Nowe wygrane
  • P.N. 07.08.2020
    2031.80 zł
  • P.N. 07.08.2020
    1584.00 zł
  • M.T. 07.08.2020
    1707.20 zł
  • M.P. 07.08.2020
    1166.00 zł
  • J.U. 07.08.2020
    1575.20 zł

Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wyniki

Zakłady Specjalne - SUPEROFERTA - CZWARTEK
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pachuca - Queretaro
piłka nożna, Meksyk 1 liga
1,1X,12 1:0 07.08. 02:00
 
Zakłady Specjalne - SUPEROFERTA - PIĄTEK
mecz Poprawne typy Wynik Data  
B. Łódź - Bydgoszcz
siatkówka, Grand Prix / półfinał w Gdańsku
2,X2,12 0:2 07.08. 11:00
 
Hamilton L. - Verstappen M.
F1, GP 70-lecia/ 1 trening
1,1X,12 1:0 07.08. 12:00
 
Liaoning - Xinjiang
koszykówka, Chiny 1 liga
1,1X,12 119:113 07.08. 14:00
 
Dyn. Mińsk - Smolevichy
piłka nożna, Białoruś 1 liga
zwrot : 07.08. 19:00
 
Piłka Nożna - Polska - 3 liga grupa III (3 AKO, max. 500zł)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pol. Bytom - Tarnowskie Góry
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
zwrot : 07.08. 18:00
 
Piłka Nożna - Rozgr. klubowe - Mecze towarzyskie (możliwa zmiana formatu)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Heerenveen - Vitesse 2,X2,12 1:2 07.08. 14:30 +38
 
Piłka Nożna - Australia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Western United - Western Sydney 1,1X,12 5:3 07.08. 11:30 +61
 
Piłka Nożna - Australia - NSW
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Manly United FC - Western Sydney X,1X,X2 0:0 07.08. 11:30 +13
 
Apia Leichhardt Tigers - Wollongong Wolves 2,X2,12 1:4 07.08. 11:30 +14
 
Piłka Nożna - Australia - South Australia
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Raiders - Adelaide Comets 2,X2,12 1:2 07.08. 12:45 +14
 
Piłka Nożna - Australia - South Australia kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Adelaide Comets - Adelaide City FC 2,X2,12 1:8 07.08. 10:45 +5
 
Metro United - Ffsa Ntc 1,1X,12 3:2 07.08. 10:45 +5
 
Salisbury Inter - West Adelaide 1,1X,12 2:1 07.08. 12:45 +5
 
Fulham United - Adelaide University 2,X2,12 0:2 07.08. 12:45 +5
 
Piłka Nożna - Białoruś - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dyn. Mińsk - Smolevichy
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
zwrot : 07.08. 19:00
 
Piłka Nożna - Chiny - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Wuhan Zall - Shijazhuang 1,1X,12 2:1 07.08. 12:00 +61
 
Hebei China - Chongqing L. X,1X,X2 2:2 07.08. 14:00 +60
 
Piłka Nożna - Katar - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Al - Gharrafa SC - Al Khoor X,1X,X2 2:2 07.08. 15:30 +39
 
Piłka Nożna - Korea Południowa - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Seul - Gangwon 1,1X,12 2:0 07.08. 13:00 +58
 
Piłka Nożna - Korea Południowa - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Busan TC - Changwon City X,1X,X2 0:0 07.08. 12:00 +13
 
Piłka Nożna - Meksyk - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pachuca - Queretaro
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1,1X,12 1:0 07.08. 02:00 +61
 
Tijuana - Tigres X,1X,X2 0:0 07.08. 04:06 +60
 
Piłka Nożna - USA - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Orlando - Minnesota
półfinał / w Orlando / Polsat Sport
1,1X,12 3:1 07.08. 03:14 +67
 
Piłka Nożna - USA - 1 liga - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Minnesota
sezon 2020
2 (/1) 07.08. 02:00
 
Piłka Nożna - Ligi Alternatywne - Liga Mistrzów (V)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Juventus (V) - Lyon (V) zwrot : 07.08. 17:00
 
Man. City (V) - Real Madryt (V) zwrot : 07.08. 17:00
 
Piłka Nożna - Ligi Alternatywne - Copa Libertadores Playoffs SRL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
America De Cali (V) - River Plate (V) zwrot 0:1 07.08. 00:15
 
Piłka Nożna - Ligi Alternatywne - Korea Płd. (V)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Seoul (V) - Gangwon (V) zwrot 2:1 07.08. 07:00
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - Cyber World Cup
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Italy (VITO) - England (LIBRA) 1,1X,12 5:0 07.08. 17:00
 
Holandia (SPURSMAX) - Brazylia (DEN1BRAVO) 2,X2,12 3:6 07.08. 17:00
 
France (SKMGERY) - Belgium (BOBBY) 1,1X,12 2:0 07.08. 17:00
 
Argentina (SIMA) - Urugwaj (FLESHKA77) 1,1X,12 3:2 07.08. 17:00
 
Portugal (OLOM) - England (LIBRA) 1,1X,12 2:0 07.08. 17:14
 
Italy (VITO) - Urugwaj (FLESHKA77) X,1X,X2 2:2 07.08. 17:14
 
Germany (KISER) - Brazylia (DEN1BRAVO) X,1X,X2 1:1 07.08. 17:14
 
Holandia (SPURSMAX) - Belgium (BOBBY) X,1X,X2 3:3 07.08. 17:14
 
Portugal (OLOM) - Italy (VITO) 1,1X,12 3:1 07.08. 17:28
 
Germany (KISER) - Holandia (SPURSMAX) 1,1X,12 3:0 07.08. 17:28
 
Brazylia (DEN1BRAVO) - France (SKMGERY) 1,1X,12 4:0 07.08. 17:28
 
England (LIBRA) - Argentina (SIMA) 2,X2,12 0:2 07.08. 17:28
 
Portugal (OLOM) - Urugwaj (FLESHKA77) 1,1X,12 3:0 07.08. 17:42
 
Germany (KISER) - Belgium (BOBBY) 1,1X,12 4:3 07.08. 17:42
 
France (SKMGERY) - Holandia (SPURSMAX) 2,X2,12 1:7 07.08. 17:42
 
Argentina (SIMA) - Italy (VITO) 1,1X,12 5:0 07.08. 17:42
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - Cyber Champions League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
SSC Napoli (SUPERNOVA) - Manchester City (BAPHOMET) 2,X2,12 0:2 07.08. 00:30
 
Atletico Madrid (STDM) - Tottenham Hotspur (ALBACK) 2,X2,12 1:2 07.08. 00:30
 
Liverpool (SKRIPP) - Juventus (FLESHKA77) 2,X2,12 1:3 07.08. 00:30
 
Paris Saint Germain (SPECIALIST) - Juventus (FLESHKA77) 1,1X,12 2:1 07.08. 00:44
 
SSC Napoli (SUPERNOVA) - Tottenham Hotspur (ALBACK) 2,X2,12 0:3 07.08. 00:44
 
Real Madrid (OOLANCER) - Paris Saint Germain (SPECIALIST) 1,1X,12 3:0 07.08. 00:58
 
Borussia Dortmund (IAMDEVILWALK) - SSC Napoli (SUPERNOVA) 2,X2,12 0:2 07.08. 00:58
 
Manchester City (BAPHOMET) - Atletico Madrid (STDM) 1,1X,12 2:1 07.08. 00:58
 
Borussia Dortmund (IAMDEVILWALK) - Tottenham Hotspur (ALBACK) 2,X2,12 0:3 07.08. 01:12
 
Liverpool (SKRIPP) - Paris Saint Germain (SPECIALIST) 2,X2,12 2:3 07.08. 01:12
 
Atletico Madrid (STDM) - SSC Napoli (SUPERNOVA) 1,1X,12 2:0 07.08. 01:12
 
Real Madrid (OOLANCER) - Juventus (FLESHKA77) 1,1X,12 3:2 07.08. 01:12
 
Manchester City (BAPHOMET) - Tottenham Hotspur (ALBACK) 2,X2,12 1:2 07.08. 01:26
 
Atletico Madrid (STDM) - Borussia Dortmund (IAMDEVILWALK) 1,1X,12 4:1 07.08. 01:26
 
Liverpool (SKRIPP) - Real Madrid (OOLANCER) 2,X2,12 1:2 07.08. 01:26
 
Manchester City (BAPHOMET) - SSC Napoli (SUPERNOVA) 1,1X,12 3:2 07.08. 01:40
 
Tottenham Hotspur (ALBACK) - Atletico Madrid (STDM) X,1X,X2 2:2 07.08. 01:40
 
Juventus (FLESHKA77) - Liverpool (SKRIPP) 1,1X,12 2:0 07.08. 01:40
 
Juventus (FLESHKA77) - Paris Saint Germain (SPECIALIST) 2,X2,12 3:5 07.08. 01:54
 
Tottenham Hotspur (ALBACK) - SSC Napoli (SUPERNOVA) 2,X2,12 0:2 07.08. 01:54
 
Paris Saint Germain (SPECIALIST) - Real Madrid (OOLANCER) 2,X2,12 1:3 07.08. 02:08
 
SSC Napoli (SUPERNOVA) - Borussia Dortmund (IAMDEVILWALK) 1,1X,12 3:1 07.08. 02:08
 
Atletico Madrid (STDM) - Manchester City (BAPHOMET) 2,X2,12 0:5 07.08. 02:08
 
SSC Napoli (SUPERNOVA) - Atletico Madrid (STDM) X,1X,X2 0:0 07.08. 02:22
 
Juventus (FLESHKA77) - Real Madrid (OOLANCER) 2,X2,12 1:4 07.08. 02:22
 
Paris Saint Germain (SPECIALIST) - Liverpool (SKRIPP) X,1X,X2 2:2 07.08. 02:22
 
Tottenham Hotspur (ALBACK) - Borussia Dortmund (IAMDEVILWALK) 1,1X,12 1:0 07.08. 02:22
 
Tottenham Hotspur (ALBACK) - Manchester City (BAPHOMET) 2,X2,12 0:1 07.08. 02:36
 
Borussia Dortmund (IAMDEVILWALK) - Atletico Madrid (STDM) 2,X2,12 2:3 07.08. 02:36
 
Real Madrid (OOLANCER) - Liverpool (SKRIPP) 1,1X,12 2:0 07.08. 02:36
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - Cyber Europa League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA) - Sporting Braga (BAPHOMET) 2,X2,12 0:4 07.08. 03:00
 
Celtic (IAMDEVILWALK) - Sporting Braga (BAPHOMET) 2,X2,12 0:4 07.08. 03:14
 
Manchester United (OOLANCER) - Arsenal (KISER) 1,1X,12 4:3 07.08. 03:14
 
Inter Milan (SPECIALIST) - SS Lazio (FLESHKA77) 1,1X,12 3:2 07.08. 03:14
 
Manchester United (OOLANCER) - Inter Milan (SPECIALIST) 1,1X,12 4:0 07.08. 03:28
 
Arsenal (KISER) - Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) 2,X2,12 0:2 07.08. 03:28
 
Celtic (IAMDEVILWALK) - Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA) 2,X2,12 0:3 07.08. 03:28
 
KAA Gent (STDM) - Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA) 1,1X,12 3:2 07.08. 03:42
 
Manchester United (OOLANCER) - SS Lazio (FLESHKA77) 1,1X,12 4:1 07.08. 03:42
 
Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) - Inter Milan (SPECIALIST) 2,X2,12 2:3 07.08. 03:42
 
KAA Gent (STDM) - Celtic (IAMDEVILWALK) 2,X2,12 2:3 07.08. 03:56
 
Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) - Manchester United (OOLANCER) 2,X2,12 0:3 07.08. 03:56
 
Arsenal (KISER) - SS Lazio (FLESHKA77) 1,1X,12 7:1 07.08. 03:56
 
SS Lazio (FLESHKA77) - Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) 2,X2,12 2:3 07.08. 04:10
 
Sporting Braga (BAPHOMET) - Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA) 2,X2,12 1:2 07.08. 04:10
 
Arsenal (KISER) - Inter Milan (SPECIALIST) X,1X,X2 1:1 07.08. 04:10
 
SS Lazio (FLESHKA77) - Inter Milan (SPECIALIST) 2,X2,12 0:3 07.08. 04:24
 
Arsenal (KISER) - Manchester United (OOLANCER) 2,X2,12 0:4 07.08. 04:24
 
Sporting Braga (BAPHOMET) - Celtic (IAMDEVILWALK) 1,1X,12 6:0 07.08. 04:24
 
KAA Gent (STDM) - Sporting Braga (BAPHOMET) X,1X,X2 1:1 07.08. 04:38
 
Inter Milan (SPECIALIST) - Manchester United (OOLANCER) 2,X2,12 0:3 07.08. 04:38
 
Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) - Arsenal (KISER) 1,1X,12 3:2 07.08. 04:38
 
Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA) - Celtic (IAMDEVILWALK) 1,1X,12 4:0 07.08. 04:38
 
Inter Milan (SPECIALIST) - Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) X,1X,X2 1:1 07.08. 04:52
 
Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA) - KAA Gent (STDM) X,1X,X2 2:2 07.08. 04:52
 
SS Lazio (FLESHKA77) - Manchester United (OOLANCER) 2,X2,12 0:7 07.08. 04:52
 
SS Lazio (FLESHKA77) - Arsenal (KISER) 2,X2,12 1:3 07.08. 05:06
 
Manchester United (OOLANCER) - Bayer 04 Leverkusen (SKRIPP) 1,1X,12 5:1 07.08. 05:06
 
Celtic (IAMDEVILWALK) - KAA Gent (STDM) 2,X2,12 1:2 07.08. 05:06
 
PSV (MILLER) - SC Braga (BOBBY) 2,X2,12 0:2 07.08. 12:14
 
CSKA Moscow (GERNAUT) - Feyenoord Rotterdam (FASQER) 2,X2,12 2:3 07.08. 12:14
 
AS Roma (EVER) - Wolverhampton Wanderers (DIMQAA) 2,X2,12 2:3 07.08. 12:14
 
FC Porto (QUAVO) - Borussia Monchengladbach (CARLWHIZZER) 2,X2,12 0:4 07.08. 12:14
 
Feyenoord Rotterdam (FASQER) - Dynamo Kyiv (LIBRA) 1,1X,12 1:0 07.08. 12:28
 
AS Roma (EVER) - FC Porto (QUAVO) 1,1X,12 3:2 07.08. 12:28
 
CSKA Moscow (GERNAUT) - PSV (MILLER) 1,1X,12 2:1 07.08. 12:28
 
Wolverhampton Wanderers (DIMQAA) - Sevilla (PRAYM) X,1X,X2 1:1 07.08. 12:28
 
Sevilla (PRAYM) - FC Porto (QUAVO) 1,1X,12 5:3 07.08. 12:42
 
Dynamo Kyiv (LIBRA) - PSV (MILLER) X,1X,X2 0:0 07.08. 12:42
 
AS Roma (EVER) - Borussia Monchengladbach (CARLWHIZZER) 2,X2,12 0:6 07.08. 12:42
 
CSKA Moscow (GERNAUT) - SC Braga (BOBBY) 1,1X,12 2:1 07.08. 12:42
 
Wolverhampton Wanderers (DIMQAA) - Borussia Monchengladbach (CARLWHIZZER) 1,1X,12 1:0 07.08. 12:56
 
Dynamo Kyiv (LIBRA) - CSKA Moscow (GERNAUT) 2,X2,12 0:1 07.08. 12:56
 
Sevilla (PRAYM) - AS Roma (EVER) 1,1X,12 3:1 07.08. 12:56
 
Feyenoord Rotterdam (FASQER) - SC Braga (BOBBY) 2,X2,12 1:2 07.08. 12:56
 
Borussia Monchengladbach (CARLWHIZZER) - Sevilla (PRAYM) 2,X2,12 0:2 07.08. 13:10
 
Wolverhampton Wanderers (DIMQAA) - FC Porto (QUAVO) 2,X2,12 2:3 07.08. 13:10
 
SC Braga (BOBBY) - Dynamo Kyiv (LIBRA) X,1X,X2 1:1 07.08. 13:10
 
Feyenoord Rotterdam (FASQER) - PSV (MILLER) 2,X2,12 1:7 07.08. 13:10
 
Wolverhampton Wanderers (DIMQAA) - AS Roma (EVER) 1,1X,12 3:1 07.08. 13:24
 
Feyenoord Rotterdam (FASQER) - CSKA Moscow (GERNAUT) 2,X2,12 2:3 07.08. 13:24
 
Borussia Monchengladbach (CARLWHIZZER) - FC Porto (QUAVO) 1,1X,12 3:1 07.08. 13:24
 
SC Braga (BOBBY) - PSV (MILLER) 2,X2,12 1:3 07.08. 13:24
 
PSV (MILLER) - CSKA Moscow (GERNAUT) 2,X2,12 0:2 07.08. 13:38
 
FC Porto (QUAVO) - AS Roma (EVER) 1,1X,12 5:1 07.08. 13:38
 
Dynamo Kyiv (LIBRA) - Feyenoord Rotterdam (FASQER) 1,1X,12 1:0 07.08. 13:38
 
Sevilla (PRAYM) - Wolverhampton Wanderers (DIMQAA) 1,1X,12 3:0 07.08. 13:38
 
FC Porto (QUAVO) - Sevilla (PRAYM) 1,1X,12 2:1 07.08. 13:52
 
PSV (MILLER) - Dynamo Kyiv (LIBRA) 2,X2,12 1:3 07.08. 13:52
 
SC Braga (BOBBY) - CSKA Moscow (GERNAUT) 2,X2,12 0:2 07.08. 13:52
 
Borussia Monchengladbach (CARLWHIZZER) - AS Roma (EVER) 1,1X,12 4:0 07.08. 13:52
 
SC Braga (BOBBY) - Feyenoord Rotterdam (FASQER) 2,X2,12 1:3 07.08. 14:06
 
AS Roma (EVER) - Sevilla (PRAYM) 2,X2,12 1:5 07.08. 14:06
 
CSKA Moscow (GERNAUT) - Dynamo Kyiv (LIBRA) X,1X,X2 1:1 07.08. 14:06
 
Borussia Monchengladbach (CARLWHIZZER) - Wolverhampton Wanderers (DIMQAA) X,1X,X2 0:0 07.08. 14:06
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - England Cyber Stars League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Everton FC (MILLER) - Watford (FASQER) 1,1X,12 3:0 07.08. 07:00
 
West Ham United (LIBRA) - Wolverhampton Wanderers FC (BOBBY) 1,1X,12 2:0 07.08. 07:00
 
Manchester City (PRAYM) - Arsenal FC (CARLWHIZZER) 1,1X,12 3:1 07.08. 07:00
 
Tottenham Hotspur (QUAVO) - Manchester United (DIMQAA) 1,1X,12 2:0 07.08. 07:00
 
Liverpool FC (EVER) - Manchester United (DIMQAA) zwrot : 07.08. 07:14
 
Leicester City (GERNAUT) - Watford (FASQER) 1,1X,12 4:1 07.08. 07:14
 
Tottenham Hotspur (QUAVO) - Arsenal FC (CARLWHIZZER) X,1X,X2 2:2 07.08. 07:14
 
Everton FC (MILLER) - Wolverhampton Wanderers FC (BOBBY) 2,X2,12 0:3 07.08. 07:14
 
Manchester United (DIMQAA) - Manchester City (PRAYM) 2,X2,12 0:1 07.08. 07:28
 
Liverpool FC (EVER) - Tottenham Hotspur (QUAVO) 2,X2,12 1:2 07.08. 07:28
 
Watford (FASQER) - West Ham United (LIBRA) 1,1X,12 2:0 07.08. 07:28
 
Liverpool FC (EVER) - Arsenal FC (CARLWHIZZER) 2,X2,12 0:1 07.08. 07:42
 
Leicester City (GERNAUT) - Wolverhampton Wanderers FC (BOBBY) 1,1X,12 2:1 07.08. 07:42
 
Manchester City (PRAYM) - Tottenham Hotspur (QUAVO) 1,1X,12 3:1 07.08. 07:42
 
West Ham United (LIBRA) - Everton FC (MILLER) 2,X2,12 0:1 07.08. 07:42
 
Watford (FASQER) - Wolverhampton Wanderers FC (BOBBY) 1,1X,12 3:1 07.08. 07:56
 
West Ham United (LIBRA) - Leicester City (GERNAUT) 1,1X,12 3:2 07.08. 07:56
 
Manchester City (PRAYM) - Liverpool FC (EVER) 1,1X,12 2:0 07.08. 07:56
 
Manchester United (DIMQAA) - Arsenal FC (CARLWHIZZER) 2,X2,12 0:1 07.08. 07:56
 
Arsenal FC (CARLWHIZZER) - Manchester City (PRAYM) 1,1X,12 2:1 07.08. 08:10
 
Watford (FASQER) - Everton FC (MILLER) 2,X2,12 1:2 07.08. 08:10
 
Manchester United (DIMQAA) - Tottenham Hotspur (QUAVO) 2,X2,12 2:4 07.08. 08:10
 
Wolverhampton Wanderers FC (BOBBY) - West Ham United (LIBRA) 1,1X,12 1:0 07.08. 08:10
 
Arsenal FC (CARLWHIZZER) - Tottenham Hotspur (QUAVO) 1,1X,12 3:0 07.08. 08:24
 
Wolverhampton Wanderers FC (BOBBY) - Everton FC (MILLER) X,1X,X2 2:2 07.08. 08:24
 
Manchester United (DIMQAA) - Liverpool FC (EVER) 1,1X,12 3:1 07.08. 08:24
 
Watford (FASQER) - Leicester City (GERNAUT) 2,X2,12 3:5 07.08. 08:24
 
West Ham United (LIBRA) - Watford (FASQER) X,1X,X2 3:3 07.08. 08:38
 
Tottenham Hotspur (QUAVO) - Liverpool FC (EVER) 1,1X,12 4:0 07.08. 08:38
 
Manchester City (PRAYM) - Manchester United (DIMQAA) X,1X,X2 2:2 07.08. 08:38
 
Everton FC (MILLER) - West Ham United (LIBRA) 1,1X,12 2:1 07.08. 08:52
 
Arsenal FC (CARLWHIZZER) - Liverpool FC (EVER) 1,1X,12 5:0 07.08. 08:52
 
Wolverhampton Wanderers FC (BOBBY) - Leicester City (GERNAUT) X,1X,X2 3:3 07.08. 08:52
 
