• Zakłady bukmacherskie
  • Zakłady live
  • Sporty wirtualne
  • Betgames
  • Esport
  • STS kod promocyjny
  • Gotowi na sport
  • Typelek
wtorek, 27 października, 2026
Blog STS
  • Typy bukmacherskie
  • Poradnik typera

    Najnowsze poradniki

    sts kod promocyjny
    Bonusy bukmacherskie

    STS kod promocyjny: najwyższy bonus powitalny do 660+300 zł

    26 października 2026
    Barcelona - Real Madryt: najlepsze bonusy bukmacherskie 2026/27
    La Liga

    Najlepsze bonusy na mecz Barcelona – Real Madryt. Promocje bukmacherskie na El Clasico

    23 października 2026
    BetBuilder STS. Co to jest i jak tworzyć na kuponie
    Poradnik typera

    Jak działa Bet Builder? Konstruktor zakładów bukmacherskich

    22 października 2026
    Argentyna wygrała
    Liga Mistrzów

    Najlepsze bonusy na Ligę Mistrzów. Promocje bukmacherskie na sezon 2026/27

    20 października 2026

    Jak typować?

    Typy dnia

    Jak obstawiać mecze?

    Jak obstawiać mecze CS:GO?

    Jak obstawiać darta?

    Jak obstawiać Formułę 1?

    Jak obstawiać żużel?

    Jak obstawiać tenis ziemny?

    Jak obstawiać szachy?

  • Piłka nożna

    Piłka nożna

    Piłkarz GKS Tychy podczas meczu STS Pucharu Polski
    Piłka nożna

    GKS Tychy – Pogoń Siedlce: typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. Czy Tyszanie kiedyś przegrają?

    26 października 2026
    Piłkarze Podhala Nowy Targ
    Piłka nożna

    Sokół Kleczew – Podhale Nowy Targ: typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. Kto ogra ligowego rywala?

    26 października 2026
    Piłkarz ruchu chorzów w meczu ze Zniczem Pruszków
    Piłka nożna

    Znicz Pruszków – Ruch typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. „Niebiescy” zgaszą Znicz, zanim inni zapalą?

    26 października 2026
    Lech gra w STS Pucharze Polski
    Piłka nożna

    Siarka Tarnobrzeg – Lech Poznań: typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. Duży mecz dla Siarki, a dla Kolejorza?

