Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

Wyniki

Zakłady Specjalne - HIT DNIA - HIT DNIA
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Arsenal - Tottenham
piłka nożna, Anglia 1 liga
1,1X,12 3:1 01.10. 13:30
 
Zakłady Specjalne - SUPEROFERTA - SUPEROFERTA
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Arsenal - Tottenham
piłka nożna, Anglia 1 liga
1,1X,12 3:1 01.10. 13:30
 
Napoli - Torino
piłka nożna, Włochy 1 liga
1,1X,12 3:1 01.10. 15:00
 
RB Lipsk - Bochum
piłka nożna, Niemcy 1 liga
1,1X,12 4:0 01.10. 15:30
 
Piłka Nożna - Rozgr. klubowe - Copa Sudamericana - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Univ. Catolica (CHI)
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Oriente Petrolero
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Racing Club
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Barcelona Guayaquil
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
LDU Quito
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Fluminense
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Banfield
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
CD Junior
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Ind. Medellin
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
J. Wilstermann
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Independiente
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
River Plate Montevideo
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Ayacucho
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Montevideo Wanderers
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Dep. La Guaira
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Cuiaba
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Everton (CHI)
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Defensa Justicia
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Antofagasta
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Union La Calera
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Guairena
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Metropolitanos
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
9 de Octubre
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
General Caballero JLM
2022
0 (/1) 01.10. 06:00
 
Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
mecz Poprawne typy Wynik Data  
G. Zabrze - Zagłębie L.
Canal+ Sport
2,X2,12 2:3 01.10. 15:00 +193
 
Piłka Nożna - Polska - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Skra Częstochowa - GKS Katowice 2,X2,12 0:1 01.10. 15:00 +144
 
Piłka Nożna - Polska - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Śląsk II - Pruszków 2,X2,12 1:3 01.10. 13:00 +58
 
Elbląg - Kołobrzeg
TVP Sport
1,1X,12 2:0 01.10. 14:30 +60
 
Siedlce - Puławy x,1X,X2 1:1 01.10. 15:00 +58
 
Olsztyn - Lech II x,1X,X2 2:2 01.10. 15:00 +59
 
Piłka Nożna - Polska - 3 liga grupa I
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Legia II - Warta Sieradz 1,1X,12 4:1 01.10. 12:00 +20
 
Broń Radom - Conc. Elbląg 1,1X,12 4:0 01.10. 14:00 +22
 
Ostróda - Skierniewice 2,X2,12 0:4 01.10. 15:00 +20
 
Nowy Dwór Maz. - Zambrów 1,1X,12 2:0 01.10. 15:00
 
Błonianka - Grodzisk Maz. 2,X2,12 3:5 01.10. 15:00 +21
 
Piłka Nożna - Polska - 3 liga grupa II
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gedania Gdańsk - B. Gdynia 1,1X,12 3:2 01.10. 12:00 +23
 
B. Stargard - Janikowo 1,1X,12 3:1 01.10. 13:00 +7
 
Kleczew - Vineta Wolin 2,X2,12 1:2 01.10. 13:00 +20
 
Środa Wlkp. - Pogoń II 1,1X,12 2:0 01.10. 14:00 +21
 
Solec Kujawski - Jarocin x,1X,X2 2:2 01.10. 14:00 +19
 
Gniewino - Swarzędz 1,1X,12 4:1 01.10. 15:00 +20
 
Piłka Nożna - Polska - 3 liga grupa III
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Raków II - Gubin 1,1X,12 1:0 01.10. 12:00 +19
 
Głogów II - Goczałkowice 2,X2,12 0:1 01.10. 14:30 +19
 
Brzeg - Odra Wodzisław 1,1X,12 3:0 01.10. 15:00
 
Zielona Góra - Pol. Bytom x,1X,X2 1:1 01.10. 15:00
 
Nysa - Ślęza Wrocław 2,X2,12 0:3 01.10. 15:00
 
Stilon Gorzów Wlkp. - Legnica II x,1X,X2 0:0 01.10. 15:30
 
Piłka Nożna - Polska - 3 liga grupa IV
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Unia Tarnów - Wisłoka Dębica x,1X,X2 0:0 01.10. 13:00 +19
 
Lublinianka Lublin - Połaniec 1,1X,12 3:0 01.10. 14:00 +20
 
Chełmianka - Wieczysta Kraków 2,X2,12 0:1 01.10. 15:00
 
Radzyń Podlaski - Łagów 2,X2,12 0:1 01.10. 15:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Dolnośląska Wschód
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Żmigród - Sułów 1,1X,12 1:0 01.10. 15:00
 
Gać - Marcinkowice 1,1X,12 3:1 01.10. 15:00
 
Wolibórz - Trzebnica x,1X,X2 3:3 01.10. 15:00
 
Solna - Świdnica 2,X2,12 1:2 01.10. 15:00
 
Kamieniec Ząbkowicki - Ząbkowice Śląskie x,1X,X2 0:0 01.10. 15:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Dolnośląska Zachód
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Jędrzychowice - Bolesławiec 1,1X,12 4:1 01.10. 15:00
 
Grębocice - Roztoka x,1X,X2 1:1 01.10. 15:00
 
Lubań - Złotoryja x,1X,X2 1:1 01.10. 15:00
 
Jawor - Prochowice 2,X2,12 0:1 01.10. 15:00
 
Strzegom - Jerzmanowa 1,1X,12 5:1 01.10. 15:00
 
Ścinawa - Jelenia Góra x,1X,X2 0:0 01.10. 15:00
 
Środa Śląska - Gryfów Śląski 1,1X,12 7:0 01.10. 15:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Kujawsko-Pomorska
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tłuchowo - Izbica Kujawska 2,X2,12 2:3 01.10. 11:00
 
Chemik Bydgoszcz - Pakość 1,1X,12 4:0 01.10. 12:00
 
Łochowo - Serock 1,1X,12 6:3 01.10. 12:00
 
Elana Toruń - Świecie 1,1X,12 4:0 01.10. 13:00
 
Łabiszyn - Włocłavia 2,X2,12 0:6 01.10. 15:00
 
Brodnica - Inowrocław x,1X,X2 1:1 01.10. 15:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Lubelska grupa I
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Świdniczanka - Hanna 1,1X,12 5:0 01.10. 15:00
 
Końskowola - G. Łęczna II 1,1X,12 2:0 01.10. 15:00
 
Łuków - Międzyrzec Podlaski 2,X2,12 0:2 01.10. 15:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Lubelska grupa II
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Różaniec - Werbkowice 1,1X,12 2:0 01.10. 11:00
 
Gryf Zamość - Kraśnik x,1X,X2 2:2 01.10. 13:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Łódzka
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kutno - Sulejów 1,1X,12 4:0 01.10. 12:30
 
Zelów - Kleszczów 2,X2,12 0:3 01.10. 15:00
 
Stryków - Aleksandrów Łódzki 1,1X,12 2:1 01.10. 15:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Małopolska
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Barcice - Gorlice 1,1X,12 3:1 01.10. 11:00
 
Radziszów - Rabka - Zdrój 2,X2,12 0:1 01.10. 11:00
 
Kalwaria Zebrzydowska - Andrychów 2,X2,12 2:3 01.10. 11:00
 
U. Oświęcim - Myślenice 2,X2,12 2:3 01.10. 11:00
 
Ryczów - Słomniki 2,X2,12 1:2 01.10. 13:00
 
Jaśkowice - Maniowy 1,1X,12 3:2 01.10. 14:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Mazowiecka
mecz Poprawne typy Wynik Data  
W. Płock II - Raszyn 1,1X,12 7:0 01.10. 13:00
 
Marki - Piaseczno 2,X2,12 3:4 01.10. 13:00
 
Karczew - Przysucha 1,1X,12 4:0 01.10. 14:00
 
Hutnik W - wa - Garwolin 2,X2,12 2:4 01.10. 15:00
 
Baniocha - Mszczonów 2,X2,12 1:2 01.10. 15:00
 
Przasnysz - Ząbki x,1X,X2 0:0 01.10. 15:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Opolska
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Krapkowice - Walce 2,X2,12 0:3 01.10. 13:00
 
Gracze - Większyce 1,1X,12 3:1 01.10. 13:00
 
Głubczyce - Starowice Dolne x,1X,X2 0:0 01.10. 13:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Podkarpacka
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Igloopol Dębica - Sędziszów Małopolski x,1X,X2 1:1 01.10. 11:00
 
Wiśniowa - Stal Rzeszów II 1,1X,12 3:1 01.10. 11:00
 
Skołoszów - Głogów Małopolski x,1X,X2 0:0 01.10. 11:00
 
Mielec II - Wółka Pełkińska 1,1X,12 2:1 01.10. 14:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Pomorska
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Luzino - Słupsk x,1X,X2 1:1 01.10. 11:00
 
Garczegorze - Malbork 2,X2,12 0:1 01.10. 11:00
 
Chojnice II - Dzierzgoń 1,1X,12 2:0 01.10. 11:00
 
Sycewice - Kolbudy 1,1X,12 2:1 01.10. 11:00
 
Ustka - Kowale 2,X2,12 1:3 01.10. 11:00
 
Czersk - Wejherowo 2,X2,12 0:3 01.10. 11:00
 
Pruszcz Gdański - Jaguar Gdańsk 2,X2,12 1:4 01.10. 13:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Śląska grupa I
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zbrosławice - Siewierz 1,1X,12 2:0 01.10. 11:00
 
Sosnowiec II - Victoria Cz - wa x,1X,X2 2:2 01.10. 11:00
 
Roz. Katowice - Dąbrowa Górnicza 1,1X,12 4:0 01.10. 11:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Warmińsko-Mazurska
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Wikielec - Iłowo 1,1X,12 8:0 01.10. 13:00
 
Olsztynek - Biskupiec 2,X2,12 0:3 01.10. 13:00
 
Giżycko - Biała Piska 1,1X,12 2:0 01.10. 14:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Wielkopolska
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Szydłowo - Słupca 1,1X,12 5:1 01.10. 13:00
 
Wągrowiec - Kościan x,1X,X2 3:3 01.10. 13:00
 
Kórnik - Kępno 1,1X,12 3:1 01.10. 14:00
 
Stęszew - Leszno x,1X,X2 1:1 01.10. 14:00
 
Czarnków - Pobiedziska 1,1X,12 4:0 01.10. 14:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Zachodniopomorska
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Police - Postomino x,1X,X2 1:1 01.10. 12:00
 
Hut. Szczecin - Śmierdnica 2,X2,12 0:1 01.10. 12:00
 
Rewal - Kluczevia 2,X2,12 0:1 01.10. 13:00
 
Wałcz - Sądów 2,X2,12 1:2 01.10. 14:00
 
B. Koszalin - Gw. Koszalin 2,X2,12 1:2 01.10. 14:00
 
Piłka Nożna - Anglia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Arsenal - Tottenham
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE/ Canal+ Sport 2
1,1X,12 3:1 01.10. 13:30 +243
 
Piłka Nożna - Anglia - 4 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Harrogate - Bradford 2,X2,12 1:2 01.10. 14:00 +41
 
Piłka Nożna - Anglia - Puchar kwalifikacje
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Congleton Town - Fylde x,1X,X2 1:1 01.10. 13:30 +6
 
Piłka Nożna - Belgia - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mechelen - Club Brugge 2,X2,12 0:3 01.10. 13:30 +7
 
Aalst - Leuven 2,X2,12 0:7 01.10. 15:30 +5
 
Piłka Nożna - Francja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
St. Etienne - Grenoble x,1X,X2 2:2 01.10. 15:00 +102
 
Piłka Nożna - Francja - liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ajaccio U19 - Istres U19 1,1X,12 2:0 01.10. 14:30 +8
 
Nantes U19 - Bordeaux U19 2,X2,12 0:1 01.10. 15:00 +7
 
Montpellier U19 - Marsylia U19 x,1X,X2 1:1 01.10. 15:00 +6
 
Piłka Nożna - Francja - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dijon - Paris FC 2,X2,12 0:2 01.10. 14:30 +7
 
Reims - Guingamp 1,1X,12 3:0 01.10. 14:30 +7
 
Fleury - Soyaux - Charente x,1X,X2 1:1 01.10. 14:30 +6
 
Piłka Nożna - Hiszpania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Cadiz - Villarreal
Eleven Sports 3
x,1X,X2 0:0 01.10. 14:00 +212
 
Piłka Nożna - Hiszpania - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Betis - Tenerife 2,X2,12 1:2 01.10. 12:00 +7
 
Alaves - Villarreal 2,X2,12 0:4 01.10. 12:00 +7
 
Piłka Nożna - Holandia - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lisse - Oostzaan 1,1X,12 2:1 01.10. 14:30 +7
 
Hardenberg - Rijnsburgse 2,X2,12 1:6 01.10. 14:30 +8
 
Kozakken Boys - Amsterdamsche 1,1X,12 1:0 01.10. 15:00 +8
 
Katwijk - TEC 1,1X,12 2:0 01.10. 15:30 +7
 
Piłka Nożna - Holandia - liga młodzieżowa U21
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pec Zwolle U21 - de Graafschap U21 1,1X,12 6:2 01.10. 15:00 +7
 
Willem II Tilburg U21 - Groningen U21 2,X2,12 1:4 01.10. 15:30 +7
 
Piłka Nożna - Niemcy - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Koeln - Dortmund
Viaplay
1,1X,12 3:2 01.10. 15:30 +192
 
Ein. Frankfurt - Union Berlin
Viaplay
1,1X,12 2:0 01.10. 15:30 +193
 
RB Lipsk - Bochum
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / Viaplay
1,1X,12 4:0 01.10. 15:30 +194
 
Freiburg - Mainz
Viaplay
1,1X,12 2:1 01.10. 15:30 +195
 
Wolfsburg - Stuttgart
Viaplay
1,1X,12 3:2 01.10. 15:30 +193
 
Piłka Nożna - Niemcy - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dusseldorf - Bielefeld 1,1X,12 4:1 01.10. 13:00 +101
 
Gr. Furth - Sandhausen x,1X,X2 1:1 01.10. 13:00 +100
 
Holstein Kiel - Hansa Rostock x,1X,X2 1:1 01.10. 13:00 +100
 
Piłka Nożna - Niemcy - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Duisburg - Hallescher 1,1X,12 1:0 01.10. 14:00 +66
 
Elversberg - Verl 2,X2,12 1:2 01.10. 14:00 +66
 
Dormund II - 1860 Monachium x,1X,X2 1:1 01.10. 14:00 +66
 
Saarbrucken - Freiburg II x,1X,X2 2:2 01.10. 14:00 +66
 
Bayreuth - Dyn. Drezno x,1X,X2 1:1 01.10. 14:00 +65
 
Osnabruck - Mannheim 1,1X,12 5:0 01.10. 14:00 +65
 
Piłka Nożna - Portugalia - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Castelo Branco - Farense 2,X2,12 0:1 01.10. 12:00 +41
 
Varzim - Feirense 1 1:0 01.10. 15:00
 
Piłka Nożna - Turcja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kasimpasa - Gaziantep 1,1X,12 1:0 01.10. 13:30 +99
 
Piłka Nożna - Turcja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pendikspor - Goztepe 1,1X,12 3:0 01.10. 12:30 +40
 
Sakaryaspor - Yeni Malatya 1,1X,12 3:1 01.10. 15:00 +41
 
Piłka Nożna - Włochy - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Napoli - Torino
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / Eleven Sports 2
1,1X,12 3:1 01.10. 15:00 +195
 
Piłka Nożna - Włochy - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bari - Brescia 1,1X,12 6:2 01.10. 14:00 +100
 
Cagliari - Venezia 2,X2,12 1:4 01.10. 14:00 +101
 
Cittadella - Ternana 2,X2,12 0:2 01.10. 14:00 +100
 
Modena - Reggina 1,1X,12 1:0 01.10. 14:00 +99
 
Parma - Frosinone 1,1X,12 2:1 01.10. 14:00 +99
 
Palermo - Sudtirol 2,X2,12 0:1 01.10. 14:00 +100
 
SPAL - Genoa 2,X2,12 0:2 01.10. 14:00 +101
 
Piłka Nożna - Włochy - 3 liga grupa A
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Albinoleffe - Lecco x,1X,X2 1:1 01.10. 14:30 +39
 
