Za niecały miesiąc staruje NHL! Typujemy mistrza NHL przed rozpoczęciem sezonu 21/22!

nhl-zapowiedz-sezonu-21-22

Już 12 października, czyli za niespełna miesiąc, kibice najlepszej hokejowej ligi świata, czyli NHL, przestaną się nudzić. Wystartuje bowiem nowy, już 105. sezon, który – przynajmniej na razie – niesie za sobą symptomy powrotu do normalności.

Przede wszystkim rywalizacja rozpocznie się jesienią, a nie jak to miało miejsce w zeszłym roku, już w styczniu. Każdy zespół rozegra taką liczbę spotkań, do jakiej przywykli kibice. Mecze, w zdecydowanej większości, mają odbywać się przy pełnej frekwencji na trybunach. Emocji, z całą pewnością, będzie co niemiara. Kto zatem ma największe szanse, by zdobyć Puchar Stanleya?

Kto faworytem do zwycięstwa NHL 21/22 wg. kursów bukmacherskich?

Kto faworytem ligi?       Colorado Avalanche (5,75), Tampa Bay Lightning (7.00).       Drużyna z Denver już w zeszłym sezonie uznawana była za faworyta. Zespół z Tampy broni tytułu.       

Zespół Colorado Avalanche w poprzednich rozgrywkach spisywał się bardzo dobrze. „Lawina” wygrała rywalizację w sezonie zasadniczym dywizji zachodniej i wiele wskazywało na to, że powinna przedostać się aż do finału NHL. Tymczasem w fazie play off, na poziomie półfinału dywizji, musiała uznać wyższość Vegas Golden Knights i musiała obejść się smakiem.

Najlepszym zespołem poprzedniego sezonu okazała się Tampa Bay Lightning. Zespół z Florydy w sezonie zasadniczym był dopiero trzeci w dywizji centralnej, ale następnie pokonał Florida Panthers, Carolina Hurricanes, Vegas Golden Knights, a w finale Pucharu Stanleya – Montreal Canadiens. Warto zaznaczyć, że Tampa Bay po trofeum sięgnęła drugi raz z rzędu, bo najlepsza była również w sezonie 2019/20.

Na drugim biegunie, czyli wśród zespołów, które zdaniem bukmachera STS mają najmniejsze szanse na zdobycie Pucharu Stanleya, znajdują się Detroit Red Wings i Arizona Coyotes – kurs 175,00, a także Buffalo Sabres. Stawka na triumf tej drużyny w całych rozgrywkach wynosi aż 250,00.

🏒 Kursy na hokej na lodzie znajdziesz w STS! Odbierz bonusy bukmacherskie i typuj faworytów!

Kursy aktualne na 15.09.2021

Kiedy startują rozgrywki NHL?

Wtorek, 12 października 2021 r.

Kto zagra w pierwszych meczach NHL?

Pittsburgh Penguins vs. Tampa Bay Lightning
Seattle Kraken vs. Vegas Golden Knights

Ile drużyn zagra w NHL 2021/21?

W rozgrywkach wezmą udział 32 zespoły. Nową drużyną jest Seattle Kraken.

Kto jest faworytem NHL?

Faworytem rywalizacji w najlepszej hokejowej lidze świata jest Colorado Avalanche. Kurs na zwycięstwo tego zespołu w zakładach bukmacherskich STS wynosi 5,75 (wg. kursów z dnia 15.09.2021)

Kiedy zakończą się rozgrywki NHL?

Zakończenie rozgrywek, czyli finały Pucharu Stanleya, zaplanowano na czerwiec 2022 roku.