Nowe wygrane
 • S.Ś. 04.12.2020
  5148.00 zł
 • J.D. 04.12.2020
  1664.96 zł
 • J.Ł. 04.12.2020
  1760.00 zł
 • J.K. 04.11.2020
  1425.60 zł
 • J.S. 02.11.2020
  1180.08 zł

Kupon

 1. 1
 2. 2
 3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Oferta niedostępna

Brak oferta dla wybranych kryteriów

Zakłady bukmacherskie - szachy

Zakłady na szachy


Zakłady bukmacherskie na szachy mogą wydawać się egzotyczne - jednak wbrew pozorom nie jest to aż tak niszowa dyscyplina! Zakłady na tę dyscyplinę znajdziesz w ofercie większości bukmacherów - w tym STS. Najważniejsze rozgrywki, jak Mistrzostwa Świata, Olimpiada Szachowa, Grand Chess Tour czy Speed Chess Championship powszechnie goszczą w ich ofercie. Możliwości obstawiania wydarzeń szachowych jest wiele, jednak jeśli chodzi o rodzaje zakładów zdecydowanie dominuje jeden - a mianowicie na zwycięzcę bądź remis. Tego typu zakłady na szachy znajdziesz oczywiście w ofercie STS. Jeśli chcesz typować ten sport, zarejestruj się na naszej stronie - pamiętając by wpisać STS kod promocyjny na dodatkowy freebet na start.

Szachy - kursy i typy bukmacherskie


Jak typować szachy? Tak jak w przypadku każdego innego sportu, przed postawieniem zakładu należy przyjrzeć się statystykom - sprawdzić formę zawodników, historię ich pojedynków oraz przeanalizować ich styl gry. Należy również pamiętać, że w szachach gra białymi bierkami oznacza pewną przewagę, gdyż to one rozpoczynają partię. Specyficzne dla szachów są również częste remisy, które na niektórych turniejach mogą być wynikiem nawet 50% partii! Ma to swoje odzwierciedlenie w kursach na szachy, wystawianych przez bukmacherów. Dlatego też przed rozpoczęciem typowania szachów warto nabyć pewną wiedzę teoretyczną na temat tego sportu i statystyk. Sprawdź nasz poradnik szachowy i poznaj tajniki tej gry oraz dowiedz się, jak ją obstawiać!

Szachy - wyniki w STS


Szachowa oferta STS to nie tylko zakłady, ale też wyniki najpopularniejszych turniejów. Jeśli chcesz być na bieżąco z wynikami szachów, sprawdzaj regularnie rezultaty i statystyki, dostępne na stronie STS. W naszej bazie znajdziesz rezultaty z wszystkich spotkań - a także poprawne typy na szachy. W jednym miejscu sprawdzisz wyniki, a także swój kupon! Wyniki udostępniamy nie tylko online. Możesz je również sprawdzać, odwiedzając punkty naziemne STS. Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o szachach? Sprawdzaj bloga bukmacherskiego STS - znajdziesz tam informacje ze świata sportu, w tym wpisy na temat szachów.