Piłka Nożna - Włochy - 3 liga grupa B
mecz Poprawne typy Wynik Data  
ASD Torres - Pesaro x,1X,X2 2:2 01.10. 14:30 +40
 
Piłka Nożna - Włochy - 3 liga grupa C
mecz Poprawne typy Wynik Data  
ACR Messina - Giugliano 1,1X,12 1:0 01.10. 14:30 +40
 
Piłka Nożna - Włochy - 1 liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Cagliari U19 - Napoli U19 1,1X,12 2:1 01.10. 11:00 +7
 
Inter U19 - Atalanta U19 x,1X,X2 1:1 01.10. 11:00 +6
 
Torino U19 - Juventus U19 2,X2,12 3:4 01.10. 13:00 +7
 
Cesena U19 - Sassuolo U19 x,1X,X2 0:0 01.10. 15:00 +6
 
Sampdoria U19 - Frosinone U19 2,X2,12 1:2 01.10. 15:00 +8
 
Piłka Nożna - Włochy - 2 liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Virtus Entella U19 - Cosenza U19 x,1X,X2 0:0 01.10. 11:00 +6
 
Reggina U19 - Perugia U19 1,1X,12 1:0 01.10. 11:00 +7
 
Genoa U19 - Cittadella U19 1,1X,12 3:0 01.10. 14:00 +7
 
Ternana U19 - Pisa U19 2,X2,12 0:2 01.10. 15:00 +7
 
Reggiana U19 - Alessandria U19 1,1X,12 4:1 01.10. 15:00 +7
 
Pordenone U19 - Calcio Padova U19 1,1X,12 1:0 01.10. 15:00 +7
 
US Viterbese U19 - Benevento U19 x,1X,X2 1:1 01.10. 15:00 +6
 
Monza U19 - Vivenza U19 x,1X,X2 1:1 01.10. 15:00 +6
 
Parma U19 - US Albinoleffe U19 1,1X,12 4:0 01.10. 15:00 +7
 
Como U19 - SPAL U19 2,X2,12 0:1 01.10. 15:00 +7
 
Venezia U19 - AC Feralpisalo U19 1,1X,12 4:1 01.10. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - Włochy - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Fiorentina - Sassuolo 1,1X,12 2:0 01.10. 12:30 +8
 
Milan - Sampdoria 1,1X,12 2:1 01.10. 14:30 +7
 
Piłka Nożna - Albania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Laci - Kukesi 2,X2,12 0:1 01.10. 15:00 +20
 
Piłka Nożna - Anglia Amatorzy - 1A liga młodzieżowa U21
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Blackburn U23 - Man. Utd U23 1,1X,12 6:1 01.10. 13:00 +7
 
Chelsea U23 - Leicester U23 x,1X,X2 2:2 01.10. 13:00 +6
 
Piłka Nożna - Argentyna - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
CA Tigre - Aldosivi 1,1X,12 3:0 01.10. 00:00 +68
 
Estudiantes La Plata - Colon Santa Fe 2,X2,12 2:4 01.10. 00:00 +64
 
Racing Club - Rosario Central 1,1X,12 4:3 01.10. 02:30 +65
 
Union de Santa Fe - Newells 2,X2,12 0:1 01.10. 02:30 +66
 
Piłka Nożna - Argentyna - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gimnasia Jujuy - San Martin Tucuman x,1X,X2 1:1 01.10. 02:10 +20
 
Piłka Nożna - Argentyna - 3 liga Buenos Aires
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Talleres Remedios - CA Acassuso 2,X2,12 0:1 01.10. 02:00 +8
 
Piłka Nożna - Armenia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Shirak Gyumri - Lernayin Artsakh 2,X2,12 1:2 01.10. 13:00 +23
 
Pyunik - Alashkert 1,1X,12 5:1 01.10. 15:00 +20
 
Piłka Nożna - Australia - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sydney Utd - Macarthur FC 2,X2,12 0:2 01.10. 11:45 +21
 
Piłka Nożna - Australia - ACT
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Canberra Croatia - Monaro Panthers 2,X2,12 1:2 01.10. 10:00
 
Piłka Nożna - Australia - FFA Cup - Zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Adelaide City (/) 01.10. 04:00
 
Oakleigh Cannons (/) 01.10. 04:00
 
Green Gully Cavaliers (/) 01.10. 04:00
 
Adelaide United FC (/) 01.10. 04:00
 
Wellington Phoenix (/) 01.10. 04:00
 
Brisbane Roar (/) 01.10. 04:00
 
Sydney FC (/) 01.10. 04:00
 
Peninsula Power FC (/) 01.10. 04:00
 
Brisbane City FC (/) 01.10. 04:00
 
Sydney United (/) 01.10. 04:00
 
Melbourne City FC (/) 01.10. 04:00
 
Avondale FC (/) 01.10. 04:00
 
Western United FC (/) 01.10. 04:00
 
Macarthur FC V (/) 01.10. 04:00
 
Piłka Nożna - Austria - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Grazer AK - Sturm Graz II x,1X,X2 1:1 01.10. 14:30 +19
 
Admira Wacker - Liefering 1,1X,12 3:1 01.10. 14:30 +22
 
Rapid Wien II - Lafnitz 2,X2,12 0:1 01.10. 14:30 +19
 
Piłka Nożna - Austria Amatorzy - 4 liga Tyrol
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kitzbuehel - Reichenau 2,X2,12 0:1 01.10. 13:30
 
Piłka Nożna - Austria Amatorzy - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Austria Wiedeń - Wacker Innsbruck zwrot : 01.10. 14:00
 
Piłka Nożna - Azerbejdżan - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Turan Tovuz - Zira 2,X2,12 1:3 01.10. 13:30 +22
 
Piłka Nożna - Boliwia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Guabira - J. Wilstermann x,1X,X2 1:1 01.10. 02:00 +39
 
Piłka Nożna - Bośnia i Hercegowina - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Borac Banja Luka - Sloga Doboj 1,1X,12 2:1 01.10. 14:00 +21
 
Leotar Trebinje - Zeljeznicar 2,X2,12 0:1 01.10. 15:00 +20
 
Piłka Nożna - Bośnia i Hercegowina - 2 liga grupa BH
mecz Poprawne typy Wynik Data  
GOSK Gabela - Mladost DK 1,1X,12 2:0 01.10. 15:30 +7
 
Bratstvo Gracanica - NK Travnik 1,1X,12 3:1 01.10. 15:30 +7
 
Gradina Srebrenik - Zvijezda Gradacac 1,1X,12 1:0 01.10. 15:30 +7
 
FK Gorazde - Vis Simm - Bau x,1X,X2 1:1 01.10. 15:30 +6
 
Piłka Nożna - Bośnia i Hercegowina - 2 liga grupa RS
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zvijezda 09 - Drina Zvornik 1,1X,12 5:1 01.10. 15:30 +7
 
FK Podrinje - Ljubic Prnjavor 2,X2,12 1:2 01.10. 15:30 +7
 
Piłka Nożna - Brazylia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
CS Alagoano - Guarani 2,X2,12 1:2 01.10. 00:00 +40
 
Operario Ferroviario - Vila Nova GO x,1X,X2 1:1 01.10. 00:00 +38
 
Sampaio Correa - Gremio 1,1X,12 2:1 01.10. 00:00 +43
 
Chapecoense - Bahia 1,1X,12 3:1 01.10. 02:30 +42
 
Piłka Nożna - Bułgaria - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lokomotiv Sofia - Ludogorets 1,1X,12 1:0 01.10. 12:45 +40
 
Piłka Nożna - Burundi - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Vitalo - Flambeau Du Centre x,1X,X2 1:1 01.10. 15:00
 
Piłka Nożna - Chile - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
U. La Calera - Coquimbo Unido 1,1X,12 2:0 01.10. 01:00 +41
 
Piłka Nożna - Chorwacja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dubrava - Zmijavci 1,1X,12 2:1 01.10. 14:50 +7
 
Jarun - Dugopolje 1,1X,12 2:0 01.10. 15:30 +7
 
Bijelo Brdo - Cibalia x,1X,X2 0:0 01.10. 15:30 +6
 
Piłka Nożna - Cypr - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Anagennisi - M E A P Nisou 2,X2,12 0:1 01.10. 15:00 +7
 
Ermis - AEZ Zakakiou 1,1X,12 2:1 01.10. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - Czarnogóra - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sutjeska - Jedinstvo Bijelo Polje 1,1X,12 5:0 01.10. 15:00 +20
 
Piłka Nożna - Czechy - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Trinec - Chrudim 2,X2,12 0:2 01.10. 10:15 +20
 
Piłka Nożna - Czechy - 3 liga CFL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zbuzany - Povltavska 1,1X,12 3:1 01.10. 10:15 +8
 
Benesov - Prepere x,1X,X2 1:1 01.10. 10:15 +6
 
Motorlet Praga - Dukla Praga II x,1X,X2 2:2 01.10. 10:15 +7
 
SK Dynamo Ceske Budejovice B - Vik. Pilzno II 2,X2,12 0:3 01.10. 10:30 +8
 
Kraluv Dvur - Domazlice 2,X2,12 0:1 01.10. 10:30 +7
 
Tj Prestice - Vltavin 2,X2,12 1:2 01.10. 14:30 +8
 
Piłka Nożna - Czechy - 3 liga MSFL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Frydlant Nad Ostravici - Hranice 1,1X,12 1:0 01.10. 15:00 +7
 
Uhersky Brod - Slovacko II x,1X,X2 0:0 01.10. 15:00 +6
 
Rosice - Otrokovice 2,X2,12 0:1 01.10. 15:00 +7
 
Hodonin - Vrchovina 1,1X,12 2:0 01.10. 15:00 +8
 
Vitkovice - Zlin II x,1X,X2 1:1 01.10. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - Czechy - liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ostrava U19 - Karvina U19 1,1X,12 5:0 01.10. 10:00
 
Pardubice U19 - Pribram U19 1,1X,12 7:2 01.10. 11:00
 
FC Vysocina Jihlava U19 - Zlin U19 1,1X,12 2:1 01.10. 11:00
 
Slovacko U19 - Brno U19 2,X2,12 0:2 01.10. 11:00
 
Hradec Kralove U19 - Sparta Praga U19 1,1X,12 2:1 01.10. 11:00
 
Mlada Boleslav U19 - Vik. Pilzno U19 2,X2,12 1:2 01.10. 11:00
 
Olomouc U19 - Slavia Praga U19 1,1X,12 3:2 01.10. 13:00
 
C. Budejovice U19 - Dukla Prague U19 1,1X,12 2:1 01.10. 13:45
 
Piłka Nożna - Czechy - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Vik. Pilzno - Dukla Praga x,1X,X2 0:0 01.10. 10:30
 
Liberec - Lok. Brno 1,1X,12 6:0 01.10. 13:00
 
Piłka Nożna - Dania - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Vyndsyssel - Helsingor 1,1X,12 4:1 01.10. 14:00 +20
 
Nykobing - Sonderjyske 2,X2,12 2:3 01.10. 15:00 +22
 
Piłka Nożna - Dania - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Aarhus Fremad - Skive x,1X,X2 2:2 01.10. 14:00 +7
 
Kolding - BK Frem x,1X,X2 2:2 01.10. 14:00 +6
 
FC Roskilde - Esbjerg 2,X2,12 0:1 01.10. 14:00 +7
 
B93 Kopenhaga - Brabrand 1,1X,12 4:0 01.10. 15:00 +8
 
Piłka Nożna - Dania - 4 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ishoej IF - Middelfart 2,X2,12 1:4 01.10. 13:00 +7
 
Lyseng - AB Taarnby 2,X2,12 2:3 01.10. 13:00 +8
 
Naesby - Vanlose 1,1X,12 4:1 01.10. 14:00 +7
 
Piłka Nożna - Dania - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Nordsjaelland - AGF Aarhus 2,X2,12 1:3 01.10. 14:00 +8
 
Piłka Nożna - Dania Amatorzy - 5 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
GVI - Goerslev IF x,1X,X2 1:1 01.10. 12:00
 
B1908 Amager - Greve Fodbold 2,X2,12 0:3 01.10. 12:00
 
Kfums Boldklub - Naestved IF x,1X,X2 3:3 01.10. 12:00
 
Allerod FK - LSF 1,1X,12 4:0 01.10. 13:00
 
VRI - Aalborg BK II x,1X,X2 0:0 01.10. 13:00
 
Viby - Kjellerup 1,1X,12 6:1 01.10. 13:00
 
Odder IGF - ASA Aarhus 1,1X,12 5:1 01.10. 13:00
 
Karlslunde IF - Bronshoj 2,X2,12 0:5 01.10. 13:00
 
Otterup - Brabrand IF 2 x,1X,X2 2:2 01.10. 13:00
 
OKS - B1909 Odense 1,1X,12 1:0 01.10. 13:00
 
Tarup - Paarup - Varde 1,1X,12 3:0 01.10. 13:00
 
Avarta - Slagelse 1,1X,12 4:1 01.10. 13:00
 
Frederikssund - BK Skjold 1,1X,12 3:0 01.10. 13:00
 
Norresundby - Vejgaard 2,X2,12 1:3 01.10. 13:30
 
Hedensted - Marienlyst 2,X2,12 1:2 01.10. 13:30
 
Herlev IF - Vaerebro BK 2,X2,12 3:5 01.10. 14:00
 
Piłka Nożna - Ekwador - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gualaceo - Univ. Catolica 2,X2,12 0:1 01.10. 02:00 +40
 
Piłka Nożna - Estonia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tallinna Kalev - Parnu Vaprus 1,1X,12 1:0 01.10. 13:30 +42
 
Piłka Nożna - Estonia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Harju JK Laagri - Elva 1,1X,12 1:0 01.10. 14:00 +7
 
V. Tulevik - Paide U21 2,X2,12 2:4 01.10. 14:00 +7
 
Piłka Nożna - Etiopia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ethiopian Medhin - St. George 2,X2,12 1:7 01.10. 12:00 +7
 
Dire Dawa - Sidama Bunna x,1X,X2 2:2 01.10. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - Filipiny - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
United City - Maharlika Manila 1,1X,12 1:0 01.10. 10:00 +2
 
Azkals Development - Kaya Iloilo 2,X2,12 0:1 01.10. 10:00 +7
 
Piłka Nożna - Finlandia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
JaPS - Jaro 2,X2,12 1:3 01.10. 14:00
 
Pargas - SJK Akatemia 2,X2,12 1:2 01.10. 14:00
 
PK - 35 - Gnistan 1,1X,12 1:0 01.10. 15:00
 
Piłka Nożna - Finlandia - 3 liga grupa A
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Atlantis - PeKa 1,1X,12 4:1 01.10. 13:00 +8
 
FC Futura - PPJ 2,X2,12 0:1 01.10. 13:00 +7
 
Kiffen - Keski - Uusimaa 2,X2,12 0:2 01.10. 13:00 +7
 
JIPPO - KaPa x,1X,X2 1:1 01.10. 13:00 +7
 
FC Lapa - Jalkapalloseura 2,X2,12 0:2 01.10. 13:00 +8
 
KuPS Akatemia - Lahden Reipas 2,X2,12 0:3 01.10. 13:00 +7
 
Piłka Nożna - Finlandia - 3 liga grupa B
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tampere United - Espoon 2,X2,12 0:1 01.10. 13:00 +7
 
Grankulla IFK - Jazz Pori 1,1X,12 2:0 01.10. 13:00 +7
 
HJS Akatemia - Ilves II 2,X2,12 1:4 01.10. 13:00 +7
 
MuSa - SalPa 1,1X,12 2:1 01.10. 13:00 +7
 
Ilves - Kissat - VJS 1,1X,12 1:0 01.10. 13:00 +7
 
KaaPo - Klubi 04 2,X2,12 0:6 01.10. 13:00 +8
 
Piłka Nożna - Finlandia - 3 liga grupa C
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kajaanin Haka - Rovaniemi x,1X,X2 2:2 01.10. 13:00 +6
 
GBK Kokkola - Hercules 2,X2,12 2:4 01.10. 13:00 +7
 
Vaajakoski - Jakobstads BK 2,X2,12 1:2 01.10. 13:00 +7
 
OLS Oulu - OTP 2,X2,12 1:2 01.10. 13:00 +7
 
Jyvaskyla - Narpes Kraft x,1X,X2 0:0 01.10. 13:00 +6
 
Komeetat - VIFK 2,X2,12 0:4 01.10. 13:00 +7
 
Piłka Nożna - Gruzja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Samgruali - Saburtalo Tbilisi 2,X2,12 0:3 01.10. 13:30 +21
 
Gagra - Dila Gori x,1X,X2 0:0 01.10. 13:30 +18
 
Piłka Nożna - Indonezja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pusamania Borneo - Madura Utd 1,1X,12 3:0 01.10. 10:30 +21
 
Cilegon Utd - Dewa United zwrot : 01.10. 11:00
 
Dewa United - Cilegon Utd x,1X,X2 2:2 01.10. 11:00 +19
 
Arema - Persebaya 2,X2,12 2:3 01.10. 15:00 +19
 
Piłka Nożna - Japonia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Cerezo Osaka - Shonan x,1X,X2 1:1 01.10. 07:00 +64
 
Fukuoka - Kobe 2,X2,12 0:1 01.10. 07:00 +67
 
Shimizu - Iwata zwrot : 01.10. 07:00
 
Hiroshima - Urawa 1,1X,12 4:1 01.10. 08:00 +67
 
Sagan Tosu - Kyoto 2,X2,12 0:1 01.10. 08:00 +66
 
Kashima - FC Tokyo 2,X2,12 0:1 01.10. 08:00 +64
 
Sapporo - Kawasaki 1,1X,12 4:3 01.10. 09:00 +65
 
Nagoya - Yokohama Marinos 2,X2,12 0:4 01.10. 09:00 +66
 
Gamba Osaka - Kashiwa x,1X,X2 0:0 01.10. 09:00 +65
 
Piłka Nożna - Japonia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Thespakusatsu - Omiya 1,1X,12 1:0 01.10. 07:00 +22
 
Yamagata - Niigata x,1X,X2 1:1 01.10. 07:00 +20
 
Kofu - Tochigi 2,X2,12 0:1 01.10. 07:00 +20
 
Tokushima - Machida 1,1X,12 3:2 01.10. 09:00 +21
 
Ryukyu - Yokohama FC 2,X2,12 0:1 01.10. 11:30 +20
 
Oita - VV Nagasaki 1,1X,12 3:1 01.10. 12:00 +21
 
Piłka Nożna - Japonia - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Fujieda - YSCC Yokohama 1,1X,12 4:1 01.10. 07:00 +7
 
Kagoshima - Nagano 1,1X,12 4:1 01.10. 12:00 +7
 
Piłka Nożna - Japonia - 2 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Takatsuki - Fields Yokohama 1,1X,12 1:0 01.10. 06:00
 
Kamogawa - Cerezo Osaka x,1X,X2 3:3 01.10. 06:00
 
Piłka Nożna - Kambodża - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Boeung Ket Angkor - Angkor Tiger 2,X2,12 1:2 01.10. 10:45 +7
 
Nat. Defense Ministry - Svay Rieng 2,X2,12 0:1 01.10. 13:30 +7
 
Phnom Penh - Visakha x,1X,X2 2:2 01.10. 13:30 +6
 
Piłka Nożna - Kanada - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pacific FC - Edmonton 1,1X,12 1:0 01.10. 04:00 +22
 
Piłka Nożna - Kazachstan - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kaspij Aktau - FK Aksu 1,1X,12 1:0 01.10. 13:00 +20
 
Ordabasy - Atyrau 1,1X,12 2:0 01.10. 14:00 +20
 
Piłka Nożna - Kolumbia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ind. Medellin - Alianza Petrolera 1,1X,12 3:1 01.10. 03:00 +40
 
Piłka Nożna - Kolumbia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tigres FC - Bogota FC 1,1X,12 2:1 01.10. 01:00 +7
 
Piłka Nożna - Korea Południowa - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Seoul - Daegu 2,X2,12 2:3 01.10. 07:00 +42
 
Incheon - Ulsan Hyundai 2,X2,12 0:3 01.10. 09:30 +41
 
Jeonbuk - Pohang 1,1X,12 3:1 01.10. 12:00 +40
 
Piłka Nożna - Korea Południowa - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gimpo Citizen - Chungnam 1,1X,12 1:0 01.10. 06:30 +20
 
Seoul E - Land - Bucheon 1,1X,12 3:0 01.10. 09:00 +22
 
Anyang - Ansan 1,1X,12 2:0 01.10. 11:30 +19
 
Piłka Nożna - Korea Południowa - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Siheung Citizen FC - Pocheon Citizen FC x,1X,X2 2:2 01.10. 07:00 +6
 
Gyeongju Citizen - Hwaseong x,1X,X2 1:1 01.10. 08:00 +6
 
Cheonan City - Dangjin Citizen x,1X,X2 0:0 01.10. 08:00 +6
 
Paju Citizen - Daejeon Korail 1,1X,12 2:1 01.10. 08:00 +7
 
Cheongju Jikji - Gimhae FC 2,X2,12 0:1 01.10. 12:00 +7
 
Piłka Nożna - Kosowo - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Drita - Drenica 1,1X,12 2:1 01.10. 13:00 +7
 
Piłka Nożna - Kosowo - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Korriku - Flamurtari 2,X2,12 0:3 01.10. 13:00
 
Piłka Nożna - Litwa - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FK Jonava - Dziugas 2,X2,12 0:1 01.10. 14:00 +43
 
Piłka Nożna - Litwa - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FK Ekranas - Neptunas Klaipeda 2,X2,12 1:2 01.10. 13:00 +8
 
Piłka Nożna - Łotwa - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tukums 2000 - FK Auda 1,1X,12 1:0 01.10. 12:00 +41
 
RFS Riga - Metta/LU 1,1X,12 6:0 01.10. 14:00 +40
 
FK Liepaja - Sp. Jurmala 1,1X,12 5:2 01.10. 15:00 +42
 
Piłka Nożna - Macedonia Północna - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gjorce Petrov - Struga x,1X,X2 1:1 01.10. 14:00 +21
 
Stip - Rabotnicki 2,X2,12 1:3 01.10. 15:00 +20
 
Piłka Nożna - Macedonia Północna - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Vardar Skopje - Pehcevo 1,1X,12 2:0 01.10. 15:00
 
Pelister - Voska Sport x,1X,X2 1:1 01.10. 15:00
 
Piłka Nożna - Malezja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sarawak Utd - Sri Pahang 2,X2,12 1:4 01.10. 14:15 +19
 
Johor D.T. - Negeri Sembilan 1,1X,12 5:0 01.10. 14:15 +22
 
Selangor - Melaka Utd 1,1X,12 5:0 01.10. 15:00 +23
 
Terengganu - Sabah 1,1X,12 2:0 01.10. 15:00 +21
 
Kedah - Petaling Jaya 2,X2,12 0:1 01.10. 15:00 +21
 
Piłka Nożna - Malta - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hamrun - Floriana 1,1X,12 2:0 01.10. 15:00 +21
 
Mosta - Sirens x,1X,X2 1:1 01.10. 15:00 +18
 
Piłka Nożna - Meksyk - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Puebla - Club America 2,X2,12 1:2 01.10. 02:00 +67
 
Juarez - U.N.A.M 1,1X,12 3:1 01.10. 04:00 +66
 
Piłka Nożna - Meksyk - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Queretaro - Cruz Azul 2,X2,12 0:1 01.10. 00:05
 
Club Tijuana - Deportivo Toluca 1,1X,12 1:0 01.10. 02:00
 
Tigres UANL - Monterrey x,1X,X2 2:2 01.10. 04:00
 
Piłka Nożna - Mołdawia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zimbru Kiszyniów - Dinamo - Auto 1,1X,12 2:1 01.10. 14:00 +20
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 4 liga Północ
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Flensburg - Ottensen x,1X,X2 2:2 01.10. 13:30 +20
 
Kickers Emden - 1 FC Phonix Lubeck 2,X2,12 0:3 01.10. 14:00 +20
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 4 liga Północ-Wschód
mecz Poprawne typy Wynik Data  
TB Berlin - Greifswalder 2,X2,12 0:3 01.10. 13:00 +22
 
Babelsberg - Lichtenberg x,1X,X2 2:2 01.10. 13:00 +19
 
Chemnitzer - Chemie Lipsk 2,X2,12 0:1 01.10. 14:00 +19
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 4 liga Południe-Zachód
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Wormatia Worms - Hoffenheim II 2,X2,12 0:1 01.10. 14:00 +21
 
Walldorf - Kassel x,1X,X2 0:0 01.10. 14:00 +18
 
Bahlinger - FSV Frankfurt 2,X2,12 1:2 01.10. 14:00 +20
 
Stuttgart II - Homburg x,1X,X2 0:0 01.10. 14:00 +20
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 4 liga Zachód
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Rodinghausen - Wuppertaler 1,1X,12 2:1 01.10. 14:00 +19
 
FC Koeln II - Wattenscheid 1,1X,12 3:2 01.10. 14:00 +21
 
Aachen - Fortuna Koeln 2,X2,12 1:2 01.10. 14:00 +19
 
Kaan - Marienborn - F. Dusseldorf II 2,X2,12 1:3 01.10. 14:00 +20
 
Straelen - Wiedenbruck 1,1X,12 1:0 01.10. 14:00 +21
 
Moenchengladbach II - Bocholt x,1X,X2 3:3 01.10. 14:00 +19
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 5 liga Baden-Wuerttemberg
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ravensburg - Bissingen 1,1X,12 3:1 01.10. 14:00
 
Goeppinger SV - SSV Reutlingen 1,1X,12 4:1 01.10. 14:00
 
Offenburger FV 1907 - Stuttgarter Kickers 2,X2,12 0:6 01.10. 15:30
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 5 liga Brema
mecz Poprawne typy Wynik Data  
BTS Neustadt - OSC Bremerhaven 2,X2,12 : 01.10. 13:00
 
Brinkumer - Schwachhausen 2,X2,12 0:3 01.10. 14:00
 
Aumund - Vegesack - Werder III 2,X2,12 2:4 01.10. 14:00
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 5 liga Hamburg
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Curslack - Neuengamme - Wandsbeker Concordia 2,X2,12 0:3 01.10. 15:00
 
Altonaer - Eimsbutteler TV zwrot : 01.10. 15:30
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 5 liga Hessen
mecz Poprawne typy Wynik Data  
SV 1898 Unter Flockenbach - Stadtallendorf 2,X2,12 0:3 01.10. 15:00
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 5 liga Nordost Południe
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Auerbach - Nordhausen 1,1X,12 3:1 01.10. 14:00
 
Plauen - VfL Halle 1,1X,12 3:0 01.10. 14:00
 
Grimma - Krieschow x,1X,X2 0:0 01.10. 14:00
 
Ludwigsfelder - Oberlausitz x,1X,X2 0:0 01.10. 14:00
 
SV Westerhausen - An Der Fahner Hohe x,1X,X2 1:1 01.10. 14:00
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 5 liga Nordost Północ
mecz Poprawne typy Wynik Data  
BW Berlin - Makkabi Berlin 1,1X,12 1:0 01.10. 13:00
 
Rostocker FC - Dynamo Schwerin 1,1X,12 2:1 01.10. 14:00
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 5 liga Rheinland-Pfalz/Saar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Koblenz - Mulheim - Karlich 1,1X,12 3:0 01.10. 14:00
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 5 liga Schleswig-Holstein
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pansdorf - Oldenburger x,1X,X2 1:1 01.10. 14:00
 
FC Kilia Kiel - Weiche Flensburg II 1,1X,12 4:0 01.10. 14:00
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - liga młodzieżowa U19 Południe
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mainz U19 - Ein. Frankfurt U19 1,1X,12 3:2 01.10. 11:00 +8
 
Bayern U19 - Hoffenheim U19 2,X2,12 1:3 01.10. 11:00 +7
 
Heidenheim U19 - SSV Reutlingen U19 1,1X,12 1:0 01.10. 12:00 +7
 
Augsburg U19 - Stuttgart U19 x,1X,X2 2:2 01.10. 13:00 +7
 
Freiburg U19 - Walldorf U19 2,X2,12 0:1 01.10. 13:00 +7
 
Darmstadt U19 - Nurnberg U19 x,1X,X2 1:1 01.10. 14:00 +6
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - liga młodzieżowa U19 Północ
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hertha U19 - Hertha 03 Zehlendorf 1,1X,12 4:0 01.10. 11:00 +7
 
St. Pauli U19 - En. Cottbus U19 1,1X,12 6:0 01.10. 11:00 +7
 
Hannover U19 - Hansa Rostock U19 1,1X,12 2:1 01.10. 11:00 +8
 
Wolfsburg U19 - Magdeburg U19 x,1X,X2 2:2 01.10. 12:00 +6
 
RB Lipsk U19 - Berliner AK 07 U19 1,1X,12 2:1 01.10. 13:00 +7
 
Werder U19 - Hamburg U19 2,X2,12 2:3 01.10. 13:00 +7
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - liga młodzieżowa U19 Zachód
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Leverkusen U19 - Bochum U19 2,X2,12 1:2 01.10. 11:00 +8
 
VfB 03 Hilden U19 - Dusseldorf U19 2,X2,12 2:3 01.10. 13:00 +7
 
Dortmund U19 - Bonner SC 1,1X,12 2:1 01.10. 13:00 +7
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Koeln - Potsdam 1,1X,12 4:2 01.10. 13:01 +7
 
Piłka Nożna - Norwegia - 3 liga grupa 1
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ullern - Vard Haugesund x,1X,X2 0:0 01.10. 13:00 +7
 
Notodden - Egersunds 1,1X,12 3:2 01.10. 14:00 +7
 
Orn - Horten - Sotra 2,X2,12 2:4 01.10. 14:00 +7
 
Moss - Staal Jorpeland 1,1X,12 1:0 01.10. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - Norwegia - 3 liga grupa 2
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kjelsaas - Levanger x,1X,X2 1:1 01.10. 14:00 +7
 
Piłka Nożna - Norwegia - 4 liga grupa 1
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ready - Fyllingsdalen 2,X2,12 2:3 01.10. 13:00 +7
 
Os - Lokomotiv Oslo 1,1X,12 6:3 01.10. 13:30 +7
 
Nordstrand - SF Grei 1,1X,12 6:0 01.10. 14:00 +7
 
Piłka Nożna - Norwegia - 4 liga grupa 3
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bjarg - Sola 2,X2,12 1:4 01.10. 14:00 +7
 
Brodd - Stord 2,X2,12 1:2 01.10. 14:00 +7
 
Vidar - Fana 2,X2,12 1:4 01.10. 14:30 +7
 
Brann II - Viking II 1,1X,12 3:1 01.10. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - Norwegia - 4 liga grupa 4
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Fram Larvik - Follo 1,1X,12 2:1 01.10. 14:00 +8
 
Pors Grenland - Sprint/Jeloy 1,1X,12 2:1 01.10. 14:00 +8
 
Vindbjart - Uraedd FK 1,1X,12 6:2 01.10. 14:00 +8
 
Randesund IL - Halsen 2,X2,12 1:3 01.10. 14:00 +7
 
Piłka Nożna - Norwegia - 4 liga grupa 5
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Nardo - Kolstad 1,1X,12 3:0 01.10. 14:00 +8
 
Tiller - Trygg/Lade 1,1X,12 1:0 01.10. 14:00 +7
 
Piłka Nożna - Norwegia - 4 liga grupa 6
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Senja - Floya 1,1X,12 2:1 01.10. 14:00 +8
 
Lorenskog - Gjelleraasen 1,1X,12 2:0 01.10. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - Nowa Zelandia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Cashmere Technical - Miramar Rangers 1,1X,12 4:0 01.10. 02:00 +20
 
Napier City Rovers AFC - Wellington Phoenix 1,1X,12 1:0 01.10. 03:00 +20
 
Wellington Olympic - Auckland City 2,X2,12 1:2 01.10. 04:00 +20
 
Piłka Nożna - Panama - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
San Francisco - La Chorrera 2,X2,12 0:2 01.10. 03:00 +7
 
Piłka Nożna - Paragwaj - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sol de America - Cerro Porteno 2,X2,12 0:1 01.10. 00:30 +39
 
Piłka Nożna - Peru - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
C. Mannucci - Ayacucho 2,X2,12 0:1 01.10. 02:00 +42
 
Piłka Nożna - RPA - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pretoria Callies - Nb La Masia 1,1X,12 2:1 01.10. 15:30 +7
 
Piłka Nożna - Rumunia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Csc Dumbravita - Ripensia Timisoara 1,1X,12 1:0 01.10. 10:00 +7
 
Poli Iasi - Baia Mare 1,1X,12 2:0 01.10. 10:00 +7
 
Progresul Spartac - Unirea Dej x,1X,X2 2:2 01.10. 10:00 +6
 
Selimbar - Steaua Bukareszt x,1X,X2 1:1 01.10. 11:00 +6
 
Piłka Nożna - Rwanda - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mukura - Gorilla FC 2,X2,12 2:3 01.10. 15:00 +7
 
Marines Gisenyi - Rayon Sports 2,X2,12 2:3 01.10. 15:00 +8
 
Kiyovu Sports - Sunrise 2,X2,12 1:2 01.10. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - San Marino - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Domagnano - Fiorentino x,1X,X2 1:1 01.10. 15:00 +6
 
Piłka Nożna - Serbia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Backa Topola - Surdulica 1,1X,12 2:1 01.10. 15:00 +41
 
Piłka Nożna - Singapur - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tanjong Pagar - Young Lions 1,1X,12 8:1 01.10. 11:30 +24
 
Tampines Rovers - Geylang x,1X,X2 0:0 01.10. 11:30 +18
 
Piłka Nożna - Słowacja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Humenne - Slavoj Trebisov zwrot : 01.10. 15:00
 
Komarno - Puchov x,1X,X2 1:1 01.10. 15:00 +6
 
Povazska Bystrica - Raca x,1X,X2 3:3 01.10. 15:00 +7
 
Tatran Presov - TJ Spartak Myjava zwrot : 01.10. 15:00
 
Pohronie - Sl. Bratysława B x,1X,X2 2:2 01.10. 15:00 +6
 
Piłka Nożna - Słowacja - liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Vion Zlate Moravce Vrable U19 - Banska Bystrica U19 1,1X,12 3:0 01.10. 10:00
 
Sp. Trnava U19 - Sl. Bratysława U19 x,1X,X2 1:1 01.10. 11:00
 
Poprad U19 - Michalovce U19 2,X2,12 1:2 01.10. 11:00
 
Podbrezova U19 - Ruzomberok U19 2,X2,12 1:3 01.10. 11:00
 
Zilina U19 - Dunajska Streda U19 1,1X,12 7:1 01.10. 11:00
 
Piłka Nożna - Słowenia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Domzale - Mura x,1X,X2 2:2 01.10. 15:00 +39
 
Piłka Nożna - Słowenia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Fuzinar - Nafta 1,1X,12 2:1 01.10. 15:30 +8
 
Dob - Ilirija 2,X2,12 1:4 01.10. 15:30 +7
 
Bilje - Krsko 2,X2,12 3:5 01.10. 15:30 +7
 
Piłka Nożna - Szkocja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hearts - Rangers 2,X2,12 0:4 01.10. 13:30 +65
 
Piłka Nożna - Szwecja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Malmo - Hammarby x,1X,X2 0:0 01.10. 15:00 +64
 
Piłka Nożna - Szwecja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Eskilstuna - Orebro 2,X2,12 0:1 01.10. 13:00 +22
 
Ostersunds - Halmstad x,1X,X2 0:0 01.10. 15:00 +18
 
Orgryte - Brage 1,1X,12 4:0 01.10. 15:00 +20
 
Landskrona - Dalkurd 1,1X,12 3:1 01.10. 15:00 +20
 
Piłka Nożna - Szwecja - 3 liga Południe
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tvaakers - Olympic x,1X,X2 0:0 01.10. 13:00 +6
 
Vanersborgs - GAIS 2,X2,12 1:6 01.10. 13:00 +7
 
Piłka Nożna - Szwecja - 3 liga Północ
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Syrianska - Forward x,1X,X2 1:1 01.10. 13:00 +6
 
Sollentuna - Taby x,1X,X2 0:0 01.10. 13:00 +6
 
Piłka Nożna - Szwecja - 4 liga Norra Gotaland
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ahlafors - Stenungsunds 1,1X,12 3:2 01.10. 13:00 +7
 
Kumla - Lidkopings 1,1X,12 3:1 01.10. 14:00 +7
 
Karlslunds - Nordvarmland 2,X2,12 1:2 01.10. 14:00 +8
 
Piłka Nożna - Szwecja - 4 liga Norra Svealand
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hudiksvalls - Gute 1,1X,12 3:2 01.10. 12:30 +7
 
Piłka Nożna - Szwecja - 4 liga Norrland
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ytterhogdals - Storfors AIK 2,X2,12 1:2 01.10. 12:00 +7
 
Algarna Harnosand IF - Kiruna FF 1,1X,12 2:1 01.10. 13:00 +8
 
Friska Viljor - Sund IF 1,1X,12 3:2 01.10. 14:00 +8
 
Bodens - Bergnasets AIK 1,1X,12 2:1 01.10. 14:00 +7
 
Skelleftea - Umea Akademi 1,1X,12 4:0 01.10. 14:00 +7
 
Luleaa - Gottne 1,1X,12 4:2 01.10. 15:00 +8
 
Piłka Nożna - Szwecja - 4 liga Sodra Gotaland
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hassleholm - Hogsby IK 2,X2,12 0:2 01.10. 14:00 +7
 
Nosaby - Osterlen 1,1X,12 2:1 01.10. 14:00 +8
 
Ariana FC - Berga 1,1X,12 2:0 01.10. 14:00 +7
 
Piłka Nożna - Szwecja - 4 liga Sodra Svealand
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Smedby AIS - Syrianska 2,X2,12 3:5 01.10. 14:00 +7
 
Piłka Nożna - Szwecja - 4 liga Vastra Gotaland
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Assyriska BK - Hoganas BK 1,1X,12 3:2 01.10. 13:00 +7
 
Savedalens - Tolo IF 1,1X,12 6:2 01.10. 13:30 +7
 
Ullareds - Hittarps IK 2,X2,12 1:2 01.10. 13:30 +7
 
Husqvarna FF - Astrio 2,X2,12 2:3 01.10. 14:00 +7
 
Piłka Nożna - Tajlandia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Nakhon Ratchasima - Khon Kaen Utd 1,1X,12 1:0 01.10. 13:00 +20
 
Police Tero - Lamphun Warrior x,1X,X2 0:0 01.10. 13:30 +18
 
Chiangrai Utd - Sukhothai x,1X,X2 1:1 01.10. 14:00 +22
 
Pathum Utd - Muang Thong 1,1X,12 3:0 01.10. 14:30 +19
 
Piłka Nożna - Tajlandia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Samut Prakan - Phrae Utd. 1,1X,12 2:1 01.10. 12:30 +7
 
Rajpracha FC - Suphan Buri 1,1X,12 1:0 01.10. 13:00 +7
 
Chiangmai FC - Krabi 1,1X,12 2:1 01.10. 13:30 +7
 
Udon Thani - Kasetsart 1,1X,12 3:1 01.10. 14:00 +8
 
Piłka Nożna - Tanzania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Namungo - KMC FC x,1X,X2 0:0 01.10. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - Tunezja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Stade Tunisien - Hamman Sousse zwrot : 01.10. 16:00
 
Etoile Sahel - Tataouine zwrot : 01.10. 16:00
 
Esperance Tunis - Sfaxien zwrot : 01.10. 16:00
 
Piłka Nożna - Turcja Amatorzy - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kirsehir Belediye - Usakspor 1,1X,12 3:0 01.10. 14:00 +7
 
Ankara Demirspor - Pazarspor 1,1X,12 2:0 01.10. 14:00 +7
 
Etimesgut - Hekimoglu 2,X2,12 1:2 01.10. 14:00 +7
 
Serik Belediye - Bucaspor 2,X2,12 1:5 01.10. 14:00 +7
 
Kocaelispor - Balikesirspor 1,1X,12 3:0 01.10. 14:30 +7
 
Arnavutkoy - Inegolspor x,1X,X2 1:1 01.10. 14:30 +6
 
AS Sariyer - Kirklarelispor 2,X2,12 1:2 01.10. 14:30 +7
 
Nazilli - Ankaraspor 2,X2,12 0:1 01.10. 14:30 +7
 
Somaspor - Tarsus 2,X2,12 0:1 01.10. 14:30 +7
 
Karacabey - Adiyaman 1,1X,12 2:1 01.10. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - Turcja Amatorzy - 1 liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hatayspor U19 - Karagumruk U19 1,1X,12 2:0 01.10. 11:00
 
Bursaspor U19 - Giresunspor U19 2,X2,12 3:4 01.10. 11:00
 
Adana Demirspor U19 - Istanbulspor U19 1,1X,12 6:0 01.10. 11:00
 
Piłka Nożna - Turcja Amatorzy - 2 liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Altay Izmir U19 - Samsunspor U19 1,1X,12 1:0 01.10. 11:00
 
Manisa Kulubu U19 - Genclerbirligi U19 x,1X,X2 0:0 01.10. 11:00
 
Piłka Nożna - Uganda - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Blacks Power FC - BUL FC 2,X2,12 0:5 01.10. 13:00 +7
 
Kampala City - Wakiso Giants 1,1X,12 3:2 01.10. 15:00 +7
 
Maroons - Busoga Utd 1,1X,12 5:0 01.10. 15:00 +7
 
UPDF - Express x,1X,X2 1:1 01.10. 15:00 +6
 
URA SC - Onduparaka x,1X,X2 0:0 01.10. 15:00 +6
 
Piłka Nożna - Ukraina - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Inhulets - Vorskla Poltava 2,X2,12 0:1 01.10. 12:00 +66
 
FK Lwów - Dnipro - 1 2,X2,12 0:3 01.10. 14:00 +65
 
Piłka Nożna - Ukraina - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
SC Poltava - FC Chernihiv x,1X,X2 1:1 01.10. 11:00
 
Dinaz Vyshgorod - Polissya Zhytomyr 2,X2,12 0:5 01.10. 13:00
 
Karpaty Lwów - Prykarpattia 1,1X,12 2:1 01.10. 15:00
 
Piłka Nożna - Urugwaj - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Plaza Colonia - Liverpool Montevideo 2,X2,12 1:3 01.10. 01:30 +41
 
Piłka Nożna - USA - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Toronto - Miami 2,X2,12 0:1 01.10. 01:30 +65
 
Piłka Nożna - USA - USL Championship
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Las Vegas Lights - New Mexico Utd x,1X,X2 0:0 01.10. 04:00 +18
 
Piłka Nożna - USA - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
San Diego Wave FC - North Carolina Courage x,1X,X2 0:0 01.10. 04:00 +7
 
Piłka Nożna - Walia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pontypridd - Caernarfon 1,1X,12 3:1 01.10. 15:30 +41
 
Flint - Penybont x,1X,X2 1:1 01.10. 15:30 +39
 
Cardiff Metropolitan - Aberystwyth 1,1X,12 2:1 01.10. 15:30 +41
 
Connahs Quay - Haverfordwest 1,1X,12 1:0 01.10. 15:30 +39
 
Piłka Nożna - Wenezuela - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Estudiantes Merida - Herm. Colmenares 1,1X,12 3:2 01.10. 01:15
 
Piłka Nożna - Węgry - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kisvarda - Ujpest zwrot : 01.10. 14:30
 
Ujpest - Kisvarda 1,1X,12 4:0 01.10. 14:30 +69
 
Piłka Nożna - Węgry - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Puskas Akademia - Kelen 1,1X,12 4:0 01.10. 15:00
 
Szent Mihaly - Haladas x,1X,X2 2:2 01.10. 15:00
 
Piłka Nożna - Wietnam - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Thanh Hoa - Binh Dinh 1,1X,12 2:1 01.10. 12:00 +21
 
Lam Nghe - The Cong 2,X2,12 0:1 01.10. 13:00 +21
 
Nam Dinh - Ha Thinh 1,1X,12 2:0 01.10. 13:00 +21
 
Ha Noi FC - Binh Duong 1,1X,12 5:1 01.10. 14:15 +21
 
Piłka Nożna - Wietnam - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Phu Tho - Bong Da Hue 1,1X,12 2:0 01.10. 11:00 +7
 
Piłka Nożna - Zambia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kansanshi - Green Eagles 1,1X,12 2:0 01.10. 13:00 +7
 
Zanaco - Red Arrows x,1X,X2 1:1 01.10. 15:00 +6
 
NAPSA Stars - FC Muza 1,1X,12 3:0 01.10. 15:00 +8
 
Piłka Nożna - ZEA - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Al Sharjah - Khor Fakkan 1,1X,12 3:0 01.10. 15:15 +20
 
Baniyas - Al Jazira x,1X,X2 1:1 01.10. 15:15 +20
 
Piłka Nożna - ZEA - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Fursan Hispania FC - Baynounah 2,X2,12 1:2 01.10. 15:20 +7
 
Tenis - ATP - Seul
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Shapovalov D. - Brooksby J. 1 2:0 01.10. 07:00 +30
 
Nishioka Y. - Kovacevic A. 1 2:1 01.10. 08:50 +32
 
Tenis - ATP - Seul debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Chung H / Kwon S - Barrientos N / Reyes - Varela M A 2 0:2 01.10. 05:00 +6
 
Tenis - ATP - Sofia
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Musetti L. - Huesler M - A 2 0:2 01.10. 15:20 +31
 
Tenis - ATP - Sofia debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Nys H / Zielinski J - Matos R / Vega Hernandez D 2 1:2 01.10. 13:00 +6
 
Tenis - ATP - Tokio debel kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Gille S / Vliegen J - Mochizuki S / Shimabukuro S 1 2:0 01.10. 10:10 +6
 
Dougaz A / Ymer E - Schnur M J / Smith J P 2 0:2 01.10. 11:25 +6
 
Tenis - ATP - Tokio kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Imai S. - Purcell M. 2 1:2 01.10. 04:00 +22
 
Soeda G. - Shimabukuro S. 2 0:2 01.10. 04:00 +21
 
Jarry N. - Shimizu Y. 2 0:2 01.10. 05:30 +21
 
Chappell N. - Dougaz A. zwrot : 01.10. 06:40
 
Moriya H. - Mochizuki Y. 1 2:0 01.10. 06:55 +21
 
Ymer E. - Tokuda R. 1 2:0 01.10. 07:05 +22
 
Takahashi Y. - Dougaz A. 1 2:0 01.10. 08:40 +21
 
Noguchi R. - Ito T. 1 2:0 01.10. 09:05 +20
 
Tanuma R. - Ramanathan R. 2 0:2 01.10. 09:55 +20
 
Tenis - ATP - Astana debel kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kotov P / Shevchenko A - Eysseric J / Sitak A 2 0:2 01.10. 13:40 +6
 
Hidalgo D / Rodriguez C - Istomin D / Khabibulin T 1 1:1 01.10. 14:35 +6
 
Tenis - ATP - Astana kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kotov P. - Aitkulov A. 1 2:0 01.10. 07:00 +7
 
Medjedovic H. - Nardi L. 2 0:2 01.10. 08:10 +20
 
Goffin D. - Yevseyev D. 1 2:0 01.10. 08:10 +20
 
Lomakin G. - Celikbilek A. 2 0:2 01.10. 09:40 +20
 
Djere L. - Istomin D. 1 2:0 01.10. 10:30 +21
 
Galan D E - Nedoveysov A. 2 1:2 01.10. 10:55 +21
 
Ilkel C. - Zhang Zh. 2 1:2 01.10. 11:50 +22
 
Tenis - WTA - Tallinn
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Krejcikova B. - Bencic B. 1 2:1 01.10. 12:00 +32
 
Tenis - WTA - Tallinn debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Melichar - Martinez N / Siegemund L - Kato Mi / Wang Xin 1 2:1 01.10. 15:40 +6
 
Tenis - WTA - Parma
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Sakkari M. - Kovinic D. 1 2:0 01.10. 10:30 +32
 
Bogdan A. - Sherif M. 2 1:2 01.10. 12:20 +34
 
Tenis - WTA - Parma debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Rus A / Zidansek T - Gamarra Martins I / Parrizas Diaz N 1 2:0 01.10. 10:30 +6
 
Kania - Chodun P / Voracova R - Detiuc A / Kolodziejova M 2 1:2 01.10. 12:00 +6
 
Detiuc A / Kolodziejova M - Rus A / Zidansek T 1 2:1 01.10. 16:00 +6
 
Tenis - WTA - Ostrava kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Tomljanovic A. - Ignatik A. 1 2:0 01.10. 10:00 +20
 
Garcia Perez G. - Snigur D. 1 2:1 01.10. 10:00 +20
 
Pera B. - Palicova B. 1 2:0 01.10. 11:15 +20
 
Parks A. - Selekhmeteva O. 1 2:0 01.10. 12:30 +20
 
Bartunkova N. - Noskova L. 1 2:0 01.10. 12:40 +21
 
Kostyuk Marta - Zakharova A. zwrot : 01.10. 13:35
 
Friedsam A - L - Zakharova A. 1 2:0 01.10. 14:05 +20
 
Valentova T. - Schmiedlova A K 2 1:2 01.10. 14:10 +22
 
Wang Xiyu - McNally C. 2 0:2 01.10. 15:45 +23
 
Tenis - WTA - Monastir kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Watson H. - Lamens S. 1 2:0 01.10. 11:00 +22
 
Shinikova I. - Stefanini L. 2 0:2 01.10. 11:00 +21
 
Hatouka Y. - Masarova R. 2 0:2 01.10. 11:00 +21
 
Lechemia E. - Abduraimova N. 2 0:2 01.10. 12:40 +21
 
Mladenovic K. - Wachaczyk J. 1 2:0 01.10. 12:45 +21
 
Ibbou I. - Papamichail D. 2 0:2 01.10. 13:50 +22
 
Ben Hassen F. - Kuzmova V. 2 0:2 01.10. 14:05 +24
 
Tjandramulia O. - Bassols Ribera M. 2 1:2 01.10. 14:10 +22
 
Konjuh A. - Nugroho P M 1 1:0 01.10. 15:25 +21
 
Tenis - Challenger - Orlean
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Andreev A. - Halys Q. 2 0:2 01.10. 14:50 +8
 
Tenis - Challenger - Orlean debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Mahut N / Roger Vasselin E - Johnson L / O Mara J 1 2:0 01.10. 13:30 +5
 
Tenis - Challenger - Buenos Aires debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Tirante T A / Torres J B - Burruchaga R A / Diaz Acosta F 2 1:2 01.10. 01:30 +5
 
Tenis - Challenger - Charleston
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Jubb P. - Mejia N. zwrot : 01.10. 16:00
 
Mena F. - Riedi L. zwrot : 01.10. 16:00
 
Mmoh M. - Holmgren A. zwrot : 01.10. 16:00
 
Quiroz R. - Kypson P. zwrot : 01.10. 16:00
 
Svajda Z. - Young D. zwrot : 01.10. 16:00
 
Thompson J. - Oradini G. zwrot : 01.10. 16:00
 
Tenis - Challenger - Charleston debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Galarneau A / Gonzales R - Harris A / Saville L zwrot : 01.10. 16:00
 
Mchugh A / Stalder R - Fanselow S / Sandkaulen T zwrot : 01.10. 16:00
 
Cash J / Patten H - Gomez - Herrera C / Mena F zwrot : 01.10. 16:00
 
King E / Krueger M - Jaziri M / Mejia N zwrot : 01.10. 16:00
 
Tenis - Challenger - Lizbona
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Van Assche L. - Misolic F. zwrot : 01.10. 11:00 +2
 
Skatov T. - Cecchinato M. 2 0:2 01.10. 12:15 +7
 
Tenis - Challenger - Lizbona debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kolar Z / Oliveira G - Manafov V / Prihodko O 1 2:0 01.10. 14:20 +5
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Cancun
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kuperstein, Alex - Cozbinov A. 2 0:2 01.10. 16:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Falun
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Friberg K. - Żuk K. 2 0:2 01.10. 12:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Ibague
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Pontoglio D. - Lock B. 1 2:0 01.10. 01:10
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Ibague debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Franco T / March A C - Heide G / Loureiro J V C 2 0:2 01.10. 00:30
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Kashiwa
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Noguchi R. - Ochi M. 1 2:0 01.10. 02:55
 
Kawakami R. - Tanuma R. 1 2:0 01.10. 04:45
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Kashiwa debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Matsui T / Uesugi K - Tajima N / Watanabe S 1 2:1 01.10. 06:10
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Santa Margherita di Pula
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Ejupovic E. - Droguet T. 2 0:2 01.10. 14:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Santa Margherita di Pula debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Libietis M / Stodder T - Ovcharenko O / Picchione A zwrot : 01.10. 14:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Tay Ninh
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Wong Ch L C - Hsu Y H 2 1:2 01.10. 05:00
 
Ly H N - Bun K. 1 2:0 01.10. 05:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Tay Ninh debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Alcantara F C / Isaro P - Hsu Y H / Trongcharoenchaikul W 1 2:1 01.10. 10:15
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Albuquerque
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Farren C. - Dickerson R. 1 2:0 01.10. 00:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Albuquerque debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Boyd K / Wood W - Maggs A / Pucalka J 2 1:2 01.10. 00:15
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Forbach
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Rehberg M H - Fassbender B. 1 2:0 01.10. 14:00
 
Knaff A. - Gomez F A 2 0:2 01.10. 15:30
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Monastir
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Sun F. - Dellavedova M. 2 0:2 01.10. 10:00
 
Barroso Campos A. - Coulibaly E. 2 0:2 01.10. 10:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Monastir debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Barroso Campos A / Schell N - Huang T - H / Jans J 2 0:2 01.10. 13:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Prostejov
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Siniakov D. - Paulson A. 2 0:2 01.10. 11:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Prostejov debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Jurajda A / Siniakov D - Jenicek J / Paty D 2 0:2 01.10. 13:30
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Sabadell
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lopez San Martin A. - Jorda Sanchis D. 1 2:0 01.10. 11:00
 
Sheyngezikht L. - Alcala Gurri M. 2 0:2 01.10. 11:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Sharm El Sheikh
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Tkemaladze Z. - Capecchi D. 1 2:0 01.10. 10:00
 
Whitehouse M. - Serafini M. 2 0:2 01.10. 10:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Sharm El Sheikh debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Liaonenka A / Zgirovsky A - Pokorny L / Purtseladze S 1 2:0 01.10. 12:10
 
Tenis - ITF Kobiety - San Sebastian
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Grabher J. - Serban R G 1 2:0 01.10. 11:00
 
Bolsova Zadoinov A. - Vedder E. 1 2:0 01.10. 12:20
 
Tenis - ITF Kobiety - San Sebastian debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Fita Boluda A / Maristany Zuleta de Reales G - Bolsova Zadoinov A / Zavatska K zwrot : 01.10. 16:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Templeton debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Bondarenko K / Kuwata H - Hibino N / Santamaria S 2 0:2 01.10. 02:55
 
Tenis - ITF Kobiety - Lizbona
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Zuger J. - Carreras A. 1 2:0 01.10. 11:00
 
Meyer Auf Der Heide L. - Monnet C. 2 0:2 01.10. 13:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Lizbona debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Jorge F / Jorge M - Burillo Escorihuela I / Lazaro Garcia A 1 2:0 01.10. 14:30
 
Tenis - ITF Kobiety - Nanao
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Saigo R. - Kaji H. 2 1:2 01.10. 03:00
 
Hosogi S. - Kobori M. 2 0:2 01.10. 05:35
 
Tenis - ITF Kobiety - Nanao debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kozaki F / Yamazaki I - Ito A / Okuwaki R 1 2:1 01.10. 07:25
 
Tenis - ITF Kobiety - Otocec
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Salkova D. - Khromacheva I. 2 0:2 01.10. 09:55
 
Korneeva A. - Bulgaru M B 2 1:2 01.10. 10:00
 
Gerlach K. - Potocnik N. 2 1:2 01.10. 10:00
 
Shymanovich I. - Laskevich E. 1 2:0 01.10. 10:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Santa Margherita di Pula
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
In - Albon Y. - Vicens M.R. 1 2:1 01.10. 14:00
 
Semenistaja D. - Akugue Noha N. 2 0:2 01.10. 15:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Santa Margherita di Pula debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Anshba A / Simion O G - Moratelli A / Pigato L 1 2:0 01.10. 14:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Eldorado
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Gulin, Georgia - Sierra S. 2 0:2 01.10. 14:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Monastir
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Dong N. - Yao X. 2 0:2 01.10. 10:00
 
Ukolova A. - Wei Sijia 2 0:2 01.10. 10:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Monastir debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Dong N / Luikham J - Amos A / Koller A 1 2:1 01.10. 13:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Sharm El Sheikh debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Abbagnato A / Stagno B - Fedorova A / Pridankina E 1 2:1 01.10. 10:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Sharm El Sheikh
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Ezzat Y. - Shauha D. 2 0:2 01.10. 09:55
 
Koszykówka - USA - NBA Preseason
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
LA Clippers - Macc. Raanana 1 121:81 01.10. 04:00 +34
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Mistrzostwa Świata kobiet (w Australii)
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Australia - Kanada
o 3 miejsce / TVP Sport
1 95:65 01.10. 05:00 +66
 
Chiny - USA
finał / TVP Sport
2 61:83 01.10. 08:00 +68
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Liga Łotewsko-Estońska
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Latvijas Un. - Keila 1 89:84 01.10. 14:00 +30
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Liga Sudamericana
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
San Martin - Liga Sorocabana 2 68:69 01.10. 00:00 +32
 
Titanes - Punto Rojo 1 78:52 01.10. 03:00 +29
 
Koszykówka - Francja - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lyon - Bourg 1 102:84 01.10. 15:15 +57
 
Koszykówka - Turcja - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Merkezefendi Belediyesi - Petkim Spor 2 70:79 01.10. 12:00 +62
 
Pinar Karsiyaka - Manisa 1 79:76 01.10. 14:30 +56
 
Koszykówka - Włochy - 2 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Monferrato - Latina zwrot : 01.10. 18:00
 
Koszykówka - Włochy - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
San Giovanni - Akronos Moncalieri 1 54:45 01.10. 14:00 +45
 
Koszykówka - Australia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
SE Melbourne - Tasmania Jackjumpers 1 84:79 01.10. 10:00 +38
 
Illawarra - Sydney Kings 2 97:106 01.10. 12:00 +31
 
Koszykówka - Chorwacja - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Rudes - Sinj 1 91:83 01.10. 15:00 +25
 
Koszykówka - Czechy - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Zabiny Brno - Hradec Kralove zwrot : 01.10. 17:00
 
Koszykówka - Dania - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Amager - Randers 2 77:95 01.10. 14:30 +23
 
Vaerlose - Bears Ac. zwrot : 01.10. 15:00
 
Koszykówka - Filipiny - PBA Commissioner Cup
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Phoenix P. - Bay Area Dragons 2 91:101 01.10. 10:30 +9
 
Converge Fiberxers - Magnolia 2 105:109 01.10. 12:45 +21
 
Koszykówka - Finlandia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kouvola - Kotka 2 82:95 01.10. 15:00 +35
 
Koszykówka - Japonia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Shinshu - Alv. Tokio 2 61:66 01.10. 07:00 +33
 
Hokkaido - Akita 2 90:95 01.10. 07:05 +27
 
Chiba - Osaka 1 77:67 01.10. 08:05 +38
 
Gunma - Shiga 1 88:80 01.10. 08:05 +39
 
San En - Kawasaki 2 85:87 01.10. 08:05 +26
 
Nagoya - Mikawa 1 84:74 01.10. 08:05 +29
 
Ibaraki - Nagoya 2 79:88 01.10. 08:05 +32
 
Kyoto - Sendai 2 65:92 01.10. 09:05 +29
 
Hiroshima - Yokohama 2 89:96 01.10. 09:05 +27
 
Toyama - Shibuya 2 84:90 01.10. 10:35 +29
 
Niigata - Shimane 1 82:73 01.10. 10:35 +29
 
Ryukyu - Utsonmiya 1 81:52 01.10. 12:05 +27
 
Koszykówka - Japonia - 2 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Koshigaya - Nishinomiya 2 62:72 01.10. 07:00 +33
 
Fukushima - Saga 1 84:77 01.10. 07:15 +20
 
Ehime - Kagawa 1 98:72 01.10. 09:05 +20
 
East. Tokyo - Yamagata 1 75:71 01.10. 10:00 +26
 
Nara - Fukuoka 1 78:72 01.10. 10:00 +28
 
Koszykówka - Meksyk - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Fresnilo - Chihuahua 2 69:100 01.10. 03:00 +40
 
Mineros Z. - Fuerza Regia 1 80:74 01.10. 03:00 +47
 
Queretaro - Abejas Leon 1 84:82 01.10. 03:30 +40
 
Soles - Ast. Jalisco 1 94:83 01.10. 05:00 +40
 
Koszykówka - Rumunia - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Rapid B. - Alexandria 1 66:54 01.10. 13:00 +2
 
Koszykówka - Salwador - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Santa Ana - Isidro Metapan 2 104:123 01.10. 03:30
 
Chalchuapa Utd - Brujos Izalco 2 98:113 01.10. 03:30
 
Koszykówka - Słowacja - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Samorin - Ruzomberok zwrot : 01.10. 16:00
 
08 Banska Bystrica - Piestanske Cajky zwrot : 01.10. 18:00
 
Koszykówka - Słowenia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Krka - Rogaska 1 105:67 01.10. 13:00 +19
 
Koszykówka - Węgry - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Ujbuda - Peac Pecs 2 64:88 01.10. 15:00 +28
 
Siatkówka - Polska - PlusLiga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Olsztyn - Kędzierzyn
Polsat Sport
2 1:3 01.10. 14:45 +41
 
Siatkówka - Polska - PlusLiga - kto więcej punktów?
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Kaczmarek Ł. (KĘD) - Butryn K. (OLS)
Kędzierzyn - Olsztyn / obaj zawodnicy muszą wyjść w podstawowym składzie
1 25:18 01.10. 14:45
 
Lipiński B. (OLS) - Karlitzek M. (OLS)
Kędzierzyn - Olsztyn / obaj zawodnicy muszą wyjść w podstawowym składzie
2 6:15 01.10. 14:45
 
Żaliński W. (KĘD) - Śliwka A. (KĘD)
Kędzierzyn - Olsztyn / obaj zawodnicy muszą wyjść w podstawowym składzie
zwrot : 01.10. 14:45
 
Poręba M. (OLS) - Averill T. (OLS)
Kędzierzyn - Olsztyn / obaj zawodnicy muszą wyjść w podstawowym składzie
1 11:5 01.10. 14:45
 
Pashytskyy D. (KĘD) - Smith D. (KĘD)
Kędzierzyn - Olsztyn / obaj zawodnicy muszą wyjść w podstawowym składzie
2 10:11 01.10. 14:45
 
Siatkówka - Polska - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Jarosław - Stężyca 1 3:0 01.10. 14:00 +4
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Mistrzostwa Świata kobiet (Holandia / Polska)
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Bułgaria - Kazachstan
Polsat Sport Extra
1 3:0 01.10. 13:00 +40
 
Brazylia - Chiny
Polsat Sport News
1 3:1 01.10. 14:00 +41
 
Dominikana - Tajlandia 2 2:3 01.10. 14:00 +44
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Mistrz. Świata kobiet - klas. końcowa
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data  
Bułgaria
Polska / Holandia
99 (/1) 01.10. 13:00
 
Chorwacja
Polska / Holandia
99 (/1) 01.10. 13:00
 
Czechy
Polska / Holandia
99 (/1) 01.10. 13:00
 
Korea Płd.
Polska / Holandia
99 (/1) 01.10. 13:00
 
Kazachstan
Polska / Holandia
99 (/1) 01.10. 13:00
 
Kamerun
Polska / Holandia
99 (/1) 01.10. 13:00
 
Kolumbia
Polska / Holandia
99 (/1) 01.10. 13:00
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Mistrz. Świata kobiet - H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Polska - Czechy
Polska / Holandia
1 1:0 01.10. 13:00
 
Siatkówka - Niemcy - Superpuchar
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Giesen - Duren 2 0:3 01.10. 11:00 +18
 
Unterhaching - Herrsching 2 1:3 01.10. 14:00 +18
 
Siatkówka - Turcja - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Hatay B. - Tursad 2 1:3 01.10. 13:00 +17
 
Ziraat Bankasi - Bursa 1 3:0 01.10. 13:30 +13
 
Hekimoglu Gct - Spor Toto 1 3:2 01.10. 14:00 +20
 
Belediye Plevne - Galatasaray 2 0:3 01.10. 14:30 +12
 
Altekma - Arkas Spor 2 2:3 01.10. 15:00 +13
 
Siatkówka - Austria - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Bisamberg - TI Volley 2 1:3 01.10. 15:30 +4
 
Siatkówka - Dania - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Nordenskov - Hvidovre 1 3:0 01.10. 13:30 +9
 
Amager - Aarhus 1 3:1 01.10. 14:30 +7
 
Siatkówka - Dania - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Gentofte - DHV Odense 1 3:1 01.10. 13:30 +7
 
Siatkówka - Finlandia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Tiikerit - Kyky - Betset 2 0:3 01.10. 14:00 +9
 
Siatkówka - Norwegia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Foerde - NTNUI 1 3:0 01.10. 13:30 +7
 
Siatkówka - Szwecja - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Sollentuna - Vingaker 1 3:0 01.10. 14:30 +11
 
Siatkówka - Szwecja - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lunds - IKSU 1 3:0 01.10. 14:00 +3
 
Hokej na Lodzie - Polska - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
MOSM Tychy - Polonia Bytom 2,X2,12 3:7 01.10. 15:00
 
Hokej na Lodzie - Rozgr. międzynarodowe - Liga Azjatycka
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hokkaido - Red Eagles Hokkaido 2,X2,12 2:4 01.10. 08:00 +4
 
Anyang - Yokohama Grits 1,1X,12 9:2 01.10. 09:00 +5
 
Tohoku - Nikko Kobe 2,X2,12 1:2 01.10. 10:00 +4
 
Hokej na Lodzie - USA - NHL Preseason
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Nashville - Tampa Bay 1,1X,12 7:1 01.10. 00:00 +47
 
New Jersey - NY Rangers 2,X2,12 1:2 01.10. 01:00 +39
 
Ottawa - Toronto 2,X2,12 3:6 01.10. 01:00 +47
 
Detroit - Washington 2,X2,12 0:2 01.10. 01:30 +39
 
Edmonton - Calgary 1,1X,12 2:1 01.10. 03:00 +39
 
Vegas GK - San Jose 2,X2,12 3:7 01.10. 04:00 +40
 
Anaheim - San Jose 1,1X,12 4:1 01.10. 04:00 +38
 
Hokej na Lodzie - Finlandia - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kiekko - Espoo - HPK X,1X,X2 1:1 01.10. 11:45 +6
 
Karpat - HIFK 2,X2,12 1:9 01.10. 13:00 +7
 
Ilves - KalPa 2,X2,12 1:7 01.10. 13:15 +2
 
Kuortane - Lukko 1,1X,12 7:2 01.10. 14:00 +2
 
Hokej na Lodzie - Szwecja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Timra - Farjestad 2,X2,12 2:4 01.10. 15:15 +39
 
HV 71 - Oskarshamn X,1X,X2 4:4 01.10. 15:15 +27
 
Lulea - Vaxjo 2,X2,12 1:2 01.10. 15:15 +39
 
Hokej na Lodzie - Szwecja - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
AIK Solna - Lulea 2,X2,12 0:5 01.10. 13:00 +2
 
Hokej na Lodzie - Kanada - OHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
London Knights - Owen Sound Attack 2,X2,12 3:5 01.10. 01:00 +14
 
Kingston Frontenacs - Erie Otters 1,1X,12 3:1 01.10. 01:00 +13
 
Sudbury Wolves - Barrie Colts 2,X2,12 5:6 01.10. 01:05 +15
 
Soo Greyhounds - North Bay Battalion 2,X2,12 1:4 01.10. 01:07 +15
 
Guelph Storm - Hamilton Bulldogs X,1X,X2 4:4 01.10. 01:30 +14
 
Kitchener Rangers - Sarnia Sting 2,X2,12 3:6 01.10. 01:30 +12
 
Oshawa Generals - Ottawa 67s X,1X,X2 6:6 01.10. 01:35 +15
 
Hokej na Lodzie - Kanada - WHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lethbridge - Medicine 1,1X,12 5:4 01.10. 03:00 +12
 
Moose Jaw - Prince Albert 1,1X,12 4:3 01.10. 03:00 +16
 
Swift Current - Winnipeg 2,X2,12 0:5 01.10. 03:00 +17
 
Prince George - Kelowna 1,1X,12 6:3 01.10. 04:00 +12
 
Everett - Tri City 1,1X,12 4:2 01.10. 04:05 +16
 
Vancouver G. - Victoria 1,1X,12 4:1 01.10. 04:30 +13
 
Hokej na Lodzie - Kanada - QMJHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Cape Breton - Halifax zwrot : 01.10. 00:00
 
Val Dor - Shawinigan 1,1X,12 4:3 01.10. 01:00 +16
 
Victoriaville - Drummondville 2,X2,12 1:3 01.10. 01:00 +14
 
Noranda - Sherbrooke 2,X2,12 1:4 01.10. 01:00 +13
 
Hokej na Lodzie - Łotwa - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
HS Riga - Dyn. Ryga X,1X,X2 2:2 01.10. 12:30 +30
 
Mogo - HP Wilno 1,1X,12 7:2 01.10. 12:30 +31
 
Dinaburga - Riga Prizma 2,X2,12 2:9 01.10. 14:00 +33
 
Hokej na Lodzie - Norwegia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Valerenga - Storhamar X,1X,X2 1:1 01.10. 14:00 +28
 
Piłka Ręczna - Polska - Superliga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Głogów - Kwidzyn
TVP Sport
1 : 01.10. 12:30 +23
 
Piłka Ręczna - Rozgr. międzynarodowe - Golden League kobiet (w Danii)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Holandia - Norwegia 2 19:27 01.10. 13:30 +10
 
Piłka Ręczna - Hiszpania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Barcelona - Bidasoa 1 39:28 01.10. 16:15 +20
 
Piłka Ręczna - Szwecja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lugi - Skovde 2 32:34 01.10. 16:00 +20
 
Piłka Ręczna - Grecja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zafeirakis Naousas - Diamidis Argous 2 : 01.10. 15:00 +14
 
AEK Ateny - Aeropos Edessas 1 : 01.10. 15:00 +21
 
Piłka Ręczna - Turcja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Spor Toto - Sakarya B.bld. S.k 2 25:31 01.10. 14:00 +1
 
Piłka Ręczna - Węgry - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Veszprem KKFT - Dabas 2 30:33 01.10. 16:00 +13
 
Żużel - Grand Prix - Grand Prix : kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Zmarzlik B. (POL)
turniej w Toruniu (Polska)
10 (/1) 01.10. 13:00
 
Bewley D. (GBR)
turniej w Toruniu (Polska)
V 1 (/1) 01.10. 13:00
 
Lambert R. (GBR)
turniej w Toruniu (Polska)
13 (/1) 01.10. 13:00
 
Madsen L. (DEN)
turniej w Toruniu (Polska)
3 (/1) 01.10. 13:00
 
Janowski M. (POL)
turniej w Toruniu (Polska)
7 (/1) 01.10. 13:00
 
Vaculik M. (SVK)
turniej w Toruniu (Polska)
2 (/1) 01.10. 13:00
 
Dudek P. (POL)
turniej w Toruniu (Polska)
8 (/1) 01.10. 13:00
 
Woffinden T. (GBR)
turniej w Toruniu (Polska)
4 (/1) 01.10. 13:00
 
Holder J. (AUS)
turniej w Toruniu (Polska)
14 (/1) 01.10. 13:00
 
Michelsen M. (DEN)
turniej w Toruniu (Polska)
11 (/1) 01.10. 13:00
 
Miśkowiak J. (POL)
turniej w Toruniu (Polska)
9 (/1) 01.10. 13:00
 
Woryna K. (POL)
turniej w Toruniu (Polska)
5 (/1) 01.10. 13:00
 
Lindgren F. (SWE)
turniej w Toruniu (Polska)
15 (/1) 01.10. 13:00
 
Przedpełski P. (POL)
turniej w Toruniu (Polska)
12 (/1) 01.10. 13:00
 
Doyle J. (AUS)
turniej w Toruniu (Polska)
6 (/1) 01.10. 13:00
 
Lebiediew A. (LAT)
turniej w Toruniu (Polska)
16 (/1) 01.10. 13:00
 
Żużel - Grand Prix - Grand Prix : kwalifikacje H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Bewley D. - Lambert R.
turniej w Toruniu (Polska)
1 1:0 01.10. 13:00
 
Bewley D. - Madsen L.
turniej w Toruniu (Polska)
1 1:0 01.10. 13:00
 
Lambert R. - Janowski M.
turniej w Toruniu (Polska)
2 0:1 01.10. 13:00
 
Madsen L. - Dudek P.
turniej w Toruniu (Polska)
1 1:0 01.10. 13:00
 
Janowski M. - Vaculik M.
turniej w Toruniu (Polska)
2 0:1 01.10. 13:00
 
Vaculik M. - Woffinden T.
turniej w Toruniu (Polska)
1 1:0 01.10. 13:00
 
Dudek P. - Holder J.
turniej w Toruniu (Polska)
1 1:0 01.10. 13:00
 
Woffinden T. - Michelsen M.
turniej w Toruniu (Polska)
1 1:0 01.10. 13:00
 
Holder J. - Michelsen M.
turniej w Toruniu (Polska)
2 0:1 01.10. 13:00
 
Miśkowiak J. - Woryna K.
turniej w Toruniu (Polska)
2 0:1 01.10. 13:00
 
Lindgren F. - Doyle J.
turniej w Toruniu (Polska)
2 0:1 01.10. 13:00
 
Przedpełski P. - Lebiediew A.
turniej w Toruniu (Polska)
1 1:0 01.10. 13:00
 
Zmarzlik B. - Bewley D.
turniej w Toruniu (Polska)
2 0:1 01.10. 13:00
 
Zmarzlik B. - Lambert R.
turniej w Toruniu (Polska)
1 1:0 01.10. 13:00
 
Zmarzlik B. - Madsen L.
turniej w Toruniu (Polska)
2 0:1 01.10. 13:00
 
Żużel - Grand Prix - klasyfikacja końcowa
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data  
Zmarzlik B. (POL)
sezon 2022
V,1-3 1 (/1) 01.10. 17:00
 
Zmarzlik B. (POL)
sezon 2022
V,1-3 1 (/1) 01.10. 19:00
 
Zmarzlik B. (POL)
sezon 2022
V,1-3 1 (/1) 01.10. 19:00
 
Zmarzlik B. (POL)
sezon 2022
V,1-3 1 (/1) 01.10. 19:00
 
Żużel - Grand Prix - klasyfikacja końcowa H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Zmarzlik B. - pozostali
sezon 2022
1 1:0 01.10. 19:00
 
Zmarzlik B. - pozostali
sezon 2022
1 1:0 01.10. 19:00
 
Zmarzlik B. - Łaguta A.
sezon 2022
zwrot 1:0 01.10. 19:00
 
Zmarzlik B. - pozostali
sezon 2022
1 1:0 01.10. 19:00
 
Żużel - Grand Prix - klas. końc. TOP6 (awans do GP2023)
tak/nie Poprawne typy Wynik Data  
Zmarzlik B. (POL)
sezon 2022
tak 1:0 01.10. 19:00
 
Żużel - Grand Prix - Bartosz Zmarzlik
tak/nie Poprawne typy Wynik Data  
zostanie indywidualnym mistrzem świata
sezon 2022
tak 1:0 01.10. 19:00
 
zdobędzie medal indywidualnych mistrzostw świata
sezon 2022
tak 1:0 01.10. 19:00
 
zajmie miejsce w TOP6 MŚ (awans do GP2023)
sezon 2022
tak 1:0 01.10. 19:00
 
Skoki Narciarskie - Letnia GP - konkurs mikstów
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data  
Czechy
Klingenthal HS140 (Niemcy)
10 (/1) 01.10. 15:10
 
Rumunia
Klingenthal HS140 (Niemcy)
9 (/1) 01.10. 15:10
 
Skoki Narciarskie - Letnia GP - konkurs mikstów H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Słowenia - Niemcy
Klingenthal HS140 (Niemcy)
2 884:899 01.10. 15:10
 
Słowenia - Japonia
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 884:867 01.10. 15:10
 
Słowenia - Austria
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 884:750 01.10. 15:10
 
Niemcy - Japonia
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 899:867 01.10. 15:10
 
Niemcy - Austria
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 899:750 01.10. 15:10
 
Japonia - Austria
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 867:750 01.10. 15:10
 
Finlandia - Włochy
Klingenthal HS140 (Niemcy)
2 656:677 01.10. 15:10
 
Finlandia - Szwajcaria
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 656:557 01.10. 15:10
 
Włochy - Szwajcaria
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 677:557 01.10. 15:10
 
Czechy - Rumunia
Klingenthal HS140 (Niemcy)
2 162:227 01.10. 15:10
 
Skoki Narciarskie - Letnia GP - kto więcej pkt w 1. serii
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Klinec E. - Freitag S.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
2 0:100 01.10. 15:05
 
Freitag S. - Opseth S.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
2 100:104 01.10. 15:05
 
Ulrichova K. - Malsiner J.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
2 52:63 01.10. 15:05
 
Ito Y. - Muehlbacher J.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 94:65 01.10. 15:05
 
Kykkaenen J. - Torazza E.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 62:0 01.10. 15:05
 
Torazza E. - Ulrichova K.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
2 0:52 01.10. 15:05
 
Ulrichova K. - Malsiner L.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
2 52:55 01.10. 15:05
 
Lindvik M. - Nakamura N.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 118:112 01.10. 15:10
 
Wellinger A. - Zajc T.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
2 125:147 01.10. 15:10
 
Kytosaho N. - Insam A.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
2 100:104 01.10. 15:10
 
Wellinger A. - Tschofenig D.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
2 125:131 01.10. 15:10
 
Insam A. - Peter D.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 104:96 01.10. 15:10
 
Feldorean A. - Holik F.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 58:50 01.10. 15:10
 
Zajc T. - Lindvik M.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 147:118 01.10. 15:10
 
Tschofenig D. - Nakamura N.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 131:112 01.10. 15:10
 
Bogataj U. - Althaus K.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 125:104 01.10. 15:15
 
Bogataj U. - Kramer M.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 125:77 01.10. 15:15
 
Althaus K. - Kramer M.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 104:77 01.10. 15:15
 
Seto Y. - Bjoerseth T.M.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
2 89:102 01.10. 15:15
 
Rautionaho J. - Indrackova K.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 73:60 01.10. 15:15
 
Haralambie D. - Malsiner L.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 58:55 01.10. 15:15
 
Lanisek A. - Kobayashi R.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
2 137:141 01.10. 15:20
 
Lanisek A. - Kraft S.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 137:136 01.10. 15:20
 
Kobayashi R. - Tande D.A.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 141:135 01.10. 15:20
 
Kraft S. - Geiger K.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 136:115 01.10. 15:20
 
Tande D.A. - Bresadola G.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 135:130 01.10. 15:20
 
Geiger K. - Deschwanden G.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 115:109 01.10. 15:20
 
Deschwanden G. - Nousiainen E.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 109:108 01.10. 15:20
 
Cacina D.A. - Holub B.
Klingenthal HS140 (Niemcy)
1 76:0 01.10. 15:20
 
AMP Futbol - Mistrzostwa Świata - Mecze
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Japonia - Niemcy
grupa B / turniej w Turcji
1,1X,12 3:0 01.10. 10:00 +4
 
Meksyk - Kolumbia
grupa B / turniej w Turcji
x,1X,X2 1:1 01.10. 10:30 +4
 
Polska - Uzbekistan
grupa E / turniej w Turcji
2,X2,12 1:3 01.10. 11:00 +9
 
Haiti - Liberia
grupa A / turniej w Turcji
1,1X,12 4:1 01.10. 11:30 +4
 
Anglia - USA
grupa C / turniej w Turcji
2,X2,12 0:1 01.10. 12:00 +4
 
Hiszpania - Tanzania
grupa E / turniej w Turcji
x,1X,X2 0:0 01.10. 12:30 +4
 
Argentyna - Indonezja
grupa C / turniej w Turcji
1,1X,12 3:0 01.10. 13:00 +4
 
Włochy - Irak
grupa F / turniej w Turcji
1,1X,12 2:0 01.10. 13:30 +4
 
Angola - Urugwaj
grupa F / turniej w Turcji
1,1X,12 4:0 01.10. 14:00 +4
 
Irlandia - Maroko
grupa D / turniej w Turcji
2,X2,12 0:6 01.10. 14:30 +4
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Canada Open - singiel M
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Yang B. - Obayashi T. 2 0:2 01.10. 00:00 +4
 
Coelho de Oliveira Y. - Lanier A. 2 0:2 01.10. 00:20 +6
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Canada Open - debel M
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Okamura H / Onodera M - Takano M / Tamate K 1 2:0 01.10. 00:20 +5
 
Mezaki Sh / Nishida H - Dong A / Yakura N 1 2:0 01.10. 00:40 +4
 
Inoue T / Mitsuhashi K - Chiu V / Yuan J 1 2:1 01.10. 01:00
 
Endo A / Takei Y - Ho - Shue J A / Hurlburt - Yu J 1 2:0 01.10. 01:00
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Canada Open - singiel K
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Zhang B. - Sung, Shuo Yun 2 0:2 01.10. 00:00 +5
 
Gunji R. - Kawakami S. 2 0:2 01.10. 00:00 +4
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Canada Open - debel K
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Honderich R / Tsai K - Lai C / Zhang W Y 1 2:0 01.10. 00:20
 
Corbett F / Lee A - Miyaura R / Sakuramoto A 2 0:2 01.10. 00:40
 
Hobara S / Suzuki H - Lee C H / Teng C H 2 0:2 01.10. 00:40 +5
 
Hirokami R / Kato Y - Choi C / Wu J 1 2:0 01.10. 01:00
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Vietnam Open - singiel M
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Sun F. - Cheam J.W. 1 2:0 01.10. 08:40 +5
 
Naraoka K. - Weng H Y 1 2:0 01.10. 09:10 +9
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Vietnam Open - debel M
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Gutama S K / Isfahani M R P - Ren X Y / Tan Q 2 0:2 01.10. 09:20 +4
 
Arif J / Haikal M - He J T / Zhou H D 2 0:2 01.10. 09:30 +5
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Vietnam Open - singiel K
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Goh J.W. - Tran, Thi Phuong Thuy 1 2:1 01.10. 08:20 +6
 
Vu T.T. - Nguyen T.L. 2 0:2 01.10. 09:00 +7
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Vietnam Open - debel K
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lui L L / Ng W Y - Kusuma F D / Pratiwi A C 2 0:2 01.10. 08:00 +6
 
Aimsaard B / Aimsaard N - Jin Y / Wong J Y C 1 2:1 01.10. 08:50 +6
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Vietnam Open - mikst
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Ferdinansyah D / Widjaja G E - Sumanti Z J / Julimarbela H 1 2:0 01.10. 08:10 +4
 
Kusharjanto R N / Kusumawati L A - Kapoor R / Reddy N S 1 2:0 01.10. 08:30 +7
 
Baseball - USA - MLB
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
NY Yankees - Baltimore 2 1:2 01.10. 01:05 +17
 
Washington - Philadelphia zwrot : 01.10. 01:05
 
Toronto - Boston 1 9:0 01.10. 01:07 +17
 
Cleveland - Kansas City 1 6:3 01.10. 01:10 +18
 
Detroit - Minnesota 2 0:7 01.10. 01:10 +17
 
Atlanta - NY Mets 1 5:2 01.10. 01:20 +16
 
Milwaukee - Miami 1 1:0 01.10. 02:10 +17
 
Houston - Tampa Bay 2 3:7 01.10. 02:10 +17
 
St. Louis - Pittsburgh 1 2:1 01.10. 02:15 +17
 
LA Angels - Texas 1 4:1 01.10. 03:38 +17
 
San Diego - Chicago WS 2 1:3 01.10. 03:40 +18
 
Seattle - Oakland 1 2:1 01.10. 03:40 +17
 
LA Dodgers - Colorado 1 10:1 01.10. 04:10 +18
 
San Francisco - Arizona 1 10:4 01.10. 04:15 +20
 
Baseball - USA - Triple-A West
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Reno Aces - El Paso Chihuahuas 1 6:2 01.10. 04:05 +4
 
Baseball - Japonia - 1 liga
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 1 1:0 01.10. 10:00 +12
 
Seibu Lions - Fukuoka Hawks 1 1:1 01.10. 11:00 +9
 
Baseball - Korea Południowa - 1 liga
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
LG Twins - NC Dinos 2 1:2 01.10. 10:00 +9
 
KIA Tigers - SSG Landers 2 2:3 01.10. 10:00 +10
 
Samsung Lions - Doosan Bears 1 4:3 01.10. 10:00 +9
 
Baseball - Tajwan - 1 liga
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Chinatrust - Wei Chuan Dragons 1 9:8 01.10. 11:05 +5
 
Uni President - Fubon 2 1:2 01.10. 11:05 +4
 
Darts - Rozgr. międzynarodowe - Online Live League
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Gillet M. - Baker S. 1 4:3 01.10. 00:10
 
Warburton M. - Carlin G. 1 4:1 01.10. 00:35
 
Culleton N. - Gillet M. 2 2:4 01.10. 00:50
 
Warburton M. - Baker S. 1 4:1 01.10. 01:15
 
Carlin G. - Culleton N. 1 4:1 01.10. 01:30
 
Gillet M. - Warburton M. 2 2:4 01.10. 01:50
 
Baker S. - Carlin G. 1 4:2 01.10. 02:10
 
Esport - Counter Strike - ESL Pro League - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Natus Vincere 5 (/1) 01.10. 15:30
 
Outsiders 5 (/1) 01.10. 15:30
 
Esport - Counter Strike - CCT
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Strife - Sojoga
NA / do 2 zwycięstw
2 0:2 01.10. 00:00 +13
 
Electrify Steel - BHOP
NA / do 2 zwycięstw
2 1:2 01.10. 00:00 +13
 
Davenport University - Phantom Troupe
NA / do 2 zwycięstw
1 2:1 01.10. 03:00 +13
 
Infinite - REIGN
NA / do 2 zwycięstw
1 2:0 01.10. 03:00 +13
 
ALTERNATE aTTaX - eSuba
South EU / do 2 zwycięstw
zwrot : 01.10. 13:00
 
forZe - Into the Breach
Central EU / do 2 zwycięstw
1 2:0 01.10. 13:00 +13
 
Esport - Counter Strike - ESEA Advanced EU
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Fnatic Rising - PACT
do 2 zwycięstw
zwrot : 01.10. 14:00
 
Fnatic Rising - PACT
do 2 zwycięstw
zwrot : 01.10. 20:30
 
Esport - Counter Strike - CBCS
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Liberty - MOB‎
do 2 zwycięstw
1 2:1 01.10. 01:50 +7
 
largadosypelados‎ - Stars Horizon
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.10. 01:50 +7
 
Esport - Counter Strike - ESL Impact
mecz Poprawne typy Wynik Data  
CLG Red - Saints
NA / do 2 zwycięstw
1 2:0 01.10. 02:25 +7
 
Please Send Bocks - Evil Geniuses Fe
NA / do 2 zwycięstw
2 1:2 01.10. 02:25 +7
 
Esport - Counter Strike - SAZKA eLEAGUE
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Entropiq Prague - Cryptova
ćwierćfinał / do 2 zwycięstw
1 2:0 01.10. 11:30 +12
 
eSuba - ECLOT
ćwierćfinał / do 2 zwycięstw
1 2:1 01.10. 14:05 +12
 
Esport - Counter Strike - Clash of Rivals
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Levendi - Cry 1 16:8 01.10. 01:30
 
Yeet - Meat 1 19:16 01.10. 01:30
 
John - Meat 1 16:2 01.10. 02:30
 
Levendi - Yeet 1 16:14 01.10. 02:30
 
Cry - John 2 0:16 01.10. 03:30
 
Meat - Levendi 2 12:16 01.10. 03:30
 
Cry - Yeet 2 6:16 01.10. 04:30
 
John - Levendi 1 16:13 01.10. 04:30
 
Meat - Cry 1 16:12 01.10. 05:30
 
Yeet - John 2 8:16 01.10. 05:30
 
Esport - Counter Strike - European Pro League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
ex - Skade - Ambush
do 2 zwycięstw
zwrot : 01.10. 10:00
 
Esport - League of Legends - World Championship Play-In
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Saigon Buffalo - Isurus
grupa B
1 1:0 01.10. 00:00 +20
 
DetonatioN FM - Chiefs
grupa A
1 1:0 01.10. 01:00 +20
 
Beyond‎ - Evil Geniuses
grupa A
2 0:1 01.10. 02:00 +20
 
DRX - Saigon Buffalo
grupa B
1 1:0 01.10. 03:00 +20
 
Royal Never Give Up - MAD Lions
grupa B
1 1:0 01.10. 04:00 +20
 
DRX - İstanbul Wildcats
grupa B
1 1:0 01.10. 05:00 +19
 
Esport - League of Legends - World Championship - H2H zawodnicy (pojedynczy mecz)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Inspired (EG) - jojopyun (EG)
spotkanie BEY - EG / remis=zwrot
2 1:6 01.10. 01:45
 
Kaori (EG) - Inspired (EG)
spotkanie BEY - EG / remis=zwrot
1 4:1 01.10. 01:45
 
jojopyun (EG) - Impact (EG)
spotkanie BEY - EG / remis=zwrot
1 6:4 01.10. 01:45
 
Deft (DRX) - jakikolwiek inny zawodnik
spotkanie DRX - SAI / remis=zwrot
2 0:1 01.10. 02:45
 
Deft (DRX) - Zeka (DRX)
spotkanie DRX - SAI / remis=zwrot
2 3:5 01.10. 02:45
 
Pyosik (DRX) - Kingen (DRX)
spotkanie DRX - SAI / remis=zwrot
zwrot : 01.10. 02:45
 
Wei (RNG) - Xiaohu (RNG)
spotkanie RNG - MAD / remis=zwrot
1 8:0 01.10. 03:45
 
GALA (RNG) - Wei (RNG)
spotkanie RNG - MAD / remis=zwrot
2 5:8 01.10. 03:45
 
GALA (RNG) - UNF0RGIVEN (MAD)
spotkanie RNG - MAD / remis=zwrot
1 5:2 01.10. 03:45
 
Xiaohu (RNG) - Nisqy (MAD)
spotkanie RNG - MAD / remis=zwrot
2 0:3 01.10. 03:45
 
Nisqy (MAD) - Elyoya (MAD)
spotkanie RNG - MAD / remis=zwrot
1 3:2 01.10. 03:45
 
Deft (DRX) - jakikolwiek inny zawodnik
spotkanie DRX - IST / remis = zwrot
2 0:1 01.10. 04:45
 
Deft (DRX) - Zeka (DRX)
spotkanie DRX - IST / remis = zwrot
2 3:11 01.10. 04:45
 
Pyosik (DRX) - Kingen (DRX)
spotkanie DRX - IST / remis = zwrot
zwrot : 01.10. 04:45
 
Esport - Dota 2 - BTS SEA
mecz Poprawne typy Wynik Data  
SMG - BOOM
najlepszy z 2
X 1:1 01.10. 11:00
 
SMG - TnC
najlepszy z 2
1 2:0 01.10. 13:00
 
Esport - Dota 2 - BTS Series Americas
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dogchamp‎ - No Runes‎
najlepszy z 2
X 1:1 01.10. 00:00
 
felt - Ravens
najlepszy z 2
X 1:1 01.10. 02:00
 
Esport - Valorant - Game Changers
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Alter Ego Celeste - W Streak Fe
APAC / do 2 zwycięstw
1 2:0 01.10. 06:00 +7
 
Orangutan Fe‎ - ZOL Meraki
APAC / do 2 zwycięstw
1 2:0 01.10. 06:00 +7
 
SMG - Rising Hope
APAC / do 2 zwycięstw
1 2:1 01.10. 08:20 +7
 
Bren Victress‎ - X10 Sapphire
APAC / do 2 zwycięstw
2 0:2 01.10. 08:30 +7
 
Esport - StarCraft 2 - DreamHack Masters
mecz Poprawne typy Wynik Data  
TeebuL - Probe
Oceania / do 3 zwycięstw
2 2:3 01.10. 10:45 +8
 
MeomaikA - Ranger
Oceania / do 3 zwycięstw
1 3:1 01.10. 12:15 +8
 
Rex - ButAlways
TW/HK / do 3 zwycięstw
1 3:1 01.10. 13:45 +8
 
Nice - Has
TW/HK / do 3 zwycięstw
2 1:3 01.10. 15:15 +8
 
Esport - Overwatch - OWL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Toronto Defiant - San Francisco Shock
do 3 zwycięstw
1 3:1 01.10. 00:00 +11
 
Shanghai Dragons - Hangzhou Spark
do 3 zwycięstw
1 3:2 01.10. 12:00 +11
 
Los Angeles Valiant - Chengdu Hunters
do 3 zwycięstw
1 3:2 01.10. 13:30 +11
 
Esport - Rainbow Six - Japan League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
PSG - FAV 1 8:6 01.10. 08:00
 
Fnatic - Sengoku 2 3:7 01.10. 09:20
 
CYCLOPS - Donuts USG 1 8:7 01.10. 10:40
 
IGZIST - SCARZ 1 8:7 01.10. 12:20
 
REJECT - Crest Lst 1 7:5 01.10. 13:40
 
Esport - Rainbow Six - Campeonato Sudamericano
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Leviatan - Newstar 1 8:6 01.10. 01:00
 
Malvinas - Furious 1 8:7 01.10. 02:00
 
Isurus - Maycam Evolve 2 2:7 01.10. 03:00
 
Pampas - Hawks 1 7:4 01.10. 04:00
 
Esport - Rainbow Six - Korean Open
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Talon - NoT1TLE 2 5:7 01.10. 07:00
 
PANTHERA - SANDBOX 2 1:7 01.10. 08:00
 
Spear - Beyond Stratos 2 4:7 01.10. 09:00
 
PREP - DAMWON 2 7:8 01.10. 10:00
 
Esport - Rocket League - RLCS
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Complexity - Gen.G
do 3 zwycięstw
1 3:0 01.10. 01:00 +11
 
FaZe Clan - Akrew
do 3 zwycięstw
1 3:1 01.10. 01:00 +11
 
FURIA - Luminosity Gaming
do 3 zwycięstw
1 3:2 01.10. 01:00 +11
 
G2 - XSET
do 3 zwycięstw
1 3:0 01.10. 01:00 +11
 
OpTic Gaming - Rogue
do 3 zwycięstw
1 3:2 01.10. 01:00 +11
 
SSG - Ghost Gaming
do 3 zwycięstw
1 3:0 01.10. 01:00 +11
 
The General NRG - AXLE
do 3 zwycięstw
2 0:3 01.10. 01:00 +11
 
Version1 - Put the Money In The Bag
do 3 zwycięstw
1 3:0 01.10. 01:00 +11
 
Esport - Warcraft 3 - World Series
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sok - Starbuck
do 2 zwycięstw
1 2:1 01.10. 12:00 +7
 
LawLiet - Soin
do 2 zwycięstw
1 2:1 01.10. 12:00 +7
 
Soin - Sok
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.10. 13:00 +7
 
Starbuck - Soin
do 2 zwycięstw
2 1:2 01.10. 14:00 +7
 
Starbuck - LawLiet
do 2 zwycięstw
2 0:2 01.10. 15:00 +7
 
Esport - CrossFire - CFML
mecz Poprawne typy Wynik Data  
XROCK - REC.LGD
do 2 zwycięstw
2 0:2 01.10. 13:00 +7
 
KZ - Edward Gaming
do 2 zwycięstw
1 2:1 01.10. 15:00 +7
 
Esport - Mobile Legends - MPL Brazylia
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Got Sunrise - RRQ Akira
do 2 zwycięstw
2 0:2 01.10. 01:30 +7
 
Esport - Mobile Legends - MPL Filipiny
mecz Poprawne typy Wynik Data  
ECHO - RSG Philippines
do 2 zwycięstw
2 1:2 01.10. 08:30 +7
 
Bren‎ - Nexplay EVOS
do 2 zwycięstw
1 2:1 01.10. 11:00 +7
 
TNC Pro‎ - Blacklist International‎
do 2 zwycięstw
2 0:2 01.10. 13:30 +7
 
Esport - Mobile Legends - MPL Indonezja
mecz Poprawne typy Wynik Data  
ONIC - Geek Fam
do 2 zwycięstw
1 2:1 01.10. 08:00 +7
 
Aura Fire - Rebellion Zion
do 2 zwycięstw
2 1:2 01.10. 10:00 +7
 
EVOS Legends - RRQ Hoshi
do 2 zwycięstw
2 0:2 01.10. 13:00 +7
 
Esport - Mobile Legends - MPL Kambodża
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Impunity KH‎ - Logic‎
półfinał / do 3 zwycięstw
2 2:3 01.10. 08:00 +11
 
F1 - Grand Prix - kwalifikacje
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data  
Verstappen M.
GP Singapuru
1-10 8 (/1) 01.10. 15:00
 
Leclerc C.
GP Singapuru
V,1-3,1-6,1-10 1 (/1) 01.10. 15:00
 
Sainz C.
GP Singapuru
1-6,1-10 4 (/1) 01.10. 15:00
 
Hamilton L.
GP Singapuru
1-3,1-6,1-10 3 (/1) 01.10. 15:00
 
Russell G.
GP Singapuru
11 (/1) 01.10. 15:00
 
Perez S.
GP Singapuru
1-3,1-6,1-10 2 (/1) 01.10. 15:00
 
Alonso F.
GP Singapuru
1-6,1-10 5 (/1) 01.10. 15:00
 
Norris L.
GP Singapuru
1-6,1-10 6 (/1) 01.10. 15:00
 
Ocon E.
GP Singapuru
18 (/1) 01.10. 15:00
 
Vettel S.
GP Singapuru
14 (/1) 01.10. 15:00
 
Ricciardo D.
GP Singapuru
17 (/1) 01.10. 15:00
 
Gasly P.
GP Singapuru
1-10 7 (/1) 01.10. 15:00
 
Stroll L.
GP Singapuru
12 (/1) 01.10. 15:00
 
Tsunoda Y.
GP Singapuru
1-10 10 (/1) 01.10. 15:00
 
Bottas V.
GP Singapuru
16 (/1) 01.10. 15:00
 
Magnussen K.
GP Singapuru
1-10 9 (/1) 01.10. 15:00
 
Schumacher M.
GP Singapuru
13 (/1) 01.10. 15:00
 
Albon A.
GP Singapuru
19 (/1) 01.10. 15:00
 
Zhou G.
GP Singapuru
15 (/1) 01.10. 15:00
 
Latifi N.
GP Singapuru
20 (/1) 01.10. 15:00
 
F1 - Grand Prix - kwalifikacje H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Vettel S. - Gasly P.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Bottas V. - Ricciardo D.
GP Singapuru
1 1:0 01.10. 15:00
 
Zhou G. - Tsunoda Y.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Verstappen M. - Leclerc C.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Alonso F. - Norris L.
GP Singapuru
1 1:0 01.10. 15:00
 
Ocon E. - Norris L.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Ocon E. - Bottas V.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Norris L. - Bottas V.
GP Singapuru
1 1:0 01.10. 15:00
 
Bottas V. - Gasly P.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Ricciardo D. - Magnussen K.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Albon A. - Schumacher M.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Verstappen M. - Sainz C.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Verstappen M. - Hamilton L.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Verstappen M. - Russell G.
GP Singapuru
1 1:0 01.10. 15:00
 
Verstappen M. - Perez S.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Leclerc C. - Sainz C.
GP Singapuru
1 1:0 01.10. 15:00
 
Leclerc C. - Hamilton L.
GP Singapuru
1 1:0 01.10. 15:00
 
Leclerc C. - Russell G.
GP Singapuru
1 1:0 01.10. 15:00
 
Leclerc C. - Perez S.
GP Singapuru
1 1:0 01.10. 15:00
 
Sainz C. - Hamilton L.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Sainz C. - Russell G.
GP Singapuru
1 1:0 01.10. 15:00
 
Sainz C. - Perez S.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Hamilton L. - Russell G.
GP Singapuru
1 1:0 01.10. 15:00
 
Hamilton L. - Perez S.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Russell G. - Perez S.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Alonso F. - Ocon E.
GP Singapuru
1 1:0 01.10. 15:00
 
Norris L. - Ricciardo D.
GP Singapuru
1 1:0 01.10. 15:00
 
Vettel S. - Stroll L.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Bottas V. - Zhou G.
GP Singapuru
2 0:1 01.10. 15:00
 
Gasly P. - Tsunoda Y.
GP Singapuru
1 1:0 01.10. 15:00
 
Magnussen K. - Schumacher M.
GP Singapuru
1 1:0 01.10. 15:00
 
Albon A. - Latifi N.
GP Singapuru
1 1:0 01.10. 15:00
 
Futbol Amerykański - USA - NCAA
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Houston Cougars - Tulane Green Wave 2 24:27 01.10. 01:00 +10
 
Dartmouth Big Green - Pennsylvania Quakers 2 17:23 01.10. 01:00 +7
 
Middle Tennessee Blue Raiders - Ut San Antonio Roadrunners 2 30:45 01.10. 01:30 +9
 
Boise State Broncos - San Diego State Aztecs 1 35:13 01.10. 02:00 +8
 
UCLA Bruins - Washington Huskies 1 40:32 01.10. 04:30 +5
 
UNLV Rebels - New Mexico Lobos 1 31:20 01.10. 05:00 +10
 
Futbol Amerykański - Kanada - CFL
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Winnipeg - Saskatchewan 1 31:13 01.10. 02:00 +8
 
British Columbia - Ottawa 1 34:19 01.10. 04:30 +7
 
Futbol Australijski - Australia - AFL kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Sydney Giants - Carlton Blues 1 3:1 01.10. 04:10
 
Western Bulldogs - Geelong Cats 2 2:2 01.10. 06:10
 
St Kilda Saints - Collingwood Magpies 2 2:2 01.10. 08:10
 
Richmond Tigers - Gold Coast Suns 1 2:1 01.10. 10:10
 
Futsal - Rozgr. międzynarodowe - Puchar Azji (w Kuwejcie)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tadżykistan - Turkmenistan 1 8:5 01.10. 10:00
 
Uzbekistan - Bahrajn 1 6:1 01.10. 13:00 +2
 
Tajlandia - Oman 1 6:1 01.10. 16:00
 
Futsal - Rozgr. klubowe - Copa Libertadores (w Argentynie)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Cerro Porteno - Penarol
półfinał
2 0:2 01.10. 00:00 +8
 
Futsal - Hiszpania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Levante - Barcelona 2 : 01.10. 12:15 +7
 
Inter Movistar - Betis 2 3:4 01.10. 13:00 +7
 
Futsal - Brazylia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Corinthians - Joinville 1 4:3 01.10. 01:00
 
Golf - DP World Tour - Alfred Dunhill Championship rundy H2H (remis=zwrot)
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Samooja K. - Shinkwin C.
3. runda
2 0:1 01.10. 10:11
 
Perez V. - Hansen J.B.
3. runda
1 1:0 01.10. 10:22
 
Harrington P. - Pepperell E.
3. runda
1 1:0 01.10. 10:33
 
Mansell R. - Morrison J.
3. runda
1 1:0 01.10. 10:55
 
Noren A. - Gooch T.
3. runda
1 1:0 01.10. 10:55
 
Wallace M. - Stone B.
3. runda
1 1:0 01.10. 11:06
 
Fitzpatrick M. - Fitzpatrick A.
3. runda
zwrot 1:1 01.10. 11:17
 
Krykiet - Rozgr. międzynarodowe - T20 Asia Cup kobiet
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Bangladesz - Tajlandia 1 1:0 01.10. 05:00
 
Indie - Sri Lanka 1 1:0 01.10. 09:30
 
Krykiet - Australia - National Cricket League kobiet
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Queensland - Act Meteors 1 1:0 01.10. 01:30
 
Krykiet - Australia - Marsh One-day Cup
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Western Australia - NSW Blues 1 1:0 01.10. 04:05
 
Krykiet - Indie Zachodnie - Caribbean Premier League
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Barbados Royals - Jamaica Tallawahs 2 0:1 01.10. 01:00
 
Motocykle - Moto GP - GP kwalifikacje
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data  
Marquez M.
GP Tajlandii
8 (/1) 01.10. 09:25
 
Bagnaia F.
GP Tajlandii
1-3 3 (/1) 01.10. 09:25
 
Miller J.
GP Tajlandii
7 (/1) 01.10. 09:25
 
Zarco J.
GP Tajlandii
5 (/1) 01.10. 09:25
 
Martin J.
GP Tajlandii
1-3 2 (/1) 01.10. 09:25
 
Quartararo F.
GP Tajlandii
4 (/1) 01.10. 09:25
 
Espargaro A.
GP Tajlandii
13 (/1) 01.10. 09:25
 
Bastianini E.
GP Tajlandii
6 (/1) 01.10. 09:25
 
Oliveira M.
GP Tajlandii
11 (/1) 01.10. 09:25
 
Marini L.
GP Tajlandii
9 (/1) 01.10. 09:25
 
Vinales M.
GP Tajlandii
17 (/1) 01.10. 09:25
 
Binder B.
GP Tajlandii
12 (/1) 01.10. 09:25
 
Rins A.
GP Tajlandii
10 (/1) 01.10. 09:25
 
Bezzecchi M.
GP Tajlandii
V,1-3 1 (/1) 01.10. 09:25
 
Morbidelli F.
GP Tajlandii
14 (/1) 01.10. 09:25
 
Espargaro P.
GP Tajlandii
1-3 2 (/1) 01.10. 09:25
 
Motocykle - Moto GP - GP kwalifikacje H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Marquez M. - Espargaro A.
GP Tajlandii
1 1:0 01.10. 09:25
 
Quartararo F. - Binder B.
GP Tajlandii
1 1:0 01.10. 09:25
 
Bastianini E. - Rins A.
GP Tajlandii
1 1:0 01.10. 09:25
 
Marini L. - Bezzecchi M.
GP Tajlandii
2 0:1 01.10. 09:25
 
Oliveira M. - Vinales M.
GP Tajlandii
1 1:0 01.10. 09:25
 
Marquez M. - Quartararo F.
GP Tajlandii
2 0:1 01.10. 09:25
 
Bagnaia F. - Miller J.
GP Tajlandii
1 1:0 01.10. 09:25
 
Zarco J. - Martin J.
GP Tajlandii
2 0:1 01.10. 09:25
 
Espargaro A. - Vinales M.
GP Tajlandii
1 1:0 01.10. 09:25
 
Bastianini E. - Binder B.
GP Tajlandii
1 1:0 01.10. 09:25
 
Oliveira M. - Marini L.
GP Tajlandii
2 0:1 01.10. 09:25
 
Rins A. - Morbidelli F.
GP Tajlandii
1 1:0 01.10. 09:25
 
Espargaro P. - Marquez A.
GP Tajlandii
1 1:0 01.10. 09:25
 
Rozrywka - Wydarzy się - Rok 2022 - Influencerzy
tak/nie Poprawne typy Wynik Data  
Maja Staśko wystąpi w Hejt Parku na Kanale Sportowym we wrześniu 2022 roku nie 0:1 01.10. 20:00
 
Dojdzie do bójki pomiędzy Amadeuszem ''Ferrari'' Roślik i Paweł ''Scarface'' Bomba podczas F2F na najbliższej konferencji nie 0:1 01.10. 20:00
 
Rugby - Rugby Union - mecze towarzyskie
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Japonia - Australia zwrot : 01.10. 12:00
 
Rugby - Rugby Union - Liga Celtycka - Pro 14
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Stormers - Edinburgh Rugby 1,1X,12 34:18 01.10. 14:00 +20
 
Rugby - Rugby Union - Francja - Top 14
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bordeaux Begles - Stade Francais 1,1X,12 15:10 01.10. 15:00 +21
 
Rugby - Rugby Union - Gruzja - Big 10
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Batumi - Loc. Tbilisi 1,1X,12 45:0 01.10. 14:00 +9
 
Rugby - Rugby Union - Nowa Zelandia - Mitre 10 Cup
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Southland - North Harbour 2,X2,12 8:66 01.10. 03:05 +24
 
Auckland - Taranaki 1,1X,12 38:24 01.10. 05:35 +27
 
Otago - Canterbury 2,X2,12 21:27 01.10. 08:05 +35
 
Siatkówka Plażowa - Rozgr. międzynarodowe - Pro Tour Elite (M)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Łosiak/Bryl - Sorum C/Mol A
Paryż / ćwierćfinał
2 0:2 01.10. 14:00
 
Tijan/Younousse - Grimalt E/Grimalt M
Paryż / ćwierćfinał
2 0:2 01.10. 14:00
 
Herrera/Gavira - Brouwer/Meeuwsen
Paryż / ćwierćfinał
2 1:2 01.10. 16:00
 
Boermans/Immers - Nicolai/Cottafava
Paryż / ćwierćfinał
2 0:2 01.10. 16:00
 
Siatkówka Plażowa - Rozgr. międzynarodowe - Pro Tour Elite (K)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bobner/Verge - Depre - Stam/Schoon
Paryż / ćwierćfinał
2 0:2 01.10. 13:00
 
Cheng/Flint - Barbara/Carol
Paryż / ćwierćfinał
1 2:1 01.10. 13:00
 
Ana Patricia/Duda - Nuss/Kloth
Paryż / ćwierćfinał
1 2:1 01.10. 15:00
 
Samoilova/Graudina - Brunner/Huberli
Paryż / ćwierćfinał
1 2:0 01.10. 15:00
 
Snooker - Rozgr. międzynarodowe - British Open
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Allen M. - Saengham N.
półfinał / do 6 wygranych frejmów
1 6:1 01.10. 14:00 +13
 
Sporty Walki - Muay thai - ONE Championship
zwycięzca walki Poprawne typy Wynik Data  
Meksen A. - Daokongfah
ONE on Prime Video 2
1 1:0 01.10. 02:00
 
Sporty Walki - MMA - ONE Championship
zwycięzca walki Poprawne typy Wynik Data  
Takahashi R. - Oh H.T.
ONE on Prime Video 2
2 0:1 01.10. 02:00
 
Nastyukhin T. - Amir H.
ONE on Prime Video 2
2 0:1 01.10. 03:00
 
Nguyen M. - Freymanov I.
ONE on Prime Video 2
2 0:1 01.10. 03:00
 
Fairtex S. - Radzuan J.
ONE on Prime Video 2
1 1:0 01.10. 03:00
 
Xiong J. - Lee A.
ONE on Prime Video 2
1 1:0 01.10. 04:00
 
Sporty Walki - MMA - Legacy Fighting Alliance
zwycięzca walki Poprawne typy Wynik Data  
Aguiar L. - Arduini C.
LFA 143
2 0:1 01.10. 00:00
 
Alves N. - Silva I.
LFA 143
1 1:0 01.10. 00:00
 
Firmino M. - Costa V.
LFA 143
2 0:1 01.10. 00:00
 
Arly J. - Fernandes K.
LFA 143
2 0:1 01.10. 00:00
 
da Silva L. - Oliveira N.
LFA 143
2 0:1 01.10. 00:00
 
Aguiar F. - Fernando L.
LFA 143
1 1:0 01.10. 00:00
 
Douglas M. - Novaes E.
LFA 143
2 1:9 01.10. 02:00
 
Thays M. - Conceicao R.
LFA 143
2 0:1 01.10. 02:00
 
Machado C. - Silva G.
LFA 143
1 1:0 01.10. 02:00
 
Marques M. - Matias A.
LFA 143
1 1:0 01.10. 02:00
 
Delano J. - Jesuino J.
LFA 143
1 1:0 01.10. 02:00
 
Fernandes G. - Martins K.
LFA 143
1 1:0 01.10. 02:00
 
Lopes B. - Paiva W.
LFA 143
1 1:0 01.10. 02:00