STS sponsorem polskiej transmisji Challengers Stage – pierwszego etapu FACEIT Majora

STS największy bukmacher w Polsce – został oficjalnym sponsorem polskiej transmisji Challengers Stage –pierwszego etapu FACEIT Major London 2018. Inaugurująca turniej tura rozgrywek potrwa od 5 do 9 września, finał wydarzenia zaplanowano na 23 września.

STS jest zaangażowany we wspieranie polskiego esportu i znany z akcji skierowanych do kibicówdlatego zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy, na mocy której zostaliśmy oficjalnym sponsorem transmisji pierwszego etapu FACEIT Major London 2018. Zależy nam, aby fani esportu mieli swobodny dostęp do jednego z najciekawszych turniejów Counter-strike’amówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Polska transmisja na żywo z rozgrywek FACEIT Major London 2018 – w tym również stream z Challengers Stage, pierwszego etapu turnieju – będzie dostępna na kanale www.twitch.tv/izakooo. Ponadto STS dla wszystkich fanów Counter-strike’a przygotował specjalną niespodziankę, o której poinformuje w trakcie turnieju na kanałach społecznościowych, poświęconych esportowi – Facebook i Twitter.

 

Bukmacher jest zaangażowany we wsparcie dalszego rozwoju i profesjonalizacji rodzimego esportu. Dlatego STS został oficjalnym bukmacherem Polskiej Ligi Esportowej, topowych rozgrywek CS:GO w kraju. Wspiera także Pawła ‘innocenta’ Mocka – zawodnika CS:GO, który gra na scenie międzynarodowej. Ten kontrakt był pierwszym w Europie przypadkiem, gdy bukmacher wsparł indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a. STS zdecydował się także na wsparcie Damiana „Nervariena” Ziaji, jednego z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. Podpisana z nim umowa to pierwszy w Polsce przypadek zaangażowania bukmachera w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends. W minionych sezonach firma wspierała także drużyną esportową Izako Boars. STS włączył się również w inicjatywę dobroczynnego meczu rozegranego pomiędzy czołowymi polskim drużynami CS:GO.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa czy KSW oraz innych klubów i związków sportowych. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

Tags: