Agenci i wielka nagroda. Rusza nasza kampania na Euro 2020!

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej tuż, tuż, a to oznacza, że i w STS na graczy czeka niezwykłe wygranie. Nasi ambasadorzy wcielają się w rolę „agentów specjalnych”, którzy mają do zaoferowania graczom zadania oraz wielką pulę nagród, która wynosić będzie aż 1,5 miliona złotych!

Schmeichel, Pazura i „Izak” czekają na graczy

Emocje związane z Euro 2020 rosną wprost proporcjonalnie do zbliżających się meczów. Piłkarska gorączka dopadnie wszystkich fanów futbolu, ale wraz z nią kibice i nasi gracze nie muszą tylko biernie oglądać spotkań. Nasza kampania dotycząca Euro 2020 nieprzypadkowo nosi tytuł: „Jesteś gotowy. Wygraj Euro„. Ma ona na celu jeszcze bardziej zaangażować piłkarskich pasjonatów. Przez misję specjalną poprowadzą znane osobistości. „Szefem misji” będzie były świetny bramkarz reprezentacji Danii i Manchesteru United, mistrz Europy z 1992 roku – Peter Schmeichel, a pomagać mu będą „agenci specjalni”: aktor Cezary Pazura oraz Piotr “Izak” Skowyrski, komentator e-sportowy, youtuber oraz streamer.

17 z 25 zadań da nagrody!

Głównym elementem kampanii jest najbardziej rozbudowana akcja promocyjna w kategorii bukmacherskiej w Polsce. Dzięki niej kibice mogą wziąć udział w wyzwaniu polegającym na wykonywaniu zadań. Każdy z graczy otrzymuje dostęp do dedykowanej podstrony będącego jego spersonalizowanym „centrum dowodzenia”. Dzięki temu użytkownik na bieżąco widzi, które zadania są zaliczone, a które nie i ilu mu jeszcze brakuje, aby wziąć udział w podziale pieniędzy. Każdy dzień to nowe wyzwanie, a ukończenie „misji Wygraj Euro” to gwarancja udziału w podziale 1 500 000 złotych. Wystarczy wykonać 17 z 25 zadań.

Na Euro przygotowaliśmy angażującą promocję, w której każdy kibic ma szanse na zwycięstwo. Zasady są proste. Sympatycy sportu dysponują odpowiednimi umiejętnościami, żeby poradzić sobie z zadaniami i wygrać. Także na wybrane mecze turnieju przygotowane są dedykowane akcje promocyjne obejmujące m.in. zakłady bez ryzyka, bonusy od depozytu, pule dla nowych i obecnych klientów.


Paweł Rabantek, Chief marketing officer Grupy STS

Akcja startuje 31 maja i zakończy się wraz z końcowym gwizdkiem wielkiego finału Euro 2020 na londyńskim stadionie Wembley. Dołączyć będzie można przez cały czas jej trwania.

Wejdź do gry już teraz!