    26 października 2026

    Rozgrywki Piłkarskie

    Ekstraklasa typy

    STS Puchar Polski typy

    La Liga typy

    Serie A typy

    Premier League typy

    Bundesliga typy

    Ligue 1 typy

    Liga Mistrzów typy

    Liga Europy typy

    Liga Konferencji typy

    Liga Narodów typy

    Reprezentacja Polski

  • Tenis
  • Siatkówka
  • Typy dnia
  • WięcejSportu

    Dart

    Esport

    Kasyno

    Formuła 1

    Hokej na lodzie

    Kolarstwo

    Poradnik kibica

    Polityka

    Koszykówka

    Lekkoatletyka

    Piłka ręczna

    Różne

    Sporty walki

    Skoki narciarskie

    Siatkówka

    Żużel

No Result
View All Result
Załóż konto w STS.PL
Blog STS
No Result
View All Result
Bazylea
TV 27.10 12:00
Hurkacz HubertHurkacz Hubert
vs
Bergs ZizouBergs Zizou
1.55
2.45
Obstaw
STS Puchar Polski
27.10 12:30
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
vs
GKS KatowiceGKS Katowice
5.25
4.3
1.62
Typy Obstaw
STS Puchar Polski
27.10 12:30
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
vs
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
3
3.7
2.3
Obstaw
STS Puchar Polski
27.10 17:30
Motor LublinMotor Lublin
vs
Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
2.5
3.7
2.7
Typy Obstaw
STS Puchar Polski
27.10 20:30
Piast GliwicePiast Gliwice
vs
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
3.35
3.6
2.15
Typy Obstaw
Puchar Ligi
27.10 21:00
Fleetwood TownFleetwood Town
vs
ArsenalArsenal
26
11.5
1.08
Obstaw
STS Puchar Polski
28.10 12:30
Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg
vs
Lech PoznańLech Poznań
20
12.5
1.08
Typy Obstaw
STS Puchar Polski
28.10 12:30
Sokół KleczewSokół Kleczew
vs
Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ
3.25
3.4
2.25
Typy Obstaw
STS Puchar Polski
28.10 17:30
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
vs
Wisła PłockWisła Płock
4
3.6
1.9
Obstaw
STS Puchar Polski
28.10 17:30
Znicz PruszkówZnicz Pruszków
vs
Ruch ChorzówRuch Chorzów
2.9
3.4
2.4
Typy Obstaw
STS Puchar Polski
28.10 18:30
GKS TychyGKS Tychy
vs
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
2
3.5
3.75
Typy Obstaw
Serie A
TV 28.10 18:30
AC MilanAC Milan
vs
BolognaBologna
1.62
3.75
5.4
Obstaw
Serie A
TV 28.10 18:30
VeneziaVenezia
vs
Inter MediolanInter Mediolan
7.25
5.4
1.36
Obstaw
STS Puchar Polski
28.10 19:00
Polonia Środa WielkopolskaPolonia Środa Wielkopolska
vs
Śląsk II WrocławŚląsk II Wrocław
2.25
3.4
3.25
Obstaw
STS Puchar Polski
28.10 20:30
Lechia GdańskLechia Gdańsk
vs
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
4
3.6
1.9
Obstaw
Serie A
TV 28.10 20:45
GenoaGenoa
vs
JuventusJuventus
5.1
3.5
1.7
Obstaw
MLS
TV 29.10 01:30
Chicago FireChicago Fire
vs
Orlando City SCOrlando City SC
1.58
4.5
4.5
Obstaw
Chicago – Orlando
STS Puchar Polski
29.10 12:30
Avia ŚwidnikAvia Świdnik
vs
Radomiak RadomRadomiak Radom
4.25
3.75
1.8
Obstaw
STS Puchar Polski
29.10 17:30
Polonia WarszawaPolonia Warszawa
vs
Korona KielceKorona Kielce
3.75
3.5
2
Obstaw
STS Puchar Polski
29.10 17:30
Chrobry GłogówChrobry Głogów
vs
Polonia BytomPolonia Bytom
2.5
3.25
2.9
Obstaw
STS Puchar Polski
29.10 19:00
Arka GdyniaArka Gdynia
vs
Stal RzeszówStal Rzeszów
1.65
4
5
Typy Obstaw
STS Puchar Polski
29.10 20:30
Odra OpoleOdra Opole
vs
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
3.5
3.5
2.1
Typy Obstaw
Ekstraklasa
30.10 18:00
CracoviaCracovia
vs
Motor LublinMotor Lublin
2.15
3.6
3.35
Obstaw
Ekstraklasa
30.10 20:30
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
vs
Legia WarszawaLegia Warszawa
2.2
3.5
3.35
Obstaw
Ekstraklasa
31.10 12:15
Wisła PłockWisła Płock
vs
Piast GliwicePiast Gliwice
2.15
3.5
3.45
Obstaw
Premier League
31.10 13:30
ChelseaChelsea
vs
Manchester UnitedManchester United
1.85
3.7
3.9
Obstaw
Chelsea – United
Ekstraklasa
31.10 14:45
Wieczysta KrakówWieczysta Kraków
vs
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
2.25
3.75
3.1
Obstaw
Ekstraklasa
31.10 17:30
Lech PoznańLech Poznań
vs
Wisła KrakówWisła Kraków
1.75
4.25
4.25
Obstaw
Lech – Wisła
Bundesliga
TV 31.10 18:30
Bayern MonachiumBayern Monachium
vs
Borussia DortmundBorussia Dortmund
1.35
5.75
7.1
Obstaw
Ekstraklasa
31.10 20:15
GKS KatowiceGKS Katowice
vs
Widzew ŁódźWidzew Łódź
2.2
3.6
3.25
Obstaw
Serie A
TV 31.10 20:45
AC MilanAC Milan
vs
Inter MediolanInter Mediolan
3.25
3.5
2.1
Obstaw
Milan – Inter
LaLiga
TV 31.10 21:00
BarcelonaBarcelona
vs
Deportivo AlavesDeportivo Alaves
1.12
9.4
22
Obstaw
Primeira Liga
TV 31.10 21:30
FC PortoFC Porto
vs
Estoril PraiaEstoril Praia
1.22
6.25
11
Obstaw
LaLiga
TV 01.11 16:15
Racing SantanderRacing Santander
vs
Real MadrytReal Madryt
9
6.75
1.26
Obstaw
Premier League
01.11 17:30
LiverpoolLiverpool
vs
ArsenalArsenal
3
3.3
2.3
Obstaw
Serie A
TV 01.11 20:45
JuventusJuventus
vs
NapoliNapoli
1.82
3.45
4.25
Obstaw
Ekstraklasa
02.11 18:00
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
vs
Korona KielceKorona Kielce
2.75
3.4
2.6
Obstaw
Ekstraklasa
02.11 18:00
Radomiak RadomRadomiak Radom
vs
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
2.25
3.7
3.1
Obstaw
Ekstraklasa
02.11 20:30
Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
vs
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
2.25
3.6
3.15
Obstaw
I Liga
03.11 18:00
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
vs
Ruch ChorzówRuch Chorzów
3.1
3.4
2.2
Obstaw
Liga Mistrzów
03.11 21:00
Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam
vs
Inter MediolanInter Mediolan
4.1
3.9
1.7
Obstaw
Liga Mistrzów
03.11 21:00
VillarrealVillarreal
vs
PSGPSG
4.4
4.25
1.62
Obstaw
Liga Mistrzów
03.11 21:00
BarcelonaBarcelona
vs
Aston VillaAston Villa
1.23
6.75
9.4
Obstaw
Liga Mistrzów
03.11 21:00
Atletico MadrytAtletico Madryt
vs
Bayern MonachiumBayern Monachium
3.2
3.75
1.98
Obstaw
Liga Mistrzów
04.11 18:45
FenerbahceFenerbahce
vs
LiverpoolLiverpool
4.4
4
1.65
Obstaw
Liga Mistrzów
04.11 18:45
AEK AtenyAEK Ateny
vs
Real MadrytReal Madryt
7.4
5.6
1.32
Obstaw
Liga Mistrzów
04.11 21:00
RB LipskRB Lipsk
vs
Manchester CityManchester City
4.9
4.4
1.53
Obstaw
Liga Mistrzów
04.11 21:00
Borussia DortmundBorussia Dortmund
vs
Real BetisReal Betis
1.77
3.7
4
Obstaw
Liga Mistrzów
04.11 21:00
Slavia PragaSlavia Praga
vs
ArsenalArsenal
8.4
5.25
1.32
Obstaw
Liga Mistrzów
04.11 21:00
FC PortoFC Porto
vs
NapoliNapoli
2.2
3.25
3.05
Obstaw
Liga Europy
05.11 18:45
Levski SofiaLevski Sofia
vs
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
2.05
3.6
3.6
Obstaw
Liga Europy
05.11 21:00
Benfica LizbonaBenfica Lizbona
vs
Lech PoznańLech Poznań
1.2
7.1
14
Obstaw
Bundesliga
TV 07.11 15:30
FSV MainzFSV Mainz
vs
Bayern MonachiumBayern Monachium
5.9
5.4
1.4
Obstaw
Premier League
07.11 16:00
ArsenalArsenal
vs
Hull CityHull City
1.15
7.4
16
Obstaw
Premier League
07.11 18:30
NottinghamNottingham
vs
Manchester CityManchester City
4.6
3.8
1.65
Obstaw
LaLiga
TV 07.11 21:00
ValenciaValencia
vs
Real MadrytReal Madryt
5.75
4.7
1.45
Obstaw
Premier League
08.11 15:00
Crystal PalaceCrystal Palace
vs
LiverpoolLiverpool
4.2
3.8
1.72
Obstaw
Premier League
08.11 17:30
Manchester UnitedManchester United
vs
Aston VillaAston Villa
2.25
3.4
2.9
Obstaw
LaLiga
TV 08.11 21:00
Atletico MadrytAtletico Madryt
vs
BarcelonaBarcelona
3.4
3.9
1.88
Obstaw

Jak wygląda historia Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich?

3 marca 2022
Autor Redakcja STS
historia paraolimpiady zimowej

PressFocus // Alan Morici

Blog » Typy Bukmacherskie » Jak wygląda historia Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich?
Dodaj STS jako preferowane źródło w Google Nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach →

Już w marcu odbędą się XIII Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie 2022 w Pekinie. Warto pochylić się nad tym, jak wygląda historia tych zawodów sportowych oraz jak zmieniały się na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci, począwszy od 1976 roku, gdy rozegrano pierwszą edycję. Przygotowaliśmy dla Was historię Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich w pigułce!

Początek w latach 70.

Pierwsze Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie odbyły się w szwedzkim mieście Örnsköldsvik w lutym 1976 roku. Na starcie pojawiło się 196 sportowców z 16 krajów. Wśród nich znalazło się również siedmiu reprezentantów Polski, a byli to: Stanisław Bednarz, Ryszard Suder, Franciszek Tracz, Tadeusz Zajączkowski, Tadeusz Chwiejczak, Zdzisław Olszewski i Aleksander Popławski. Tak wyglądała pierwsza reprezentacja Polski w historii Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich. 

W Szwecji rozegrano 53 konkurencje sportowe w 2 dyscyplinach: narciarstwie alpejskim i biegach narciarskich. Zwycięzcami klasyfikacji medalowej zostali sportowcy z Zachodnich Niemiec, którzy zdobyli łącznie 28 medali, w tym 10 koloru złotego. 

Debiut wyścigów na lodzie w 1980 roku

Podczas Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich rozgrywanych w norweskim Geilo w 1980 roku zadebiutowały wyścigi na lodzie. Dzięki temu liczba dyscyplin wzrosła do trzech, a liczba rozgrywanych konkurencji medalowych wynosiła już 64. Na drugich Igrzyskach w historii zabrakło Polaków, a klasyfikację medalową wygrali Norwegowie, którzy jako gospodarze okazali się mało gościnni. Łącznie sportowcy z tego kraju zdobyli 54 medale, w tym aż 23 złote. 

Dwie edycje rozegrane w Innsbrucku

Kolejne dwie edycje Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich w latach 1984 i 1988 rozegrano w austriackim Innsbrucku. Druga edycja była ostatnią, gdy paraolimpijczycy rywalizowali w innej lokalizacji i na innych obiektach niż uczestnicy Igrzysk Olimpijskich. W 1984 roku liczba konkurencji wzrosła do 107, a na starcie pojawiło się aż 419 sportowców z 21 krajów. Reprezentacja Polski odniosła wówczas znakomity wynik i zdobyła aż 13 medali (3 złote, 2 srebrne, 8 brązowych), co dało jej 9. miejsce w klasyfikacji medalowej. W tej najlepsi okazali się gospodarze, którzy zdobyli 70 medali, w tym 34 złote. 

Rok 1988 to kolejny przełom w Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich i dodanie do programu kolejnej dyscypliny sportowej, czyli biathlonu. Tym razem jednak ograniczono liczbę wszystkich konkurencji do 96, a na starcie pojawiło się 377 sportowców z 22 krajów. Co ciekawe, klasyfikację medalową wygrali nieoczekiwanie Norwegowie, którzy zdobyli łącznie 60 medali, w tym 25 złotych. Polacy ponownie spisali się bardzo dobrze i sięgnęli łącznie po 8 medali (złoty, srebrny, 6 brązowych). 

Od 1992 roku Zimowe Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie w tym samym miejscu

Dla paraolimpijczyków ważnym wydarzeniem były Zimowe Igrzyska w 1992 roku w Tignes-Abertville. Wtedy po raz pierwszy rozegrano je w tym samym miejscu, co główne Igrzyska Olimpijskie, co było podkreśleniem znaczenia paraolimpijczyków na arenie międzynarodowej. W ten sposób doceniono ich trud i wysiłek, który wkładają w rywalizację. 

Hokej na lodzie od Igrzysk w Lillehammer 1994

Dwa lata później w 1994 roku podczas Igrzysk w Lillehammer w Norwegii do programu dodano także hokej na lodzie. Łącznie w Lillehammer rozegrano 133 konkurencje medalowe, a na starcie pojawiło się 471 sportowców z 33 krajów, co było do tej pory rekordem. Klasyfikację medalową wygrali gospodarze z 64. medalami (29 złotych), a Polacy wrócili do kraju z 5. medalami (2 złote, 3 brązowe).

Cztery lata później w Nagano liczba konkurencji zmalała do 122, jednak na starcie pojawiło się aż 571 sportowców z 32 krajów. Liczba dyscyplin nie uległa zmianie, a klasyfikację medalową ponownie wygrali Norwegowie z 40. krążkami, w tym 18. złotymi. Co ciekawe, wysoko w klasyfikacji znaleźli się Hiszpanie, którzy wywalczyli 8 złotych medali. Polacy wywalczyli wówczas dwa brązowe krążki. 

Od Salt Lake City wyścigi na lodzie znikają z programu Igrzysk Paraolimpijskich

Kolejny przełom w Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich nastąpił w XXI wieku. Podczas igrzysk w Salt Lake City w 2002 roku z programu usunięto wyścigi na lodzie. Jednocześnie liczba wszystkich rozgrywanych konkurencji medalowych zmalała do 92, a sportowców do 416. W zawodach wzięli udział sportowcy z 36. krajów, a pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej wywalczyli Niemcy. Nasi zachodni sąsiedzi zdobyli 33 medale, w tym 17 koloru złotego. Reprezentanci Polski przywieźli ze Stanów Zjednoczonych trzy medale (złoty i 2 brązowe).

Debiut curlingu w Turynie w 2006 roku

Curling na wózkach pojawił się w programie Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich dopiero w 2006 roku w Turynie. Rozgrywane we Włoszech zawody sportowe wpisały się w trend ograniczania liczebności konkurencji medalowych i ostatecznie rozegrano ich tylko 58. Padł również rekord narodowości uczestniczących w Igrzyskach Paraolimpijskich, ponieważ w Turynie wystartowali sportowcy z 39. krajów. Polacy zdobyli dwa złote medale, a klasyfikację medalową wygrali Rosjanie. Zdobyli oni łącznie 33 medale, z czego 13 złotych. 

Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie 2010 w Vancouver i 2014 w Soczi

Kolejny rekord liczby reprezentacji pobito w kanadyjskim Vancouver w 2010 roku. Wówczas na starcie stanęło 506 sportowców z 44 krajów. Wzięli oni udział w 64. konkurencjach medalowych. Najlepsi okazali się Niemcy, którzy zdobyli 24 medale (13 złotych). Co ciekawe Rosjanie zdobyli aż 38 medali, jednak tylko 12 złotych i zajęli drugie miejsce w klasyfikacji. Na tych Igrzyskach nie wprowadzano zmian w liczbie dyscyplin sportowych. 

Rekord liczby narodowości nie utrzymywał się długo, ponieważ w 2014 Soczi wystartowali sportowcy z 45 krajów. Łącznie w zawodach udział wzięło 550 paraolimpijczyków, którzy walczyli o medale w 72 konkurencjach sportowych w dyscyplinach takich jak: narciarstwo alpejskie, biathlon, biegi narciarskie, curling i hokej. Rywalizacje zdominowali Rosjanie, którzy zdobyli aż 80 medali (dotychczasowy rekord), w tym 30 złotych. 

Ostatnie igrzyska w Pjongczangu i debiut snowboardingu

Cztery lata temu na Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich 2018 w Pjongczangu zadebiutował snowboarding, który stał się szóstą rozgrywaną obecnie dyscypliną. Na starcie pojawili się sportowcy z 49 krajów. Łącznie w Pjongczangu wystartowało 569 paraolimpijczyków, którzy rywalizowali w 80. konkurencjach medalowych. Najlepiej poradzili sobie Amerykanie, którzy do kraju wrócili z 36 medalami, w tym 13. złotymi. Polacy wrócili z brązowym medalem wywalczonym przez Igora Sikorskiego w narciarstwie alpejskim. 

Co dalej?

Najbliższe Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie odbędą się w dniach 4-13 marca 2022 roku w Pekinie. Będzie to już 13. edycja. Paraolimpijczycy powalczą o medale w 78 konkurencjach w tych samych dyscyplinach sportowych co przed czterema laty. Nie jest znana ostateczna liczba sportowców biorących udział w nadchodzących Igrzyskach, jednak szacuje się, że ich liczba może wynieść nawet 600. Wśród nich ponownie powinniśmy oglądać reprezentantów Polski. 

Gospodarzem Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich w 2026 roku będą Mediolan i Cortina d’Ampezzo. W ostatecznym głosowaniu lokalizacja ta wygrała ze szwedzkim Sztokholmem. 

Czytaj także: Dyscypliny Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich. Jak wyglądały w przeszłości i jak będzie w Pekinie 2022?

