LIST OTWARTY DO KIBICÓW I KKS LECH POZNAŃ

Właśnie mija 5 lat od momentu zawarcia pierwszego kontraktu sponsorskiego między KKS Lech Poznań oraz STS. Z tej okazji dziękujemy zarówno kibicom, jak i klubowi za wieloletnią, owocną współpracę.

Obecnie działamy już w ramach trzeciej umowy, obowiązującej do końca sezonu 2019/2020 roku. Jednak trudno w pamięci nie wrócić do pierwszego spotkania Lecha Poznań rozegranego w stroju z logo STS, w którym Kolejorz pokonał Zagłębie Lubin aż 3:1. Następnie klub zwyciężył w czterech kolejnych meczach. W trakcie tych wspólnych 5 lat zawodnicy dostarczali nam wszystkim wiele piłkarskich emocji. Lech Poznań czterokrotnie stawał na podium Ekstraklasy, a w 2015 roku sięgnął po tytuł mistrzowski. Nie ukrywamy, że liczymy na kolejne niezapomniane chwile.

Kontrakt z Lechem Poznań z 2013 roku był naszą pierwszą umową z klubem sportowym na taką skalę. Dzisiaj STS to największy prywatny sponsor w kraju, zaangażowany bez względu na barwy klubowe. Z dumą możemy mówić, że wspieramy cały polski sport.

To, co dla nas najistotniejsze, współpraca z Lechem Poznań pozwoliła na szereg działań skierowanych do kibiców. Od 2013 roku nasza aktywność jako sponsora zdecydowanie wykracza poza zapisy umowy. Wspólnie zrealizowaliśmy wiele unikatowych akcji, takich jak kolorujeMY, Koszulka na Basel, czy wymiana koszulek K. Hamalainena i wsparcie domów dziecka oraz inauguracja działań Fundacji Sport Twoją Szansą, pomagającej utalentowanym sportowcom.

Niezmiennie naszym celem jest wsparcie kibiców oraz klubu w walce o najwyższej cele. Liczymy, że współpraca dalej będzie układała się dobrze.

Z poważaniem,
Mateusz Juroszek, Prezes STS