Nowe wygrane

  • G.W. 01.06.2020
    1750.32 zł
  • D.S. 01.06.2020
    1298.00 zł
  • K.W. 01.06.2020
    1152.80 zł
  • G.K. 01.06.2020
    1198.12 zł
  • J.W. 29.05.2020
    2516.80 zł

Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Sprawdź kupon

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wyniki

Zakłady Specjalne - HIT DNIA - PONIEDZIAŁEK
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Reitspies D. - Prokopcov D.
tenis stołowy, TT Star Series
1,1X,12 3:1 01.06. 13:55
 
FC Mińsk - S. Sluck
piłka nożna, Białoruś 1 liga
1,1X,12 1:0 01.06. 17:00
 
Bnei Yehuda - Hap. Kfar Saba
piłka nożna, Izrael 1 liga
X,1X,X2 0:0 01.06. 19:15
 
Zakłady Specjalne - SUPEROFERTA - PONIEDZIAŁEK
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Erler A. - Weissborn T.S.
tenis, Pro Series
1,1X,12 2:0 01.06. 10:00
 
Ilyukhin E. - Nemashkalo V.
tenis stołowy, Liga Pro
1,1X,12 3:1 01.06. 12:20
 
Randers - Hobro
piłka nożna, Dania 1 liga
2,X2,12 0:1 01.06. 14:00
 
Vikingur Gota - Tvoroyri
piłka nożna, Wyspy Owcze 1 liga
X,1X,X2 0:0 01.06. 16:00
 
Trump J. - Grace D.
snooker, Championship League
1,1X,12 3:0 01.06. 16:00
 
Dubov D. - Nakamura H.
szachy, Lindorey Abbey/ pierwszy dzień, 4 partie
2,X2,12 0:1 01.06. 16:00
 
Midtjylland - Horsens
piłka nożna, Dania 1 liga
2,X2,12 0:1 01.06. 16:00
 
Calkins B. - Funk A.
golf, Lone Tree Classic, 1 runda
2,X2,12 0:1 01.06. 16:12
 
mousesports - Dignitas
esport, Counter Strike BLAST Premier Spring Series EU
1,1X,12 16:10 01.06. 16:45
 
Ogrodnikova N. - Spotakova B.
lekkoatletyka, miting w Kladnie/ oszczep K
2,X2,12 0:1 01.06. 17:00
 
Skala - Runavik
piłka nożna, Wyspy Owcze 1 liga
2,X2,12 0:1 01.06. 18:00
 
Rodionov J. - Kopp S.
tenis, Pro Series
1,1X,12 2:1 01.06. 18:00
 
Lyngby - FC Kopenhaga
piłka nożna, Dania 1 liga
2,X2,12 1:4 01.06. 18:00
 
Brno - Dukla Praga
piłka nożna, Czechy 2 liga
X,1X,X2 0:0 01.06. 19:00
 
Aarhus - Odense
piłka nożna, Dania 1 liga
1,1X,12 1:0 01.06. 20:00
 
Aspinall N. - Noguera J.
darts, PDC Home Cup
1,1X,12 6:4 01.06. 20:30
 
Hughes J. - de Sousa J.O.
darts, PDC Home Cup
2,X2,12 1:6 01.06. 21:00
 
Piłka Nożna - Rozgr. klubowe - Mecze towarzyskie (możliwa zmiana formatu)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Afturelding - UMF Njardvik X,1X,X2 2:2 01.06. 15:00
 
Vikingur Reykjavik - Stjarnan Gardabaer 1,1X,12 4:3 01.06. 16:00
 
Piłka Nożna - Rozgr. klubowe - Mecze towarzyskie kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FH Hafnarfjordur - Keflevik 2,X2,12 0:1 01.06. 19:00
 
Piłka Nożna - Armenia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Urartu - Gandzasar 1,1X,12 1:0 01.06. 17:30 +38
 
Piłka Nożna - Białoruś - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Mińsk - S. Sluck
uwaga : wyższe kursy w HICIE DNIA
1,1X,12 1:0 01.06. 17:00 +68
 
Piłka Nożna - Białoruś - liga amatorska
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Goryn - Zapad 3 2,X2,12 1:4 01.06. 19:00
 
Eksitek - Volat Capital 1,1X,12 2:1 01.06. 20:15
 
Piłka Nożna - Kostaryka - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
San Carlos - Cartagines 2,X2,12 1:3 01.06. 00:00 +60
 
Alajuelense - Dep. Saprissa X,1X,X2 2:2 01.06. 02:00 +60
 
Piłka Nożna - Serbia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FK Kolubara Lazarevac - FK Metalac GM 1,1X,12 3:0 01.06. 18:00 +14
 
Piłka Nożna - Turkmenistan - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Altyn Asyr - Energetik Mary 1,1X,12 6:1 01.06. 15:30 +30
 
Nebitci - FK Asgabat X,1X,X2 1:1 01.06. 15:30 +29
 
Piłka Nożna - Turkmenistan - liga młodzieżowa U21
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ahal FK - Kopetdag Asgabat 2,X2,12 0:1 01.06. 12:00 +13
 
Piłka Nożna - Dania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Randers - Hobro
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
2,X2,12 0:1 01.06. 14:00 +75
 
Midtjylland - Horsens
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
2,X2,12 0:1 01.06. 16:00 +73
 
Lyngby BK - FC Kopenhaga
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
2,X2,12 1:4 01.06. 18:00 +74
 
Aarhus - Odense
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1,1X,12 1:0 01.06. 20:00 +76
 
Piłka Nożna - Wietnam - liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Nam Dinh - Pho Hien
mecz rozgrywany w Hung Yen
1,1X,12 1:0 01.06. 09:00
 
Quang Nam - Thanh Hoa
mecz rozgrywany w Thue Thien-Hue
2,X2,12 1:3 01.06. 09:30
 
Song Lam Nghe An - Hue
mecz rozgrywany w Thue Thien-Hue
1,1X,12 5:0 01.06. 09:30
 
Binh Duong - An Giang
mecz rozgrywany w Ho Chi Minh City
1,1X,12 1:0 01.06. 10:00
 
Sai Gon FC - Can Tho
mecz rozgrywany w Ho Chi Minh City
1,1X,12 2:0 01.06. 10:00
 
Phu Yen - Binh Dinh
mecz rozgrywany w Pleiku
X,1X,X2 1:1 01.06. 10:00
 
Khanh Hoa - TP Ho Chi Minh
mecz rozgrywany w Ho Chi Minh City
zwrot : 01.06. 11:30
 
Quang Ninh - Ha Noi
mecz rozgrywany w Hung Yen
2,X2,12 1:5 01.06. 12:00
 
Piłka Nożna - Wyspy Owcze - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
B36 Torshavn - HB Torshavn 2,X2,12 2:4 01.06. 16:00 +38
 
Vikingur Gota - TB Tvoroyri
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
X,1X,X2 0:0 01.06. 16:00 +36
 
Skala IF - Runavik
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
2,X2,12 0:4 01.06. 18:00 +34
 
AB Argir - KI Klaksvik 2,X2,12 0:6 01.06. 20:00 +35
 
Piłka Nożna - Czechy - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Brno - Dukla Praga
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
X,1X,X2 0:0 01.06. 19:00 +44
 
Piłka Nożna - Izrael - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bnei Yehuda - Hapoel Kfar Saba
uwaga : wyższe kursy w HICIE DNIA
X,1X,X2 0:0 01.06. 19:15 +64
 
Piłka Nożna - Izrael - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Afula 1,1X,12 1:0 01.06. 19:00 +37
 
Hapoel Nof Hagalil - Hapoel Umm al - Fahm X,1X,X2 1:1 01.06. 19:00 +37
 
Hapoel Petach Tikva - Maccabi Nazaret 1,1X,12 4:2 01.06. 19:00 +38
 
B. Sakhnin - H. Ramat Hasharon 2,X2,12 1:2 01.06. 19:00 +38
 
Hapoel Akko - Hapoel Katamon 2,X2,12 0:1 01.06. 19:00 +38
 
Beitar Tel Aviv - Hapoel Bney Lod 1,1X,12 3:0 01.06. 19:00 +38
 
H. Ironi Rishon - Hapoel Ashkelon X,1X,X2 1:1 01.06. 19:00 +36
 
FC Kfar Qasim - Maccabi Petah Tikva 2,X2,12 0:3 01.06. 19:00 +38
 
Piłka Nożna - Litwa - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Suduva - Spyris Kowno 1,1X,12 1:0 01.06. 17:00 +39
 
Piłka Nożna - Ligi Alternatywne - Niemcy 1 liga (V)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Koeln (V) - RB Lipsk (V) zwrot 1:6 01.06. 12:30 +5
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - Cyber World Cup
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Szwajcaria (SUPERNOVA) - Meksyk (INDRA13_27) 1,1X,12 2:1 01.06. 03:00
 
Szwajcaria (SUPERNOVA) - Dania (AVENTON) 2,X2,12 0:3 01.06. 03:10
 
Polska (THIAGO) - Dania (AVENTON) 2,X2,12 0:3 01.06. 03:30
 
Meksyk (INDRA13_27) - Dania (AVENTON) 2,X2,12 2:4 01.06. 03:40
 
Polska (THIAGO) - Szwajcaria (SUPERNOVA) 1,1X,12 3:1 01.06. 03:40
 
Meksyk (INDRA13_27) - Szwajcaria (SUPERNOVA) X,1X,X2 0:0 01.06. 03:50
 
Dania (AVENTON) - Szwajcaria (SUPERNOVA) X,1X,X2 3:3 01.06. 04:00
 
Dania (AVENTON) - Polska (THIAGO) 1,1X,12 3:2 01.06. 04:20
 
Szwajcaria (SUPERNOVA) - Polska (THIAGO) 2,X2,12 0:1 01.06. 04:30
 
Dania (AVENTON) - Meksyk (INDRA13_27) 1,1X,12 5:1 01.06. 04:30
 
Belgia (MISTYEYE) - Niemcy (ISHKING11) 1,1X,12 6:1 01.06. 13:00
 
Spain (JENKO) - Brazylia (WALKER) 2,X2,12 0:4 01.06. 13:00
 
France (SIMA) - Belgia (MISTYEYE) X,1X,X2 1:1 01.06. 13:10
 
Spain (JENKO) - Niemcy (ISHKING11) X,1X,X2 1:1 01.06. 13:10
 
Spain (JENKO) - Belgia (MISTYEYE) 2,X2,12 1:2 01.06. 13:20
 
France (SIMA) - Brazylia (WALKER) 2,X2,12 1:2 01.06. 13:20
 
France (SIMA) - Niemcy (ISHKING11) 2,X2,12 0:3 01.06. 13:30
 
Brazylia (WALKER) - Belgia (MISTYEYE) X,1X,X2 3:3 01.06. 13:30
 
France (SIMA) - Spain (JENKO) 1,1X,12 3:1 01.06. 13:40
 
Brazylia (WALKER) - Niemcy (ISHKING11) 1,1X,12 2:1 01.06. 13:40
 
Niemcy (ISHKING11) - Belgia (MISTYEYE) 2,X2,12 1:2 01.06. 13:50
 
Brazylia (WALKER) - Spain (JENKO) 2,X2,12 0:1 01.06. 13:50
 
Niemcy (ISHKING11) - Spain (JENKO) X,1X,X2 1:1 01.06. 14:00
 
Belgia (MISTYEYE) - France (SIMA) 1,1X,12 3:1 01.06. 14:00
 
Brazylia (WALKER) - France (SIMA) 2,X2,12 1:2 01.06. 14:10
 
Belgia (MISTYEYE) - Spain (JENKO) 1,1X,12 2:1 01.06. 14:10
 
Niemcy (ISHKING11) - France (SIMA) X,1X,X2 1:1 01.06. 14:20
 
Belgia (MISTYEYE) - Brazylia (WALKER) X,1X,X2 2:2 01.06. 14:20
 
Spain (JENKO) - France (SIMA) 2,X2,12 1:4 01.06. 14:30
 
Niemcy (ISHKING11) - Brazylia (WALKER) 2,X2,12 0:1 01.06. 14:30
 
Anglia (MR.JEY) - Portugal (PHANTOM) 1,1X,12 4:0 01.06. 17:00
 
Urugwaj (QUAVO) - Holandia (INDRA13_27) 2,X2,12 1:3 01.06. 17:00
 
Argentyna (SUPERNOVA) - Urugwaj (QUAVO) 2,X2,12 2:3 01.06. 17:10
 
Anglia (MR.JEY) - Holandia (INDRA13_27) X,1X,X2 1:1 01.06. 17:10
 
Argentyna (SUPERNOVA) - Portugal (PHANTOM) 2,X2,12 1:2 01.06. 17:20
 
Portugal (PHANTOM) - Urugwaj (QUAVO) 2,X2,12 0:4 01.06. 17:30
 
Argentyna (SUPERNOVA) - Holandia (INDRA13_27) 2,X2,12 1:2 01.06. 17:30
 
Portugal (PHANTOM) - Holandia (INDRA13_27) 2,X2,12 2:3 01.06. 17:40
 
Holandia (INDRA13_27) - Urugwaj (QUAVO) 1,1X,12 2:1 01.06. 17:50
 
Portugal (PHANTOM) - Anglia (MR.JEY) 1,1X,12 4:0 01.06. 17:50
 
Holandia (INDRA13_27) - Anglia (MR.JEY) 1,1X,12 3:1 01.06. 18:00
 
Urugwaj (QUAVO) - Argentyna (SUPERNOVA) 1,1X,12 6:2 01.06. 18:00
 
Portugal (PHANTOM) - Argentyna (SUPERNOVA) X,1X,X2 1:1 01.06. 18:10
 
Urugwaj (QUAVO) - Portugal (PHANTOM) 1,1X,12 5:2 01.06. 18:20
 
Holandia (INDRA13_27) - Argentyna (SUPERNOVA) 1,1X,12 1:0 01.06. 18:20
 
Holandia (INDRA13_27) - Portugal (PHANTOM) X,1X,X2 1:1 01.06. 18:30
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - Cyber Champions League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Club Brugge (SUPERNOVA) - Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) 1,1X,12 2:1 01.06. 00:30
 
Club Brugge (SUPERNOVA) - FC Salzburg (AVENTON) 2,X2,12 0:4 01.06. 00:40
 
Club Brugge (SUPERNOVA) - SL Benfica (BAPHOMET) 2,X2,12 2:4 01.06. 00:50
 
Liverpool FC (MILLER) - Juventus (RYUK) 1,1X,12 2:0 01.06. 01:00
 
Paris Saint Gemrain (FRIC) - FC Bayern Munich (TRANQUIL) X,1X,X2 3:3 01.06. 01:00
 
Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) - SL Benfica (BAPHOMET) 2,X2,12 1:3 01.06. 01:00
 
Liverpool FC (MILLER) - FC Bayern Munich (TRANQUIL) 1,1X,12 1:0 01.06. 01:10
 
Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) - FC Salzburg (AVENTON) 2,X2,12 1:4 01.06. 01:10
 
FC Barcelona (APHEX) - Paris Saint Gemrain (FRIC) 2,X2,12 1:2 01.06. 01:10
 
FC Barcelona (APHEX) - Juventus (RYUK) 1,1X,12 1:0 01.06. 01:20
 
Liverpool FC (MILLER) - Paris Saint Gemrain (FRIC) X,1X,X2 1:1 01.06. 01:20
 
Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) - Club Brugge (SUPERNOVA) 2,X2,12 0:1 01.06. 01:20
 
FC Salzburg (AVENTON) - SL Benfica (BAPHOMET) 2,X2,12 0:2 01.06. 01:20
 
FC Salzburg (AVENTON) - Club Brugge (SUPERNOVA) 1,1X,12 2:0 01.06. 01:30
 
FC Barcelona (APHEX) - FC Bayern Munich (TRANQUIL) 1,1X,12 2:0 01.06. 01:30
 
Juventus (RYUK) - Paris Saint Gemrain (FRIC) 2,X2,12 1:4 01.06. 01:30
 
FC Barcelona (APHEX) - Liverpool FC (MILLER) 1,1X,12 2:1 01.06. 01:40
 
Juventus (RYUK) - FC Bayern Munich (TRANQUIL) 1,1X,12 4:1 01.06. 01:40
 
SL Benfica (BAPHOMET) - Club Brugge (SUPERNOVA) 1,1X,12 4:1 01.06. 01:40
 
SL Benfica (BAPHOMET) - Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) X,1X,X2 1:1 01.06. 01:50
 
FC Bayern Munich (TRANQUIL) - Paris Saint Gemrain (FRIC) 2,X2,12 1:2 01.06. 01:50
 
Juventus (RYUK) - Liverpool FC (MILLER) 2,X2,12 1:2 01.06. 01:50
 
FC Salzburg (AVENTON) - Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) 1,1X,12 3:1 01.06. 02:00
 
FC Bayern Munich (TRANQUIL) - Liverpool FC (MILLER) X,1X,X2 2:2 01.06. 02:00
 
Paris Saint Gemrain (FRIC) - FC Barcelona (APHEX) X,1X,X2 0:0 01.06. 02:00
 
Juventus (RYUK) - FC Barcelona (APHEX) 2,X2,12 1:3 01.06. 02:10
 
Paris Saint Gemrain (FRIC) - Liverpool FC (MILLER) X,1X,X2 1:1 01.06. 02:10
 
Paris Saint Gemrain (FRIC) - Juventus (RYUK) 2,X2,12 1:3 01.06. 02:20
 
FC Bayern Munich (TRANQUIL) - FC Barcelona (APHEX) 1,1X,12 2:0 01.06. 02:20
 
Liverpool FC (MILLER) - FC Barcelona (APHEX) 1,1X,12 1:0 01.06. 02:30
 
FC Bayern Munich (TRANQUIL) - Juventus (RYUK) 2,X2,12 1:3 01.06. 02:30
 
Ajax Amsterdam (DINOTOTLI) - CF Valencia (RYUK) X,1X,X2 2:2 01.06. 22:00
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - Cyber Europa League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Celtic Glasgow (QUAVO) - Shakhtar Donetsk (SPURSMAX) 2,X2,12 0:1 01.06. 12:00
 
Basaksehir (MR.JEY) - Sporting CP (PHANTOM) 2,X2,12 0:1 01.06. 12:00
 
Basaksehir (MR.JEY) - Shakhtar Donetsk (SPURSMAX) 2,X2,12 1:2 01.06. 12:10
 
KAA Gent (PRAYM) - Celtic Glasgow (QUAVO) X,1X,X2 1:1 01.06. 12:10
 
KAA Gent (PRAYM) - Shakhtar Donetsk (SPURSMAX) 1,1X,12 7:1 01.06. 12:30
 
Sporting CP (PHANTOM) - Celtic Glasgow (QUAVO) 2,X2,12 0:2 01.06. 12:30
 
Sporting CP (PHANTOM) - Shakhtar Donetsk (SPURSMAX) 1,1X,12 3:1 01.06. 12:40
 
Shakhtar Donetsk (SPURSMAX) - Celtic Glasgow (QUAVO) 2,X2,12 0:5 01.06. 12:50
 
Sporting CP (PHANTOM) - Basaksehir (MR.JEY) 1,1X,12 3:0 01.06. 12:50
 
Celtic Glasgow (QUAVO) - KAA Gent (PRAYM) 2,X2,12 2:4 01.06. 13:00
 
Shakhtar Donetsk (SPURSMAX) - Basaksehir (MR.JEY) X,1X,X2 3:3 01.06. 13:00
 
Celtic Glasgow (QUAVO) - Sporting CP (PHANTOM) 1,1X,12 6:0 01.06. 13:20
 
Shakhtar Donetsk (SPURSMAX) - KAA Gent (PRAYM) 2,X2,12 1:3 01.06. 13:20
 
Shakhtar Donetsk (SPURSMAX) - Sporting CP (PHANTOM) X,1X,X2 1:1 01.06. 13:30
 
CF Getafe (JENKO) - Wolfsburg (WALKER) 2,X2,12 0:4 01.06. 16:00
 
CF Getafe (JENKO) - RCD Espanyol (ISHKING11) 1,1X,12 2:0 01.06. 16:10
 
Eintracht Frankfurt (SIMA) - Stade Rennais (MISTYEYE) X,1X,X2 2:2 01.06. 16:10
 
Eintracht Frankfurt (SIMA) - Wolfsburg (WALKER) 1,1X,12 2:1 01.06. 16:20
 
CF Getafe (JENKO) - Stade Rennais (MISTYEYE) 2,X2,12 1:3 01.06. 16:20
 
Wolfsburg (WALKER) - Stade Rennais (MISTYEYE) 2,X2,12 1:3 01.06. 16:30
 
Eintracht Frankfurt (SIMA) - RCD Espanyol (ISHKING11) 2,X2,12 1:2 01.06. 16:30
 
Eintracht Frankfurt (SIMA) - CF Getafe (JENKO) 1,1X,12 5:1 01.06. 16:40
 
Wolfsburg (WALKER) - CF Getafe (JENKO) X,1X,X2 1:1 01.06. 16:50
 
RCD Espanyol (ISHKING11) - CF Getafe (JENKO) 2,X2,12 1:3 01.06. 17:00
 
Wolfsburg (WALKER) - Eintracht Frankfurt (SIMA) 1,1X,12 2:0 01.06. 17:10
 
RCD Espanyol (ISHKING11) - Eintracht Frankfurt (SIMA) 2,X2,12 0:2 01.06. 17:20
 
CF Getafe (JENKO) - Eintracht Frankfurt (SIMA) 1,1X,12 4:3 01.06. 17:30
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - England Cyber Stars League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Manchester City (QUAVO) - Manchester United (INDRA13_27) 1,1X,12 3:1 01.06. 14:30
 
Liverpool FC (MRJEY) - Tottenham Hotspur (PHANTOM) 1,1X,12 2:1 01.06. 14:30
 
Liverpool FC (MRJEY) - Manchester United (INDRA13_27) 2,X2,12 1:3 01.06. 14:40
 
Arsenal FC (SUPERNOVA) - Manchester City (QUAVO) 2,X2,12 2:3 01.06. 14:40
 
Arsenal FC (SUPERNOVA) - Tottenham Hotspur (PHANTOM) X,1X,X2 0:0 01.06. 14:50
 
Arsenal FC (SUPERNOVA) - Manchester United (INDRA13_27) 1,1X,12 3:2 01.06. 15:00
 
Tottenham Hotspur (PHANTOM) - Manchester City (QUAVO) 2,X2,12 2:5 01.06. 15:00
 
Tottenham Hotspur (PHANTOM) - Manchester United (INDRA13_27) 2,X2,12 0:4 01.06. 15:10
 
Manchester United (INDRA13_27) - Manchester City (QUAVO) 2,X2,12 0:2 01.06. 15:20
 
Tottenham Hotspur (PHANTOM) - Liverpool FC (MRJEY) 2,X2,12 1:3 01.06. 15:20
 
Manchester City (QUAVO) - Arsenal FC (SUPERNOVA) 1,1X,12 5:1 01.06. 15:30
 
Manchester United (INDRA13_27) - Liverpool FC (MRJEY) 1,1X,12 2:0 01.06. 15:30
 
Tottenham Hotspur (PHANTOM) - Arsenal FC (SUPERNOVA) 2,X2,12 0:2 01.06. 15:40
 
Manchester United (INDRA13_27) - Arsenal FC (SUPERNOVA) X,1X,X2 2:2 01.06. 15:50
 
Manchester City (QUAVO) - Tottenham Hotspur (PHANTOM) 1,1X,12 5:2 01.06. 15:50
 
Manchester United (INDRA13_27) - Tottenham Hotspur (PHANTOM) 1,1X,12 5:0 01.06. 16:00
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - France Cyber Stars League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Montpellier (QUAVO) - Saint - Etienne (SPURSMAX) 1,1X,12 3:2 01.06. 09:30
 
OGC Nice (PRAYM) - Girondins Bordeux (PHANTOM) 1,1X,12 2:0 01.06. 09:30
 
OGC Nice (PRAYM) - Saint - Etienne (SPURSMAX) 1,1X,12 1:0 01.06. 09:40
 
OGC Nice (PRAYM) - Montpellier (QUAVO) 1,1X,12 1:0 01.06. 09:50
 
Stade Rennais (MR.JEY) - Girondins Bordeux (PHANTOM) 1,1X,12 2:0 01.06. 09:50
 
Stade Rennais (MR.JEY) - Saint - Etienne (SPURSMAX) 2,X2,12 1:3 01.06. 10:00
 
Girondins Bordeux (PHANTOM) - Montpellier (QUAVO) 2,X2,12 0:4 01.06. 10:00
 
Girondins Bordeux (PHANTOM) - Saint - Etienne (SPURSMAX) 2,X2,12 1:3 01.06. 10:10
 
Saint - Etienne (SPURSMAX) - Montpellier (QUAVO) 2,X2,12 1:2 01.06. 10:20
 
Girondins Bordeux (PHANTOM) - OGC Nice (PRAYM) 2,X2,12 0:1 01.06. 10:20
 
Saint - Etienne (SPURSMAX) - OGC Nice (PRAYM) 2,X2,12 1:3 01.06. 10:30
 
Girondins Bordeux (PHANTOM) - Stade Rennais (MR.JEY) 2,X2,12 0:1 01.06. 10:40
 
Montpellier (QUAVO) - OGC Nice (PRAYM) 2,X2,12 0:1 01.06. 10:40
 
Montpellier (QUAVO) - Girondins Bordeux (PHANTOM) 1,1X,12 4:0 01.06. 10:50
 
Saint - Etienne (SPURSMAX) - Stade Rennais (MR.JEY) 2,X2,12 2:3 01.06. 10:50
 
Saint - Etienne (SPURSMAX) - Girondins Bordeux (PHANTOM) 2,X2,12 0:1 01.06. 11:00
 
Paris Saint Germain (DINOTOTLI) - Marseille (RYUK) 1,1X,12 2:0 01.06. 19:00
 
Lyon (FLESHKA77) - Losc Lille (SKMGERY) 1,1X,12 4:2 01.06. 19:00
 
Monaco (FRIC) - Lyon (FLESHKA77) X,1X,X2 2:2 01.06. 19:10
 
Paris Saint Germain (DINOTOTLI) - Losc Lille (SKMGERY) X,1X,X2 2:2 01.06. 19:10
 
Monaco (FRIC) - Marseille (RYUK) 2,X2,12 1:5 01.06. 19:20
 
Paris Saint Germain (DINOTOTLI) - Lyon (FLESHKA77) 1,1X,12 2:1 01.06. 19:20
 
Monaco (FRIC) - Losc Lille (SKMGERY) 2,X2,12 3:4 01.06. 19:30
 
Marseille (RYUK) - Lyon (FLESHKA77) X,1X,X2 2:2 01.06. 19:30
 
Monaco (FRIC) - Paris Saint Germain (DINOTOTLI) 2,X2,12 0:1 01.06. 19:40
 
Marseille (RYUK) - Losc Lille (SKMGERY) 2,X2,12 1:3 01.06. 19:40
 
Marseille (RYUK) - Paris Saint Germain (DINOTOTLI) 2,X2,12 2:4 01.06. 19:50
 
Losc Lille (SKMGERY) - Lyon (FLESHKA77) 2,X2,12 1:2 01.06. 19:50
 
Lyon (FLESHKA77) - Monaco (FRIC) 1,1X,12 4:1 01.06. 20:00
 
Losc Lille (SKMGERY) - Paris Saint Germain (DINOTOTLI) 2,X2,12 0:5 01.06. 20:00
 
Lyon (FLESHKA77) - Paris Saint Germain (DINOTOTLI) 1,1X,12 4:1 01.06. 20:10
 
Marseille (RYUK) - Monaco (FRIC) 2,X2,12 1:2 01.06. 20:10
 
Losc Lille (SKMGERY) - Monaco (FRIC) 1,1X,12 5:3 01.06. 20:20
 
Lyon (FLESHKA77) - Marseille (RYUK) 1,1X,12 1:0 01.06. 20:20
 
Paris Saint Germain (DINOTOTLI) - Monaco (FRIC) 1,1X,12 2:1 01.06. 20:30
 
Losc Lille (SKMGERY) - Marseille (RYUK) X,1X,X2 3:3 01.06. 20:30
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - Germany Cyber Stars League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Bayern (JENKO) - Borussia Monchengladbach (WALKER) 2,X2,12 0:4 01.06. 10:00
 
Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) - RB Leipzig (ISHKING11) X,1X,X2 1:1 01.06. 10:00
 
Borussia Dortmund (SIMA) - Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) 1,1X,12 3:0 01.06. 10:10
 
FC Bayern (JENKO) - RB Leipzig (ISHKING11) 1,1X,12 2:0 01.06. 10:10
 
FC Bayern (JENKO) - Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) 2,X2,12 1:2 01.06. 10:20
 
Borussia Dortmund (SIMA) - Borussia Monchengladbach (WALKER) X,1X,X2 1:1 01.06. 10:20
 
Borussia Dortmund (SIMA) - RB Leipzig (ISHKING11) X,1X,X2 0:0 01.06. 10:30
 
Borussia Monchengladbach (WALKER) - Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) 1,1X,12 2:0 01.06. 10:30
 
Borussia Monchengladbach (WALKER) - RB Leipzig (ISHKING11) 1,1X,12 2:0 01.06. 10:40
 
Borussia Dortmund (SIMA) - FC Bayern (JENKO) 1,1X,12 3:2 01.06. 10:40
 
Borussia Monchengladbach (WALKER) - FC Bayern (JENKO) 1,1X,12 5:0 01.06. 10:50
 
RB Leipzig (ISHKING11) - Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) 2,X2,12 0:2 01.06. 10:50
 
Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) - Borussia Dortmund (SIMA) X,1X,X2 2:2 01.06. 11:00
 
RB Leipzig (ISHKING11) - FC Bayern (JENKO) 2,X2,12 1:2 01.06. 11:00
 
Borussia Monchengladbach (WALKER) - Borussia Dortmund (SIMA) X,1X,X2 1:1 01.06. 11:10
 
Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) - FC Bayern (JENKO) 2,X2,12 1:2 01.06. 11:10
 
RB Leipzig (ISHKING11) - Borussia Dortmund (SIMA) X,1X,X2 2:2 01.06. 11:20
 
Bayer 04 Leverkusen (MISTYEYE) - Borussia Monchengladbach (WALKER) 1,1X,12 4:2 01.06. 11:20
 
FC Bayern (JENKO) - Borussia Dortmund (SIMA) 2,X2,12 2:3 01.06. 11:30
 
RB Leipzig (ISHKING11) - Borussia Monchengladbach (WALKER) 2,X2,12 0:3 01.06. 11:30
 
VfL Wolfsburg (SUPERNOVA) - Werder Bremen (AVENTON) 2,X2,12 0:2 01.06. 22:00
 
Mainz 05 (BAPHOMET) - Schalke 04 (INDRA13_27) X,1X,X2 1:1 01.06. 22:00
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - Italy Cyber Stars League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Atalanta BC (JENKO) - SSC Napoli (WALKER) 2,X2,12 0:3 01.06. 07:00
 
Inter Milan (MISTYEYE) - Juventus (ISHKING11) 1,1X,12 2:1 01.06. 07:00
 
Lazio (SIMA) - Inter Milan (MISTYEYE) X,1X,X2 1:1 01.06. 07:10
 
Atalanta BC (JENKO) - Juventus (ISHKING11) X,1X,X2 0:0 01.06. 07:10
 
Atalanta BC (JENKO) - Inter Milan (MISTYEYE) 2,X2,12 0:2 01.06. 07:20
 
Lazio (SIMA) - SSC Napoli (WALKER) 1,1X,12 2:1 01.06. 07:20
 
Lazio (SIMA) - Juventus (ISHKING11) 1,1X,12 1:0 01.06. 07:30
 
SSC Napoli (WALKER) - Inter Milan (MISTYEYE) 2,X2,12 1:4 01.06. 07:30
 
SSC Napoli (WALKER) - Juventus (ISHKING11) 1,1X,12 2:1 01.06. 07:40
 
Lazio (SIMA) - Atalanta BC (JENKO) 2,X2,12 1:3 01.06. 07:40
 
SSC Napoli (WALKER) - Atalanta BC (JENKO) 1,1X,12 4:0 01.06. 07:50
 
Juventus (ISHKING11) - Inter Milan (MISTYEYE) 2,X2,12 0:3 01.06. 07:50
 
Inter Milan (MISTYEYE) - Lazio (SIMA) 2,X2,12 3:4 01.06. 08:00
 
Juventus (ISHKING11) - Atalanta BC (JENKO) 2,X2,12 2:3 01.06. 08:00
 
SSC Napoli (WALKER) - Lazio (SIMA) X,1X,X2 1:1 01.06. 08:10
 
Inter Milan (MISTYEYE) - Atalanta BC (JENKO) 1,1X,12 3:1 01.06. 08:10
 
Juventus (ISHKING11) - Lazio (SIMA) 2,X2,12 0:2 01.06. 08:20
 
Inter Milan (MISTYEYE) - SSC Napoli (WALKER) 1,1X,12 2:1 01.06. 08:20
 
Atalanta BC (JENKO) - Lazio (SIMA) X,1X,X2 3:3 01.06. 08:30
 
Juventus (ISHKING11) - SSC Napoli (WALKER) X,1X,X2 1:1 01.06. 08:30
 
AFC Fiorentina (MR.JEY) - Parma (PHANTOM) 1,1X,12 2:0 01.06. 19:30
 
Sassuolo (QUAVO) - UC Sampdoria (INDRA13_27) 1,1X,12 4:2 01.06. 19:30
 
Udinese (SUPERNOVA) - Sassuolo (QUAVO) 2,X2,12 0:3 01.06. 19:40
 
AFC Fiorentina (MR.JEY) - UC Sampdoria (INDRA13_27) 2,X2,12 0:1 01.06. 19:40
 
Udinese (SUPERNOVA) - Parma (PHANTOM) X,1X,X2 1:1 01.06. 19:50
 
Parma (PHANTOM) - Sassuolo (QUAVO) 2,X2,12 0:2 01.06. 20:00
 
Udinese (SUPERNOVA) - UC Sampdoria (INDRA13_27) 2,X2,12 1:2 01.06. 20:00
 
Parma (PHANTOM) - UC Sampdoria (INDRA13_27) X,1X,X2 2:2 01.06. 20:10
 
Parma (PHANTOM) - AFC Fiorentina (MR.JEY) 2,X2,12 0:3 01.06. 20:20
 
UC Sampdoria (INDRA13_27) - Sassuolo (QUAVO) 2,X2,12 1:3 01.06. 20:20
 
UC Sampdoria (INDRA13_27) - AFC Fiorentina (MR.JEY) 1,1X,12 4:0 01.06. 20:30
 
Sassuolo (QUAVO) - Udinese (SUPERNOVA) 1,1X,12 3:1 01.06. 20:30
 
Parma (PHANTOM) - Udinese (SUPERNOVA) 1,1X,12 4:3 01.06. 20:40
 
UC Sampdoria (INDRA13_27) - Udinese (SUPERNOVA) X,1X,X2 2:2 01.06. 20:50
 
Sassuolo (QUAVO) - Parma (PHANTOM) 1,1X,12 2:0 01.06. 20:50
 
UC Sampdoria (INDRA13_27) - Parma (PHANTOM) X,1X,X2 1:1 01.06. 21:00
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - Spain Cyber Stars League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Real Madrid (MILLER) - CF Valencia (RYUK) 1,1X,12 3:0 01.06. 04:00
 
Real Madrid (MILLER) - Atletico Madrid (TRANQUIL) X,1X,X2 1:1 01.06. 04:10
 
FC Barcelona (APHEX) - CF Valencia (RYUK) 1,1X,12 4:2 01.06. 04:20
 
FC Barcelona (APHEX) - Atletico Madrid (TRANQUIL) 2,X2,12 1:3 01.06. 04:30
 
CF Valencia (RYUK) - FC Sevilla (FRIC) 1,1X,12 3:2 01.06. 04:30
 
FC Barcelona (APHEX) - Real Madrid (MILLER) 2,X2,12 1:3 01.06. 04:40
 
CF Valencia (RYUK) - Atletico Madrid (TRANQUIL) X,1X,X2 2:2 01.06. 04:40
 
CF Valencia (RYUK) - Real Madrid (MILLER) 1,1X,12 1:0 01.06. 04:50
 
Atletico Madrid (TRANQUIL) - Real Madrid (MILLER) 2,X2,12 1:2 01.06. 05:00
 
FC Sevilla (FRIC) - FC Barcelona (APHEX) 2,X2,12 2:3 01.06. 05:00
 
CF Valencia (RYUK) - FC Barcelona (APHEX) 2,X2,12 1:3 01.06. 05:10
 
Atletico Madrid (TRANQUIL) - FC Barcelona (APHEX) 2,X2,12 1:2 01.06. 05:20
 
FC Sevilla (FRIC) - CF Valencia (RYUK) X,1X,X2 1:1 01.06. 05:20
 
Real Madrid (MILLER) - FC Barcelona (APHEX) X,1X,X2 0:0 01.06. 05:30
 
Atletico Madrid (TRANQUIL) - CF Valencia (RYUK) X,1X,X2 2:2 01.06. 05:30
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - International Friendlies
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Niemcy (PABLIK) - Hiszpania (DM1TRENA) 1,1X,12 4:1 01.06. 14:00
 
Brazylia (INQUISITOR) - Belgium (WHITE_BOY1927) 2,X2,12 0:1 01.06. 14:00
 
Belgium (WHITE_BOY1927) - Niemcy (PABLIK) 2,X2,12 1:3 01.06. 14:12
 
Hiszpania (DM1TRENA) - Portugalia (ORLOVSKY1) X,1X,X2 1:1 01.06. 14:12
 
Niemcy (PABLIK) - Brazylia (INQUISITOR) 2,X2,12 0:2 01.06. 14:24
 
Portugalia (ORLOVSKY1) - Belgium (WHITE_BOY1927) X,1X,X2 2:2 01.06. 14:24
 
Brazylia (INQUISITOR) - Portugalia (ORLOVSKY1) X,1X,X2 1:1 01.06. 14:36
 
Belgium (WHITE_BOY1927) - Hiszpania (DM1TRENA) 2,X2,12 0:1 01.06. 14:36
 
Hiszpania (DM1TRENA) - Brazylia (INQUISITOR) X,1X,X2 0:0 01.06. 14:48
 
Portugalia (ORLOVSKY1) - Niemcy (PABLIK) 2,X2,12 0:3 01.06. 14:48
 
Hiszpania (DM1TRENA) - Niemcy (PABLIK) X,1X,X2 1:1 01.06. 15:00
 
Belgium (WHITE_BOY1927) - Brazylia (INQUISITOR) 1,1X,12 2:0 01.06. 15:00
 
Portugalia (ORLOVSKY1) - Hiszpania (DM1TRENA) X,1X,X2 1:1 01.06. 15:12
 
Niemcy (PABLIK) - Belgium (WHITE_BOY1927) 1,1X,12 2:1 01.06. 15:12
 
Belgium (WHITE_BOY1927) - Portugalia (ORLOVSKY1) 1,1X,12 6:0 01.06. 15:24
 
Brazylia (INQUISITOR) - Niemcy (PABLIK) X,1X,X2 2:2 01.06. 15:24
 
Hiszpania (DM1TRENA) - Belgium (WHITE_BOY1927) 1,1X,12 1:0 01.06. 15:36
 
Portugalia (ORLOVSKY1) - Brazylia (INQUISITOR) 1,1X,12 2:1 01.06. 15:36
 
Brazylia (INQUISITOR) - Hiszpania (DM1TRENA) X,1X,X2 1:1 01.06. 15:48
 
Niemcy (PABLIK) - Portugalia (ORLOVSKY1) 1,1X,12 3:0 01.06. 15:48
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - Champions League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Manchester City (INQUISITOR) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927) 1,1X,12 3:1 01.06. 18:30 +5
 
Real Madrid (PABLIK) - Paris Saint Germain (DM1TRENA) 1,1X,12 2:0 01.06. 18:30 +5
 
Paris Saint Germain (DM1TRENA) - FC Barcelona (ORLOVSKY1) X,1X,X2 0:0 01.06. 18:42 +5
 
Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Real Madrid (PABLIK) X,1X,X2 1:1 01.06. 18:42 +5
 
Real Madrid (PABLIK) - Manchester City (INQUISITOR) X,1X,X2 0:0 01.06. 18:54 +5
 
FC Barcelona (ORLOVSKY1) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927) 1,1X,12 2:0 01.06. 18:54 +5
 
Manchester City (INQUISITOR) - FC Barcelona (ORLOVSKY1) 1,1X,12 2:0 01.06. 19:06 +5
 
Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Paris Saint Germain (DM1TRENA) 1,1X,12 3:1 01.06. 19:06 +5
 
FC Barcelona (ORLOVSKY1) - Real Madrid (PABLIK) 2,X2,12 1:2 01.06. 19:18 +5
 
Paris Saint Germain (DM1TRENA) - Manchester City (INQUISITOR) X,1X,X2 1:1 01.06. 19:18 +5
 
Paris Saint Germain (DM1TRENA) - Real Madrid (PABLIK) 1,1X,12 2:1 01.06. 19:30 +5
 
Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Manchester City (INQUISITOR) 1,1X,12 1:0 01.06. 19:30 +5
 
Real Madrid (PABLIK) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927) 1,1X,12 2:1 01.06. 19:42 +5
 
FC Barcelona (ORLOVSKY1) - Paris Saint Germain (DM1TRENA) X,1X,X2 2:2 01.06. 19:42 +5
 
Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - FC Barcelona (ORLOVSKY1) 1,1X,12 3:1 01.06. 19:54 +5
 
Manchester City (INQUISITOR) - Real Madrid (PABLIK) X,1X,X2 1:1 01.06. 19:54 +5
 
Paris Saint Germain (DM1TRENA) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927) X,1X,X2 1:1 01.06. 20:06 +5
 
FC Barcelona (ORLOVSKY1) - Manchester City (INQUISITOR) X,1X,X2 0:0 01.06. 20:06 +5
 
Real Madrid (PABLIK) - FC Barcelona (ORLOVSKY1) X,1X,X2 1:1 01.06. 20:18 +5
 
Manchester City (INQUISITOR) - Paris Saint Germain (DM1TRENA) 1,1X,12 1:0 01.06. 20:18 +5
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - Night Champions League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Real Madrid (VRICO) - Paris Saint Germain (SKROMNUY) 2,X2,12 0:1 01.06. 03:30
 
Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester CITY (LAIKINGDAST) X,1X,X2 0:0 01.06. 03:30
 
Manchester CITY (LAIKINGDAST) - FC Barcelona (ARCOS) 1,1X,12 2:1 01.06. 03:42
 
Paris Saint Germain (SKROMNUY) - Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) 2,X2,12 0:2 01.06. 03:42
 
Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (VRICO) 2,X2,12 0:2 01.06. 03:54
 
FC Barcelona (ARCOS) - Paris Saint Germain (SKROMNUY) 2,X2,12 1:2 01.06. 03:54
 
Real Madrid (VRICO) - FC Barcelona (ARCOS) 1,1X,12 2:1 01.06. 04:06
 
Paris Saint Germain (SKROMNUY) - Manchester CITY (LAIKINGDAST) X,1X,X2 2:2 01.06. 04:06
 
FC Barcelona (ARCOS) - Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) X,1X,X2 1:1 01.06. 04:18
 
Manchester CITY (LAIKINGDAST) - Real Madrid (VRICO) X,1X,X2 0:0 01.06. 04:18
 
Manchester CITY (LAIKINGDAST) - Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) X,1X,X2 1:1 01.06. 04:30
 
Paris Saint Germain (SKROMNUY) - Real Madrid (VRICO) X,1X,X2 1:1 01.06. 04:30
 
Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Paris Saint Germain (SKROMNUY) X,1X,X2 1:1 01.06. 04:42
 
FC Barcelona (ARCOS) - Manchester CITY (LAIKINGDAST) 1,1X,12 2:0 01.06. 04:42
 
Paris Saint Germain (SKROMNUY) - FC Barcelona (ARCOS) X,1X,X2 0:0 01.06. 04:54
 
Real Madrid (VRICO) - Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) 2,X2,12 0:3 01.06. 04:54
 
Manchester CITY (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (SKROMNUY) X,1X,X2 0:0 01.06. 05:06
 
FC Barcelona (ARCOS) - Real Madrid (VRICO) 1,1X,12 2:0 01.06. 05:06
 
Liverpool FC (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Barcelona (ARCOS) 1,1X,12 2:1 01.06. 05:18
 
Real Madrid (VRICO) - Manchester CITY (LAIKINGDAST) X,1X,X2 2:2 01.06. 05:18
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - Night Champions League B
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bayern Munich (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) X,1X,X2 1:1 01.06. 00:00
 
SSC Napoli (SKROMNUY) - Tottenham Hotspur (VRICO) 2,X2,12 1:3 01.06. 00:00
 
Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) - SSC Napoli (SKROMNUY) X,1X,X2 1:1 01.06. 00:12
 
Real Madrid (ARCOS) - Bayern Munich (LAIKINGDAST) X,1X,X2 1:1 01.06. 00:12
 
SSC Napoli (SKROMNUY) - Real Madrid (ARCOS) 2,X2,12 2:3 01.06. 00:24
 
Tottenham Hotspur (VRICO) - Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) X,1X,X2 1:1 01.06. 00:24
 
Real Madrid (ARCOS) - Tottenham Hotspur (VRICO) X,1X,X2 2:2 01.06. 00:36
 
Bayern Munich (LAIKINGDAST) - SSC Napoli (SKROMNUY) 2,X2,12 0:1 01.06. 00:36
 
Paris Saint Germain (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (ARCOS) X,1X,X2 2:2 01.06. 00:48
 
Tottenham Hotspur (VRICO) - Bayern Munich (LAIKINGDAST) 1,1X,12 1:0 01.06. 00:48
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - Europa League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) - Manchester United (DM1TRENA) X,1X,X2 0:0 01.06. 16:30
 
CF Valencia (INQUISITOR) - FC Porto (WHITE_BOY1927) X,1X,X2 1:1 01.06. 16:30
 
FC Porto (WHITE_BOY1927) - Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) X,1X,X2 1:1 01.06. 16:42
 
Manchester United (DM1TRENA) - Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1) X,1X,X2 2:2 01.06. 16:42
 
Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1) - FC Porto (WHITE_BOY1927) 1,1X,12 1:0 01.06. 16:54
 
Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) - CF Valencia (INQUISITOR) 1,1X,12 2:1 01.06. 16:54
 
FC Porto (WHITE_BOY1927) - Manchester United (DM1TRENA) X,1X,X2 0:0 01.06. 17:06
 
CF Valencia (INQUISITOR) - Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1) 2,X2,12 1:3 01.06. 17:06
 
Manchester United (DM1TRENA) - CF Valencia (INQUISITOR) 1,1X,12 2:1 01.06. 17:18
 
Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1) - Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) X,1X,X2 1:1 01.06. 17:18
 
FC Porto (WHITE_BOY1927) - CF Valencia (INQUISITOR) 2,X2,12 0:1 01.06. 17:30
 
Manchester United (DM1TRENA) - Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) X,1X,X2 1:1 01.06. 17:30
 
Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1) - Manchester United (DM1TRENA) X,1X,X2 0:0 01.06. 17:42
 
Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) - FC Porto (WHITE_BOY1927) 2,X2,12 1:3 01.06. 17:42
 
CF Valencia (INQUISITOR) - Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) X,1X,X2 0:0 01.06. 17:54
 
FC Porto (WHITE_BOY1927) - Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1) 1,1X,12 2:1 01.06. 17:54
 
Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1) - CF Valencia (INQUISITOR) X,1X,X2 0:0 01.06. 18:06
 
Manchester United (DM1TRENA) - FC Porto (WHITE_BOY1927) X,1X,X2 1:1 01.06. 18:06
 
CF Valencia (INQUISITOR) - Manchester United (DM1TRENA) X,1X,X2 0:0 01.06. 18:18
 
Bayer 04 Leverkusen (PABLIK) - Ajax Amsterdam (ORLOVSKY1) X,1X,X2 1:1 01.06. 18:18
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - Night Europa League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (LAIKINGDAST) X,1X,X2 0:0 01.06. 01:30
 
FC Porto (VRICO) - Manchester United (SKROMNUY) 1,1X,12 2:1 01.06. 01:30
 
CF Valencia (LAIKINGDAST) - Ajax Amsterdam (ARCOS) 1,1X,12 1:0 01.06. 01:42
 
Manchester United (SKROMNUY) - Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT) X,1X,X2 1:1 01.06. 01:42
 
Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Porto (VRICO) X,1X,X2 2:2 01.06. 01:54
 
Ajax Amsterdam (ARCOS) - Manchester United (SKROMNUY) 1,1X,12 2:0 01.06. 01:54
 
Manchester United (SKROMNUY) - CF Valencia (LAIKINGDAST) 2,X2,12 1:2 01.06. 02:06
 
FC Porto (VRICO) - Ajax Amsterdam (ARCOS) 2,X2,12 0:4 01.06. 02:06
 
CF Valencia (LAIKINGDAST) - FC Porto (VRICO) X,1X,X2 2:2 01.06. 02:18
 
Ajax Amsterdam (ARCOS) - Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT) 2,X2,12 0:1 01.06. 02:18
 
Manchester United (SKROMNUY) - FC Porto (VRICO) X,1X,X2 2:2 01.06. 02:30
 
CF Valencia (LAIKINGDAST) - Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT) X,1X,X2 0:0 01.06. 02:30
 
Ajax Amsterdam (ARCOS) - CF Valencia (LAIKINGDAST) X,1X,X2 1:1 01.06. 02:42
 
Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester United (SKROMNUY) 2,X2,12 0:1 01.06. 02:42
 
FC Porto (VRICO) - Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT) 2,X2,12 0:2 01.06. 02:54
 
Manchester United (SKROMNUY) - Ajax Amsterdam (ARCOS) 2,X2,12 0:2 01.06. 02:54
 
Ajax Amsterdam (ARCOS) - FC Porto (VRICO) X,1X,X2 0:0 01.06. 03:06
 
CF Valencia (LAIKINGDAST) - Manchester United (SKROMNUY) X,1X,X2 1:1 01.06. 03:06
 
FC Porto (VRICO) - CF Valencia (LAIKINGDAST) 2,X2,12 1:4 01.06. 03:18
 
Bayer 04 Leverkusen (BOULEVARD_PROSPECT) - Ajax Amsterdam (ARCOS) 1,1X,12 1:0 01.06. 03:18
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - English Premier League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Arsenal FC (INQUISITOR) - Manchester United (WHITE_BOY1927) 2,X2,12 0:1 01.06. 12:00
 
Tottenham Hotspur (PABLIK) - Manchester City (DM1TRENA) 2,X2,12 0:2 01.06. 12:00
 
Manchester City (DM1TRENA) - Liverpool FC (ORLOVSKY1) 2,X2,12 1:2 01.06. 12:12
 
Manchester United (WHITE_BOY1927) - Tottenham Hotspur (PABLIK) 2,X2,12 1:4 01.06. 12:12
 
Tottenham Hotspur (PABLIK) - Arsenal FC (INQUISITOR) 2,X2,12 0:1 01.06. 12:24
 
Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Manchester United (WHITE_BOY1927) 1,1X,12 1:0 01.06. 12:24
 
Arsenal FC (INQUISITOR) - Liverpool FC (ORLOVSKY1) 1,1X,12 2:1 01.06. 12:36
 
Manchester United (WHITE_BOY1927) - Manchester City (DM1TRENA) 2,X2,12 1:2 01.06. 12:36
 
Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Tottenham Hotspur (PABLIK) 2,X2,12 1:3 01.06. 12:48
 
Manchester City (DM1TRENA) - Arsenal FC (INQUISITOR) X,1X,X2 0:0 01.06. 12:48
 
Manchester City (DM1TRENA) - Tottenham Hotspur (PABLIK) X,1X,X2 0:0 01.06. 13:00
 
Manchester United (WHITE_BOY1927) - Arsenal FC (INQUISITOR) 2,X2,12 0:1 01.06. 13:00
 
Tottenham Hotspur (PABLIK) - Manchester United (WHITE_BOY1927) X,1X,X2 1:1 01.06. 13:12
 
Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Manchester City (DM1TRENA) 2,X2,12 0:1 01.06. 13:12
 
Manchester United (WHITE_BOY1927) - Liverpool FC (ORLOVSKY1) 2,X2,12 0:1 01.06. 13:24
 
Arsenal FC (INQUISITOR) - Tottenham Hotspur (PABLIK) 2,X2,12 3:4 01.06. 13:24
 
Manchester City (DM1TRENA) - Manchester United (WHITE_BOY1927) X,1X,X2 1:1 01.06. 13:36
 
Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Arsenal FC (INQUISITOR) 1,1X,12 1:0 01.06. 13:36
 
Tottenham Hotspur (PABLIK) - Liverpool FC (ORLOVSKY1) X,1X,X2 0:0 01.06. 13:48
 
Arsenal FC (INQUISITOR) - Manchester City (DM1TRENA) 1,1X,12 1:0 01.06. 13:48
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - German Bundesliga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Borussia Dortmund (KODAK) - RB Leipzig (D1PSEN) X,1X,X2 0:0 01.06. 09:30
 
Borussia Monchengladbach (BOMBI1T0) - Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) X,1X,X2 0:0 01.06. 09:30
 
Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) - Bayern Munich (JKEY) 2,X2,12 0:2 01.06. 09:42
 
RB Leipzig (D1PSEN) - Borussia Monchengladbach (BOMBI1T0) 1,1X,12 1:0 01.06. 09:42
 
Borussia Monchengladbach (BOMBI1T0) - Borussia Dortmund (KODAK) 2,X2,12 2:3 01.06. 09:54
 
Bayern Munich (JKEY) - RB Leipzig (D1PSEN) 1,1X,12 3:1 01.06. 09:54
 
Borussia Dortmund (KODAK) - Bayern Munich (JKEY) 1,1X,12 3:1 01.06. 10:06
 
RB Leipzig (D1PSEN) - Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) 1,1X,12 3:0 01.06. 10:06
 
Bayern Munich (JKEY) - Borussia Monchengladbach (BOMBI1T0) X,1X,X2 1:1 01.06. 10:18
 
Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) - Borussia Dortmund (KODAK) 2,X2,12 0:2 01.06. 10:18
 
Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) - Borussia Monchengladbach (BOMBI1T0) 2,X2,12 0:1 01.06. 10:30
 
RB Leipzig (D1PSEN) - Borussia Dortmund (KODAK) 1,1X,12 2:1 01.06. 10:30
 
Borussia Monchengladbach (BOMBI1T0) - RB Leipzig (D1PSEN) 2,X2,12 0:1 01.06. 10:42
 
Bayern Munich (JKEY) - Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) X,1X,X2 0:0 01.06. 10:42
 
RB Leipzig (D1PSEN) - Bayern Munich (JKEY) 1,1X,12 4:0 01.06. 10:54
 
Borussia Dortmund (KODAK) - Borussia Monchengladbach (BOMBI1T0) 2,X2,12 0:2 01.06. 10:54
 
Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) - RB Leipzig (D1PSEN) X,1X,X2 2:2 01.06. 11:06
 
Bayern Munich (JKEY) - Borussia Dortmund (KODAK) X,1X,X2 1:1 01.06. 11:06
 
Borussia Monchengladbach (BOMBI1T0) - Bayern Munich (JKEY) X,1X,X2 0:0 01.06. 11:18
 
Borussia Dortmund (KODAK) - Bayer 04 Leverkusen (GUSTAVO) 1,1X,12 3:0 01.06. 11:18
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - Spain La Liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
CF Valencia (KODAK) - Sevilla FC (D1PSEN) 1,1X,12 2:1 01.06. 07:30
 
Atletico Madrid (BOMBI1T0) - Real Madrid (GUSTAVO) 2,X2,12 0:2 01.06. 07:30
 
Sevilla FC (D1PSEN) - Atletico Madrid (BOMBI1T0) X,1X,X2 1:1 01.06. 07:42
 
Real Madrid (GUSTAVO) - FC Barcelona (JKEY) 2,X2,12 1:2 01.06. 07:42
 
Atletico Madrid (BOMBI1T0) - CF Valencia (KODAK) 1,1X,12 4:1 01.06. 07:54
 
FC Barcelona (JKEY) - Sevilla FC (D1PSEN) 2,X2,12 0:3 01.06. 07:54
 
CF Valencia (KODAK) - FC Barcelona (JKEY) X,1X,X2 1:1 01.06. 08:06
 
Sevilla FC (D1PSEN) - Real Madrid (GUSTAVO) 1,1X,12 1:0 01.06. 08:06
 
Real Madrid (GUSTAVO) - CF Valencia (KODAK) 2,X2,12 0:1 01.06. 08:18
 
FC Barcelona (JKEY) - Atletico Madrid (BOMBI1T0) 1,1X,12 3:1 01.06. 08:18
 
Real Madrid (GUSTAVO) - Atletico Madrid (BOMBI1T0) 2,X2,12 0:2 01.06. 08:30
 
Sevilla FC (D1PSEN) - CF Valencia (KODAK) X,1X,X2 0:0 01.06. 08:30
 
Atletico Madrid (BOMBI1T0) - Sevilla FC (D1PSEN) X,1X,X2 0:0 01.06. 08:42
 
FC Barcelona (JKEY) - Real Madrid (GUSTAVO) 1,1X,12 4:0 01.06. 08:42
 
Sevilla FC (D1PSEN) - FC Barcelona (JKEY) 1,1X,12 3:1 01.06. 08:54
 
CF Valencia (KODAK) - Atletico Madrid (BOMBI1T0) 2,X2,12 1:2 01.06. 08:54
 
FC Barcelona (JKEY) - CF Valencia (KODAK) 2,X2,12 1:2 01.06. 09:06
 
Real Madrid (GUSTAVO) - Sevilla FC (D1PSEN) 2,X2,12 0:1 01.06. 09:06
 
Atletico Madrid (BOMBI1T0) - FC Barcelona (JKEY) X,1X,X2 2:2 01.06. 09:18
 
CF Valencia (KODAK) - Real Madrid (GUSTAVO) X,1X,X2 1:1 01.06. 09:18
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - GT G-26 League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Inter Milan (STALKER) - Borussia Dortmund (TEOK) 1,1X,12 3:0 01.06. 05:00
 
PSV Eindhoven (KOSTASLFC) - AC Milan (VAL) 1,1X,12 2:0 01.06. 05:00
 
Bayern Munchen (SPYPSY) - CSKA Moscow (GARRY) 1,1X,12 3:2 01.06. 05:00
 
Manchester United (KARNEHSON) - Paris Saint Germain (SAM) 1,1X,12 2:1 01.06. 05:20
 
FC Porto (ALEXX00000) - SSC Napoli (GOSAS) 1,1X,12 3:1 01.06. 05:20
 
Chelsea FC (SAMSON) - Galatasaray (GEROGIANNISC) 1,1X,12 1:0 01.06. 05:20
 
Galatasaray (GEROGIANNISC) - Manchester United (KARNEHSON) 1,1X,12 1:0 01.06. 05:40
 
SSC Napoli (GOSAS) - Chelsea FC (SAMSON) X,1X,X2 2:2 01.06. 05:40
 
CSKA Moscow (GARRY) - FC Porto (ALEXX00000) X,1X,X2 3:3 01.06. 05:40
 
Borussia Dortmund (TEOK) - Bayern Munchen (SPYPSY) 1,1X,12 2:1 01.06. 06:00
 
SL Benfica (PAULARASYOU) - PSV Eindhoven (KOSTASLFC) 1,1X,12 2:1 01.06. 06:00
 
AC Milan (VAL) - Inter Milan (STALKER) 2,X2,12 0:1 01.06. 06:00
 
FC Porto (ALEXX00000) - Borussia Dortmund (TEOK) 1,1X,12 2:1 01.06. 06:20
 
Bayern Munchen (SPYPSY) - AC Milan (VAL) 1,1X,12 4:1 01.06. 06:20
 
Inter Milan (STALKER) - SL Benfica (PAULARASYOU) 2,X2,12 1:2 01.06. 06:20
 
Manchester United (KARNEHSON) - SSC Napoli (GOSAS) X,1X,X2 1:1 01.06. 06:40
 
Paris Saint Germain (SAM) - Galatasaray (GEROGIANNISC) 2,X2,12 3:6 01.06. 06:40
 
Chelsea FC (SAMSON) - CSKA Moscow (GARRY) 1,1X,12 3:0 01.06. 06:40
 
CSKA Moscow (GARRY) - Manchester United (KARNEHSON) 2,X2,12 0:2 01.06. 07:00
 
Borussia Dortmund (TEOK) - Chelsea FC (SAMSON) 1,1X,12 2:0 01.06. 07:00
 
SSC Napoli (GOSAS) - Paris Saint Germain (SAM) 2,X2,12 3:4 01.06. 07:00
 
AC Milan (VAL) - FC Porto (ALEXX00000) 2,X2,12 2:4 01.06. 07:20
 
PSV Eindhoven (KOSTASLFC) - Inter Milan (STALKER) 1,1X,12 3:1 01.06. 07:20
 
SL Benfica (PAULARASYOU) - Bayern Munchen (SPYPSY) 1,1X,12 4:2 01.06. 07:20
 
FC Porto (ALEXX00000) - SL Benfica (PAULARASYOU) 2,X2,12 0:2 01.06. 07:40
 
Bayern Munchen (SPYPSY) - PSV Eindhoven (KOSTASLFC) 2,X2,12 2:3 01.06. 07:40
 
Chelsea FC (SAMSON) - AC Milan (VAL) 1,1X,12 1:0 01.06. 07:40
 
Paris Saint Germain (SAM) - CSKA Moscow (GARRY) 2,X2,12 3:4 01.06. 08:00
 
Manchester United (KARNEHSON) - Borussia Dortmund (TEOK) 2,X2,12 1:2 01.06. 08:00
 
Galatasaray (GEROGIANNISC) - SSC Napoli (GOSAS) 2,X2,12 0:3 01.06. 08:00
 
AC Milan (VAL) - Manchester United (KARNEHSON) 2,X2,12 0:1 01.06. 08:20
 
CSKA Moscow (GARRY) - Galatasaray (GEROGIANNISC) 2,X2,12 1:3 01.06. 08:20
 
Borussia Dortmund (TEOK) - Paris Saint Germain (SAM) X,1X,X2 1:1 01.06. 08:20
 
Inter Milan (STALKER) - Bayern Munchen (SPYPSY) 2,X2,12 2:3 01.06. 08:40
 
PSV Eindhoven (KOSTASLFC) - FC Porto (ALEXX00000) 1,1X,12 3:1 01.06. 08:40
 
SL Benfica (PAULARASYOU) - Chelsea FC (SAMSON) X,1X,X2 1:1 01.06. 08:40
 
Chelsea FC (SAMSON) - PSV Eindhoven (KOSTASLFC) 1,1X,12 4:1 01.06. 09:00
 
Manchester United (KARNEHSON) - SL Benfica (PAULARASYOU) X,1X,X2 1:1 01.06. 09:00
 
FC Porto (ALEXX00000) - Inter Milan (STALKER) X,1X,X2 2:2 01.06. 09:00
 
Galatasaray (GEROGIANNISC) - Borussia Dortmund (TEOK) 2,X2,12 1:2 01.06. 09:20
 
SSC Napoli (GOSAS) - CSKA Moscow (GARRY) 1,1X,12 3:2 01.06. 09:20
 
Paris Saint Germain (SAM) - AC Milan (VAL) 1,1X,12 4:1 01.06. 09:20
 
Borussia Dortmund (TEOK) - SSC Napoli (GOSAS) 1,1X,12 3:1 01.06. 09:40
 
AC Milan (VAL) - Galatasaray (GEROGIANNISC) 2,X2,12 0:2 01.06. 09:40
 
SL Benfica (PAULARASYOU) - Paris Saint Germain (SAM) 1,1X,12 2:1 01.06. 09:40
 
Bayern Munchen (SPYPSY) - FC Porto (ALEXX00000) 1,1X,12 2:0 01.06. 10:00
 
Inter Milan (STALKER) - Chelsea FC (SAMSON) X,1X,X2 0:0 01.06. 10:00
 
PSV Eindhoven (KOSTASLFC) - Manchester United (KARNEHSON) 1,1X,12 3:1 01.06. 10:00
 
Paris Saint Germain (SAM) - PSV Eindhoven (KOSTASLFC) 2,X2,12 0:2 01.06. 10:20
 
Manchester United (KARNEHSON) - Inter Milan (STALKER) 2,X2,12 2:4 01.06. 10:20
 
Chelsea FC (SAMSON) - Bayern Munchen (SPYPSY) 1,1X,12 3:2 01.06. 10:20
 
SSC Napoli (GOSAS) - AC Milan (VAL) 1,1X,12 2:1 01.06. 10:40
 
CSKA Moscow (GARRY) - Borussia Dortmund (TEOK) 2,X2,12 3:4 01.06. 10:40
 
Galatasaray (GEROGIANNISC) - SL Benfica (PAULARASYOU) 2,X2,12 2:3 01.06. 10:40
 
AC Milan (VAL) - CSKA Moscow (GARRY) 2,X2,12 3:4 01.06. 11:00
 
PSV Eindhoven (KOSTASLFC) - Galatasaray (GEROGIANNISC) 2,X2,12 1:2 01.06. 11:00
 
SL Benfica (PAULARASYOU) - SSC Napoli (GOSAS) 1,1X,12 3:0 01.06. 11:00
 
Inter Milan (STALKER) - Paris Saint Germain (SAM) X,1X,X2 3:3 01.06. 11:20
 
Bayern Munchen (SPYPSY) - Manchester United (KARNEHSON) 1,1X,12 2:0 01.06. 11:20
 
Galatasaray (GEROGIANNISC) - Inter Milan (STALKER) 2,X2,12 1:2 01.06. 11:40
 
Paris Saint Germain (SAM) - Bayern Munchen (SPYPSY) X,1X,X2 3:3 01.06. 11:40
 
Manchester United (KARNEHSON) - FC Porto (ALEXX00000) 2,X2,12 1:3 01.06. 11:40
 
Borussia Dortmund (TEOK) - AC Milan (VAL) X,1X,X2 2:2 01.06. 12:00
 
CSKA Moscow (GARRY) - SL Benfica (PAULARASYOU) 2,X2,12 2:4 01.06. 12:00
 
SSC Napoli (GOSAS) - PSV Eindhoven (KOSTASLFC) 2,X2,12 1:4 01.06. 12:00
 
SL Benfica (PAULARASYOU) - Borussia Dortmund (TEOK) 1,1X,12 2:1 01.06. 12:20
 
Inter Milan (STALKER) - SSC Napoli (GOSAS) 2,X2,12 1:2 01.06. 12:20
 
PSV Eindhoven (KOSTASLFC) - CSKA Moscow (GARRY) 2,X2,12 1:4 01.06. 12:20
 
Chelsea FC (SAMSON) - Manchester United (KARNEHSON) 1,1X,12 2:1 01.06. 12:40
 
Bayern Munchen (SPYPSY) - Galatasaray (GEROGIANNISC) 1,1X,12 1:0 01.06. 12:40
 
FC Porto (ALEXX00000) - Paris Saint Germain (SAM) 1,1X,12 1:0 01.06. 12:40
 
SSC Napoli (GOSAS) - Bayern Munchen (SPYPSY) 2,X2,12 1:3 01.06. 13:00
 
Galatasaray (GEROGIANNISC) - FC Porto (ALEXX00000) 1,1X,12 4:2 01.06. 13:00
 
Paris Saint Germain (SAM) - Chelsea FC (SAMSON) 1,1X,12 1:0 01.06. 13:00
 
AC Milan (VAL) - SL Benfica (PAULARASYOU) X,1X,X2 1:1 01.06. 13:20
 
Borussia Dortmund (TEOK) - PSV Eindhoven (KOSTASLFC) 1,1X,12 2:0 01.06. 13:20
 
CSKA Moscow (GARRY) - Inter Milan (STALKER) 2,X2,12 1:5 01.06. 13:20
 
Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Ajax Amsterdam (COBRA4) 1,1X,12 4:3 01.06. 13:40
 
Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Real Madrid (MAVERIK) 1,1X,12 3:0 01.06. 13:40
 
FC Porto (ALEXX00000) - Chelsea FC (SAMSON) 1,1X,12 1:0 01.06. 13:40
 
Lokomotiv Moscow (BURTON) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) 1,1X,12 2:1 01.06. 14:00
 
Glasgow Rangers (DESO) - Celtic Glasgow (PANTOVITS) 1,1X,12 3:0 01.06. 14:00
 
FC Barcelona (KARETSOS4) - Juventus Turin (BEN) 1,1X,12 1:0 01.06. 14:00
 
Liverpool FC (TANTO) - Lokomotiv Moscow (BURTON) 2,X2,12 1:2 01.06. 14:20
 
Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Glasgow Rangers (DESO) 2,X2,12 2:3 01.06. 14:20
 
Celtic Glasgow (PANTOVITS) - FC Barcelona (KARETSOS4) 2,X2,12 2:3 01.06. 14:20
 
Ajax Amsterdam (COBRA4) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) 2,X2,12 0:1 01.06. 14:40
 
Real Madrid (MAVERIK) - Manchester City (SONEVIQUE) 2,X2,12 0:1 01.06. 14:40
 
Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Atletico Madrid (YABOYMONDE) 1,1X,12 2:1 01.06. 14:40
 
Lokomotiv Moscow (BURTON) - Real Madrid (MAVERIK) 1,1X,12 2:0 01.06. 15:00
 
Manchester City (SONEVIQUE) - Ajax Amsterdam (COBRA4) 2,X2,12 1:3 01.06. 15:00
 
Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000) 2,X2,12 0:3 01.06. 15:00
 
Glasgow Rangers (DESO) - Liverpool FC (TANTO) 1,1X,12 3:0 01.06. 15:20
 
FC Barcelona (KARETSOS4) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) 1,1X,12 3:0 01.06. 15:20
 
Juventus Turin (BEN) - Celtic Glasgow (PANTOVITS) 2,X2,12 1:3 01.06. 15:20
 
Liverpool FC (TANTO) - FC Barcelona (KARETSOS4) 1,1X,12 1:0 01.06. 15:40
 
Real Madrid (MAVERIK) - Glasgow Rangers (DESO) X,1X,X2 1:1 01.06. 15:40
 
Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Juventus Turin (BEN) 1,1X,12 3:2 01.06. 15:40
 
Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Manchester City (SONEVIQUE) 1,1X,12 4:0 01.06. 16:00
 
Ajax Amsterdam (COBRA4) - Lokomotiv Moscow (BURTON) 1,1X,12 3:1 01.06. 16:00
 
Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) 2,X2,12 2:4 01.06. 16:00
 
Glasgow Rangers (DESO) - Ajax Amsterdam (COBRA4) 1,1X,12 4:1 01.06. 16:20
 
Manchester City (SONEVIQUE) - Atletico Madrid (YABOYMONDE) X,1X,X2 2:2 01.06. 16:20
 
Lokomotiv Moscow (BURTON) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000) 1,1X,12 3:2 01.06. 16:20
 
Juventus Turin (BEN) - Liverpool FC (TANTO) 1,1X,12 1:0 01.06. 16:40
 
Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) 1,1X,12 2:1 01.06. 16:40
 
Liverpool FC (TANTO) - Celtic Glasgow (PANTOVITS) 1,1X,12 2:0 01.06. 17:00
 
Real Madrid (MAVERIK) - Juventus Turin (BEN) 2,X2,12 0:2 01.06. 17:00
 
Ajax Amsterdam (COBRA4) - FC Barcelona (KARETSOS4) 1,1X,12 1:0 01.06. 17:00
 
Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Lokomotiv Moscow (BURTON) 2,X2,12 3:5 01.06. 17:20
 
Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Glasgow Rangers (DESO) 1,1X,12 4:1 01.06. 17:20
 
Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Manchester City (SONEVIQUE) 2,X2,12 0:1 01.06. 17:20
 
FC Barcelona (KARETSOS4) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000) 2,X2,12 0:3 01.06. 17:40
 
Lokomotiv Moscow (BURTON) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) 1,1X,12 3:2 01.06. 17:40
 
Glasgow Rangers (DESO) - Atletico Madrid (YABOYMONDE) 1,1X,12 3:0 01.06. 17:40
 
Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Liverpool FC (TANTO) 2,X2,12 0:4 01.06. 18:00
 
Juventus Turin (BEN) - Ajax Amsterdam (COBRA4) 2,X2,12 0:3 01.06. 18:00
 
Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Real Madrid (MAVERIK) 1,1X,12 4:0 01.06. 18:00
 
Real Madrid (MAVERIK) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) 1,1X,12 3:1 01.06. 18:20
 
Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Juventus Turin (BEN) 1,1X,12 4:0 01.06. 18:20
 
Ajax Amsterdam (COBRA4) - Celtic Glasgow (PANTOVITS) 2,X2,12 0:4 01.06. 18:20
 
Manchester City (SONEVIQUE) - Lokomotiv Moscow (BURTON) X,1X,X2 2:2 01.06. 18:40
 
Atletico Madrid (YABOYMONDE) - FC Barcelona (KARETSOS4) 2,X2,12 0:3 01.06. 18:40
 
Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Glasgow Rangers (DESO) 1,1X,12 2:0 01.06. 18:40
 
FC Barcelona (KARETSOS4) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) 1,1X,12 2:1 01.06. 19:00
 
Glasgow Rangers (DESO) - Manchester City (SONEVIQUE) 1,1X,12 3:2 01.06. 19:00
 
Juventus Turin (BEN) - Atletico Madrid (YABOYMONDE) 2,X2,12 1:2 01.06. 19:00
 
Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000) 2,X2,12 2:3 01.06. 19:20
 
Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Ajax Amsterdam (COBRA4) 2,X2,12 1:2 01.06. 19:20
 
Liverpool FC (TANTO) - Real Madrid (MAVERIK) 1,1X,12 3:1 01.06. 19:20
 
Ajax Amsterdam (COBRA4) - Liverpool FC (TANTO) 1,1X,12 3:0 01.06. 19:40
 
Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) 1,1X,12 2:0 01.06. 19:40
 
Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Celtic Glasgow (PANTOVITS) 1,1X,12 3:2 01.06. 19:40
 
Lokomotiv Moscow (BURTON) - Glasgow Rangers (DESO) 1,1X,12 5:3 01.06. 20:00
 
Manchester City (SONEVIQUE) - FC Barcelona (KARETSOS4) X,1X,X2 1:1 01.06. 20:00
 
Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Juventus Turin (BEN) 1,1X,12 4:2 01.06. 20:00
 
Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) 1,1X,12 2:0 01.06. 20:20
 
Juventus Turin (BEN) - Manchester City (SONEVIQUE) 2,X2,12 1:2 01.06. 20:20
 
FC Barcelona (KARETSOS4) - Lokomotiv Moscow (BURTON) 2,X2,12 0:1 01.06. 20:20
 
Liverpool FC (TANTO) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000) 2,X2,12 0:3 01.06. 20:40
 
Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Atletico Madrid (YABOYMONDE) 2,X2,12 2:4 01.06. 20:40
 
Real Madrid (MAVERIK) - Ajax Amsterdam (COBRA4) X,1X,X2 1:1 01.06. 20:40
 
Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) 2,X2,12 1:3 01.06. 21:00
 
Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Real Madrid (MAVERIK) 1,1X,12 4:0 01.06. 21:00
 
Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Liverpool FC (TANTO) 1,1X,12 1:0 01.06. 21:00
 
Glasgow Rangers (DESO) - FC Barcelona (KARETSOS4) 2,X2,12 2:4 01.06. 21:20
 
Manchester City (SONEVIQUE) - Celtic Glasgow (PANTOVITS) 2,X2,12 0:1 01.06. 21:20
 
Lokomotiv Moscow (BURTON) - Juventus Turin (BEN) 1,1X,12 1:0 01.06. 21:20
 
Juventus Turin (BEN) - Glasgow Rangers (DESO) 2,X2,12 1:3 01.06. 21:40
 
Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Lokomotiv Moscow (BURTON) 1,1X,12 2:1 01.06. 21:40
 
Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Manchester City (SONEVIQUE) 1,1X,12 2:0 01.06. 21:40
 
Real Madrid (MAVERIK) - Atletico Madrid (YABOYMONDE) 2,X2,12 0:4 01.06. 22:00
 
Ajax Amsterdam (COBRA4) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000) 2,X2,12 0:4 01.06. 22:00
 
Liverpool FC (TANTO) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) X,1X,X2 2:2 01.06. 22:00
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eLiga Mexico
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tigres Uanl - Club Tijuana De Caliente 2,X2,12 0:3 01.06. 21:00
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - Liga Pro
mecz Poprawne typy Wynik Data  
TES Tundra - PWR Pele Warriors 1,1X,12 3:0 01.06. 09:30 +5
 
CFC Catalonia FC - Westcoastunt X,1X,X2 2:2 01.06. 09:55 +5
 
TES Tundra - RUB FC Kazan X,1X,X2 2:2 01.06. 10:20 +5
 
PWR Pele Warriors - Westcoastunt X,1X,X2 1:1 01.06. 10:45 +5
 
RUB FC Kazan - CFC Catalonia FC 2,X2,12 1:4 01.06. 11:10 +5
 
Westcoastunt - TES Tundra 1,1X,12 2:0 01.06. 11:35 +5
 
RUB FC Kazan - PWR Pele Warriors 2,X2,12 1:2 01.06. 12:00 +5
 
CFC Catalonia FC - TES Tundra X,1X,X2 4:4 01.06. 12:25 +5
 
Westcoastunt - RUB FC Kazan 1,1X,12 2:0 01.06. 13:15 +5
 
VEG Vega Squadron - INA Inactivetv 1,1X,12 5:1 01.06. 16:30 +5
 
DNK FC Dimonchello - Team Ruspro R11 1,1X,12 3:1 01.06. 16:55 +5
 
VEG Vega Squadron - RLB Royal Bears 2,X2,12 1:3 01.06. 17:20 +5
 
INA Inactivetv - Team Ruspro R11 2,X2,12 1:3 01.06. 17:45 +5
 
RLB Royal Bears - DNK FC Dimonchello 1,1X,12 3:2 01.06. 18:10 +5
 
Team Ruspro R11 - VEG Vega Squadron X,1X,X2 1:1 01.06. 18:35 +5
 
RLB Royal Bears - INA Inactivetv 2,X2,12 1:2 01.06. 19:00 +5
 
DNK FC Dimonchello - VEG Vega Squadron 2,X2,12 1:3 01.06. 19:25 +5
 
INA Inactivetv - DNK FC Dimonchello 2,X2,12 2:3 01.06. 19:50 +5
 
Team Ruspro R11 - RLB Royal Bears 1,1X,12 2:1 01.06. 20:15 +5
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - GST MatchPlay (w USA)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Blanch U. - McDonald M. 2 0:2 01.06. 16:00 +5
 
Eubanks Ch. - Cid R. 2 0:2 01.06. 18:00 +5
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - Pro Series (w USA)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Redlicki Mich. - Arconada J. 1 2:0 01.06. 16:20 +5
 
Popko D. - Mejia N. 1 2:1 01.06. 17:40 +5
 
Redlicki Ma. - Sarkissian A. 2 0:2 01.06. 18:00 +5
 
Boyer D. - Sarmiento R. 1 2:1 01.06. 19:20 +5
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - Pro Series (w Austrii)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Erler A. - Weissborn T - S
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1 2:0 01.06. 10:00 +5
 
Oswald P. - Neuchrist M. 1 2:0 01.06. 12:15 +5
 
Novak D. - Neumayer L. 1 2:1 01.06. 13:55 +5
 
Thiem M. - Ofner S. 2 0:2 01.06. 16:20 +5
 
Rodionov J. - Kopp S.
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1 2:1 01.06. 18:00 +5
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - International Series (w USA)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Draxl L. - Yatsuk I. 1 2:0 01.06. 00:15 +5
 
Carnevale - Miino T. - Bradford C. 1 2:1 01.06. 00:50 +5
 
Draxl L. - Bradford C. 1 2:0 01.06. 02:15 +5
 
Mandlik M. - Metz D. 1 2:0 01.06. 14:00 +5
 
Mandlik M. - Cacciatore H. P. 1 2:0 01.06. 15:10 +5
 
Metz D. - Bernard J. 2 0:2 01.06. 16:20 +5
 
Mandlik M. - Bernard J. 1 2:0 01.06. 17:15 +5
 
Metz D. - Cacciatore H. P. 2 0:2 01.06. 18:10 +5
 
Bernard J. - Cacciatore H. P. 2 0:2 01.06. 19:00 +5
 
Storch S. - Orhon S. 1 2:0 01.06. 20:10 +5
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - Pro Series kobiet (w USA)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mandlik E. - Nefedova A E 1 2:0 01.06. 14:00 +5
 
Xu S. - Stewart K. 1 2:1 01.06. 14:00 +5
 
Mendez S. - Livianu J. zwrot : 01.06. 15:35
 
Fanning E. - Jovic J. 2 0:2 01.06. 16:15 +5
 
Stewart K. - Nefedova A E 1 2:0 01.06. 17:00 +5
 
Mandlik E. - Xu S. 2 1:2 01.06. 17:20 +5
 
Olmos G. - Branstine C. 2 1:2 01.06. 18:00 +5
 
Fanning E. - Gleason Q. 2 0:2 01.06. 18:15 +5
 
Fanning E. - Livianu J. zwrot : 01.06. 18:15
 
Chang H. - Montez P. 2 0:2 01.06. 19:15 +5
 
Jovic J. - Mendez S. zwrot : 01.06. 19:40
 
Tenis - Turnieje Towarzyskie - Rosja Liga Pro
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Apostolov V. - Dimov D. 1 2:0 01.06. 09:00
 
Mirchev R. - Sevov R. 2 0:2 01.06. 10:30
 
Slavov G. - Andonov I. zwrot : 01.06. 13:30
 
Hristov M. - Yordanov Y. 1 2:0 01.06. 15:00
 
Tanev B. - Kanev G. 2 0:2 01.06. 16:30
 
Tenis - Turnieje Towarzyskie - Rosja Daily Challenge Tour
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Basalygo T. - Kolyshkov G. 1 2:0 01.06. 10:00
 
Tenis - Turnieje Towarzyskie - Spring Tour
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mokrousov M. - Lutkovskii S. 2 0:2 01.06. 11:30
 
Mokrousov M. - Abazov, Aleksei 1 2:1 01.06. 14:30
 
Nikitin V. - Lutkovskii, Roman zwrot : 01.06. 16:00
 
Nikitin V. - Lutkovskii R. 1 2:0 01.06. 16:00
 
Lutkovskii, Roman - Hurtov D. zwrot : 01.06. 19:00
 
Lutkovskii R. - Hurtov D. 1 2:0 01.06. 19:00
 
Tenis - Turnieje Alternatywne K - French Open K (V)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pliskova Kar. (V) - Goerges J. (V)
uwaga : ZDARZENIE WIRTUALNE. Mecz rozegrany z użyciem symulacji zdarzeń, z uwzględnieniem realnych danych historycznych oraz statystyk drużyn i zawodników. Obowiązuje Regulamin Zakładów, pkt 19.
1 2:0 01.06. 12:00 +4
 
Bertens K. (V) - Sevastova A. (V)
uwaga : ZDARZENIE WIRTUALNE. Mecz rozegrany z użyciem symulacji zdarzeń, z uwzględnieniem realnych danych historycznych oraz statystyk drużyn i zawodników. Obowiązuje Regulamin Zakładów, pkt 19.
2 0:2 01.06. 14:00 +4
 
Sabalenka A. (V) - Alexandrova E. (V)
uwaga : ZDARZENIE WIRTUALNE. Mecz rozegrany z użyciem symulacji zdarzeń, z uwzględnieniem realnych danych historycznych oraz statystyk drużyn i zawodników. Obowiązuje Regulamin Zakładów, pkt 19.
1 2:0 01.06. 16:00 +4
 
Gasparyan M. (V) - Halep S. (V)
uwaga : ZDARZENIE WIRTUALNE. Mecz rozegrany z użyciem symulacji zdarzeń, z uwzględnieniem realnych danych historycznych oraz statystyk drużyn i zawodników. Obowiązuje Regulamin Zakładów, pkt 19.
2 0:2 01.06. 18:00 +4
 
Tenis - Turnieje Alternatywne M - French Open M (V)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dimitrov G. (V) - Nadal R. (V)
uwaga : ZDARZENIE WIRTUALNE. Mecz rozegrany z użyciem symulacji zdarzeń, z uwzględnieniem realnych danych historycznych oraz statystyk drużyn i zawodników. Obowiązuje Regulamin Zakładów, pkt 19.
2 0:3 01.06. 11:00 +4
 
del Potro J.M. (V) - de Minaur A. (V)
uwaga : ZDARZENIE WIRTUALNE. Mecz rozegrany z użyciem symulacji zdarzeń, z uwzględnieniem realnych danych historycznych oraz statystyk drużyn i zawodników. Obowiązuje Regulamin Zakładów, pkt 19.
1 3:2 01.06. 13:30 +5
 
Gasquet R. (V) - Tsitsipas S. (V)
uwaga : ZDARZENIE WIRTUALNE. Mecz rozegrany z użyciem symulacji zdarzeń, z uwzględnieniem realnych danych historycznych oraz statystyk drużyn i zawodników. Obowiązuje Regulamin Zakładów, pkt 19.
1 3:2 01.06. 16:00 +5
 
Struff J.L. (V) - Khachanov K. (V)
uwaga : ZDARZENIE WIRTUALNE. Mecz rozegrany z użyciem symulacji zdarzeń, z uwzględnieniem realnych danych historycznych oraz statystyk drużyn i zawodników. Obowiązuje Regulamin Zakładów, pkt 19.
1 3:1 01.06. 18:30 +5
 
Tenis Stołowy - Challenger - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bluhm F. - Steinle D. 1 4:1 01.06. 09:45 +11
 
Chamorro M. - Wenger N. 2 2:4 01.06. 10:35 +11
 
Bluhm F. - Wenger N. 1 4:2 01.06. 11:35
 
Steinle D. - Chamorro M. 1 4:3 01.06. 12:25 +11
 
Bluhm F. - Chamorro M. 1 4:0 01.06. 13:25
 
Steinle D. - Wenger N. 1 4:0 01.06. 14:15 +11
 
Tenis Stołowy - Niemcy - Duesseldorf Masters
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Duda B. - Engemann G.
1/8 finału/ transmisja : tischtennis-deutschland.tv/
1 3:0 01.06. 09:25
 
Mengel S. - Klein D.
1/8 finału/ transmisja : tischtennis-deutschland.tv/
1 3:1 01.06. 09:55
 
Kallberg A. - Hohmeier N.
1/8 finału/ transmisja : tischtennis-deutschland.tv/
1 3:0 01.06. 10:35
 
Assar O. - Mino A.
1/8 finału/ transmisja : tischtennis-deutschland.tv/
1 3:0 01.06. 11:00
 
Ovtcharov D. - Fanbo Meng
1/8 finału/ transmisja : tischtennis-deutschland.tv/
1 3:1 01.06. 11:20
 
Boll T. - Fadeev K.
1/8 finału/ transmisja : tischtennis-deutschland.tv/
1 3:0 01.06. 11:50
 
Karlsson K. - Meissner C.
1/8 finału/ transmisja : tischtennis-deutschland.tv/
1 3:1 01.06. 12:12
 
Qiu D. - Hippler T.
1/8 finału/ transmisja : tischtennis-deutschland.tv/
1 3:0 01.06. 12:40
 
Boll T. - Kallberg A. 1 3:1 01.06. 13:05 +14
 
Tenis Stołowy - TT Star Series - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Klos P. - Martinko T. 2 1:3 01.06. 07:55 +14
 
Reitspies D. - Vrablik J. 1 3:2 01.06. 08:25 +14
 
Gavlas A. - Prokopcov D. 2 0:3 01.06. 08:55 +14
 
Tregler T. - Seibert J. 1 3:0 01.06. 09:25 +14
 
Reitspies D. - Klos P. 1 3:1 01.06. 09:55
 
Prokopcov D. - Vrablik J. 1 3:0 01.06. 10:25 +14
 
Seibert J. - Martinko T. 1 3:2 01.06. 10:55 +14
 
Tregler T. - Gavlas A. 1 3:2 01.06. 11:25 +14
 
Prokopcov D. - Klos P. 1 3:0 01.06. 11:55
 
Reitspies D. - Martinko T. 1 3:0 01.06. 12:25
 
Tregler T. - Vrablik J. 1 3:2 01.06. 12:55 +14
 
Gavlas A. - Seibert J. 1 3:0 01.06. 13:25 +14
 
Reitspies D. - Prokopcov D.
uwaga : wyższe kursy w HICIE DNIA
1 3:1 01.06. 13:55 +14
 
Tregler T. - Klos P. 1 3:0 01.06. 14:15
 
Gavlas A. - Martinko T. 1 3:0 01.06. 14:30
 
Vrablik J. - Seibert J. 1 3:0 01.06. 14:50 +14
 
Tenis Stołowy - Liga-Pro - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pravednov A. - Shagarov O. 2 1:3 01.06. 00:25 +10
 
Ramensky I. - Kuzmin S. 1 3:1 01.06. 00:25 +10
 
Abramov K. - Frolov A. 2 0:3 01.06. 00:25 +10
 
Yanshaev A. - Ivanov Vic. 1 3:0 01.06. 05:55 +10
 
Homutov S. - Kryuchkov E. 1 3:2 01.06. 05:55 +10
 
Pyshkin S. - Tukh I. 1 3:1 01.06. 05:55 +10
 
Klimentev V. - Vukolov A. 1 3:2 01.06. 06:25 +10
 
Matveev I. - Arutiunyan A. 1 3:1 01.06. 06:25 +10
 
Nikiforov O. - Gribkov A. 1 3:2 01.06. 06:25 +10
 
Kryuchkov E. - Arutiunyan A. 1 3:1 01.06. 06:55 +10
 
Tukh I. - Vukolov A. 1 3:0 01.06. 06:55 +10
 
Nikiforov O. - Ivanov Vic. 2 0:3 01.06. 06:55 +10
 
Yanshaev A. - Gribkov A. 1 3:2 01.06. 07:25 +10
 
Matveev I. - Homutov S. 1 3:1 01.06. 07:25 +10
 
Pyshkin S. - Klimentev V. 2 1:3 01.06. 07:25 +10
 
Yanshaev A. - Nikiforov O. 1 3:1 01.06. 07:55 +10
 
Arutiunyan A. - Homutov S. 1 3:1 01.06. 07:55 +10
 
Pyshkin S. - Vukolov A. 1 3:0 01.06. 07:55 +10
 
Kryuchkov E. - Matveev I. 1 3:0 01.06. 08:25 +10
 
Klimentev V. - Tukh I. 1 3:0 01.06. 08:25 +10
 
Gribkov A. - Ivanov Vic. 1 3:0 01.06. 08:25 +10
 
Kolesnikov D. - Volkov A. 1 3:1 01.06. 09:50 +10
 
Ilyukhin E. - Molodtsov D. 1 3:1 01.06. 09:50
 
Abramov K. - Shirokov V. 1 3:2 01.06. 09:50 +10
 
Merkushin Y. - Kirilenko A. 1 3:1 01.06. 10:20 +10
 
Nemashkalo V. - Sayanov D. 2 0:3 01.06. 10:20 +10
 
Frolov A. - Ying D. 1 3:0 01.06. 10:20 +10
 
Kolesnikov D. - Merkushin Y. 1 3:1 01.06. 10:50 +10
 
Ilyukhin E. - Sayanov D. 2 0:3 01.06. 10:50 +10
 
Abramov K. - Frolov A. 2 2:3 01.06. 10:50 +10
 
Kirilenko A. - Volkov A. 2 2:3 01.06. 11:20 +10
 
Nemashkalo V. - Molodtsov D. 2 2:3 01.06. 11:20 +10
 
Shirokov V. - Ying D. 1 3:1 01.06. 11:20 +10
 
Merkushin Y. - Volkov A. 1 3:2 01.06. 11:50 +10
 
Sayanov D. - Molodtsov D. 1 3:2 01.06. 11:50 +10
 
Shirokov V. - Frolov A. 2 2:3 01.06. 11:50 +10
 
Kolesnikov D. - Kirilenko A. 2 2:3 01.06. 12:20 +10
 
Ilyukhin E. - Nemashkalo V.
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1 3:1 01.06. 12:20
 
Abramov K. - Ying D. 1 3:1 01.06. 12:20 +10
 
Menshikov A. - Kuzmin S. 1 3:0 01.06. 13:55 +10
 
Andreev D. - Hudaiberdiev Z. 1 3:1 01.06. 13:55 +10
 
Safonov V. - Pravednov A. 1 3:0 01.06. 13:55 +10
 
Ramensky I. - Novikov I. 2 0:3 01.06. 14:25 +10
 
Ivanov Val. - Shagarov O. 1 3:1 01.06. 14:25 +10
 
Rahmanov V. - Vahnin G. 2 2:3 01.06. 14:25 +10
 
Shagarov O. - Pravednov A. 1 3:0 01.06. 14:55 +10
 
Ramensky I. - Kuzmin S. 2 0:3 01.06. 14:55 +10
 
Hudaiberdiev Z. - Rahmanov V. 2 1:3 01.06. 14:55 +10
 
Andreev D. - Vahnin G. 1 3:1 01.06. 15:25 +10
 
Menshikov A. - Novikov I. 2 2:3 01.06. 15:25 +10
 
Ivanov Val. - Safonov V. 2 1:3 01.06. 15:25 +10
 
Ramensky I. - Menshikov A. 1 3:2 01.06. 15:55 +10
 
Rahmanov V. - Andreev D. 1 3:0 01.06. 15:55 +10
 
Safonov V. - Shagarov O. 1 3:2 01.06. 15:55 +10
 
Ivanov Val. - Pravednov A. 1 3:0 01.06. 16:25 +10
 
Novikov I. - Kuzmin S. 2 1:3 01.06. 16:25 +10
 
Hudaiberdiev Z. - Vahnin G. 1 3:1 01.06. 16:25 +10
 
Nikiforov O. - Vakar S. 2 0:3 01.06. 17:55 +10
 
Matveev I. - Homutov S. 2 2:3 01.06. 17:55 +10
 
Pyshkin S. - Klimentev V. 1 3:0 01.06. 17:55 +10
 
Tukh I. - Vukolov A. 1 3:0 01.06. 18:25 +10
 
Kryuchkov E. - Arutiunyan A. 2 0:3 01.06. 18:25 +10
 
Gribkov A. - Ivanov Vic. 2 1:3 01.06. 18:25 +10
 
Matveev I. - Arutiunyan A. 2 0:3 01.06. 18:55 +10
 
Vakar S. - Ivanov Vic. 1 3:0 01.06. 18:55 +10
 
Klimentev V. - Vukolov A. 1 3:0 01.06. 18:55 +10
 
Nikiforov O. - Gribkov A. 1 3:2 01.06. 19:25 +10
 
Homutov S. - Kryuchkov E. 1 3:0 01.06. 19:25 +10
 
Pyshkin S. - Tukh I. 1 3:0 01.06. 19:25 +10
 
Nikiforov O. - Ivanov Vic. 1 3:0 01.06. 19:55 +10
 
Arutiunyan A. - Homutov S. 2 2:3 01.06. 19:55 +10
 
Pyshkin S. - Vukolov A. 1 3:2 01.06. 19:55 +10
 
Kryuchkov E. - Matveev I. 2 1:3 01.06. 20:25 +10
 
Gribkov A. - Vakar S. 1 3:2 01.06. 20:25 +10
 
Klimentev V. - Tukh I. 1 3:1 01.06. 20:25 +10
 
Tenis Stołowy - Liga-Pro - Czechy
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Radek D. - Svoboda J. 2 2:3 01.06. 07:55
 
Korp P. - Vrabec J. 1 3:0 01.06. 08:25
 
Radek D. - Vrabec J. 2 0:3 01.06. 08:55
 
Korp P. - Svoboda J. 2 1:3 01.06. 09:25
 
Vrabec J. - Svoboda J. 2 1:3 01.06. 09:55
 
Korp P. - Radek D. 1 3:1 01.06. 10:25
 
Fabini M. - Kutifel J. 2 0:3 01.06. 11:55
 
Maresh E. - Jahoda M. 2 0:3 01.06. 12:25
 
Kutifel J. - Jahoda M. 1 3:1 01.06. 12:55
 
Maresh E. - Fabini M. 2 1:3 01.06. 13:25
 
Jahoda M. - Fabini M. 1 3:1 01.06. 13:55
 
Kutifel J. - Maresh E. 2 0:3 01.06. 14:25
 
Balog R. - Boruvka J. 1 3:0 01.06. 15:55
 
Zajicek J. - Parizek M. 2 0:3 01.06. 16:25
 
Boruvka J. - Zajicek J. 2 0:3 01.06. 16:55
 
Balog R. - Parizek M. 2 2:3 01.06. 17:25
 
Zajicek J. - Balog R. 2 1:3 01.06. 17:55
 
Parizek M. - Boruvka J. 2 2:3 01.06. 18:25
 
Koblizek M. - Skala R. 1 3:0 01.06. 19:55
 
Buben V. - Blinka M. 1 3:1 01.06. 20:25
 
Tenis Stołowy - Master-Tour - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Stetsenko A. - Ivanov N. 1 3:1 01.06. 12:25
 
Gruzdov E. - Popkov A. zwrot : 01.06. 12:55
 
Stetsenko A. - Talamanov I. 1 3:2 01.06. 13:05
 
Filichev V. - Ivanov N. 1 3:1 01.06. 13:40
 
Popkov A. - Ivanov N. 1 3:1 01.06. 14:00
 
Stetsenko A. - Gruzdov E. zwrot : 01.06. 14:25
 
Filichev V. - Talamanov I. 1 3:2 01.06. 14:30
 
Gruzdov E. - Ivanov N. zwrot : 01.06. 15:55
 
Tenis Stołowy - Masters Liga - kobiety
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Libackaya A. - Romanchenko E. 1 4:2 01.06. 10:35
 
Kandybina V. - Kondratova A. 1 4:1 01.06. 10:55
 
Kandybina V. - Romanchenko E. 1 4:1 01.06. 11:15
 
Libackaya A. - Kondratova A. 1 4:1 01.06. 11:35
 
Kandybina V. - Libackaya A. 1 4:2 01.06. 11:55
 
Romanchenko E. - Kondratova A. 2 3:4 01.06. 12:15
 
Tenis Stołowy - Masters Liga - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mamazakirov T. - Solovov G. 1 4:1 01.06. 05:05
 
Oshkin S. - Dinislamov D. 2 0:4 01.06. 05:25
 
Oshkin S. - Solovov G. 1 4:2 01.06. 05:45
 
Mamazakirov T. - Dinislamov D. 1 4:3 01.06. 06:05
 
Mamazakirov T. - Oshkin S. 1 4:3 01.06. 06:25
 
Dinislamov D. - Solovov G. 1 4:0 01.06. 06:45
 
Dergunov A. - Shirshov A. 1 4:1 01.06. 17:25
 
Chernobaev S. - Dergunov A. 2 2:4 01.06. 18:05
 
Tenis Stołowy - Setka Cup - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Naplekov A. - Babenko P. 1 3:2 01.06. 06:55 +5
 
Tridukh I. - Gnoevoy R. 1 3:0 01.06. 07:00 +5
 
Yakimchuk E. - Pakhniuk V. 2 1:3 01.06. 07:10 +5
 
Krasutskyi A. - Solomko R. 1 3:2 01.06. 07:15 +5
 
Ivanov Vic. - Skiba A. 1 3:1 01.06. 07:25 +5
 
Kolesnyk Y. - Shukin D. 2 1:3 01.06. 07:30 +5
 
Zaporozhets D. - Makovka Y. 2 2:3 01.06. 07:40 +5
 
Populovskyi E. - Avgustov A. 1 3:0 01.06. 07:45 +5
 
Gress O. - Tymchenko V. 1 3:0 01.06. 07:50 +5
 
Babenko P. - Ivanov Vic. 1 3:1 01.06. 07:55 +5
 
Turchenko T. - Derevinskyi A. zwrot : 01.06. 08:00
 
Obishchenko A. - Burdelnyi S. 1 3:1 01.06. 08:10 +5
 
Arevkin T. - Kuzmenko A. 2 2:3 01.06. 08:15 +5
 
Skiba A. - Naplekov A. 2 0:3 01.06. 08:25 +5
 
Tridukh I. - Shukin D. 1 3:2 01.06. 08:30 +5
 
Yakimchuk E. - Zaporozhets D. 2 2:3 01.06. 08:40 +5
 
Krasutskyi A. - Populovskyi E. 1 3:0 01.06. 08:45 +5
 
Voloshko V. - Sydorenko A. 1 3:2 01.06. 08:50 +5
 
Babenko P. - Skiba A. 1 3:2 01.06. 08:55 +5
 
Derevinskyi A. - Gnoevoy R. zwrot : 01.06. 09:00
 
Burdelnyi S. - Pakhniuk V. 1 3:1 01.06. 09:10 +5
 
Kuzmenko A. - Solomko R. 1 3:1 01.06. 09:15 +5
 
Ivanov Vic. - Naplekov A. 2 0:3 01.06. 09:25 +5
 
Kolesnyk Y. - Turchenko T. 2 1:3 01.06. 09:30 +5
 
Makovka Y. - Obishchenko A. 2 0:3 01.06. 09:40 +5
 
Arevkin T. - Avgustov A. 2 2:3 01.06. 09:45 +5
 
Voloshko V. - Tymchenko V. 2 1:3 01.06. 09:50 +5
 
Babenko P. - Skiba A. zwrot : 01.06. 09:55
 
Tridukh I. - Derevinskyi A. zwrot : 01.06. 10:00
 
Krasutskyi A. - Kuzmenko A. 1 3:1 01.06. 10:10 +5
 
Burdelnyi S. - Yakimchuk E. 1 3:2 01.06. 10:15 +5
 
Sydorenko A. - Antipov A. 1 3:1 01.06. 10:20 +5
 
Ivanov Vic. - Naplekov A. 1 3:0 01.06. 10:25 +5
 
Turchenko T. - Shukin D. 1 3:2 01.06. 10:30 +5
 
Arevkin T. - Populovskyi E. 1 3:2 01.06. 10:40 +5
 
Obishchenko A. - Zaporozhets D. 1 3:1 01.06. 10:45 +5
 
Gress O. - Voloshko V. 1 3:0 01.06. 10:50 +5
 
Skiba A. - Naplekov A. 2 2:3 01.06. 10:55 +5
 
Kolesnyk Y. - Gnoevoy R. 2 2:3 01.06. 11:00 +5
 
Avgustov A. - Solomko R. 1 3:1 01.06. 11:10 +5
 
Pakhniuk V. - Makovka Y. 2 1:3 01.06. 11:15 +5
 
Babenko P. - Ivanov Vic. 1 3:2 01.06. 11:25 +5
 
Turchenko T. - Tridukh I. 2 1:3 01.06. 11:30 +5
 
Krasutskyi A. - Arevkin T. 2 1:3 01.06. 11:40 +5
 
Yakimchuk E. - Obishchenko A. 1 3:2 01.06. 11:45 +5
 
Antipov A. - Tymchenko V. 1 3:1 01.06. 11:50 +5
 
Naplekov A. - Babenko P. 2 2:3 01.06. 11:55 +5
 
Kolesnyk Y. - Derevinskyi A. zwrot : 01.06. 12:00
 
Kuzmenko A. - Avgustov A. 1 3:0 01.06. 12:10 +5
 
Makovka Y. - Burdelnyi S. 1 3:1 01.06. 12:15 +5
 
Sydorenko A. - Gress O. zwrot : 01.06. 12:20
 
Ivanov Vic. - Skiba A. 1 3:2 01.06. 12:25 +5
 
Shukin D. - Gnoevoy R. 2 2:3 01.06. 12:30 +5
 
Populovskyi E. - Solomko R. 2 2:3 01.06. 12:40 +5
 
Pakhniuk V. - Zaporozhets D. 2 0:3 01.06. 12:45 +5
 
Voloshko V. - Antipov A. 1 3:0 01.06. 12:50 +5
 
Kolesnyk Y. - Tridukh I. 1 3:0 01.06. 13:00 +5
 
Krasutskyi A. - Avgustov A. 1 3:1 01.06. 13:10 +5
 
Yakimchuk E. - Makovka Y. 2 2:3 01.06. 13:15 +5
 
Turchenko T. - Gnoevoy R. 2 2:3 01.06. 13:30 +5
 
Solomko R. - Arevkin T. 2 2:3 01.06. 13:40 +5
 
Obishchenko A. - Pakhniuk V. 1 3:2 01.06. 13:45 +5
 
Gress O. - Antipov A. 1 3:0 01.06. 13:50 +5
 
Derevinskyi A. - Shukin D. zwrot : 01.06. 14:00
 
Kuzmenko A. - Populovskyi E. 1 3:0 01.06. 14:10 +5
 
Zaporozhets D. - Burdelnyi S. 1 3:1 01.06. 14:15 +5
 
Sydorenko A. - Tymchenko V. 2 0:3 01.06. 14:20 +5
 
Kilyakin P. - Voronenkov V. 2 2:3 01.06. 14:25 +5
 
Kosarev S. - Lytvynov V. 1 3:0 01.06. 14:30 +5
 
Hryshyn O. - Kunchurov D. 1 3:2 01.06. 14:40 +5
 
Voloshko V. - Perepelitsa S. 1 3:2 01.06. 14:50 +5
 
Korniienko M. - Klym V. 1 3:2 01.06. 14:55 +5
 
Voronin M. - Kyi Y. 1 3:1 01.06. 15:00 +5
 
Kholodkevich V. - Kindzerskyi Y. 1 3:2 01.06. 15:10 +5
 
Sazhniev V. - Cherepnin M. 2 1:3 01.06. 15:20 +5
 
Voronenkov V. - Klym V. 2 0:3 01.06. 15:25 +5
 
Dovzhenko S. - Gatsenko I. 1 3:0 01.06. 15:40 +5
 
Udovenko I. - Kokunin Y. 2 0:3 01.06. 15:45 +5
 
Moroz K. - Kirsanov K. 1 3:2 01.06. 15:50 +5
 
Kilyakin P. - Korniienko M. 1 3:1 01.06. 15:55 +5
 
Kyi Y. - Lytvynov V. 1 3:2 01.06. 16:00 +5
 
Kholodkevich V. - Kunchurov D. 1 3:1 01.06. 16:10 +5
 
Tkachenko A. - Kasian O. 1 3:0 01.06. 16:15 +5
 
Kovalchuk P. - Havrysh D. 2 1:3 01.06. 16:20 +5
 
Voronenkov V. - Korniienko M. 1 3:1 01.06. 16:25 +5
 
Kosarev S. - Ivchenko K. 2 1:3 01.06. 16:30 +5
 
Gatsenko I. - Hryshyn O. 1 3:1 01.06. 16:40 +5
 
Kurtenko A. - Kovalchuk P. 1 3:1 01.06. 16:45 +5
 
Sazhniev V. - Moroz K. 1 3:0 01.06. 16:50 +5
 
Kilyakin P. - Klym V. 2 2:3 01.06. 16:55 +5
 
Dovzhenko S. - Kindzerskyi Y. 1 3:1 01.06. 17:10 +5
 
Udovenko I. - Tkachenko A. 2 1:3 01.06. 17:15 +5
 
Havrysh D. - Cherepnin M. 1 3:2 01.06. 17:20 +5
 
Voronenkov V. - Korniienko M. zwrot : 01.06. 17:25
 
Lytvynov V. - Ivchenko K. 1 3:2 01.06. 17:30 +5
 
Kunchurov D. - Gatsenko I. 2 2:3 01.06. 17:40 +5
 
Kokunin Y. - Kurtenko A. 1 3:0 01.06. 17:45 +5
 
Kirsanov K. - Kovalchuk O. 1 3:1 01.06. 17:50 +5
 
Kilyakin P. - Klym V. zwrot : 01.06. 17:55
 
Kholodkevich V. - Dovzhenko S. 1 3:1 01.06. 18:10 +5
 
Kasian O. - Kovalchuk P. 1 3:1 01.06. 18:15 +5
 
Havrysh D. - Sazhniev V. 2 0:3 01.06. 18:20 +5
 
Kilyakin P. - Korniienko M. zwrot : 01.06. 18:25
 
Voronin M. - Kosarev S. 1 3:1 01.06. 18:30 +5
 
Kindzerskyi Y. - Hryshyn O. 2 2:3 01.06. 18:40 +5
 
Udovenko I. - Kurtenko A. 2 0:3 01.06. 18:45 +5
 
Kovalchuk O. - Moroz K. 2 0:3 01.06. 18:50 +5
 
Voronenkov V. - Klym V. zwrot : 01.06. 18:55
 
Kunchurov D. - Dovzhenko S. 2 1:3 01.06. 19:10 +5
 
Tkachenko A. - Kovalchuk P. 2 1:3 01.06. 19:15 +5
 
Kirsanov K. - Cherepnin M. 1 3:1 01.06. 19:20 +5
 
Kilyakin P. - Voronenkov V. zwrot : 01.06. 19:25
 
Voronin M. - Ivchenko K. 1 3:1 01.06. 19:30 +5
 
Kindzerskyi Y. - Gatsenko I. 2 1:3 01.06. 19:40 +5
 
Kokunin Y. - Kasian O. 2 1:3 01.06. 19:45 +5
 
Kovalchuk O. - Sazhniev V. 1 3:0 01.06. 19:50 +5
 
Korniienko M. - Klym V. zwrot : 01.06. 19:55
 
Kosarev S. - Kyi Y. 2 2:3 01.06. 20:00 +5
 
Kholodkevich V. - Hryshyn O. 1 3:0 01.06. 20:10 +5
 
Udovenko I. - Kovalchuk P. 2 0:3 01.06. 20:15 +5
 
Havrysh D. - Kirsanov K. 1 3:1 01.06. 20:20 +5
 
Voronin M. - Lytvynov V. 1 3:1 01.06. 20:30 +5
 
Kunchurov D. - Kindzerskyi Y. 1 3:1 01.06. 20:40 +5
 
Kasian O. - Kurtenko A. 2 2:3 01.06. 20:45 +5
 
Moroz K. - Cherepnin M. 2 0:3 01.06. 20:50 +5
 
Dovzhenko S. - Hryshyn O. 1 3:0 01.06. 21:10 +5
 
Tkachenko A. - Kokunin Y. 1 3:2 01.06. 21:15 +5
 
Kyi Y. - Ivchenko K. 1 3:2 01.06. 21:30 +5
 
Tenis Stołowy - TT Cup - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Voitenko Y. - Myrza A. 2 2:3 01.06. 00:05
 
Voitenko Y. - Holoborodko Y. 1 3:0 01.06. 00:35
 
Krivenko V. - Paukov V. 1 3:0 01.06. 01:05
 
Holoborodko Y. - Paukov V. 1 3:1 01.06. 01:35
 
Krivenko V. - Myrza A. 2 1:3 01.06. 02:05
 
Vakulin A. - Veliiev A. 1 3:1 01.06. 06:45
 
Yanishevskiy I. - Herasimov O. 1 3:1 01.06. 06:50
 
Shkurupii A. - Kovalev A. 1 3:0 01.06. 07:20
 
Vasylchuk P. - Obidnyi O. 1 3:0 01.06. 07:25
 
Illiushchenko S. - Uchen N. 1 3:1 01.06. 07:30
 
Baklykov A. - Berezynskyi S. 1 3:1 01.06. 07:35
 
Plokhotniuk M. - Pyasta P. 1 3:0 01.06. 07:40
 
Kushnir V. - Verbyaniy V. 2 2:3 01.06. 07:45
 
Ponomarenko S. - Alekseenko D. 1 3:1 01.06. 07:55
 
Kuznetsov I. - Buriak B. 2 1:3 01.06. 08:00
 
Paukov V. - Belanchik D. 1 3:2 01.06. 08:05
 
Mosiuk N. - Symonchuk D. 1 3:1 01.06. 08:10
 
Ivanov L. - Moshynskyy O. 1 3:0 01.06. 08:15
 
Danyliuk N. - Hordii A. 1 3:2 01.06. 08:20
 
Veliiev A. - Shkurupii A. 2 2:3 01.06. 08:30
 
Herasimov O. - Vasylchuk P. 2 0:3 01.06. 08:35
 
Illiushchenko S. - Nesterenko A. 1 3:0 01.06. 08:40
 
Pesternikov D. - Berezynskyi S. 1 3:2 01.06. 08:45
 
Akhlamov S. - Prakht I. 1 3:0 01.06. 08:50
 
Kovalchuk N. - Verbyaniy V. 2 1:3 01.06. 08:55
 
Vakulin A. - Alekseenko D. 1 3:1 01.06. 09:05
 
Yanishevskiy I. - Kuznetsov I. 2 0:3 01.06. 09:10
 
Uchen N. - Belanchik D. 2 0:3 01.06. 09:15
 
Baklykov A. - Symonchuk D. 1 3:2 01.06. 09:20
 
Plokhotniuk M. - Moshynskyy O. 1 3:1 01.06. 09:25
 
Kushnir V. - Danyliuk N. 1 3:1 01.06. 09:30
 
Ponomarenko S. - Kovalev A. 2 1:3 01.06. 09:40
 
Buriak B. - Obidnyi O. 1 3:0 01.06. 09:45
 
Paukov V. - Nesterenko A. 1 3:1 01.06. 09:50
 
Pesternikov D. - Mosiuk N. 2 2:3 01.06. 09:55
 
Akhlamov S. - Pyasta P. 1 3:1 01.06. 10:00
 
Kovalchuk N. - Hordii A. 1 3:0 01.06. 10:05
 
Alekseenko D. - Veliiev A. 2 1:3 01.06. 10:15
 
Herasimov O. - Kuznetsov I. 2 1:3 01.06. 10:20
 
Belanchik D. - Illiushchenko S. 2 2:3 01.06. 10:25
 
Berezynskyi S. - Symonchuk D. 2 1:3 01.06. 10:30
 
Ivanov L. - Prakht I. 2 1:3 01.06. 10:35
 
Verbyaniy V. - Danyliuk N. 2 2:3 01.06. 10:40
 
Shkurupii A. - Ponomarenko S. 1 3:1 01.06. 10:50
 
Vasylchuk P. - Buriak B. 1 3:0 01.06. 10:55
 
Nesterenko A. - Belanchik D. 2 2:3 01.06. 11:00
 
Pesternikov D. - Symonchuk D. 1 3:2 01.06. 11:05
 
Plokhotniuk M. - Akhlamov S. 2 2:3 01.06. 11:10
 
Kovalchuk N. - Danyliuk N. 1 3:1 01.06. 11:15
 
Vakulin A. - Kovalev A. 2 1:3 01.06. 11:25
 
Yanishevskiy I. - Obidnyi O. 1 3:2 01.06. 11:30
 
Uchen N. - Paukov V. 2 0:3 01.06. 11:35
 
Mosiuk N. - Baklykov A. 2 2:3 01.06. 11:40
 
Prakht I. - Moshynskyy O. 1 3:2 01.06. 11:45
 
Kushnir V. - Hordii A. 1 3:0 01.06. 11:50
 
Veliiev A. - Ponomarenko S. 1 3:2 01.06. 12:00
 
Herasimov O. - Buriak B. 2 1:3 01.06. 12:05
 
Uchen N. - Nesterenko A. 2 2:3 01.06. 12:10
 
Baklykov A. - Pesternikov D. 2 2:3 01.06. 12:15
 
Pyasta P. - Ivanov L. 2 2:3 01.06. 12:20
 
Kovalchuk N. - Kushnir V. 2 0:3 01.06. 12:25
 
Kovalev A. - Alekseenko D. 1 3:0 01.06. 12:35
 
Kuznetsov I. - Obidnyi O. 1 3:2 01.06. 12:40
 
Illiushchenko S. - Paukov V. 1 3:1 01.06. 12:45
 
Mosiuk N. - Berezynskyi S. 2 1:3 01.06. 12:50
 
Plokhotniuk M. - Prakht I. 1 3:1 01.06. 12:55
 
Verbyaniy V. - Hordii A. 2 2:3 01.06. 13:00
 
Shkurupii A. - Vakulin A. 2 1:3 01.06. 13:10
 
Yanishevskiy I. - Vasylchuk P. 2 2:3 01.06. 13:15
 
Akhlamov S. - Ivanov L. 2 1:3 01.06. 13:30
 
Kovalev A. - Veliiev A. 1 3:2 01.06. 13:45
 
Herasimov O. - Obidnyi O. 2 1:3 01.06. 13:50
 
Moshynskyy O. - Pyasta P. 2 0:3 01.06. 14:05
 
Ponomarenko S. - Vakulin A. 2 2:3 01.06. 14:20
 
Buriak B. - Yanishevskiy I. 1 3:1 01.06. 14:25
 
Ivanov L. - Plokhotniuk M. 1 3:0 01.06. 14:40
 
Mironchenko M. - Cherednichenko P. 1 3:0 01.06. 14:50
 
Shkurupii A. - Alekseenko D. 1 3:1 01.06. 14:55
 
Kuznetsov I. - Vasylchuk P. 1 3:0 01.06. 15:00
 
Kotik A. - Yunchyk V. 1 3:2 01.06. 15:10
 
Pyasta P. - Prakht I. 1 3:1 01.06. 15:15
 
Kolesnik P. - Rubtsov S. 2 2:3 01.06. 15:25
 
Vakhta D. - Nechiporuk V. 1 3:0 01.06. 15:45
 
Akhlamov S. - Moshynskyy O. 1 3:1 01.06. 15:50
 
Fashchevskyi I. - Mironchenko M. 2 2:3 01.06. 16:00
 
Gritsienko N. - Yunchyk V. 1 3:0 01.06. 16:20
 
Cherednichenko P. - Kolesnik P. 2 1:3 01.06. 16:35
 
Kotik A. - Vakhta D. 1 3:2 01.06. 16:55
 
Fashchevskyi I. - Rubtsov S. 2 1:3 01.06. 17:10
 
Gritsienko N. - Nechiporuk V. 2 2:3 01.06. 17:30
 
Mironchenko M. - Kolesnik P. 2 2:3 01.06. 17:45
 
Yunchyk V. - Vakhta D. 1 3:0 01.06. 18:05
 
Fashchevskyi I. - Kolesnik P. 1 3:2 01.06. 18:20
 
Vakhta D. - Gritsienko N. 1 3:2 01.06. 18:40
 
Cherednichenko P. - Rubtsov S. 1 3:0 01.06. 18:55
 
Kramarenko A. - Yarovoi O. 1 3:2 01.06. 19:00
 
Komar V. - Tytyunnik O. 1 3:2 01.06. 19:05
 
Panchenko B. - Udovichenko S. 1 3:2 01.06. 19:10
 
Nechiporuk V. - Kotik A. 1 3:1 01.06. 19:15
 
Zenyuk A. - Vakarash R. 1 3:1 01.06. 19:25
 
Cherednichenko P. - Fashchevskyi I. 1 3:1 01.06. 19:30
 
Kramarenko A. - Volokhov V. 2 0:3 01.06. 19:35
 
Gritsienko N. - Kotik A. 1 3:0 01.06. 19:50
 
Ivasiv V. - Sidorak N. 2 1:3 01.06. 20:00
 
Mironchenko M. - Rubtsov S. 2 1:3 01.06. 20:05
 
Tytyunnik O. - Volokhov V. 1 3:2 01.06. 20:10
 
Komar V. - Kramarenko A. 1 3:1 01.06. 20:15
 
Nechiporuk V. - Yunchyk V. 2 0:3 01.06. 20:25
 
Komar V. - Volokhov V. 1 3:1 01.06. 20:45
 
Tytyunnik O. - Yarovoi O. 1 3:0 01.06. 20:50
 
Yarovoi O. - Volokhov V. 1 3:0 01.06. 21:20
 
Tytyunnik O. - Kramarenko A. 1 3:0 01.06. 21:25
 
Tenis Stołowy - Win Cup - kobiety
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zaytseva V. - Saltanovskaya M. 2 2:3 01.06. 08:10
 
Orobinskaya Y. - Lesnaya Y. 1 3:1 01.06. 08:40
 
Zaytseva V. - Lesnaya Y. 1 3:0 01.06. 09:10
 
Saltanovskaya M. - Orobinskaya Y. 2 2:3 01.06. 09:40
 
Orobinskaya Y. - Zaytseva V. 2 0:3 01.06. 10:10
 
Lesnaya Y. - Saltanovskaya M. 2 2:3 01.06. 10:40
 
Zaytseva V. - Saltanovskaya M. 1 3:1 01.06. 11:10
 
Orobinskaya Y. - Lesnaya Y. 1 3:1 01.06. 11:40
 
Zaytseva V. - Lesnaya Y. 1 3:2 01.06. 12:10
 
Saltanovskaya M. - Orobinskaya Y. 2 1:3 01.06. 12:40
 
Orobinskaya Y. - Zaytseva V. 1 3:1 01.06. 13:10
 
Saltanovskaya M. - Lesnaya Y. 2 2:3 01.06. 13:40
 
Tenis Stołowy - Win Cup - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sarma C. - Kireev S. 1 3:2 01.06. 00:25
 
Boychuk V. - Demchenko V. 1 3:2 01.06. 00:25
 
Khakhamidi P. - Gavrilov Y. 2 0:3 01.06. 00:25
 
Kushko D. - Rybakov Y. 1 3:1 01.06. 01:00
 
Gaynyuk V. - Chukanov M. 1 3:0 01.06. 01:00
 
Stepanov D. - Vakhrushev V. 2 1:3 01.06. 01:00
 
Kushko D. - Demchenko V. 2 0:3 01.06. 01:35
 
Kireev S. - Chukanov M. 1 3:1 01.06. 01:35
 
Vakhrushev V. - Khakhamidi P. 1 3:2 01.06. 01:35
 
Gaynyuk V. - Sarma C. 1 3:1 01.06. 02:10
 
Boychuk V. - Rybakov Y. 2 2:3 01.06. 02:10
 
Gavrilov Y. - Stepanov D. 1 3:2 01.06. 02:10
 
Khakhamidi P. - Stepanov D. 2 0:3 01.06. 02:45
 
Gaynyuk V. - Kireev S. 1 3:0 01.06. 02:45
 
Rybakov Y. - Demchenko V. 2 1:3 01.06. 02:45
 
Chukanov M. - Sarma C. 1 3:2 01.06. 03:20
 
Kushko D. - Boychuk V. 2 1:3 01.06. 03:20
 
Gavrilov Y. - Vakhrushev V. 1 3:1 01.06. 03:20
 
Butkov M. - Likhitsky A. 2 2:3 01.06. 06:55
 
Turchenko D. - Derevinskyi D. 2 2:3 01.06. 06:55
 
Lebedev D. - Balakirev M. 1 3:0 01.06. 07:25
 
Derevinskyi D. - Lebedev D. 2 0:3 01.06. 07:55
 
Komendant Y. - Oleinik I. 2 2:3 01.06. 07:55
 
Gutnichenko A. - Khudoshin N. 2 0:3 01.06. 08:25
 
Butkov M. - Likhitsky A. 2 0:3 01.06. 08:25
 
Balakirev M. - Turchenko D. 1 3:2 01.06. 08:25
 
Naida A. - Butkov M. 1 3:0 01.06. 08:55
 
Balakirev M. - Derevinskyi D. 2 1:3 01.06. 08:55
 
Oleinik I. - Khudoshin N. 1 3:1 01.06. 08:55
 
Gutnichenko A. - Komendant Y. 1 3:0 01.06. 09:25
 
Turchenko D. - Lebedev D. 1 3:2 01.06. 09:25
 
Oleinik I. - Gutnichenko A. 2 1:3 01.06. 09:55
 
Likhitsky A. - Naida A. 1 3:1 01.06. 09:55
 
Lebedev D. - Balakirev M. 1 3:1 01.06. 10:25
 
Komendant Y. - Khudoshin N. 2 2:3 01.06. 10:25
 
Lebedev D. - Derevinskyi D. 1 3:2 01.06. 10:55
 
Komendant Y. - Oleinik I. 1 3:1 01.06. 10:55
 
Likhitsky A. - Naida A. 2 2:3 01.06. 11:25
 
Balakirev M. - Turchenko D. 2 0:3 01.06. 11:25
 
Khudoshin N. - Gutnichenko A. 1 3:0 01.06. 11:25
 
Naida A. - Butkov M. 1 3:1 01.06. 11:55
 
Balakirev M. - Derevinskyi D. 2 2:3 01.06. 11:55
 
Khudoshin N. - Oleinik I. 2 2:3 01.06. 11:55
 
Turchenko D. - Lebedev D. 2 0:3 01.06. 12:25
 
Gutnichenko A. - Komendant Y. 1 3:2 01.06. 12:25
 
Oleinik I. - Gutnichenko A. 1 3:2 01.06. 12:55
 
Komendant Y. - Khudoshin N. 1 3:1 01.06. 13:25
 
Dyachenko V. - Kanunnikov I. 2 0:3 01.06. 13:25
 
Ratusnyak V. - Matveev D. 1 3:2 01.06. 13:25
 
Krutko A. - Zemyantsev S. 1 3:0 01.06. 13:55
 
Zholubak M. - Yolkin A. 1 3:1 01.06. 13:55
 
Alistratov A. - Alexsyev S. 2 0:3 01.06. 14:10
 
Ermolaev A. - Maleev N. 1 3:0 01.06. 14:25
 
Maleev D. - Zemyantsev S. 1 3:0 01.06. 14:25
 
Krutko A. - Yolkin A. 1 3:1 01.06. 14:25
 
Rodin A. - Goradze A. 1 3:2 01.06. 14:40
 
Zholubak M. - Kanunnikov I. 2 1:3 01.06. 14:55
 
Ratusnyak V. - Dyachenko V. 1 3:0 01.06. 14:55
 
Kovalenko S. - Vavreniuk S. 2 2:3 01.06. 14:55
 
Alistratov A. - Rodin A. 1 3:0 01.06. 15:10
 
Matveev D. - Dyachenko V. 2 1:3 01.06. 15:25
 
Ermolaev A. - Kovalenko S. 1 3:1 01.06. 15:25
 
Krutko A. - Kanunnikov I. 2 1:3 01.06. 15:55
 
Vavreniuk S. - Maleev N. 1 3:2 01.06. 15:55
 
Yolkin A. - Zemyantsev S. 1 3:0 01.06. 15:55
 
Alistratov A. - Goradze A. 1 3:2 01.06. 16:10
 
Ermolaev A. - Vavreniuk S. 2 1:2 01.06. 16:25
 
Kanunnikov I. - Zemyantsev S. 1 3:0 01.06. 16:25
 
Matveev D. - Yolkin A. 2 1:3 01.06. 16:25
 
Alexsyev S. - Rodin A. 1 3:1 01.06. 16:40
 
Kovalenko S. - Maleev N. 2 1:3 01.06. 16:55
 
Ratusnyak V. - Krutko A. 2 2:3 01.06. 16:55
 
Zholubak M. - Dyachenko V. 1 3:2 01.06. 16:55
 
Alexsyev S. - Alistratov A. 2 2:3 01.06. 17:10
 
Krutko A. - Dyachenko I. 2 0:3 01.06. 17:25
 
Zholubak M. - Matveev D. 1 3:1 01.06. 17:25
 
Rodin A. - Goradze A. 2 2:3 01.06. 17:40
 
Yolkin A. - Kanunnikov I. 1 3:0 01.06. 17:55
 
Kovalenko S. - Vavreniuk S. 1 3:2 01.06. 17:55
 
Ratusnyak V. - Zemyantsev S. 1 3:2 01.06. 17:55
 
Alistratov A. - Rodin A. 2 2:3 01.06. 18:10
 
Kanunnikov I. - Matveev D. 1 3:2 01.06. 18:25
 
Ermolaev A. - Kovalenko S. 2 0:3 01.06. 18:25
 
Ratusnyak V. - Yolkin A. 1 3:1 01.06. 18:25
 
Alexsyev S. - Goradze A. 2 2:3 01.06. 18:40
 
Krutko A. - Zholubak M. 1 3:2 01.06. 18:55
 
Vavreniuk S. - Maleev N. 2 0:3 01.06. 18:55
 
Dyachenko V. - Zemyantsev S. 2 1:3 01.06. 18:55
 
Alistratov A. - Goradze A. 2 0:3 01.06. 19:10
 
Krutko A. - Matveev D. 2 1:3 01.06. 19:25
 
Ermolaev A. - Vavreniuk S. 1 3:1 01.06. 19:25
 
Zholubak M. - Zemyantsev S. 1 3:2 01.06. 19:25
 
Alexsyev S. - Rodin A. 2 1:3 01.06. 19:40
 
Yolkin A. - Dyachenko V. 1 3:2 01.06. 19:55
 
Ratusnyak V. - Kanunnikov I. 1 3:1 01.06. 19:55
 
Kovalenko S. - Maleev N. 1 3:0 01.06. 19:55
 
Grabskiy A. - Kalenik S. 1 3:1 01.06. 20:55
 
Chilikin A. - Reva V. 1 3:0 01.06. 20:55
 
Gaynyuk V. - Kireev S. 2 2:3 01.06. 20:55
 
Chernetskiy I. - Kim D. 2 1:3 01.06. 21:30
 
Sarma S. - Gusev V. 1 3:2 01.06. 21:30
 
Khorolskiy V. - Shapoval A. 2 0:3 01.06. 21:30
 
Hokej na Lodzie - Rosja - Comet Division
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zolotye Drakony - Snezhnye Medvedi X,1X,X2 4:4 01.06. 03:00
 
Goryachiye - Besheniye Psy 2,X2,12 5:6 01.06. 05:50
 
Voiny Suomi - Gladiator 1,1X,12 7:6 01.06. 06:50
 
Besheniye Psy - Voiny Suomi
3x10 min
2,X2,12 3:5 01.06. 09:00
 
Ledovyy Desant - Stalker
3x10 min
1,1X,12 9:6 01.06. 10:50 +5
 
Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry
3x10 min
2,X2,12 5:8 01.06. 11:50 +5
 
Stalker - Krasnyye Krylia
3x10 min
2,X2,12 5:9 01.06. 12:50 +5
 
Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant
3x10 min
1,1X,12 7:5 01.06. 13:50 +5
 
Stalker - Ershistyye Tigry
3x10 min
X,1X,X2 5:5 01.06. 14:50 +5
 
Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant
3x10 min
1,1X,12 7:6 01.06. 15:50 +5
 
Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri
3x10 min
1,1X,12 4:1 01.06. 16:50 +4
 
Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery
3x10 min
2,X2,12 5:6 01.06. 17:50 +4
 
Zolotye Drakony - Chernye Grifony
3x10 min
1,1X,12 9:6 01.06. 20:50
 
Hokej na Lodzie - Rosja - Dream League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Wielka Brytania - Białoruś
3x10 min
1,1X,12 3:2 01.06. 08:45 +5
 
Francja - Norwegia
3x10 min
2,X2,12 1:4 01.06. 09:45 +5
 
Kanada - USA
3x10 min
X,1X,X2 4:4 01.06. 10:45 +5
 
Niemcy - Szwajcaria
3x10 min
1,1X,12 4:3 01.06. 11:45 +5
 
Czechy - Szwecja
3x10 min
1,1X,12 3:2 01.06. 12:45 +5
 
Finlandia - Rosja
3x10 min
X,1X,X2 4:4 01.06. 13:45 +5
 
Hokej na Lodzie - Rosja - Ice Cup
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dynamo - Severstal 1,1X,12 4:2 01.06. 06:55
 
CSKA - SKA 1,1X,12 4:3 01.06. 07:25
 
Severstal - SKA 1,1X,12 5:3 01.06. 08:10
 
Dynamo - CSKA 2,X2,12 3:4 01.06. 08:40
 
CSKA - Severstal
3x10 min
1,1X,12 6:4 01.06. 09:20
 
Dynamo - SKA
3x10 min
1,1X,12 5:4 01.06. 09:55
 
Dynamo - Severstal
3x10 min
2,X2,12 4:7 01.06. 14:00
 
CSKA - SKA
3x10 min
2,X2,12 4:8 01.06. 14:35
 
Severstal - SKA
3x10 min
2,X2,12 6:7 01.06. 15:10
 
Dynamo - CSKA
3x10 min
2,X2,12 3:4 01.06. 15:45
 
CSKA - Severstal
3x10 min
X,1X,X2 4:4 01.06. 16:20
 
Severstal - Dynamo
3x10 min
1,1X,12 7:4 01.06. 17:30
 
SKA - CSKA
3x10 min
1,1X,12 8:4 01.06. 18:05
 
Siatkówka - Rosja - Liga Pro
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Empire - Vityaz 1 3:0 01.06. 09:15 +9
 
Payp - Titans 2 0:3 01.06. 11:15 +9
 
Siatkówka - Rosja - liga regionalna Ural
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Academy - Military 2 0:3 01.06. 05:15 +9
 
Ural Elevation - Raiders 2 1:3 01.06. 07:00 +9
 
Siatkówka - Rosja - liga regionalna kobiet Ural
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ural City - Mountains 1 3:0 01.06. 09:00 +9
 
Energy - Eurasia 1 3:2 01.06. 11:00 +9
 
Siatkówka - Rosja - Liberty League kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Panthers - Foxes 2 2:3 01.06. 12:30 +9
 
Siatkówka - Czechy - liga regionalna
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Vssk Mff Praha E - SK Ecos OV 2 2:3 01.06. 18:00
 
TJ Abc Branik C - Reporyje 1 3:1 01.06. 18:00
 
Vssk Mff Praha F - SK K3 1 3:0 01.06. 18:00
 
Siatkówka - Siatkonoga - mecze towarzyskie
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Indonezja - Filipiny 2 0:2 01.06. 09:00
 
Malezja - Tajlandia 1 2:1 01.06. 09:30
 
Tajlandia - Indonezja 2 1:2 01.06. 10:00
 
Filipiny - Malezja 2 0:2 01.06. 10:30
 
Tajlandia - Filipiny 2 0:2 01.06. 11:00
 
Indonezja - Malezja 1 2:0 01.06. 11:30
 
Malezja - Indonezja 2 0:2 01.06. 15:00
 
Filipiny - Tajlandia 2 1:2 01.06. 15:30
 
Malezja - Filipiny 2 0:2 01.06. 16:00
 
Indonezja - Tajlandia 2 1:2 01.06. 16:30
 
Tajlandia - Malezja 2 1:2 01.06. 17:00
 
Filipiny - Indonezja 1 2:0 01.06. 17:30
 
Koszykówka - Polska - EBL - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Włocławek 3 (/1) 01.06. 20:00
 
Toruń 5 (/1) 01.06. 20:00
 
Gdynia 4 (/1) 01.06. 20:00
 
Zielona Góra V 1 (/1) 01.06. 20:00
 
Warszawa 14 (/1) 01.06. 20:00
 
Ostrów Wlkp. 10 (/1) 01.06. 20:00
 
Szczecin 8 (/1) 01.06. 20:00
 
Sopot 6 (/1) 01.06. 20:00
 
Stargard 9 (/1) 01.06. 20:00
 
Bydgoszcz 11 (/1) 01.06. 20:00
 
Wrocław 7 (/1) 01.06. 20:00
 
Radom 12 (/1) 01.06. 20:00
 
Lublin 2 (/1) 01.06. 20:00
 
D. Górnicza 15 (/1) 01.06. 20:00
 
Starogard Gd. 16 (/1) 01.06. 20:00
 
Gliwice 13 (/1) 01.06. 20:00
 
Koszykówka - Polska - EBL - H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Włocławek - pozostali 2 0:1 01.06. 20:00
 
Koszykówka - Polska - EBL kobiet - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Polkowice 5 (/1) 01.06. 20:00
 
Gdynia V 1 (/1) 01.06. 20:00
 
Bydgoszcz 2 (/1) 01.06. 20:00
 
W. Kraków 7 (/1) 01.06. 20:00
 
Gorzów Wlkp. 3 (/1) 01.06. 20:00
 
Lublin 4 (/1) 01.06. 20:00
 
Wrocław 6 (/1) 01.06. 20:00
 
Poznań 0 (/1) 01.06. 20:00
 
Polit. Gdańska 8 (/1) 01.06. 20:00
 
Toruń 0 (/1) 01.06. 20:00
 
Łódź 9 (/1) 01.06. 20:00
 
Uniw. Gdański 0 (/1) 01.06. 20:00
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - klubowe mecze towarzyskie
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Road Warriors - Lions 2 94:98 01.06. 12:00 +725
 
Flames - Hunters 1 94:71 01.06. 13:30 +725
 
Koszykówka - Nikaragua - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Jinotega - Real Esteli 1 81:73 01.06. 00:00 +33
 
San Isidro - Tipitapa 1 82:63 01.06. 01:00 +42
 
Koszykówka - Ligi Elektroniczne - NBA Cyber - Eastern Conference
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Boston Celtics (SLEEPY) - Atlanta Hawks (SCRATE) 1 56:54 01.06. 13:00
 
Brooklyn Nets (FOSTERS23) - Toronto Raptors (ZO0M) 2 46:77 01.06. 13:00
 
Philadelphia 76ers (SMITH) - Boston Celtics (SLEEPY) 2 52:57 01.06. 13:30
 
Brooklyn Nets (FOSTERS23) - Atlanta Hawks (SCRATE) 2 51:55 01.06. 13:30
 
Philadelphia 76ers (SMITH) - Toronto Raptors (ZO0M) 1 68:66 01.06. 14:00
 
Brooklyn Nets (FOSTERS23) - Boston Celtics (SLEEPY) 1 52:35 01.06. 14:00
 
Toronto Raptors (ZO0M) - Boston Celtics (SLEEPY) 1 53:43 01.06. 14:30
 
Philadelphia 76ers (SMITH) - Atlanta Hawks (SCRATE) 1 71:65 01.06. 14:30
 
Philadelphia 76ers (SMITH) - Brooklyn Nets (FOSTERS23) 1 70:62 01.06. 15:00
 
Toronto Raptors (ZO0M) - Atlanta Hawks (SCRATE) 2 58:60 01.06. 15:00
 
Toronto Raptors (ZO0M) - Brooklyn Nets (FOSTERS23) 2 43:71 01.06. 15:30
 
Atlanta Hawks (SCRATE) - Boston Celtics (SLEEPY) 1 55:49 01.06. 15:30
 
Atlanta Hawks (SCRATE) - Brooklyn Nets (FOSTERS23) 1 55:53 01.06. 16:00
 
Boston Celtics (SLEEPY) - Philadelphia 76ers (SMITH) 1 57:54 01.06. 16:00
 
Atlanta Hawks (SCRATE) - Toronto Raptors (ZO0M) 2 67:86 01.06. 17:30
 
Koszykówka - Ligi Elektroniczne - NBA Cyber - Southeast Division
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Miami Heat (SLEEPY) - Orlando Magic (BAD_TRIP) 1 64:59 01.06. 07:00
 
Washington Wizards (FOSTERS23) - Charlotte Hornets (ZO0M) 1 60:42 01.06. 07:00
 
Atlanta Hawks (88FIREBURN) - Miami Heat (SLEEPY) 2 54:62 01.06. 07:30
 
Washington Wizards (FOSTERS23) - Orlando Magic (BAD_TRIP) 1 59:46 01.06. 07:30
 
Washington Wizards (FOSTERS23) - Miami Heat (SLEEPY) 1 58:35 01.06. 08:00
 
Atlanta Hawks (88FIREBURN) - Charlotte Hornets (ZO0M) 2 49:55 01.06. 08:00
 
Atlanta Hawks (88FIREBURN) - Orlando Magic (BAD_TRIP) 2 44:58 01.06. 08:30
 
Charlotte Hornets (ZO0M) - Miami Heat (SLEEPY) 1 52:44 01.06. 08:30
 
Charlotte Hornets (ZO0M) - Orlando Magic (BAD_TRIP) 1 64:62 01.06. 09:00
 
Atlanta Hawks (88FIREBURN) - Washington Wizards (FOSTERS23) 2 50:64 01.06. 09:00
 
Orlando Magic (BAD_TRIP) - Miami Heat (SLEEPY) 1 56:49 01.06. 09:30
 
Charlotte Hornets (ZO0M) - Washington Wizards (FOSTERS23) 2 37:59 01.06. 09:30
 
Miami Heat (SLEEPY) - Atlanta Hawks (88FIREBURN) 2 52:71 01.06. 10:00
 
Orlando Magic (BAD_TRIP) - Washington Wizards (FOSTERS23) 2 47:54 01.06. 10:00
 
Charlotte Hornets (ZO0M) - Atlanta Hawks (88FIREBURN) 2 58:72 01.06. 10:30
 
Miami Heat (SLEEPY) - Washington Wizards (FOSTERS23) 2 46:56 01.06. 10:30
 
Orlando Magic (BAD_TRIP) - Atlanta Hawks (88FIREBURN) 2 57:77 01.06. 11:00
 
Washington Wizards (FOSTERS23) - Atlanta Hawks (88FIREBURN) 2 66:78 01.06. 11:30
 
Koszykówka - Ligi Elektroniczne - NBA Cyber - Southwest Division
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Houston Rockets (TRANQUIL) - Dallas Mavericks (SPECIALIST) 2 54:73 01.06. 19:00
 
San Antonio Spurs (APHEX) - Memphis Grizzlies (ASH) 2 46:61 01.06. 19:00
 
Houston Rockets (TRANQUIL) - Memphis Grizzlies (ASH) 2 36:65 01.06. 19:30
 
New Orleans Pelicans (MILLER) - San Antonio Spurs (APHEX) 2 56:63 01.06. 19:30
 
Houston Rockets (TRANQUIL) - San Antonio Spurs (APHEX) 1 69:58 01.06. 20:00
 
New Orleans Pelicans (MILLER) - Dallas Mavericks (SPECIALIST) 2 61:76 01.06. 20:00
 
New Orleans Pelicans (MILLER) - Memphis Grizzlies (ASH) 2 48:73 01.06. 20:30
 
Dallas Mavericks (SPECIALIST) - San Antonio Spurs (APHEX) 1 65:46 01.06. 20:30
 
Dallas Mavericks (SPECIALIST) - Memphis Grizzlies (ASH) 2 58:62 01.06. 21:00
 
New Orleans Pelicans (MILLER) - Houston Rockets (TRANQUIL) 1 61:47 01.06. 21:00
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - singiel M
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dmitrishin M. - Konov V.
Ukraina Shuttle Masters Cup
2 1:2 01.06. 09:30
 
Gasanov A. - Sterin V.
Ukraina Shuttle Masters Cup
1 2:1 01.06. 10:00
 
Tregubenko V. - Konov V.
Ukraina Shuttle Masters Cup
2 1:2 01.06. 10:30
 
Gasanov A. - Dmitrishin M.
Ukraina Shuttle Masters Cup
2 0:2 01.06. 11:00
 
Gasanov A. - Tregubenko V.
Ukraina Shuttle Masters Cup
2 0:2 01.06. 12:00
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - singiel K
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ilyinskaya M. - Ogurcova M.
Ukraina Shuttle Masters Cup
1 2:0 01.06. 09:00
 
Zharka Y. - Mikhalkova A.
Ukraina Shuttle Masters Cup
1 2:0 01.06. 09:30
 
Kruchkova A. - Lesnaya V.
Ukraina Shuttle Masters Cup
2 0:2 01.06. 10:00
 
Ilyinskaya M. - Mikhalkova A.
Ukraina Shuttle Masters Cup
1 2:0 01.06. 10:30
 
Kruchkova A. - Zharka Y.
Ukraina Shuttle Masters Cup
2 0:2 01.06. 11:00
 
Ogurcova M. - Lesnaya V.
Ukraina Shuttle Masters Cup
2 1:2 01.06. 11:20
 
Kruchkova A. - Ilyinskaya M.
Ukraina Shuttle Masters Cup
2 0:2 01.06. 12:00
 
Ogurcova M. - Mikhalkova A.
Ukraina Shuttle Masters Cup
2 0:2 01.06. 12:30
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - debel M
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gasanov A / Konov V - Dmitrishin M / Poznyakov E
Ukraina Shuttle Masters Cup
1 2:0 01.06. 15:30
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - debel K
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lesnaya V / Mikhalkova A - Diptan M / Ilynskaya M
Ukraina Shuttle Masters Cup
zwrot : 01.06. 14:00
 
Darts - Rozgr. międzynarodowe - PDC Home Tour
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Aspinall N. - Noguera J.
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE/ do sześciu wygranych rozgrywek
1 6:4 01.06. 20:35 +6
 
Hughes J. - De Sousa J. O.
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE/ do sześciu wygranych rozgrywek
2 1:6 01.06. 21:10 +6
 
Noguera J. - De Sousa J. O.
do sześciu wygranych rozgrywek
2 4:6 01.06. 21:35 +6
 
Darts - Rozgr. międzynarodowe - Modus Icons of Darts
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hubbard J. - Nicholson P. 2 1:5 01.06. 11:30 +6
 
Evans D. - Hubbard J. 1 5:2 01.06. 11:55 +6
 
Nicholson P. - Evans D. 2 3:5 01.06. 12:20 +6
 
Marsh S. - Hubbard J. 1 5:1 01.06. 12:45 +6
 
Adams M. - Nicholson P. 1 5:1 01.06. 13:30 +6
 
Sherrock F. - Evans D. 1 5:3 01.06. 14:00 +6
 
Hubbard J. - Adams M. 2 1:5 01.06. 14:20 +6
 
Nicholson P. - Sherrock F. 1 5:0 01.06. 14:40 +6
 
Evans D. - Marsh S. 1 5:3 01.06. 15:05 +6
 
Sherrock F. - Hubbard J. 1 5:0 01.06. 15:30 +6
 
Marsh S. - Nicholson P. 1 5:2 01.06. 15:55 +6
 
Adams M. - Evans D. 1 5:2 01.06. 16:20 +6
 
Marsh S. - Sherrock F. 1 5:2 01.06. 16:45 +6
 
Adams M. - Marsh S. 2 0:5 01.06. 17:10 +6
 
Sherrock F. - Adams M. 2 1:5 01.06. 17:35 +6
 
Darts - Rozgr. międzynarodowe - Remote Darts League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Williams J. - Osborne T. 1 6:1 01.06. 00:05
 
Herewini D. - Thompson J. 1 6:3 01.06. 00:30 +6
 
Esport - Counter Strike - BLAST Premier Spring Series EU
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Team Vitality - ENCE
grupa A
zwrot 15:15 01.06. 15:30 +21
 
mousesports - Dignitas
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / grupa B
1 16:10 01.06. 16:45 +21
 
Astralis - Ninjas in Pyjamas
grupa A
2 7:16 01.06. 18:00 +21
 
fnatic - MAD Lions
grupa B
2 10:16 01.06. 19:05 +21
 
Astralis - sAw
grupa A
1 16:4 01.06. 20:15 +18
 
Esport - Counter Strike - ESEA MDL AUS
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mako - Control 1 16:11 01.06. 12:10 +4
 
Esport - Counter Strike - Home Sweet Home Cup
mecz Poprawne typy Wynik Data  
ALTERNATE aTTaX - Juggernauts
Closed Q / ćwierćfinał / do 2 zwycięstw
1 2:0 01.06. 09:00 +12
 
SG.pro - Illuminar
Closed Q / ćwierćfinał / do 2 zwycięstw
2 0:2 01.06. 09:00 +12
 
Japaleno - AVEZ
Closed Q / ćwierćfinał / do 2 zwycięstw
2 0:2 01.06. 12:00 +12
 
CR4ZY - Giants
Closed Q / ćwierćfinał / do 2 zwycięstw
1 2:1 01.06. 12:00 +12
 
Illuminar - AVEZ
Closed Q / półfinał/ do 2 zwycięstw
1 2:1 01.06. 15:00 +12
 
ALTERNATE aTTaX - CR4ZY
Closed Q / półfinał / do 2 zwycięstw
1 2:0 01.06. 15:15 +8
 
ALTERNATE aTTaX - Illuminar
Closed Q / finał / do 2 zwycięstw
2 1:2 01.06. 18:20 +8
 
Esport - Counter Strike - ESEA Advanced EU
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Budapest Five - KOVA 2 7:16 01.06. 18:00
 
Tenerife Titans - bread boys 1 16:14 01.06. 18:00
 
Tikitakan - LDLC 1 16:14 01.06. 18:00
 
Sangal Esports - Orgles5 zwrot : 01.06. 18:00
 
CR4ZY - ex - Vexed zwrot : 01.06. 19:00
 
KOVA - Juggernauts 1 16:6 01.06. 20:00
 
LOG Esports - GOODTIMES 1 16:8 01.06. 21:00
 
Boca Boston - Nevermind zwrot : 01.06. 21:00
 
BRUNOLOPES - Izako Boars 2 13:16 01.06. 21:00
 
Esport - Counter Strike - ESEA Open
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Emeritos Banditos - Ninjas To Be 1 16:6 01.06. 20:00 +2
 
Esport - Counter Strike - ESL AUS & NZ
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Generation of Miracles - Ground Zero
do 2 zwycięstw
2 0:2 01.06. 10:30 +12
 
Rooster - AVANT
do 2 zwycięstw
2 0:2 01.06. 12:30 +12
 
Esport - Counter Strike - Finnish Esports League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
GoSu - Roots Gaming
Challenger League / do 2 zwycięstw
1 2:0 01.06. 17:00
 
YMCA - mutsiss
Challenger League / do 2 zwycięstw
2 1:2 01.06. 17:00
 
Team Frosty - KUUSAMO
Challenger League / do 2 zwycięstw
2 1:2 01.06. 17:00
 
AtlasGaming - RPEAT
Challenger League / do 2 zwycięstw
1 2:0 01.06. 17:00
 
Esport - Counter Strike - Huya Darkhorse League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lynn Vision - OneThree.TSG
najlepszy z 2
X 1:1 01.06. 08:00
 
Zero.TSG - O2 Esports
najlepszy z 2
X 1:1 01.06. 10:00
 
Esport - Counter Strike - ESL Indie
mecz Poprawne typy Wynik Data  
BL4ZE Esports - 2ez 1 16:11 01.06. 10:30
 
Esport - Counter Strike - HellCase Cup
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Skade - Sinners
grupa C / do 2 zwycięstw
2 1:2 01.06. 16:00 +12
 
Secret - Nemiga
grupa C / do 2 zwycięstw
2 0:2 01.06. 19:10 +12
 
Esport - Dota 2 - Gold Occupation
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Five Brothers - Venture
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.06. 04:30 +8
 
WOLF - Five Brothers
do 2 zwycięstw
2 0:2 01.06. 06:15 +8
 
Team Lightning - Future.club
do 2 zwycięstw
1 2:1 01.06. 08:05 +8
 
Esport - Dota 2 - Masters Tournament
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Panda - Revenge Gaming
do 2 zwycięstw
2 1:2 01.06. 10:30 +8
 
Destiny - Immortal Gaming
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.06. 13:00 +8
 
Vampire Gaming - Meteor
do 2 zwycięstw
2 1:2 01.06. 14:30 +8
 
Esport - Dota 2 - PariLeague
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Unique - Khan
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.06. 15:00 +8
 
Winstrike Team - FlyToMoon
do 2 zwycięstw
zwrot : 01.06. 18:00
 
Esport - Dota 2 - Vulkan Fights Series
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Team Empire Hope - OG.Seed
do 2 zwycięstw
2 1:2 01.06. 15:30 +8
 
Esport - StarCraft 2 - Gold Series Team Championship
mecz Poprawne typy Wynik Data  
TS Gaming - Invictus Gaming 2 1:5 01.06. 13:00
 
Team LP - Alpha X 1 4:3 01.06. 14:00
 
Esport - Hearthstone - GrandMasters
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Firebat - PNC
Americas
1 3:2 01.06. 00:00
 
Futsal - Wietnam - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Cao Bang - Sanna Khanh Hoa 2,X2,12 0:1 01.06. 09:00
 
Quang Nam - Tan Hiep Hung 2,X2,12 1:2 01.06. 14:00
 
Golf - Outlaw Tour - Lone Tree Classic rundy H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Wallen R. - Stone T.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
1 1:0 01.06. 15:30
 
Nichols J. - Lobeck A.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
2 0:1 01.06. 15:30
 
Roberts O. - Petrocelli A.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
1 1:0 01.06. 15:30
 
Winston Z. - Hofman N.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
1 1:0 01.06. 15:38
 
Nolan T.J. - Loya J.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
2 0:1 01.06. 15:38
 
Ramirez C. - Cootes R.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
2 0:1 01.06. 15:38
 
Johnson N. - McGowan M.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
1 1:0 01.06. 15:46
 
Snyder M. - Lampson N.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
2 0:1 01.06. 15:46
 
Figueroa Ch. - Allen B.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
2 0:1 01.06. 15:46
 
Bauman B. - McClung M.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
1 1:0 01.06. 15:54
 
Lapa K. - Hudson D.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
2 0:1 01.06. 15:54
 
Baldwin M. - Docherty A.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
2 0:1 01.06. 15:54
 
Enright B. - Kathrineberg T.J.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
1 1:0 01.06. 16:04
 
Theegala S. - Weworski T.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
1 1:0 01.06. 16:04
 
Alker S. - Galletti N.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
2 0:1 01.06. 16:04
 
Saunders S. - Sohn J.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
2 0:1 01.06. 16:12
 
Calkins B. - Funk A.
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE/ 1 runda/ outlawtour.bluegolf.com/
2 0:1 01.06. 16:12
 
Carlon S. - Carlson M.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
1 1:0 01.06. 16:12
 
Korte Ch. - Gillis S.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
2 0:1 01.06. 16:20
 
Sanchez M. - Ackerman D.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
1 1:0 01.06. 16:20
 
Gaugert Z. - Lutz M.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
1 1:0 01.06. 16:20
 
Wood R.J. - Quezada A.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
2 0:1 01.06. 16:28
 
Homb M. - Trevino A.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
2 0:1 01.06. 16:28
 
Bautista A. - McDevitt J.
1 runda/ wyniki : outlawtour.bluegolf.com/
1 1:0 01.06. 16:28
 
Golf - West Florida Golf Tour - The Player Championships rundy H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Souchak E. - Arnold S.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
1 1:0 01.06. 13:30
 
Colgate M. - Cashell S.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
1 1:0 01.06. 13:40
 
Stallings S. - Formato D.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
1 1:0 01.06. 13:50
 
Chavez S. - Carlson T.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
1 1:0 01.06. 14:00
 
Hogue A. - Wang Ch.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
2 0:1 01.06. 14:10
 
Brunner B. - Dunlap S.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
1 1:0 01.06. 14:20
 
Somers J. - Kobren J.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
1 1:0 01.06. 14:20
 
Janewattananond J. - Visacki M.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
zwrot : 01.06. 14:30
 
Chopra D. - Kelly S.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
1 1:0 01.06. 14:40
 
Jacklin S. - diMarco C.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
1 1:0 01.06. 14:40
 
Miller J. - Steger K.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
1 1:0 01.06. 14:50
 
Aylwin K. - Marriott J.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
2 0:1 01.06. 15:00
 
Hutchins M. - Williams P.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
1 1:0 01.06. 15:10
 
Moles J. - Palonis R.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
1 1:0 01.06. 15:20
 
Geminiani D. - Liu J.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
1 1:0 01.06. 15:30
 
Robinson D. - Korzon J.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
1 1:0 01.06. 15:40
 
Andre M. - Hubbard R.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
1 1:0 01.06. 15:50
 
Medinis A. - Bell M.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
1 1:0 01.06. 16:00
 
Buckley H. - Payne G.
1 runda/ wyniki : westfloridagolftour.com
1 1:0 01.06. 16:10
 
Lekkoatletyka - Mitingi letnie - zakłady specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data  
J. Kudlicka uzyska przynajmniej 5.45m.
miting w Kladnie (Czechy)/ tyczka M
nie 0:1 01.06. 14:25
 
P. Frydrych uzyska przynajmniej 78.75m
miting w Kladnie (Czechy)/ oszczep M
tak 1:0 01.06. 14:55
 
N. Ogrodnikova uzyska przynajmniej 61.00m
miting w Kladnie (Czechy)/ oszczep K
tak 1:0 01.06. 17:00
 
B. Spotakova uzyska przynajmniej 60.75m
miting w Kladnie (Czechy)/ oszczep K
tak 1:0 01.06. 17:00
 
P. Maslak uzyska wynik poniżej 33.00s.
miting w Kladnie (Czechy)/ 300m. mężczyzn
nie 0:1 01.06. 17:40
 
Lekkoatletyka - Mitingi letnie - 1000m K H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Mezulianikova D. - Maki K.
miting w Kladnie (Czechy)
1 1:0 01.06. 16:10
 
Lekkoatletyka - Mitingi letnie - wzwyż K H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Krejcikova K. - Sajdokova B.
miting w Kladnie (Czechy)
2 0:1 01.06. 12:25
 
Lekkoatletyka - Mitingi letnie - oszczep K H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Ogrodnikova N. - Spotakova B.
miting w Kladnie (Czechy)
2 0:1 01.06. 17:00
 
Lekkoatletyka - Mitingi letnie - tyczka M H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Scerba M. - Barta D.
miting w Kladnie (Czechy)
2 0:1 01.06. 14:25
 
Lekkoatletyka - Mitingi letnie - kula M H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Prasil L. - Novak M.
miting w Kladnie (Czechy)
2 0:1 01.06. 18:15
 
Snooker - Rozgr. międzynarodowe - Championship League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Carrington S. - Jones J.
najlepszy z 4 frame'ów
1 3:1 01.06. 16:00 +3
 
Trump J. - Grace D.
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE/ najlepszy z 4 frame'ów
1 3:0 01.06. 16:00 +3
 
Gilbert D. - Page J.
najlepszy z 4 frame'ów
1 3:0 01.06. 17:00 +3
 
Wells D. - Slessor E.
najlepszy z 4 frame'ów
2 1:3 01.06. 17:00 +3
 
Gilbert D. - Jones J.
najlepszy z 4 frame'ów
X 2:2 01.06. 18:00 +3
 
Wells D. - Grace D.
najlepszy z 4 frame'ów
X 2:2 01.06. 18:00 +3
 
Carrington S. - Page J.
najlepszy z 4 frame'ów
X 2:2 01.06. 19:00 +3
 
Trump J. - Slessor E.
najlepszy z 4 frame'ów
1 3:1 01.06. 19:00 +3
 
Gilbert D. - Carrington S.
najlepszy z 4 frame'ów
1 3:0 01.06. 20:00 +3
 
Snooker - Rozgr. międzynarodowe - Championship League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Carrington S. - Jones J.
najlepszy z 4 frame'ów
zwrot : 01.06. 16:00
 
Trump J. - Grace D.
najlepszy z 4 frame'ów
zwrot : 01.06. 16:00
 
Gilbert D. - Page J.
najlepszy z 4 frame'ów
zwrot : 01.06. 17:00
 
Wells D. - Slessor E.
najlepszy z 4 frame'ów
zwrot : 01.06. 17:00
 
Gilbert D. - Jones J.
najlepszy z 4 frame'ów
zwrot : 01.06. 18:00
 
Wells D. - Grace D.
najlepszy z 4 frame'ów
zwrot : 01.06. 18:00
 
Carrington S. - Page J.
najlepszy z 4 frame'ów
zwrot : 01.06. 19:00
 
Trump J. - Slessor E.
najlepszy z 4 frame'ów
zwrot : 01.06. 19:00
 
Gilbert D. - Carrington S.
najlepszy z 4 frame'ów
zwrot : 01.06. 20:00
 
Slessor E. - Grace D.
najlepszy z 4 frame'ów
zwrot : 01.06. 20:00
 
Jones J. - Page J.
najlepszy z 4 frame'ów
zwrot : 01.06. 21:00
 
Trump J. - Wells D.
najlepszy z 4 frame'ów
zwrot : 01.06. 21:00
 
Szachy - Rozgr. międzynarodowe - Lindores Abbey Challenge
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dubov D. - Nakamura H.
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE/ finał / pierwszy dzień, cztery partie
2 1:2 01.06. 16:00
 
Wyścigi konne - Newcastle - wyścigi H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Stone Mason - Heavenly Tale
wyścig 1 / wyniki: https://www.britishhorseracing.com/
1 1:0 01.06. 13:55
 
Mutasaamy - pozostałe
wyścig 2 / wyniki: https://www.britishhorseracing.com/
2 0:1 01.06. 14:30
 
Freedom Flyer - Blazing Hot
wyścig 3 / wyniki: https://www.britishhorseracing.com/
zwrot : 01.06. 15:05
 
Magical Journey - Art Power
wyścig 4 / wyniki: https://www.britishhorseracing.com/
2 0:1 01.06. 15:40
 
Tathmeen - Heath Charnock
wyścig 5 / wyniki: https://www.britishhorseracing.com/
2 0:1 01.06. 16:15
 
Rock Of Diamonds - Oakenshield
wyścig 6 / wyniki: https://ww.britishhorseracing.com/
2 0:1 01.06. 16:50
 
Be Proud - Tomshalfbrother
wyścig 7 / wyniki: https://www.britishhorseracing.com/
2 0:1 01.06. 17:25
 
Alignak - Ice Pyramid
wyścig 8 / wyniki: https://www.britishhorseracing.com/
1 1:0 01.06. 18:00
 
Wyścigi psów - Angle Park - wyścigi H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Woodside Duke - Cleverman
wyścig 1 / wyniki: www.thedogs.com.au
2 0:1 01.06. 10:28
 
Dakota Dart - Uncharted
wyścig 2 / wyniki: www.thedogs.com.au
2 0:1 01.06. 10:50
 
Springvale Cher - Aston Merlin
wyścig 3 / wyniki: www.thedogs.com.au
2 0:1 01.06. 11:08
 
Golly Gumdrops - Warrior Jake
wyścig 4 / wyniki: www.thedogs.com.au
1 1:0 01.06. 11:30
 
Aston Duke - Nut Allergy
wyścig 5 / wyniki: www.thedogs.com.au
2 0:1 01.06. 11:47
 
Worth A Shout - Long Gully Evie
wyścig 6 / wyniki: www.thedogs.com.au
1 1:0 01.06. 12:08
 
Aristocrat - Arctic Mclaren
wyścig 7 / wyniki: www.thedogs.com.au
1 1:0 01.06. 12:29
 
Sprite Monelli - Rouge
wyścig 8 / wyniki: www.thedogs.com.au
1 1:0 01.06. 12:49
 
Black Rock - Dance Moves
wyścig 9 / wyniki: www.thedogs.com.au
2 0:1 01.06. 13:13
 
Maddie Me - Diamond Lee
wyścig 10 / wyniki: www.thedogs.com.au
1 1:0 01.06. 13:30
 
Emerley Hummer - Woodside Jester
wyścig 11 / wyniki: www.thedogs.com.au
1 1:0 01.06. 13:49
 
Soul Rocker - Just Madge
wyścig 12 / wyniki: www.thedogs.com.au
1 1:0 01.06. 14:10