Klasyfikacja medalowa wszechczasów – top 15 reprezentacji

Poniżej przedstawiamy pierwszych 15 reprezentacji w klasyfikacji medalowej wszechczasów Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich. Do dorobku Niemiec zaliczono dorobek medalowy sportowców z Zachodnich Niemiec (RFN). 

MiejsceKrajZłoteSrbrneBrązoweMedali Ogółem
MiejsceKrajZłoteSrebrneBrązoweMedali ogółem
1.Niemcy137121106364
2.Norwegia13610985327
3.Stany Zjednoczone11011984313
4.Austria104115113332
5.Rosja848861233
6.Finlandia774861185
7.Francja595557171
8.Szwajcaria535548156
9.Kanada514765163
10Ukraina274144112
11.Szwecja263341100
12.Japonia23423590
13.Nowa Zelandia166931
14.Hiszpania15161243
15. Słowacja15211955
18.Polska1162845
Oceń nasz wpis
Poprzedni wpis

COMARCH Cracovia gra w finale Pucharu Kontynentalnego. Na początek mecz z Duńczykami!

Następny wpis

Startują Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie. Kogo zobaczymy w Pekinie?

Redakcja STS

Wielu chłopców marzy, żeby grać w piłkę. Wielu się nie udaje, ale część ma ten przywilej, że może pisać o piłce i ogólnie o sporcie. Taka jest właśnie nasza redakcja STS. Może jesteśmy różni, ale łączy nas… sport i pasja. Każdy kocha to co robi i kocha sport. Dlatego żadne wydarzenie, żadne zdarzenie ze świata bukmacherskiego nie stanowi dla nas problemu. Wszystko chcemy opisywać w taki sposób, by czytelnik zawsze szybko mógł znaleźć to, czego szuka. Świat sportu i świat zakładów bukmacherskich jest naszym naturalnym środowiskiem w którym czujemy się jak ryby w wodzie, choć każdy specjalizuje się w jakiejś dziedzinie. Redakcja STS to zgrany zespół, który wciąż odczuwa głód… emocji, sportowej i nie tylko rywalizacji.

PODOBNE WPISY

Podobne wpisy

sts kod promocyjny
Bonusy bukmacherskie

STS kod promocyjny: najwyższy bonus powitalny do 660+300 zł

26 października 2026
Piłkarz GKS Tychy podczas meczu STS Pucharu Polski
Piłka nożna

GKS Tychy – Pogoń Siedlce: typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. Czy Tyszanie kiedyś przegrają?

26 października 2026
Piłkarze Podhala Nowy Targ
Piłka nożna

Sokół Kleczew – Podhale Nowy Targ: typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. Kto ogra ligowego rywala?

26 października 2026
Piłkarz ruchu chorzów w meczu ze Zniczem Pruszków
Piłka nożna

Znicz Pruszków – Ruch typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. „Niebiescy” zgaszą Znicz, zanim inni zapalą?

26 października 2026
Lech gra w STS Pucharze Polski
Piłka nożna

Siarka Tarnobrzeg – Lech Poznań: typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. Duży mecz dla Siarki, a dla Kolejorza?

26 października 2026
Drużyna Rakowa Częstochowa
Piłka nożna

Motor Lublin – Raków: typy, kursy (27.10.2026) STS Puchar Polski. Finalista poprzedniej edycji z awansem?

26 października 2026

NAJNOWSZE WPISY

sts kod promocyjny
Bonusy bukmacherskie

STS kod promocyjny: najwyższy bonus powitalny do 660+300 zł

Kod promocyjny w STS to STS100 lub STSBARDZIEJ. W STS przygotowaliśmy kod promocyjny i bonusy dla osób rozpoczynających przygodę z...

26 października 2026
Piłkarz GKS Tychy podczas meczu STS Pucharu Polski
Piłka nożna

GKS Tychy – Pogoń Siedlce: typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. Czy Tyszanie kiedyś przegrają?

Sprawdź typy i kursy na mecz GKS Tychy - Pogoń Siedlce w STS! Ekipa z województwa mazowieckiego przyjedzie na Górny...

26 października 2026
Piłkarze Podhala Nowy Targ
Piłka nożna

Sokół Kleczew – Podhale Nowy Targ: typy, kursy (28.10.2026) STS Puchar Polski. Kto ogra ligowego rywala?

Sprawdź typy i kursy na mecz Sokół Kleczew - Podhale Nowy Targ w STS! To będzie spotkanie drugoligowców z dwóch...

26 października 2026

RANKINGI STRZELCÓW LIG

  

Król strzelców Ekstraklasa

Król strzelców Serie A

Strzelcy Premier League

La Liga strzelcy

Bundesliga strzelcy

Ligue 1 strzelcy

Liga Mistrzów strzelcy

 

 

BETGAMES

  

Zasady pokera

 

FAWORYCI DO MISTRZOSTWA

  

Mistrz Polski Ekstraklasa

Mistrz Anglii

Mistrz Hiszpanii

Mistrz Włoch

Mistrzowie Niemiec

Mistrz Francji

Kto wygra Ligę Mistrzów?

Kto wygra Ligę Europy?

 

KOSZYKÓWKA

  

Mistrz NBA

NBA Terminarz

 

PIŁKA NOŻNA

  

Rekordy Roberta Lewandowskiego

Mecze Polski

Ile zarabia piłkarz ekstraklasy?

Kto awansuje do ekstraklasy?

Kto spadnie z ekstraklasy?

 

HOKEJ NA LODZIE

  

NHL

NHL mistrzowie

NHL tabela

 

SIATKÓWKA

  

Mistrzowie Polski w siatkówce

Plusliga tabela i terminarz

Mistrzostwa Europy w siatkówce

Plusliga

Siatkarska Liga Mistrzów

 

TENIS

  

Jak obstawiać tenis?

Kiedy gra Hubert Hurkacz

Kiedy gra Iga Świątek

 

PIŁKA RĘCZNA

  

Mistrzostwa Świata piłka ręczna

Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych

 

ESPORT

  

Ile zarabia esportowiec?

Jak obstawiać esport?

 

FORMUŁA 1

  

Klasyfikacja konstruktorów F1

Klasyfikacja kierowców F1

 

Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski STS Puchar Polski STS Superpuchar Polski Fundacja SPORT TWOJĄ SZANSĄ


Widzew Łódź


Raków Częstochowa


Górnik Zabrze


Ruch Chorzów


Pogoń Szczecin


Mazur Karczew

OFICJALNY BUKMACHER

OFERTA

  

Zakłady Bukmacherskie

Zakłady live

Sporty wirtualne

Betgames

Esport

Promocje

Statystyki

 

PRODUKTY

  

Szybka Rejestracja

Błyskawiczne płatności

Cash-out

Bezpieczny zakład

Szybka wypłata

STS TV

 

INFORMACJE

  

Centrum Klienta

Blog STS

Odpowiedzialna Gra

Regulaminy

 

O FIRMIE

  

Informacje o STS

Lokale STS

Kariera

Fundacja STS

Dla mediów

STS Holding

 

POBIERZ APLIKACJĘ

aplikacja android STS

aplikacja app store STS

aplikacja app gallery STS

DOŁĄCZ DO NAS

STS S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 19 grudnia 2023 r. obowiązujące od dnia 20 lutego 2024 r. do dnia 20 lutego 2030 r. o numerze DAG10.6831.4.2023.
Hazard związany jest z ryzykiem.
Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.
2026 © STS S.A. www.sts.pl.

No Result
View All Result
  • Typy Bukmacherskie
  • Poradnik typera
    • Jak obstawiać mecze?
    • Jak obstawiać mecze CS:GO?
    • Jak obstawiać darta?
    • Jak obstawiać Formułę 1?
    • Jak obstawiać żużel?
    • Jak obstawiać tenis ziemny?
    • Jak obstawiać szachy?
  • STS kod promocyjny
  • Typy dnia
  • Piłka nożna
    • Ekstraklasa typy
    • La Liga typy
    • Serie A typy
    • Premier League typy
    • Bundesliga typy
    • Ligue 1 typy
    • Liga Mistrzów typy
    • Liga Europy typy
    • Liga Konferencji Europy typy
    • Liga Narodów typy
    • Reprezentacja Polski
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Siatkówka
  • Skoki narciarskie
  • MMA
  • Nowości STS
  • Koszykówka
  • Boks
  • Dart
  • ESPORT
  • Formuła 1
  • Hokej na lodzie
  • Kolarstwo
  • Lekkoatletyka
  • Żużel
  • Polityka
  • Kasyno
    • Poker
  • Gotowi na Sport
  • Typelek

© 2026 STS S.A.