Sporty wirtualne: emocje 24/7. Także w apce!

Ekspresowe wygrane, wysokie kursy, emocje trwające całą dobę. To niewątpliwie zalety sportów wirtualnych, które można także grać w aplikacji STS. Teraz na Klientów STS – prócz piłki nożnej, koszykówki i tenisa czekają dwie, zupełnie nowe dyscypliny: wyścigi psów i wyścigi koni. Minimalna stawka Twojego kupony wynosi 2 złote. Pamiętaj: na jednym kuponie mogą znaleźć się zdarzenia z dwóch lun nawet trzech dyscyplin sportów wirtualnych lub w parze ze „standardowymi” zakładami przedmeczowymi. Sprawdź swoje umiejętności, wykorzystaj spryt i przede wszystkim wejdź w świat wirtualnych emocji. A wszystko możesz mieć pod ręką, dzięki APLIKACJI STS.

Dlaczego sporty wirtualne?

Wysokie kursy
To jeden w wyróżników sportów wirtualnych. Co więcej, tak jak w życiu – to nie zawsze faworyt okazuje się najlepszy. To dlatego nasi Klienci codziennie przekonują się, że warto stawiać właśnie na te najwyższe kursy.

Wielkie emocje
To wirtualne rozgrywki, ale emocje jakie zapewniają, są już bardzo realne. Możesz być pewna/pewien, że nie zabraknie efektownych akcji, ale też kiksów i niespodzianek. Sporty wirtualne to po prostu rozrywka na wysokim poziomie.

Ekspresowe wygrane
Sporty wirtualne są dostępne od rana do wieczora. Dzięki nim możesz wygrywać dosłownie co chwilę. Wygraną wypłacisz natomiast już kilka minut po zawarciu zakładu. Szybciej już się nie da!

Co wybierasz?

Piłka nożna
Rozgrywki, w których biorą udział zespoły z wielu polskich miast. Już chwilę po zakończeniu kolejki rozpoczyna się następna. 30 kolejek to jeden sezon, a zaraz po jego rozegraniu startuje kolejny. Typować możesz nie tylko wyniki spotkań, ale chociażby sumę goli w meczu.

Wyścigi koni
Lubisz gonitwy tych pięknych zwierząt? W sportach wirtualnych emocje są gwarantowane. Obstaw zwycięstwo swojego faworyta. Jeśli natomiast wolisz zagrać nieco ostrożniej, wytypuj konia, który ukończy wyścig na jednym z dwóch pierwszych miejsc.

Wyścigi psów
A może wolisz emocjonować się rywalizacją psów? Postaw na to, które zwierzę zostanie zwycięzcą wyścigu, znajdzie się w pierwszej dwójce lub trójce zawodów. Realistyczna grafika i trzymające w napięciu wyścigi są oczywiście w pakiecie.

SPRAWDŹ SPORTY WIRTUALNE W STS!

Tags: