Piknik, mecz i quiz. Wyjątkowy dzień z Lechem przy Bułgarskiej!

Najbliższa sobota przy Bułgarskiej zapowiada się niezwykle ciekawie. Lech przygotował dla swoich kibiców piknik, a dodatkowymi atrakcjami będzie sparing z Lechią Gdańsk oraz quiz wiedzy o „Kolejorzu” z atrakcyjnymi nagrodami od STS!

Choć wszyscy jeszcze żyją Euro 2020, to z tyłu głowy wielu kibiców piłki nożnej w Polsce jest nowy sezon Ekstraklasy, który startuje już za mniej niż cztery tygodnie. Zespoły są w trakcie przygotowań, a fani śledzą wyniki sparingów i wypatrują transferów. Lech przebywa na zgrupowaniu w Opalenicy, gdzie szlifuje formę pod wodzą trenera Macieja Skorży. Nie oznacza to jednak, że zespół nie chce się pokazać kibicom. Wręcz przeciwnie!

Piknik rodzinny i mecz Lech vs Lechia

Jako, że w poprzednim sezonie kibice nie mieli zbyt wielu okazji pojawić się na trybunach, każda taka możliwość jest świętem. Dlatego Lech postanowił zorganizować specjalny piknik dla fanów. W najbliższą sobotę od godziny 13:00 kibice będą mogli wspólnie spędzić czas na stadionie przy Bułgarskiej i zobaczyć m.in. prezentację zespołu. Dwie godziny później odbędzie się mecz sparingowy „Kolejorza” z Lechią Gdańsk. Wstęp na oba wydarzenia jest darmowy, ale obowiązuje limit liczby osób. Wejściówki można pobrać na stronie bilety.lechpoznan.pl.

Bilety, koszulki i szaliki do wygrania w quizie o Lechu

STS jako strategiczny sponsor Lecha postanowił dołożyć cegiełkę do sobotnich wydarzeń. A będzie nią quiz wiedzy o Lechu. Konkurs z pytaniami odbędzie się w przerwie meczu kontrolnego. Na kibiców czekają atrakcyjne nagrody:

  • Dla trzech najlepszych osób przygotowane są trzy zestawy gadżetów, a w nich m.in. koszulka z meczów Ligi Europy, piłka z podpisami zawodników, głośnik JBL GO 2 oraz szalik!
  • Dla 50 najlepszych graczy mamy 50 podwójnych zaproszeń na rozpoczynający ekstraklasowy sezon 2021/22 mecz Lecha z Radomiakiem.

To oczywiście tylko najważniejsze punkty sobotniego programu atrakcji dla kibiców Lecha, których będzie znacznie więcej. Nie pozostaje nic innego, jak zaprosić wszystkich na Bułgarską w sobotę!