STS uruchomił nową metodę płatności – PayPal

Bukmacher PayPal - STS

STS – największy bukmacher w Polsce, który działa również na kilkunastu rynkach europejskich – wprowadził nową metodę wpłacania środków na konto STS. Dzięki portfelowi elektronicznemu PayPal gracze STS mogą wygodnie i bezpiecznie – bez konieczności udostępniania swoich danych finansowych – wpłacać środki na konto. Usługa PayPal dostępna jest dla wszystkich klientów bukmachera w Polsce. STS jest jedynym bukmacherem w kraju, który realizuje wpłaty przez PayPal.

Jedyny bukmacher z PayPal w Polsce

STS stawia na stały rozwój oferty i wdrażanie kolejnych udogodnień dla swoich klientów. Wprowadzenie możliwości wpłat przez PayPal u bukmachera to kolejny pionierski ruch na polskim rynku zakładów wzajemnych, wyróżniający STS na tle konkurencji.

STS jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku bukmacherskiego, który nieprzerwanie inwestuje w nowoczesne rozwiązania dla graczy, ale również w ich komfort przy korzystaniu z usług. Możliwość wpłaty środków na konto STS przy pomocy konta internetowego PayPal to udogodnienie, dzięki któremu gracze mogą w szybki i bezpieczny sposób zdeponować środki na swoim koncie – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

STS – za sprawą licznych inwestycji w rozwój oferty zakładów, nowoczesnych technologii oraz nowych funkcjonalności dla użytkowników – w ostatnich 6 latach zwiększył przychody ponad dziesięciokrotnie – z 220 mln zł do 3,15 mld zł. Obecnie STS posiada ponad 47% udziałów w polskim rynku bukmacherskim, a 85% obrotów generują kanały online – aplikacja dedykowana systemowi Android oraz iOS, strona internetowa oraz jej mobilna wersja.

Wpłaty przez PayPal u bukmachera

System PayPal zapewnia dostęp do konta internetowego ułatwiając użytkownikom dokonywanie płatności w sieci – bez konieczności udostępniania swoich danych finansowych. To wielofunkcyjny portfel elektroniczny, umożliwiający błyskawiczne przesyłanie pieniędzy. Z kontem PayPal można powiązać karty płatnicze oraz rachunek bankowy, z którego następnie bezpośrednio można zasilać saldo PayPal. Transakcje realizowane za pomocą systemu są bezpieczne, poufne i szybkie. Nie dziwi więc ogromna popularność tego portfela internetowego – z PayPal korzysta ponad 200 mln użytkowników ze 190 krajów.

STS - bukmacher PayPal

Ze względu na popularność systemu, również zainteresowanie wpłatami PayPal na konto u bukmachera jest wysokie. Dotychczas w Polsce jednak ta opcja nie była dostępna. STS jako pierwszy z legalnych bukmacherów wyszedł naprzeciw oczekiwaniom graczy i nawiązał współpracę z PayPal w zakresie wpłat na saldo STS.

Środki na konto STS przelać można – poza PayPal – także tradycyjnym przelewem bankowym, za pomocą szybkich transferów PayU, Dotpay i Tpay, korzystając z portfeli internetowych Skrill i Neteller, dzięki karcie przedpłaconej Paysafecard, a także w jednym ze stacjonarnych punktów STS.

Dlaczego warto korzystać z PayPal u bukmachera STS? Garść faktów o portfelu elektronicznym

Początki PayPal sięgają 1998 roku, a w swej ponad 20-letniej historii ten elektroniczny portfel przechodził szereg zmian i udoskonaleń. Obecnie PayPal zapewnia użytkownikom wygodne konto internetowe, umożliwiające szybkie wysyłanie pieniędzy z różnych źródeł – takich jak karta kredytowa, saldo PayPal czy rachunek bankowy – do szerokiego grona odbiorców, do którego dołączył również bukmacher STS. Co istotne, odbiorca przelewu przez PayPal nie zobaczy numeru Twojej karty czy innych danych bankowych – Twoje informacje finansowe nie są udostępniane, co gwarantuje ich pełne bezpieczeństwo.

Główne zalety systemu PayPal to:

  • bezpieczeństwo
  • prostota obsługi
  • szybkość
  • darmowa rejestracja i użytkowanie konta bez dodatkowych opłat

 

Zakłady bukmacherskie a PayPal – FAQ

Jaki bukmacher akceptuje PayPal?


Obecnie w Polsce STS jest jedynym legalnym bukmacherem, akceptującym PayPal. Aktualnie dla klientów udostępniona została możliwość dokonywania wpłat z salda PayPal na konto w STS.

Co to jest PayPal?


PayPal to portfel elektroniczny, umożliwiający wykonywanie bezpiecznych przelewów internetowych, bez ujawniania swoich danych finansowych. System jest darmowy, bezpieczny i łatwy w obsłudze – z jego pomocą można dokonywać transakcji jednym kliknięciem. Umożliwia on płacenie za produkty i usługi na platformach z całego świata.

Jak założyć PayPal?


By założyć konto PayPal należy przejść pod adres paypal.com/pl, kliknąć „Załóż konto”, wybrać opcję „Konto osobiste” lub „Konto firmowe”, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami na stronie i potwierdzić swój adres e-mail. Po założeniu konta należy dodać kartę kredytową i/lub rachunek bankowy, by móc korzystać z pełnej funkcjonalności systemu.

Jak doładować PayPal?


Aby dodać środki do salda PayPal należy przejść do sekcji „Portfel”, wybrać opcję „Przelej środki”, a następnie – „Dodawanie środków do salda”. Zaloguj się na swój rachunek bankowy (musi być on zarejestrowany na to samo imię i nazwisko, co konto PayPal) i zainicjuj przelew, używając dostępnych informacji, tj. numeru rachunku i identyfikatora przelewu. Pieniądze powinny być dostępne na saldzie PayPal w ciągu 1-2 dni.

Czy PayPal jest bezpieczny?


Tak, system PayPal zapewnia wysokie standardy bezpieczeństwa transakcji oraz gwarantuje ochronę danych finansowych użytkowników. PayPal wykorzystuje zaawansowane metody szyfrowania oraz monitoruje transakcje, co zapewnia bezpieczeństwo środków pieniężnych użytkowników.