Zakład bez Ryzyka na start Pucharu Świata!

Blisko, coraz bliżej! Dzisiejszymi kwalifikacjami skoczkowie zainaugurują nowy sezon Pucharu Świata, w których powalczą o udział w niedzielnym konkursie indywidualnym w Wiśle. My zaś po prostu dajemy Wam możliwość zawarcia pierwszego zakładu bez żadnego ryzyka za założenie konta gracza! Poleca sam legendarny były skoczek Martin Schmitt!

Przez weekend narciarska elita będzie rywalizowała w konkursie indywidualnym jak i drużynowym. Wiele spodziewamy się po reprezentantach Polski, którzy od kilku lat należą do ścisłej czołówki Pucharu Świata. Czy już wiesz, jak sobie poradzą w Wiśle? Jak pokazuje historia, pierwsze konkursy sezonu lubią niespodzianki!

Początek sezonu, to dobry moment, aby grać bez żadnego ryzyka! Załóż konto gracza, wpłać środki i wejdź do gry w dniach 22.11 – 24.11, a Twój pierwszy kupon ubezpieczymy do kwoty 200 PLN! W tej sytuacji masz dwa wyjścia: zwyciężasz i cieszysz się wygraną, albo zwracamy Ci stawkę do depozytu. Brzmi dobrze?

Jasne, że tak! Sprawdź się i skorzystaj z komfortu, który daje Ci Zakład bez Ryzyka. Przeczytaj więcej o naszej akcji TUTAJ.

Tags: