Oficjalnie: STS Watch już na rynku! Innowacyjny zegarek do wygrywania!

Tego jeszcze nie grali. Smartwatch jeszcze nigdy nie był aż tak smart! Specjalny zegarek od STS to pierwszy taki produkt i pierwszy taki system na świecie. Dzięki analizie Twojego tętna, wiedzy o danej dyscyplinie, historii Twoich zakładów oraz innych zachowań i przyzwyczajeń nigdy nie przegrasz już żadnego kuponu!

Najnowsza technologia łączy się z przyjemnym designem i podstawowymi funkcjami sportowego zegarka, co dodatkowo stanowi o atrakcyjności produktu STS.

Wskocz na kolejny level innowacji
Masz wiedzę, pasję do sportu lub esportu, śledzisz rozgrywki, analizujesz mecze i tego nie wykorzystujesz? Teraz zrobi to za Ciebie specjalny, innowacyjny zegarek od STS! Dzięki implementacji autorskiego modułu w STS Watch zostaniesz natychmiast powiadomiony, gdy wykażesz chęć obstawienia meczu, który zakończył się niekorzystnym dla Ciebie wynikiem. Analiza tętna + śledzenie Twoich ruchów na stronie/aplikacji STS + analiza danych całej historii sportu i esportu = 99.(9)% skuteczność predykcji. 

Ostrzeżenie zobaczysz na ekranie swojego zegarka i telefonu, a gdybyś je przeoczył, urządzenia nie przestaną wibrować dopóki nie wylogujesz się ze strony lub aplikacji. Proste? Pewnie, że tak!

Wiesz co jest grane

Ze smartwatchem od STS nigdy nie przegapisz wartościowych meczów do obstawienia (także tych LIVE!). Otrzymuj na bieżąco powiadomienia, co warto obstawić i za ile. Co ważniejsze, zostaniesz powiadomiony również o tych spotkaniach, których lepiej unikać. Niech niespodziewany wynik już nigdy Cię nie zaskoczy. 

A to nie wszystko…

STS Watch oprócz pomagania w wygrywaniu spełnia także wszystkie inne Twoje potrzeby. 

Sprawdź godzinę, kalendarz, zadzwoń, wyślij SMS i sprawdź swoje tętno, by być pewnym, że emocje nie przekroczyły zenitu!


ZAMÓW TUTAJ -> LINK