Esportowe głosowanie – Ty wybierasz, my wspieramy!

W ramach idei wspierania polskiego esportu ogłosiliśmy akcję, w której 3 oddolne inicjatywy mają szansę na otrzymanie dofinansowania. O tym, który projekt otrzyma nasze wsparcie, zdecydują Gracze STS w dedykowanym głosowaniu!

STS jest zaangażowany we wspieranie polskiego esportu i znany z akcji angażujących kibiców – dlatego z przyjemnością ogłaszamy start głosowania na esportową inicjatywę. Postanowiliśmy przekazać środki na realizację wybranego przez kibiców projektu i jednocześnie zachęcić fanów do działania. Liczymy, że wielu z nich zdecyduje się obejrzeć stream z finału plebiscytu i wspólnie zbierzemy jak największą kwotę mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Lista projektów zakwalifikowanych do głosowania:

1. Kobiecy turniej CS:GO Organizowany w Poznaniu turniej CS:GO, którego celem jest aktywizacja kobiecej części sceny esportowej. Turniej jest kontynuacją projektu kobiecej akademii CS:GO zainicjowanej przez Sandrę ‘fridę’ Wojnowską.
2. Edu Esports League Ogólnopolskie rozgrywki akademickie w League of Legends i CS:GO organizowane przez Esports Association, w których udział bierze 16 oficjalnych reprezentacji szkół wyższych z całego kraju.
3. PACTit Challenge 4: Multigames Wydarzenie organizowane przez PACT, w którym rywalizować będą składy reprezentujące profesjonalne organizacje esportowe. Rozgrywki obejmować będą kilka gier, w tym CS:GO, R6S i Zula.

Każdy użytkownik STS.pl raz na dobę może oddać głos na preferowany projekt za pośrednictwem strony http://bit.ly/glosowanie-esportowe. Głosowanie wystartowało 28 listopada i potrwa do 5 grudnia do godz. 20:00. Do akcji dołączyli Paweł ‘innocent’ Mocek i Nervarien – jedni z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny esportowej – którzy 5 grudnia o godz. 18:00 poprowadzą finał plebiscytu i zmierzą się z sobą w charytatywnej rozgrywce podczas wspólnego streama na Twitchu. Transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach: https://www.twitch.tv/innocenttt oraz https://www.twitch.tv/nervarien.

STS przekaże jedną złotówkę na konto wybranej inicjatywy za każdą osobę, która wyświetlać będzie transmisję z finału plebiscytu w momencie największej oglądalności. Oznacza to, że każdy fan esportu może włączyć się w akcję i wraz z bukmacherem pomóc w zebraniu jak największej kwoty.

Tags: