Nowe wygrane
 • B.K. 31.03.2023
  221.76 zł
 • A.W. 31.03.2023
  189.64 zł
 • Z.M. 31.03.2023
  264.00 zł
 • M.S. 31.03.2023
  347.55 zł
 • P.G. 31.03.2023
  123.81 zł

Kupon

 1. 1
 2. 2
 3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

zwycięzca

Mistrzostwa Świata - zwycięzca , Rozgr. międzynarodowe  - Piątek 30.06.2023
Nepomniachtchi I. (MŚ 2023)
14:00
V 1.65
0 11311
Ding L. (MŚ 2023)
14:00
V 2.15
0 11993

Zakłady bukmacherskie - szachy

Zakłady na szachy


Zakłady bukmacherskie na szachy mogą wydawać się egzotyczne - jednak wbrew pozorom nie jest to aż tak niszowa dyscyplina! Zakłady na tę dyscyplinę znajdziesz w ofercie większości bukmacherów - w tym STS. Najważniejsze rozgrywki, jak Mistrzostwa Świata, Olimpiada Szachowa, Grand Chess Tour czy Speed Chess Championship powszechnie goszczą w ich ofercie. Możliwości obstawiania wydarzeń szachowych jest wiele, jednak jeśli chodzi o rodzaje zakładów zdecydowanie dominuje jeden - a mianowicie na zwycięzcę bądź remis. Tego typu zakłady na szachy znajdziesz oczywiście w ofercie STS. Jeśli chcesz typować ten sport, zarejestruj się na naszej stronie - pamiętając by wpisać STS kod promocyjny na dodatkowy freebet na start.

Szachy - kursy i typy bukmacherskie


Jak typować szachy? Tak jak w przypadku każdego innego sportu, przed postawieniem zakładu należy przyjrzeć się statystykom - sprawdzić formę zawodników, historię ich pojedynków oraz przeanalizować ich styl gry. Należy również pamiętać, że w szachach gra białymi bierkami oznacza pewną przewagę, gdyż to one rozpoczynają partię. Specyficzne dla szachów są również częste remisy, które na niektórych turniejach mogą być wynikiem nawet 50% partii! Ma to swoje odzwierciedlenie w kursach na szachy, wystawianych przez bukmacherów. Dlatego też przed rozpoczęciem typowania szachów warto nabyć pewną wiedzę teoretyczną na temat tego sportu i statystyk. Sprawdź nasz poradnik szachowy i poznaj tajniki tej gry oraz dowiedz się, jak ją obstawiać!

Szachy - wyniki w STS


Szachowa oferta STS to nie tylko zakłady, ale też wyniki najpopularniejszych turniejów. Jeśli chcesz być na bieżąco z wynikami szachów, sprawdzaj regularnie rezultaty i statystyki, dostępne na stronie STS. W naszej bazie znajdziesz rezultaty z wszystkich spotkań - a także poprawne typy na szachy. W jednym miejscu sprawdzisz wyniki, a także swój kupon! Wyniki udostępniamy nie tylko online. Możesz je również sprawdzać, odwiedzając punkty naziemne STS. Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o szachach? Sprawdzaj bloga bukmacherskiego STS - znajdziesz tam informacje ze świata sportu, w tym wpisy na temat szachów.