Tottenham Hotspur (QUAVO) - Manchester City (PRAYM) 2,X2,12 1:3 07.08. 08:52
 
Arsenal FC (CARLWHIZZER) - Manchester United (DIMQAA) 1,1X,12 1:0 07.08. 09:06
 
Wolverhampton Wanderers FC (BOBBY) - Watford (FASQER) 1,1X,12 4:2 07.08. 09:06
 
Leicester City (GERNAUT) - West Ham United (LIBRA) X,1X,X2 1:1 07.08. 09:06
 
Liverpool FC (EVER) - Manchester City (PRAYM) 2,X2,12 0:2 07.08. 09:06
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - France Cyber Stars League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Saint - Etienne (SPURSMAX) - OGC Nice (DEN1BRAVO) 2,X2,12 0:3 07.08. 14:30
 
Bordeaux (SKMGERY) - Montpellier Hsc (BOBBY) 1,1X,12 3:1 07.08. 14:30
 
Marseille (SIMA) - Lyon (FLESHKA77) 1,1X,12 1:0 07.08. 14:30
 
AS Monaco (VITO) - Paris Saint Germain (LIBRA) 2,X2,12 0:2 07.08. 14:30
 
Lille (OLOM) - Paris Saint Germain (LIBRA) 1,1X,12 3:0 07.08. 14:44
 
Stade Rennais (KISER) - OGC Nice (DEN1BRAVO) X,1X,X2 1:1 07.08. 14:44
 
AS Monaco (VITO) - Lyon (FLESHKA77) X,1X,X2 1:1 07.08. 14:44
 
Saint - Etienne (SPURSMAX) - Montpellier Hsc (BOBBY) 1,1X,12 5:2 07.08. 14:44
 
Paris Saint Germain (LIBRA) - Marseille (SIMA) 2,X2,12 0:3 07.08. 14:58
 
Lille (OLOM) - AS Monaco (VITO) X,1X,X2 2:2 07.08. 14:58
 
Stade Rennais (KISER) - Saint - Etienne (SPURSMAX) 1,1X,12 6:0 07.08. 14:58
 
OGC Nice (DEN1BRAVO) - Bordeaux (SKMGERY) 1,1X,12 2:1 07.08. 14:58
 
Lille (OLOM) - Lyon (FLESHKA77) 2,X2,12 1:2 07.08. 15:12
 
Stade Rennais (KISER) - Montpellier Hsc (BOBBY) 1,1X,12 2:0 07.08. 15:12
 
Marseille (SIMA) - AS Monaco (VITO) 2,X2,12 1:2 07.08. 15:12
 
Bordeaux (SKMGERY) - Saint - Etienne (SPURSMAX) 1,1X,12 3:1 07.08. 15:12
 
OGC Nice (DEN1BRAVO) - Montpellier Hsc (BOBBY) 2,X2,12 0:1 07.08. 15:26
 
Bordeaux (SKMGERY) - Stade Rennais (KISER) 2,X2,12 1:5 07.08. 15:26
 
Paris Saint Germain (LIBRA) - Lyon (FLESHKA77) 2,X2,12 1:3 07.08. 15:26
 
Marseille (SIMA) - Lille (OLOM) X,1X,X2 2:2 07.08. 15:26
 
Lyon (FLESHKA77) - Marseille (SIMA) 2,X2,12 0:2 07.08. 15:40
 
OGC Nice (DEN1BRAVO) - Saint - Etienne (SPURSMAX) X,1X,X2 1:1 07.08. 15:40
 
Paris Saint Germain (LIBRA) - AS Monaco (VITO) 1,1X,12 3:2 07.08. 15:40
 
Montpellier Hsc (BOBBY) - Bordeaux (SKMGERY) 2,X2,12 0:2 07.08. 15:40
 
Lyon (FLESHKA77) - AS Monaco (VITO) 2,X2,12 2:3 07.08. 15:54
 
OGC Nice (DEN1BRAVO) - Stade Rennais (KISER) X,1X,X2 2:2 07.08. 15:54
 
Paris Saint Germain (LIBRA) - Lille (OLOM) 2,X2,12 1:2 07.08. 15:54
 
Montpellier Hsc (BOBBY) - Saint - Etienne (SPURSMAX) 2,X2,12 1:2 07.08. 15:54
 
Bordeaux (SKMGERY) - OGC Nice (DEN1BRAVO) 1,1X,12 2:0 07.08. 16:08
 
AS Monaco (VITO) - Lille (OLOM) 2,X2,12 0:5 07.08. 16:08
 
Saint - Etienne (SPURSMAX) - Stade Rennais (KISER) 2,X2,12 4:6 07.08. 16:08
 
Marseille (SIMA) - Paris Saint Germain (LIBRA) 1,1X,12 2:1 07.08. 16:08
 
Saint - Etienne (SPURSMAX) - Bordeaux (SKMGERY) X,1X,X2 2:2 07.08. 16:22
 
Lyon (FLESHKA77) - Lille (OLOM) 2,X2,12 4:5 07.08. 16:22
 
AS Monaco (VITO) - Marseille (SIMA) 2,X2,12 0:3 07.08. 16:22
 
Montpellier Hsc (BOBBY) - Stade Rennais (KISER) 2,X2,12 1:3 07.08. 16:22
 
Lyon (FLESHKA77) - Paris Saint Germain (LIBRA) X,1X,X2 2:2 07.08. 16:36
 
Montpellier Hsc (BOBBY) - OGC Nice (DEN1BRAVO) 2,X2,12 1:2 07.08. 16:36
 
Stade Rennais (KISER) - Bordeaux (SKMGERY) 1,1X,12 2:0 07.08. 16:36
 
Lille (OLOM) - Marseille (SIMA) 2,X2,12 0:2 07.08. 16:36
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - Germany Cyber Stars League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Koln (OOLANCER) - Wolfsburg (SKRIPP) 1,1X,12 2:0 07.08. 00:06
 
Werder Bremen (FLESHKA77) - Eintracht Frankfurt (KISER) 2,X2,12 0:5 07.08. 00:06
 
Borussia Dortmund (ALBACK) - Bayer 04 Leverkusen (BAPHOMET) 2,X2,12 1:3 07.08. 00:06
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - Spain Cyber Stars League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Real Betis (LIBRA) - Athletic Club (BOBBY) X,1X,X2 2:2 07.08. 09:30
 
CF Valencia (PRAYM) - Atletico Madrid (CARLWHIZZER) 2,X2,12 1:3 07.08. 09:30
 
FC Sevilla (QUAVO) - Real Madrid (DIMQAA) 1,1X,12 4:0 07.08. 09:30
 
Real Sociedad (MILLER) - Getafe (FASQER) 1,1X,12 4:1 07.08. 09:30
 
FC Barcelona (EVER) - Real Madrid (DIMQAA) 2,X2,12 0:3 07.08. 09:44
 
Real Sociedad (MILLER) - Athletic Club (BOBBY) 2,X2,12 1:5 07.08. 09:44
 
CF Villarreal (GERNAUT) - Getafe (FASQER) 2,X2,12 2:6 07.08. 09:44
 
FC Sevilla (QUAVO) - Atletico Madrid (CARLWHIZZER) 2,X2,12 1:2 07.08. 09:44
 
FC Barcelona (EVER) - FC Sevilla (QUAVO) 2,X2,12 0:2 07.08. 09:58
 
CF Villarreal (GERNAUT) - Real Sociedad (MILLER) X,1X,X2 3:3 07.08. 09:58
 
Getafe (FASQER) - Real Betis (LIBRA) 2,X2,12 0:4 07.08. 09:58
 
Real Madrid (DIMQAA) - CF Valencia (PRAYM) 1,1X,12 2:1 07.08. 09:58
 
FC Barcelona (EVER) - Atletico Madrid (CARLWHIZZER) 2,X2,12 0:3 07.08. 10:12
 
Real Betis (LIBRA) - Real Sociedad (MILLER) 1,1X,12 1:0 07.08. 10:12
 
CF Villarreal (GERNAUT) - Athletic Club (BOBBY) 2,X2,12 3:5 07.08. 10:12
 
CF Valencia (PRAYM) - FC Sevilla (QUAVO) 2,X2,12 1:2 07.08. 10:12
 
CF Valencia (PRAYM) - FC Barcelona (EVER) 1,1X,12 2:1 07.08. 10:26
 
Real Betis (LIBRA) - CF Villarreal (GERNAUT) 2,X2,12 0:2 07.08. 10:26
 
Real Madrid (DIMQAA) - Atletico Madrid (CARLWHIZZER) X,1X,X2 1:1 07.08. 10:26
 
Getafe (FASQER) - Athletic Club (BOBBY) 2,X2,12 0:3 07.08. 10:26
 
Athletic Club (BOBBY) - Real Betis (LIBRA) 2,X2,12 1:2 07.08. 10:40
 
Atletico Madrid (CARLWHIZZER) - CF Valencia (PRAYM) 1,1X,12 3:0 07.08. 10:40
 
Getafe (FASQER) - Real Sociedad (MILLER) X,1X,X2 2:2 07.08. 10:40
 
Real Madrid (DIMQAA) - FC Sevilla (QUAVO) X,1X,X2 1:1 07.08. 10:40
 
Athletic Club (BOBBY) - Real Sociedad (MILLER) 2,X2,12 0:1 07.08. 10:54
 
Getafe (FASQER) - CF Villarreal (GERNAUT) 1,1X,12 4:2 07.08. 10:54
 
Real Madrid (DIMQAA) - FC Barcelona (EVER) 1,1X,12 3:0 07.08. 10:54
 
Atletico Madrid (CARLWHIZZER) - FC Sevilla (QUAVO) X,1X,X2 2:2 07.08. 10:54
 
CF Valencia (PRAYM) - Real Madrid (DIMQAA) X,1X,X2 1:1 07.08. 11:08
 
Real Betis (LIBRA) - Getafe (FASQER) X,1X,X2 2:2 07.08. 11:08
 
FC Sevilla (QUAVO) - FC Barcelona (EVER) 1,1X,12 4:1 07.08. 11:08
 
Real Sociedad (MILLER) - CF Villarreal (GERNAUT) 1,1X,12 2:1 07.08. 11:08
 
Athletic Club (BOBBY) - CF Villarreal (GERNAUT) 1,1X,12 2:0 07.08. 11:22
 
Atletico Madrid (CARLWHIZZER) - FC Barcelona (EVER) 1,1X,12 2:0 07.08. 11:22
 
FC Sevilla (QUAVO) - CF Valencia (PRAYM) 1,1X,12 2:1 07.08. 11:22
 
Real Sociedad (MILLER) - Real Betis (LIBRA) X,1X,X2 0:0 07.08. 11:22
 
FC Barcelona (EVER) - CF Valencia (PRAYM) 2,X2,12 1:3 07.08. 11:36
 
Atletico Madrid (CARLWHIZZER) - Real Madrid (DIMQAA) 1,1X,12 1:0 07.08. 11:36
 
Athletic Club (BOBBY) - Getafe (FASQER) X,1X,X2 2:2 07.08. 11:36
 
CF Villarreal (GERNAUT) - Real Betis (LIBRA) 2,X2,12 2:4 07.08. 11:36
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - Champions League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Barcelona (ORLOVSKY1) - Real Madrid (NIKKITTA) X,1X,X2 1:1 07.08. 13:40
 
Manchester City (BOMBI1T0) - Liverpool FC (DANGERDIM77) X,1X,X2 0:0 07.08. 13:40
 
Real Madrid (NIKKITTA) - Paris Saint Germain (D1PSEN) 1,1X,12 2:1 07.08. 13:52 +1
 
Liverpool FC (DANGERDIM77) - FC Barcelona (ORLOVSKY1) X,1X,X2 0:0 07.08. 13:52
 
FC Barcelona (ORLOVSKY1) - Manchester City (BOMBI1T0) 1,1X,12 2:1 07.08. 14:04 +1
 
Paris Saint Germain (D1PSEN) - Liverpool FC (DANGERDIM77) 2,X2,12 1:2 07.08. 14:04
 
Manchester City (BOMBI1T0) - Paris Saint Germain (D1PSEN) 2,X2,12 0:1 07.08. 14:16
 
Liverpool FC (DANGERDIM77) - Real Madrid (NIKKITTA) X,1X,X2 0:0 07.08. 14:16
 
Real Madrid (NIKKITTA) - Manchester City (BOMBI1T0) 1,1X,12 2:1 07.08. 14:28
 
Paris Saint Germain (D1PSEN) - FC Barcelona (ORLOVSKY1) 2,X2,12 1:2 07.08. 14:28
 
Liverpool FC (DANGERDIM77) - Manchester City (BOMBI1T0) 1,1X,12 2:0 07.08. 14:40
 
Real Madrid (NIKKITTA) - FC Barcelona (ORLOVSKY1) 2,X2,12 0:1 07.08. 14:40
 
FC Barcelona (ORLOVSKY1) - Liverpool FC (DANGERDIM77) 1,1X,12 2:1 07.08. 14:52
 
Paris Saint Germain (D1PSEN) - Real Madrid (NIKKITTA) X,1X,X2 0:0 07.08. 14:52
 
Manchester City (BOMBI1T0) - FC Barcelona (ORLOVSKY1) 2,X2,12 0:3 07.08. 15:04
 
Liverpool FC (DANGERDIM77) - Paris Saint Germain (D1PSEN) 1,1X,12 2:1 07.08. 15:04
 
Paris Saint Germain (D1PSEN) - Manchester City (BOMBI1T0) X,1X,X2 1:1 07.08. 15:16
 
Real Madrid (NIKKITTA) - Liverpool FC (DANGERDIM77) X,1X,X2 1:1 07.08. 15:16
 
FC Barcelona (ORLOVSKY1) - Paris Saint Germain (D1PSEN) 2,X2,12 0:3 07.08. 15:28
 
Manchester City (BOMBI1T0) - Real Madrid (NIKKITTA) X,1X,X2 1:1 07.08. 15:28
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - Champions League B
mecz Poprawne typy Wynik Data  
SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX) - Real Madrid (SANE4EK8) 1,1X,12 2:0 07.08. 16:36
 
Real Madrid (SANE4EK8) - SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX) X,1X,X2 1:1 07.08. 17:36
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - Europa League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
CF Valencia (WHITE_BOY1927) - Bayer 04 Leverkusen (FOGGY) X,1X,X2 2:2 07.08. 16:42
 
FC Porto (INQUISITOR) - Ajax Amsterdam (DM1TRENA) X,1X,X2 0:0 07.08. 16:42
 
Ajax Amsterdam (DM1TRENA) - CF Valencia (WHITE_BOY1927) 1,1X,12 2:0 07.08. 16:54
 
Bayer 04 Leverkusen (FOGGY) - Manchester United (OLLE) 2,X2,12 1:3 07.08. 16:54
 
CF Valencia (WHITE_BOY1927) - FC Porto (INQUISITOR) 2,X2,12 0:1 07.08. 17:06
 
Manchester United (OLLE) - Ajax Amsterdam (DM1TRENA) X,1X,X2 1:1 07.08. 17:06
 
FC Porto (INQUISITOR) - Manchester United (OLLE) X,1X,X2 1:1 07.08. 17:18
 
Ajax Amsterdam (DM1TRENA) - Bayer 04 Leverkusen (FOGGY) X,1X,X2 1:1 07.08. 17:18
 
CF Valencia (WHITE_BOY1927) - Manchester United (OLLE) X,1X,X2 3:3 07.08. 17:30
 
FC Porto (INQUISITOR) - Bayer 04 Leverkusen (FOGGY) 2,X2,12 0:1 07.08. 17:30
 
Ajax Amsterdam (DM1TRENA) - FC Porto (INQUISITOR) X,1X,X2 0:0 07.08. 17:42
 
Bayer 04 Leverkusen (FOGGY) - CF Valencia (WHITE_BOY1927) 1,1X,12 3:1 07.08. 17:42
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - English Premier League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tottenham Hotspur (BOMBI1T0) - Manchester United (DANGERDIM77) 1,1X,12 1:0 07.08. 07:00
 
Arsenal FC (ORLOVSKY1) - Manchester City (NIKKITTA) 2,X2,12 0:3 07.08. 07:00
 
Manchester United (DANGERDIM77) - Arsenal FC (ORLOVSKY1) 2,X2,12 2:3 07.08. 07:12
 
Manchester City (NIKKITTA) - Liverpool FC (D1PSEN) 2,X2,12 1:2 07.08. 07:12
 
Arsenal FC (ORLOVSKY1) - Tottenham Hotspur (BOMBI1T0) X,1X,X2 1:1 07.08. 07:24
 
Liverpool FC (D1PSEN) - Manchester United (DANGERDIM77) 2,X2,12 0:2 07.08. 07:24
 
Manchester United (DANGERDIM77) - Manchester City (NIKKITTA) X,1X,X2 1:1 07.08. 07:36
 
Tottenham Hotspur (BOMBI1T0) - Liverpool FC (D1PSEN) 1,1X,12 1:0 07.08. 07:36
 
Liverpool FC (D1PSEN) - Arsenal FC (ORLOVSKY1) X,1X,X2 0:0 07.08. 07:48
 
Manchester City (NIKKITTA) - Tottenham Hotspur (BOMBI1T0) 1,1X,12 1:0 07.08. 07:48
 
Manchester United (DANGERDIM77) - Tottenham Hotspur (BOMBI1T0) 1,1X,12 2:1 07.08. 08:00
 
Manchester City (NIKKITTA) - Arsenal FC (ORLOVSKY1) 1,1X,12 3:0 07.08. 08:00
 
Arsenal FC (ORLOVSKY1) - Manchester United (DANGERDIM77) 1,1X,12 1:0 07.08. 08:12
 
Liverpool FC (D1PSEN) - Manchester City (NIKKITTA) X,1X,X2 2:2 07.08. 08:12
 
Manchester United (DANGERDIM77) - Liverpool FC (D1PSEN) 2,X2,12 1:2 07.08. 08:24
 
Tottenham Hotspur (BOMBI1T0) - Arsenal FC (ORLOVSKY1) X,1X,X2 1:1 07.08. 08:24
 
Manchester City (NIKKITTA) - Manchester United (DANGERDIM77) X,1X,X2 0:0 07.08. 08:36
 
Liverpool FC (D1PSEN) - Tottenham Hotspur (BOMBI1T0) 1,1X,12 2:0 07.08. 08:36
 
Tottenham Hotspur (BOMBI1T0) - Manchester City (NIKKITTA) X,1X,X2 1:1 07.08. 08:48
 
Arsenal FC (ORLOVSKY1) - Liverpool FC (D1PSEN) 2,X2,12 0:1 07.08. 08:48
 
Manchester City - Arsenal FC (WHITE_BOY1927) X,1X,X2 1:1 07.08. 12:00
 
Tottenham Hotspur (FOGGY) - Manchester United X,1X,X2 0:0 07.08. 12:00
 
Manchester United - Liverpool FC (DM1TRENA) X,1X,X2 0:0 07.08. 12:12
 
Arsenal FC (WHITE_BOY1927) - Tottenham Hotspur (FOGGY) X,1X,X2 1:1 07.08. 12:12
 
Liverpool FC (DM1TRENA) - Arsenal FC (WHITE_BOY1927) X,1X,X2 1:1 07.08. 12:24
 
Tottenham Hotspur (FOGGY) - Manchester City X,1X,X2 0:0 07.08. 12:24
 
Manchester City - Liverpool FC (DM1TRENA) X,1X,X2 0:0 07.08. 12:36
 
Arsenal FC (WHITE_BOY1927) - Manchester United 1,1X,12 1:0 07.08. 12:36
 
Liverpool FC (DM1TRENA) - Tottenham Hotspur (FOGGY) X,1X,X2 2:2 07.08. 12:48
 
Manchester United - Manchester City 2,X2,12 0:1 07.08. 12:48
 
Manchester United - Tottenham Hotspur (FOGGY) X,1X,X2 0:0 07.08. 13:00
 
Arsenal FC (WHITE_BOY1927) - Manchester City 1,1X,12 1:0 07.08. 13:00
 
Tottenham Hotspur (FOGGY) - Arsenal FC (WHITE_BOY1927) 2,X2,12 0:1 07.08. 13:12
 
Liverpool FC (DM1TRENA) - Manchester United X,1X,X2 1:1 07.08. 13:12
 
Arsenal FC (WHITE_BOY1927) - Liverpool FC (DM1TRENA) 1,1X,12 2:0 07.08. 13:24
 
Manchester City - Tottenham Hotspur (FOGGY) 1,1X,12 1:0 07.08. 13:24
 
Liverpool FC (DM1TRENA) - Manchester City 1,1X,12 3:1 07.08. 13:36
 
Manchester United - Arsenal FC (WHITE_BOY1927) X,1X,X2 0:0 07.08. 13:36
 
Tottenham Hotspur (FOGGY) - Liverpool FC (DM1TRENA) 2,X2,12 0:1 07.08. 13:48
 
Manchester City - Manchester United 1,1X,12 3:1 07.08. 13:48
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - German Bundesliga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT) - Borussia Dortmund (MR.JAB) X,1X,X2 1:1 07.08. 09:40
 
Bayern Munich (VRICO) - Bayer 04 Leverkusen (SKROMNUY) 1,1X,12 1:0 07.08. 09:40
 
Bayer 04 Leverkusen (SKROMNUY) - RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT) 1,1X,12 1:0 07.08. 09:52
 
Borussia Dortmund (MR.JAB) - Borussia Monchengladbach (ARCOS) X,1X,X2 0:0 07.08. 09:52
 
Borussia Monchengladbach (ARCOS) - Bayer 04 Leverkusen (SKROMNUY) 1,1X,12 2:1 07.08. 10:04
 
RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayern Munich (VRICO) X,1X,X2 1:1 07.08. 10:04
 
Bayer 04 Leverkusen (SKROMNUY) - Borussia Dortmund (MR.JAB) 1,1X,12 1:0 07.08. 10:16
 
Bayern Munich (VRICO) - Borussia Monchengladbach (ARCOS) 2,X2,12 0:2 07.08. 10:16
 
Borussia Dortmund (MR.JAB) - Bayern Munich (VRICO) 1,1X,12 1:0 07.08. 10:28
 
Borussia Monchengladbach (ARCOS) - RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT) X,1X,X2 0:0 07.08. 10:28
 
Bayer 04 Leverkusen (SKROMNUY) - Bayern Munich (VRICO) X,1X,X2 2:2 07.08. 10:40
 
Borussia Dortmund (MR.JAB) - RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT) 1,1X,12 2:1 07.08. 10:40
 
Borussia Monchengladbach (ARCOS) - Borussia Dortmund (MR.JAB) X,1X,X2 1:1 07.08. 10:52
 
RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayer 04 Leverkusen (SKROMNUY) 1,1X,12 3:0 07.08. 10:52
 
Bayern Munich (VRICO) - RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT) 1,1X,12 1:0 07.08. 11:04
 
Bayer 04 Leverkusen (SKROMNUY) - Borussia Monchengladbach (ARCOS) X,1X,X2 0:0 07.08. 11:04
 
Borussia Monchengladbach (ARCOS) - Bayern Munich (VRICO) 2,X2,12 0:1 07.08. 11:16
 
Borussia Dortmund (MR.JAB) - Bayer 04 Leverkusen (SKROMNUY) X,1X,X2 2:2 07.08. 11:16
 
Bayern Munich (VRICO) - Borussia Dortmund (MR.JAB) X,1X,X2 1:1 07.08. 11:28
 
RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT) - Borussia Monchengladbach (ARCOS) 1,1X,12 4:2 07.08. 11:28
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - Spain La Liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sevilla (VRICO) - CF Valencia (SKROMNUY) X,1X,X2 1:1 07.08. 07:30
 
Barcelona (MRJAB) - Real Madrid (ARCOS) 2,X2,12 0:3 07.08. 07:42
 
Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Sevilla (VRICO) 2,X2,12 0:1 07.08. 07:54
 
Real Madrid (ARCOS) - CF Valencia (SKROMNUY) 1,1X,12 2:1 07.08. 07:54
 
CF Valencia (SKROMNUY) - Barcelona (MRJAB) X,1X,X2 1:1 07.08. 08:06
 
Sevilla (VRICO) - Real Madrid (ARCOS) X,1X,X2 1:1 07.08. 08:06
 
Barcelona (MRJAB) - Sevilla (VRICO) 2,X2,12 0:1 07.08. 08:18
 
Real Madrid (ARCOS) - Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) 2,X2,12 0:1 07.08. 08:18
 
Barcelona (MRJAB) - Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) X,1X,X2 1:1 07.08. 08:30
 
CF Valencia (SKROMNUY) - Sevilla (VRICO) X,1X,X2 0:0 07.08. 08:30
 
Real Madrid (ARCOS) - Barcelona (MRJAB) 1,1X,12 1:0 07.08. 08:42
 
Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (SKROMNUY) 2,X2,12 0:1 07.08. 08:42
 
Sevilla (VRICO) - Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) 1,1X,12 4:2 07.08. 08:54
 
CF Valencia (SKROMNUY) - Real Madrid (ARCOS) 2,X2,12 0:2 07.08. 08:54
 
Barcelona (MRJAB) - CF Valencia (SKROMNUY) 1,1X,12 2:1 07.08. 09:06
 
Real Madrid (ARCOS) - Sevilla (VRICO) 1,1X,12 1:0 07.08. 09:06
 
Sevilla (VRICO) - Barcelona (MRJAB) 2,X2,12 1:2 07.08. 09:18
 
Atletico Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (ARCOS) X,1X,X2 0:0 07.08. 09:18
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - Night English Premier League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Liverpool FC (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS) 1,1X,12 3:0 07.08. 00:06
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - CIS Cup
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Spartak Moscow (BOMBI1T0) - CSKA Moscow (DANGERDIM77) 2,X2,12 0:3 07.08. 11:30
 
Dynamo Kyiv (ORLOVSKY1) - Lokomotiv Moscow (NIKKITTA) 2,X2,12 0:1 07.08. 11:30
 
Lokomotiv Moscow (NIKKITTA) - Shakhtar Donetsk (D1PSEN) 1,1X,12 2:0 07.08. 11:42
 
CSKA Moscow (DANGERDIM77) - Dynamo Kyiv (ORLOVSKY1) X,1X,X2 1:1 07.08. 11:42
 
Dynamo Kyiv (ORLOVSKY1) - Spartak Moscow (BOMBI1T0) 2,X2,12 0:1 07.08. 11:54
 
Shakhtar Donetsk (D1PSEN) - CSKA Moscow (DANGERDIM77) 1,1X,12 1:0 07.08. 11:54
 
Spartak Moscow (BOMBI1T0) - Shakhtar Donetsk (D1PSEN) 2,X2,12 0:1 07.08. 12:06
 
CSKA Moscow (DANGERDIM77) - Lokomotiv Moscow (NIKKITTA) 1,1X,12 1:0 07.08. 12:06
 
Shakhtar Donetsk (D1PSEN) - Dynamo Kyiv (ORLOVSKY1) 1,1X,12 4:0 07.08. 12:18
 
Lokomotiv Moscow (NIKKITTA) - Spartak Moscow (BOMBI1T0) X,1X,X2 0:0 07.08. 12:18
 
Lokomotiv Moscow (NIKKITTA) - Dynamo Kyiv (ORLOVSKY1) 2,X2,12 0:2 07.08. 12:30
 
CSKA Moscow (DANGERDIM77) - Spartak Moscow (BOMBI1T0) 1,1X,12 4:0 07.08. 12:30
 
Dynamo Kyiv (ORLOVSKY1) - CSKA Moscow (DANGERDIM77) X,1X,X2 0:0 07.08. 12:42
 
Shakhtar Donetsk (D1PSEN) - Lokomotiv Moscow (NIKKITTA) X,1X,X2 2:2 07.08. 12:42
 
CSKA Moscow (DANGERDIM77) - Shakhtar Donetsk (D1PSEN) 2,X2,12 0:3 07.08. 12:54
 
Spartak Moscow (BOMBI1T0) - Dynamo Kyiv (ORLOVSKY1) X,1X,X2 1:1 07.08. 12:54
 
Lokomotiv Moscow (NIKKITTA) - CSKA Moscow (DANGERDIM77) X,1X,X2 0:0 07.08. 13:06
 
Shakhtar Donetsk (D1PSEN) - Spartak Moscow (BOMBI1T0) 1,1X,12 3:0 07.08. 13:06
 
Dynamo Kyiv (ORLOVSKY1) - Shakhtar Donetsk (D1PSEN) 1,1X,12 2:1 07.08. 13:18
 
Spartak Moscow (BOMBI1T0) - Lokomotiv Moscow (NIKKITTA) 2,X2,12 1:2 07.08. 13:18
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - GT G-26 League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Trabzonspor (ANG) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) zwrot 2:1 07.08. 00:00
 
Arsenal (MARLEY) - Besiktas (VASM) zwrot 3:3 07.08. 00:00
 
AC Milan (VAL) - Marseille (LEGOLAS) zwrot 5:2 07.08. 00:00
 
SSC Napoli (GOSAS) - Celtic Glasgow (PANTOVITS) 1,1X,12 4:3 07.08. 00:20 +1
 
Juventus Turin (BEN) - Ajax Amsterdam (COBRA4) X,1X,X2 3:3 07.08. 00:20 +1
 
Leipzig (PANICA) - Paris Saint Germain (SAM) X,1X,X2 1:1 07.08. 00:20 +1
 
Paris Saint Germain (SAM) - SSC Napoli (GOSAS) 2,X2,12 1:4 07.08. 00:40 +1
 
Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Juventus Turin (BEN) 2,X2,12 3:4 07.08. 00:40 +1
 
Besiktas (VASM) - Leipzig (PANICA) 2,X2,12 1:2 07.08. 00:40 +1
 
Marseille (LEGOLAS) - Arsenal (MARLEY) 2,X2,12 1:2 07.08. 01:00 +1
 
FC Kopenhagen (AIBOTHARD) - Trabzonspor (ANG) 2,X2,12 0:5 07.08. 01:00 +1
 
Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - AC Milan (VAL) 1,1X,12 4:3 07.08. 01:00 +1
 
AC Milan (VAL) - FC Kopenhagen (AIBOTHARD) 1,1X,12 4:1 07.08. 01:20 +1
 
Leipzig (PANICA) - Marseille (LEGOLAS) 2,X2,12 0:2 07.08. 01:20 +1
 
Arsenal (MARLEY) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) 2,X2,12 1:2 07.08. 01:20 +1
 
Ajax Amsterdam (COBRA4) - Celtic Glasgow (PANTOVITS) 2,X2,12 0:4 07.08. 01:40 +1
 
SSC Napoli (GOSAS) - Besiktas (VASM) X,1X,X2 2:2 07.08. 01:40 +1
 
Juventus Turin (BEN) - Paris Saint Germain (SAM) X,1X,X2 3:3 07.08. 01:40 +1
 
Paris Saint Germain (SAM) - Ajax Amsterdam (COBRA4) 2,X2,12 4:5 07.08. 02:00 +1
 
Marseille (LEGOLAS) - SSC Napoli (GOSAS) 2,X2,12 2:3 07.08. 02:00 +1
 
Besiktas (VASM) - Juventus Turin (BEN) 2,X2,12 1:2 07.08. 02:00 +1
 
Trabzonspor (ANG) - AC Milan (VAL) 2,X2,12 4:5 07.08. 02:20 +1
 
FC Kopenhagen (AIBOTHARD) - Arsenal (MARLEY) 2,X2,12 1:3 07.08. 02:20 +1
 
Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Leipzig (PANICA) X,1X,X2 3:3 07.08. 02:20 +1
 
SSC Napoli (GOSAS) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) X,1X,X2 1:1 07.08. 02:40 +1
 
Arsenal (MARLEY) - Trabzonspor (ANG) 1,1X,12 4:3 07.08. 02:40 +1
 
Leipzig (PANICA) - FC Kopenhagen (AIBOTHARD) 1,1X,12 4:2 07.08. 02:40 +1
 
Ajax Amsterdam (COBRA4) - Besiktas (VASM) X,1X,X2 3:3 07.08. 03:00 +1
 
Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Paris Saint Germain (SAM) 1,1X,12 6:5 07.08. 03:00 +1
 
Juventus Turin (BEN) - Marseille (LEGOLAS) 1,1X,12 4:2 07.08. 03:00 +1
 
Marseille (LEGOLAS) - Ajax Amsterdam (COBRA4) X,1X,X2 2:2 07.08. 03:20 +1
 
Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Juventus Turin (BEN) 2,X2,12 1:4 07.08. 03:20 +1
 
Besiktas (VASM) - Celtic Glasgow (PANTOVITS) 2,X2,12 2:6 07.08. 03:20 +1
 
Trabzonspor (ANG) - Leipzig (PANICA) 2,X2,12 1:3 07.08. 03:40 +1
 
FC Kopenhagen (AIBOTHARD) - SSC Napoli (GOSAS) 1,1X,12 3:1 07.08. 03:40 +1
 
AC Milan (VAL) - Arsenal (MARLEY) 1,1X,12 4:2 07.08. 03:40 +1
 
Leipzig (PANICA) - AC Milan (VAL) 2,X2,12 1:3 07.08. 04:00 +1
 
SSC Napoli (GOSAS) - Trabzonspor (ANG) 2,X2,12 3:6 07.08. 04:00 +1
 
Juventus Turin (BEN) - FC Kopenhagen (AIBOTHARD) X,1X,X2 2:2 07.08. 04:00 +1
 
Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Marseille (LEGOLAS) 1,1X,12 4:1 07.08. 04:20 +1
 
Paris Saint Germain (SAM) - Besiktas (VASM) 1,1X,12 4:3 07.08. 04:20 +1
 
Ajax Amsterdam (COBRA4) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) 2,X2,12 1:4 07.08. 04:20 +1
 
Liverpool FC (TANTO) - Manchester City (SONEVIQUE) 2,X2,12 1:3 07.08. 07:20 +1
 
Real Madrid (ALABAMA) - Liverpool FC (TANTO) X,1X,X2 2:2 07.08. 07:40 +1
 
Liverpool FC (TANTO) - Lazio (CLIFF) 1,1X,12 2:1 07.08. 08:40 +1
 
Manchester City (SONEVIQUE) - Real Madrid (ALABAMA) 2,X2,12 3:4 07.08. 08:40 +1
 
Lazio (CLIFF) - Manchester City (SONEVIQUE) 1,1X,12 5:1 07.08. 09:00 +1
 
Roma (REAPER) - Liverpool FC (TANTO) 2,X2,12 1:2 07.08. 09:00 +1
 
Liverpool FC (TANTO) - Lokomotiv Moscow (BURTON) 1,1X,12 1:0 07.08. 10:00 +1
 
Manchester City (SONEVIQUE) - Roma (REAPER) 2,X2,12 1:3 07.08. 10:00 +1
 
Real Madrid (ALABAMA) - Lazio (CLIFF) 1,1X,12 4:1 07.08. 10:00 +1
 
Roma (REAPER) - Real Madrid (ALABAMA) 2,X2,12 1:3 07.08. 10:20 +1
 
Lokomotiv Moscow (BURTON) - Manchester City (SONEVIQUE) 1,1X,12 3:2 07.08. 10:20 +1
 
Lazio (CLIFF) - Roma (REAPER) 2,X2,12 4:5 07.08. 11:20 +1
 
Real Madrid (ALABAMA) - Lokomotiv Moscow (BURTON) 2,X2,12 2:3 07.08. 11:20 +1
 
Lokomotiv Moscow (BURTON) - Lazio (CLIFF) 1,1X,12 2:0 07.08. 11:40 +1
 
Roma (REAPER) - Lokomotiv Moscow (BURTON) X,1X,X2 2:2 07.08. 12:40 +1
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - Night Retro International
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Francja (MOONEYCB) - Italy (KRAFTVK) 1,1X,12 1:0 07.08. 06:46
 
Brazil (KRAY) - England (LABOTRYAS) 1,1X,12 2:0 07.08. 06:46
 
Netherlands (MELTOSIK) - Brazil (KRAY) X,1X,X2 1:1 07.08. 06:58
 
England (LABOTRYAS) - Francja (MOONEYCB) 2,X2,12 2:4 07.08. 06:58
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - eSports Battle - Retro International
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Brazylia (ORLOVSKY1) - Włochy (NIKKITTA) X,1X,X2 1:1 07.08. 09:10
 
Netherlands (BOMBI1T0) - France (DANGERDIM77) 2,X2,12 0:2 07.08. 09:10
 
France (DANGERDIM77) - Brazylia (ORLOVSKY1) 1,1X,12 3:2 07.08. 09:22
 
Włochy (NIKKITTA) - England (D1PSEN) X,1X,X2 0:0 07.08. 09:22
 
England (D1PSEN) - France (DANGERDIM77) X,1X,X2 0:0 07.08. 09:34
 
France (DANGERDIM77) - Włochy (NIKKITTA) X,1X,X2 0:0 07.08. 09:46
 
England (D1PSEN) - Brazylia (ORLOVSKY1) 1,1X,12 3:2 07.08. 09:58
 
Netherlands (BOMBI1T0) - Brazylia (ORLOVSKY1) 1,1X,12 5:0 07.08. 10:34
 
England (D1PSEN) - Netherlands (BOMBI1T0) 1,1X,12 2:1 07.08. 10:46
 
Netherlands (BOMBI1T0) - Włochy (NIKKITTA) X,1X,X2 0:0 07.08. 10:58
 
Włochy (OLLE) - Brazylia (WHITE_BOY1927) X,1X,X2 0:0 07.08. 14:10
 
France (FOGGY) - Holandia (INQUISITOR) 2,X2,12 0:1 07.08. 14:10
 
Brazylia (WHITE_BOY1927) - France (FOGGY) X,1X,X2 2:2 07.08. 14:22
 
Holandia (INQUISITOR) - Anglia (DM1TRENA) 1,1X,12 2:1 07.08. 14:22
 
France (FOGGY) - Włochy (OLLE) 1,1X,12 1:0 07.08. 14:34
 
Anglia (DM1TRENA) - Brazylia (WHITE_BOY1927) 2,X2,12 0:1 07.08. 14:34
 
Anglia (DM1TRENA) - France (FOGGY) 2,X2,12 0:4 07.08. 14:58
 
Holandia (INQUISITOR) - Włochy (OLLE) 1,1X,12 1:0 07.08. 14:58
 
Holandia (INQUISITOR) - Brazylia (WHITE_BOY1927) 2,X2,12 0:1 07.08. 15:46
 
Anglia (DM1TRENA) - Włochy (OLLE) 1,1X,12 2:0 07.08. 15:46
 
Włochy (OLLE) - Holandia (INQUISITOR) 1,1X,12 2:1 07.08. 15:58
 
France (FOGGY) - Anglia (DM1TRENA) 1,1X,12 6:1 07.08. 15:58
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - Liga Pro
mecz Poprawne typy Wynik Data  
CFC Catalonia FC - RUB FC Kazan zwrot 0:3 07.08. 08:30 +5
 
CFC Catalonia FC - EZ1 Ez1d 11 zwrot 3:1 07.08. 09:20 +4
 
ROB Papa Krych - CFC Catalonia FC zwrot : 07.08. 10:35
 
DNK FC Dimonchello - CFC Catalonia FC 2,X2,12 2:3 07.08. 10:35 +5
 
Westcoastunt - CFC Catalonia FC zwrot 0:2 07.08. 11:25 +4
 
DNK FC Dimonchello - EZ1 Ez1d 11 2,X2,12 1:3 07.08. 12:15 +5
 
Gambit Esports - VEG Vega Squadron zwrot 0:0 07.08. 15:55 +4
 
TES Tundra - VEG Vega Squadron zwrot 2:1 07.08. 16:45 +4
 
INA Inactivetv - Gambit Esports zwrot 2:4 07.08. 17:10 +4
 
VEG Vega Squadron - PSG Shemyakin Onze zwrot 2:3 07.08. 17:35 +4
 
Gambit Esports - PSG Shemyakin Onze zwrot : 07.08. 18:25
 
TES Tundra - Gambit Esports zwrot : 07.08. 18:50
 
VEG Vega Squadron - INA Inactivetv zwrot : 07.08. 19:15
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - PES Latino Series, Argentina Superliga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Boca Juniors (DDANIEL) - CA Estudiantes (LUIS_F) 1,1X,12 2:1 07.08. 02:40 +1
 
Atletico Tucuman (VINICAI_) - Banfield (F_MATHI) 2,X2,12 0:3 07.08. 02:40 +1
 
Atletico Tucuman (VINICAI_) - Boca Juniors (DDANIEL) 2,X2,12 0:2 07.08. 03:00 +1
 
CA Estudiantes (LUIS_F) - Independiente (AU_GUSTO) 2,X2,12 2:4 07.08. 03:00 +1
 
Atletico Tucuman (VINICAI_) - CA Estudiantes (LUIS_F) X,1X,X2 1:1 07.08. 03:20 +1
 
Independiente (AU_GUSTO) - Banfield (F_MATHI) 1,1X,12 1:0 07.08. 03:20 +1
 
Atletico Tucuman (VINICAI_) - Independiente (AU_GUSTO) 2,X2,12 1:5 07.08. 03:40 +1
 
Boca Juniors (DDANIEL) - Banfield (F_MATHI) 2,X2,12 0:2 07.08. 03:40 +1
 
Independiente (AU_GUSTO) - Boca Juniors (DDANIEL) 1,1X,12 2:0 07.08. 04:00 +1
 
Banfield (F_MATHI) - CA Estudiantes (LUIS_F) 1,1X,12 2:1 07.08. 04:00 +1
 
Piłka Nożna - Ligi Elektroniczne - PES Latino Series, Copa Libertadores
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Universitario (F_MATHI) - Colo Colo (DDANIEL) zwrot 3:2 07.08. 00:00
 
Alianza Lima (LUIS_F) - Fluminense (LIMA_R) zwrot 1:5 07.08. 00:00
 
Rosario Central (DRE_S) - Bahia (AU_GUSTO) 2,X2,12 2:4 07.08. 00:20 +1
 
Tolima (CASSIANO_F) - Independiente (VINICAI_) 1,1X,12 3:0 07.08. 00:20 +1
 
Independiente (VINICAI_) - Alianza Lima (LUIS_F) X,1X,X2 2:2 07.08. 00:40 +1
 
Fluminense (LIMA_R) - Universitario (F_MATHI) 1,1X,12 5:1 07.08. 00:40 +1
 
Colo Colo (DDANIEL) - Rosario Central (DRE_S) 1,1X,12 1:0 07.08. 01:00 +1
 
Bahia (AU_GUSTO) - Tolima (CASSIANO_F) 2,X2,12 0:1 07.08. 01:00 +1
 
Universitario (F_MATHI) - Independiente (VINICAI_) 1,1X,12 4:2 07.08. 01:20 +1
 
Alianza Lima (LUIS_F) - Tolima (CASSIANO_F) 2,X2,12 0:1 07.08. 01:20 +1
 
Rosario Central (DRE_S) - Fluminense (LIMA_R) 2,X2,12 0:6 07.08. 01:40 +1
 
Colo Colo (DDANIEL) - Bahia (AU_GUSTO) 1,1X,12 3:2 07.08. 01:40 +1
 
Bahia (AU_GUSTO) - Alianza Lima (LUIS_F) 1,1X,12 3:2 07.08. 02:00 +1
 
Tolima (CASSIANO_F) - Universitario (F_MATHI) 2,X2,12 3:7 07.08. 02:00 +1
 
Independiente (VINICAI_) - Rosario Central (DRE_S) X,1X,X2 1:1 07.08. 02:20 +1
 
Fluminense (LIMA_R) - Colo Colo (DDANIEL) 1,1X,12 6:0 07.08. 02:20 +1
 
Koszykówka - Chiny - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Liaoning - Xinjiang 1 119:113 07.08. 14:00 +59
 
Koszykówka - USA - NBA
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Dallas - LA Clippers 2 111:126 07.08. 00:30 +72
 
Denver - Portland 2 115:125 07.08. 02:00 +70
 
Houston - LA Lakers 1 113:97 07.08. 03:00 +81
 
Koszykówka - USA - WNBA
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Atlanta - Seattle 2 92:93 07.08. 00:00 +38
 
Tulsa - Connecticut 2 68:91 07.08. 02:00 +41
 
Phoenix - Chicago 1 96:86 07.08. 04:00 +50
 
Koszykówka - Ligi Elektroniczne - Cyber NBA All Stars League
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) - Portland Trail Blazers (BEPADO) 1 61:60 07.08. 07:00
 
Los Angeles Clippers (SPENISH) - Portland Trail Blazers (BEPADO) 1 62:58 07.08. 07:36
 
Dallas Mavericks (GOKU) - Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) 1 68:57 07.08. 07:36
 
Dallas Mavericks (GOKU) - Portland Trail Blazers (BEPADO) 1 85:52 07.08. 08:12
 
Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) - Los Angeles Clippers (SPENISH) 1 54:49 07.08. 08:12
 
Portland Trail Blazers (BEPADO) - Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) 1 66:56 07.08. 08:48
 
Dallas Mavericks (GOKU) - Los Angeles Clippers (SPENISH) 2 61:72 07.08. 08:48
 
Portland Trail Blazers (BEPADO) - Los Angeles Clippers (SPENISH) 2 42:62 07.08. 09:24
 
Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) - Dallas Mavericks (GOKU) 2 46:71 07.08. 09:24
 
Portland Trail Blazers (BEPADO) - Dallas Mavericks (GOKU) 2 64:85 07.08. 10:00
 
Los Angeles Clippers (SPENISH) - Toronto Raptors (SLAMDUNKVV) 1 68:61 07.08. 10:00
 
Koszykówka - Ligi Elektroniczne - NBA Cyber - Eastern Conference
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Orlando Magic (TRANQUIL) - Miami Heat (APHEX) 1 62:36 07.08. 02:00
 
Brooklyn Nets (ZO0M) - Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) 1 53:48 07.08. 02:00
 
Brooklyn Nets (ZO0M) - Miami Heat (APHEX) 1 65:52 07.08. 02:36
 
Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Orlando Magic (TRANQUIL) 2 49:59 07.08. 02:36
 
Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Miami Heat (APHEX) 1 46:35 07.08. 03:12
 
Orlando Magic (TRANQUIL) - Brooklyn Nets (ZO0M) 1 70:31 07.08. 03:12
 
Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) - Brooklyn Nets (ZO0M) 1 58:43 07.08. 03:48
 
Miami Heat (APHEX) - Orlando Magic (TRANQUIL) 1 57:50 07.08. 03:48
 
Miami Heat (APHEX) - Brooklyn Nets (ZO0M) 2 62:68 07.08. 04:24
 
Orlando Magic (TRANQUIL) - Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) 2 50:53 07.08. 04:24
 
Miami Heat (APHEX) - Cleveland Cavaliers (BAD_TRIP) 2 48:58 07.08. 05:00
 
Brooklyn Nets (ZO0M) - Orlando Magic (TRANQUIL) 1 66:57 07.08. 05:00
 
Orlando Magic (SLAMDUNKVV) - Indiana Pacers (BEPADO) 2 54:59 07.08. 14:30
 
Brooklyn Nets (ZOD) - Chicago Bulls (SHIVA) 2 54:62 07.08. 14:30
 
Chicago Bulls (SHIVA) - Orlando Magic (SLAMDUNKVV) 2 49:60 07.08. 15:06
 
Brooklyn Nets (ZOD) - Indiana Pacers (BEPADO) 1 62:60 07.08. 15:06
 
Chicago Bulls (SHIVA) - Indiana Pacers (BEPADO) 1 58:29 07.08. 15:42
 
Orlando Magic (SLAMDUNKVV) - Brooklyn Nets (ZOD) 1 64:53 07.08. 15:42
 
Indiana Pacers (BEPADO) - Orlando Magic (SLAMDUNKVV) 2 53:64 07.08. 16:18
 
Chicago Bulls (SHIVA) - Brooklyn Nets (ZOD) 2 54:58 07.08. 16:18
 
Indiana Pacers (BEPADO) - Brooklyn Nets (ZOD) 2 39:52 07.08. 16:54
 
Orlando Magic (SLAMDUNKVV) - Chicago Bulls (SHIVA) 1 61:46 07.08. 16:54
 
Indiana Pacers (BEPADO) - Chicago Bulls (SHIVA) 2 34:65 07.08. 17:30
 
Brooklyn Nets (ZOD) - Orlando Magic (SLAMDUNKVV) 1 48:45 07.08. 17:30
 
Koszykówka - Ligi Elektroniczne - NBA Cyber - Western Conference
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Memphis Grizzlies (APHEX) - San Antonio Spurs (ZO0M) 1 48:47 07.08. 00:24
 
New Orleans Pelicans (TRANQUIL) - Sacramento Kings (BAD_TRIP) 1 52:42 07.08. 00:24
 
San Antonio Spurs (ZO0M) - New Orleans Pelicans (TRANQUIL) 1 75:58 07.08. 01:00
 
Memphis Grizzlies (APHEX) - Sacramento Kings (BAD_TRIP) 1 62:50 07.08. 01:00
 
Phoenix Suns (SLAMDUNKVV) - Oklahoma City (BEPADO) 1 59:58 07.08. 11:00
 
Memphis Grizzlies (SPENISH) - Sacramento Kings (GOKU) 1 68:61 07.08. 11:00
 
Memphis Grizzlies (SPENISH) - Oklahoma City (BEPADO) 1 62:46 07.08. 11:36
 
Sacramento Kings (GOKU) - Phoenix Suns (SLAMDUNKVV) 2 70:73 07.08. 11:36
 
Sacramento Kings (GOKU) - Oklahoma City (BEPADO) 1 63:55 07.08. 12:12
 
Phoenix Suns (SLAMDUNKVV) - Memphis Grizzlies (SPENISH) 2 54:66 07.08. 12:12
 
Oklahoma City (BEPADO) - Phoenix Suns (SLAMDUNKVV) 2 53:62 07.08. 12:48
 
Sacramento Kings (GOKU) - Memphis Grizzlies (SPENISH) 2 55:74 07.08. 12:48
 
Oklahoma City (BEPADO) - Memphis Grizzlies (SPENISH) 2 62:68 07.08. 13:24
 
Phoenix Suns (SLAMDUNKVV) - Sacramento Kings (GOKU) 1 70:66 07.08. 13:24
 
Oklahoma City (BEPADO) - Sacramento Kings (GOKU) 1 60:58 07.08. 14:00
 
Memphis Grizzlies (SPENISH) - Phoenix Suns (SLAMDUNKVV) 1 74:57 07.08. 14:00
 
Koszykówka - Ligi Elektroniczne - NBA2K League
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Lakers Gaming - Bucks Gaming 2 66:94 07.08. 01:00
 
76ers GC - Blazer5 Gaming 1 92:59 07.08. 03:00
 
Heat Check Gaming - Hornets Venom GT 2 54:78 07.08. 03:00
 
Pistons GT - Gen.g Tigers 2 75:93 07.08. 04:00
 
Hokej na Lodzie - Rozgr. międzynarodowe - Klubowe mecze towarzyskie
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sochi - Rosja 2,X2,12 2:4 07.08. 14:00 +5
 
Hokej na Lodzie - USA - NHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
St. Louis - Vegas GK
grupa o miejsce
2,X2,12 4:6 07.08. 00:30 +37
 
Columbus - Toronto
1/16 finału / do trzech zwycięstw / stan rywalizacji: 1-1
X,1X,X2 3:3 07.08. 02:00 +40
 
Winnipeg - Calgary
1/16 finału / do trzech zwycięstw / stan rywalizacji: 1-2
2,X2,12 0:4 07.08. 04:30 +38
 
Hokej na Lodzie - USA - NHL - zwycięzca serii
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Calgary - Winnipeg
1/16 finału / do trzech zwycięstw / stan rywalizacji: 2-1
1 3:1 07.08. 04:30
 
Hokej na Lodzie - USA - NHL - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Winnipeg
uwaga : zakład ważny tylko w przypadku rozegrania pełnego sezonu 2019/2020
0 (/1) 07.08. 18:00
 
Hokej na Lodzie - USA - NHL - zachód zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Winnipeg
uwaga: zakład ważny tylko w przypadku rozegrania pełnego sezonu 2019/2020
0 (/1) 07.08. 18:00
 
Hokej na Lodzie - Rosja - Liga Pro
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Chetyre Ledokola - Molotoboytsyi X,1X,X2 4:4 07.08. 00:05 +1
 
Blue Tigers - Centrovye Kuluturologi X,1X,X2 5:5 07.08. 06:00 +1
 
Blue Tigers - Moskovskie Kremlevtsy 2,X2,12 5:6 07.08. 07:10 +1
 
Centrovye Kuluturologi - Moskovskie Kremlevtsy 2,X2,12 2:5 07.08. 08:20 +1
 
Centrovye Kuluturologi - Blue Tigers 1,1X,12 6:4 07.08. 09:30 +1
 
Moskovskie Kremlevtsy - Blue Tigers 1,1X,12 6:4 07.08. 10:40 +1
 
Moskovskie Kremlevtsy - Centrovye Kuluturologi 1,1X,12 8:6 07.08. 11:50 +1
 
Hokej na Lodzie - Rosja - Comet Division
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 1,1X,12 6:3 07.08. 12:50
 
Stalker - Krasnyye Krylia 1,1X,12 4:1 07.08. 13:50
 
Ledovyy Desant - Stalker X,1X,X2 1:1 07.08. 14:50
 
Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 2,X2,12 0:7 07.08. 15:50
 
Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 1,1X,12 4:3 07.08. 16:50
 
Snooker - Rozgr. międzynarodowe - Mistrzostwa Świata
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Williams M. - Bingham S.
1/8 finału / do 13 wygranych frame'ów / od stanu: 8-8
1 13:11 07.08. 11:00
 
Williams M. - Bingham S.
1/8 finału / do 13 wygranych frame'ów / od stanu: 5-3
1 13:11 07.08. 11:00
 
Snooker - Rozgr. międzynarodowe - Mistrzostwa Świata - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Bingham S.
2020
0 (/1) 07.08. 11:00
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - Premier League (w Niemczech)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zverev M. - Peters F. 1 2:0 07.08. 09:30 +5
 
Wessels L. - Gerch L. zwrot : 07.08. 11:55 +2
 
Haase R. - Olivetti A. 1 2:0 07.08. 13:00 +5
 
Vatutin A. - Otte O. 2 0:2 07.08. 13:05 +5
 
Rosenkratz M. - Strombachs R. 1 2:1 07.08. 15:00 +5
 
Netuschil M. - Folliot Q. 1 2:0 07.08. 15:10 +5
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - Pro Series (w Wielkiej Brytanii)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Paris J. - Willis Marcus 1 2:1 07.08. 11:00 +5
 
Hands T. - Johnson L. zwrot 1:2 07.08. 12:15
 
Cox D. - Fox D. 1 2:1 07.08. 13:30 +5
 
Peniston R. - Hodkin S. 1 2:0 07.08. 16:30 +5
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - Pro Series (we Francji)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Valkusz M. - Avidzba A. 2 1:2 07.08. 10:20 +5
 
Laurent T. - Paz J P 1 2:0 07.08. 12:30 +5
 
Dougaz A. - Petit G. 1 2:0 07.08. 13:10 +5
 
Catarina L. - Vacherot V. 1 2:1 07.08. 15:00 +5
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - Pro Series (w USA)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bobrov B. - Boyer D. 1 2:0 07.08. 00:25 +5
 
Lomakin G. - Thirouin J. 2 0:2 07.08. 14:00 +5
 
Karatsev A. - Karlovskiy E. 1 2:0 07.08. 14:00 +5
 
Arconada J. - Lomakin G. 1 2:0 07.08. 15:20 +5
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - Elite Trophy kobiet (w Czechach)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Markova J. - Hindova D. 1 2:0 07.08. 12:00 +5
 
Petkovic A. - Muchova K. 2 0:2 07.08. 13:15 +5
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - Premier League kobiet (w Niemczech)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bulgaru M B - Klasen A. 2 0:2 07.08. 09:30 +5
 
Hogenkamp R. - Morderger Y. 1 2:1 07.08. 09:30 +5
 
Morderger T. - Rosca A A 2 1:2 07.08. 09:30 +5
 
Hartono A - Lamens S. 2 0:2 07.08. 10:55 +5
 
Lemoine Q. - Duca G. 1 2:1 07.08. 11:10 +5
 
Koelzer R. - Hering K. 1 2:0 07.08. 12:15 +5
 
Simion O G - Intert S. 1 2:0 07.08. 13:20 +5
 
Melnikova M. - Vanlangendonck E. 2 1:2 07.08. 14:00 +5
 
Cadar E T - Vangelova A. 1 2:1 07.08. 15:15 +5
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - Elite Trophy debel kobiet (w Czechach)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Petkovic A / Świątek I - Pliskova K / Muchkova K 2 0:2 07.08. 14:30 +5
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - Pro Series kobiet (we Francji)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zavatska K. - Mikulskyte J. zwrot : 07.08. 09:00 +1
 
Tubello A. - Dascalu N. 2 1:2 07.08. 09:00 +5
 
Arcangioli M. - Monnet C. 2 1:2 07.08. 10:30 +5
 
Noel M. - Sugnaux T. 2 1:2 07.08. 11:40 +5
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - Pro Series kobiet (w USA)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Fanning E. - Sleeth L. 2 0:2 07.08. 14:00 +5
 
Kolar N. - Black H T 2 0:2 07.08. 14:00 +5
 
Nefedova A E - Ivanova D. 1 2:0 07.08. 15:30 +5
 
Bonic B. - Sysoeva A. 2 0:2 07.08. 15:30 +5
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - Pro Series kobiet (w Wielkiej Brytanii)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Morton E. - Nicholls O. zwrot : 07.08. 11:00
 
Broady N. - Rawson N. 1 2:0 07.08. 12:15 +5
 
Amos A. - Maloney E. 2 0:2 07.08. 14:00 +5
 
Olivelle A. - Appleton E. zwrot : 07.08. 15:30
 
Allen V. - Richardson E. 1 2:0 07.08. 16:50 +5
 
Tenis - Turnieje Alternatywne K - SRL San Jose, USA Women
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Anisimova A. (V) - Bouzkova M. (V) zwrot 2:0 07.08. 00:00
 
Puig M. (V) - Azarenka V. (V) zwrot 0:2 07.08. 01:00
 
Buzarnescu M. (V) - Sabalenka A. (V) zwrot 0:2 07.08. 02:00
 
Zhang S. (V) - Kuzmova V. (V) zwrot 2:0 07.08. 03:00
 
Tenis - Turnieje Alternatywne M - SRL Washington, USA
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ruud C. (V) - Opelka R. (V) zwrot 1:2 07.08. 00:00
 
Karlovic I. (V) - Harris L. (V) zwrot 2:0 07.08. 01:00
 
Baseball - Japonia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tokyo - Yokohama 1 8:2 07.08. 11:00 +10
 
Chunichi - Yomiuri 1 7:1 07.08. 11:00 +8
 
Hiroshima - Hanshin 1 11:6 07.08. 11:00 +9
 
Tohoku - Fukuoka 1 7:4 07.08. 11:00 +12
 
Orix - Chiba 2 3:6 07.08. 11:00 +9
 
Hokkaido - Saitama 1 3:2 07.08. 11:00 +8
 
Baseball - Korea Południowa - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
SK Wyverns - Samsung Lions 2 0:2 07.08. 11:30 +12
 
Hanwha Eagles - KT Wiz zwrot : 07.08. 11:30
 
Doosan Bears - Lotte Giants 2 4:8 07.08. 11:30 +11
 
KIA Tigers - NC Dinos zwrot : 07.08. 11:30
 
Nexen Heroes - LG Twins 2 2:5 07.08. 11:30 +8
 
Baseball - Tajwan - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 2 1:4 07.08. 12:35 +3
 
Fubon Guardians - Uni Lions 2 2:7 07.08. 12:35 +3
 
Baseball - USA - MLB
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Philadelphia - NY Yankees 1 5:4 07.08. 00:05 +11
 
Cleveland - Cincinnati 1 13:0 07.08. 00:10 +12
 
Arizona - Houston 1 5:4 07.08. 01:07 +14
 
Kansas City - Chicago Cubs 1 13:2 07.08. 01:07 +13
 
Atlanta - Toronto 1 4:3 07.08. 01:10 +12
 
Miami - Baltimore 1 8:7 07.08. 01:35 +10
 
Chicago WS - Milwaukee 2 3:8 07.08. 02:10 +12
 
Darts - Rozgr. międzynarodowe - Modus Icons of Darts
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Evans D. - Barry K.
do pięciu wygranych rozgrywek
2 1:5 07.08. 11:30 +6
 
Adams M. - Evans D.
do pięciu wygranych rozgrywek
1 5:3 07.08. 11:55 +6
 
Barry K. - Adams M.
do pięciu wygranych rozgrywek
2 0:5 07.08. 12:20 +6
 
Justicia J. - Evans D.
do pięciu wygranych rozgrywek
2 3:5 07.08. 12:45 +6
 
Marsh S. - Barry K.
do pięciu wygranych rozgrywek
2 2:5 07.08. 13:25 +6
 
Portela D. - Adams M.
do pięciu wygranych rozgrywek
2 2:5 07.08. 13:40 +6
 
Evans D. - Marsh S.
do pięciu wygranych rozgrywek
1 5:2 07.08. 14:00 +6
 
Barry K. - Portela D.
do pięciu wygranych rozgrywek
1 5:1 07.08. 14:40 +6
 
Adams M. - Justicia J.
do pięciu wygranych rozgrywek
1 5:2 07.08. 15:05 +6
 
Portela D. - Evans D.
do pięciu wygranych rozgrywek
2 2:5 07.08. 15:30 +6
 
Justicia J. - Barry K.
do pięciu wygranych rozgrywek
2 0:5 07.08. 16:05 +6
 
Marsh S. - Adams M.
do pięciu wygranych rozgrywek
2 2:5 07.08. 16:20 +6
 
Justicia J. - Portela D.
do pięciu wygranych rozgrywek
1 5:1 07.08. 16:45 +6
 
Marsh S. - Justicia J.
do pięciu wygranych rozgrywek
2 4:5 07.08. 17:10 +6
 
Portela D. - Marsh S.
do pięciu wygranych rozgrywek
2 3:5 07.08. 17:35 +6
 
Esport - Counter Strike - DreamHack Open Summer Oceania
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Renegades - Rooster
do 2 zwycięstw
1 2:1 07.08. 08:00 +12
 
ORDER - AVANT
do 2 zwycięstw
1 2:0 07.08. 11:30 +12
 
Esport - Counter Strike - Eden Arena Malta Vibes
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Syman - GamerLegion
grupa D
1 16:9 07.08. 12:00 +6
 
lvlUP - Winstrike
grupa D
1 31:29 07.08. 13:00 +6
 
Syman - lvlUP
grupa D / do 2 zwycięstw
2 0:2 07.08. 15:25 +6
 
Esport - Counter Strike - Aorus League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
9z - River Plate Gaming
Southern Cone / finał / do 2 zwycięstw
1 2:1 07.08. 00:00 +12
 
Redemption POA - Paquetá
Brazylia / finał / do 2 zwycięstw
1 2:1 07.08. 00:30 +12
 
Esport - Counter Strike - CBCS
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Redemption - Santos e - Sports 2 0:1 07.08. 00:00
 
Imperial - Prodigy 1 16:2 07.08. 01:00
 
FURIA Academy - Black Dragons Female 1 16:2 07.08. 02:00
 
Evidence - INTZ 1 16:12 07.08. 03:00
 
Esport - Counter Strike - Prohouse Wuxi Villa Cup
mecz Poprawne typy Wynik Data  
OneThree - Lynn Vision
do 2 zwycięstw
1 2:0 07.08. 07:00
 
TyLoo - Lets Quit
do 2 zwycięstw
1 2:0 07.08. 10:00
 
Lynn Vision - Lets Quit 1 2:1 07.08. 12:30
 
Esport - League of Legends - LCK
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Afreeca Freecs - Team Dynamics
do 2 zwycięstw
1 2:1 07.08. 10:00 +26
 
KT Rolster - Hanwha Life Esports
do 2 zwycięstw
1 2:1 07.08. 13:30 +26
 
Esport - League of Legends - LPL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Suning - Vici Gaming
do 2 zwycięstw
1 2:1 07.08. 11:00 +26
 
JD Gaming - OMG
do 2 zwycięstw
1 2:0 07.08. 14:00 +26
 
Esport - League of Legends - OPL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Chiefs eSports Club - MAMMOTH 2 0:1 07.08. 08:00
 
Gravitas - Dire Wolves 2 0:1 07.08. 09:00
 
ORDER - MAMMOTH 1 1:0 07.08. 10:00
 
Gravitas - Pentant.GG 2 0:1 07.08. 11:00
 
ORDER - Avant Gaming 1 1:0 07.08. 12:00
 
Legacy - Pentant.GG 1 1:0 07.08. 13:00
 
Esport - League of Legends - Korea Challengers
mecz Poprawne typy Wynik Data  
RunAway - Jin Air Green Wings
do 2 zwycięstw
2 0:2 07.08. 07:00 +8
 
ESC Shane - Awesome Spear
do 2 zwycięstw
2 0:2 07.08. 10:00 +8
 
Esport - League of Legends - LDL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Royal Club - Joy Dream 2 0:2 07.08. 09:00
 
WanZhen - Young Miracles 2 0:2 07.08. 09:00
 
All Combo - LinGan 2 1:2 07.08. 11:00
 
JingNetGame - Rogue Warriors Shark 1 2:1 07.08. 11:00
 
Esport - League of Legends - NA Academy
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Team SoloMid.A - Team Liquid.A 1 1:0 07.08. 00:00
 
FlyQuest.A - Immortals.A 1 1:0 07.08. 00:00
 
Golden Guardians.A - Evil Geniuses.A 1 1:0 07.08. 01:00
 
100 Thieves.A - Dignitas.A 1 1:0 07.08. 01:00
 
Cloud 9.A - CLG.A 1 1:0 07.08. 02:00
 
Esport - League of Legends - TCL Academy
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dark Passage Academy - Royal Youth Academy
półfinał / do 3 zwycięstw
1 3:1 07.08. 13:00 +10
 
Esport - League of Legends - VCS
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Team Secret - Percent Esports
do 2 zwycięstw
2 1:2 07.08. 12:00 +8
 
Team Flash - EVOS Esports
do 2 zwycięstw
1 2:0 07.08. 15:00 +8
 
Esport - Dota 2 - Gold Occupation
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Future.club - Hot Pot Brothers
do 2 zwycięstw
2 0:2 07.08. 04:30 +8
 
WOLF - Sunrise
do 2 zwycięstw
1 2:0 07.08. 06:30 +8
 
WOLF - Rockets
do 2 zwycięstw
1 2:1 07.08. 07:30 +8
 
Esport - Dota 2 - Moon Studio Asian League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Execration - Team Black
do 2 zwycięstw
1 2:0 07.08. 05:00 +5
 
iG Vitality - Cellular Game
do 2 zwycięstw
1 2:1 07.08. 08:00 +5
 
BOOM - 496 Gaming
do 2 zwycięstw
1 2:1 07.08. 12:30 +5
 
Esport - