Nowe wygrane
 • Ł.J. 04.08.2020
  1409.76 zł
 • D.K. 03.08.2020
  1277.76 zł
 • P.K. 03.08.2020
  1892.00 zł
 • D.Z. 03.08.2020
  2202.34 zł
 • K.Ł. 03.08.2020
  2112.26 zł

Kupon

 1. 1
 2. 2
 3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Żużel w najlepszym wydaniu

Żużel online ułatwia kibicowanie


Najlepsi żużlowcy na świecie ścigają się w sezonie co kilka dni. Najpierw bronią barw jednej drużyny, czasem innej, a do tego dochodzą różnego rodzaju zawody żużla. Nic dziwnego, że fani sportu mogą nie być na bieżąco. Gdzie kibice mogą oglądać żużel online? Obecnie na wielu platformach i kanałach internetowych. Pasjonaci zawsze znajdą interesujący wyścig. Organizatorom zawodów o to właśnie chodzi, żeby wypełnione były stadiony, ale także żeby transmisje speedwaya cieszyły się ogromną popularnością. W STS natomiast można obstawiać żużel online, nie wychodząc z domu lub mając przy sobie smartfona i aplikację mobilną.

Speedway dostarcza wielu wrażeń


Speedway, bo tak w języku angielskim nazywa się żużel, jest niezwykle dynamicznym i emocjonującym sportem. Początki żużla sięgają pierwszych lat XX wieku i… Australii. W Europie speedway pojawia się w lata 20. poprzedniego wieku, a swoją popularność zaczął zdobywać w Wielkiej Brytanii. Żużel zaczyna gościć na terenach Polski dekadę później. Chyba jeszcze nikt nie przypuszczał wtedy, że Polska stanie się prawdziwą mekką speedwaya. Żużel podbije serca polskich kibiców, którzy z wielkim zamiłowaniem będą oglądali mecze ligowe i zawody. Ten sport pokochają także zawodnicy, wśród których pojawi się wiele talentów, w tym kilku mistrzów świata. Z biegiem lat speedway zyska na znaczeniu w Polsce i zagraniczni żużlowcy z ogromną chęcią będą ścigać się w polskiej Ekstralidze.

SGP, czyli Grand Prix na żużlu


Choć rozgrywki żużla są rozbudowane i zawodnicy w ciągu roku startują w wielu różnych zawodach, to jednak najbardziej prestiżowe są te z cyklu Grand Prix na żużlu. Cykl zawodów od lat wyłania Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Zasady turniejów SGP zmieniały się na przestrzeni lat. Wszystko po to, by Grand Prix na żużlu stało się ciekawym i emocjonującym produktem. Tak też jest, bo żużlowcy, którzy ścigają się na różnych stadionach, w różnych państwach, są dopingowani przez tysiące kibiców. Polskie miasta miały i nadal mają zaszczyt być gospodarzami Grand Prix na żużlu. Kilku polskich żużlowców z kolei wygrało cały cykl SGP i zapisało się w historii żużla.