.11.

Kiedy i gdzie rozegrana zostanie 24. kolejka PHL?

Mecze 24. kolejki Polskiej Hokej Ligi rozegrane zostaną rozegrane w czwartek (26 listopada) i w piątek (27 listopada), na lodowiskach w Krakowie, Tychach, Jastrzębiu-Zdroju i Sosnowcu.

Kto faworytem spotkań?

Faworytami nadchodzących meczów są Cracovia, GKS Katowice, JKH GKS Jastrzębie i Zagłębie. Aktualne kursy dostępne na stronie bukmachera STS.

Gdzie oglądać mecze Polskiej Hokej Ligi?

Spotkania – w systemie pay-per view (15 złotych za mecz) – można oglądać na polskihokej.eu. Mecz czwartkowy dostępny będzie za darmo.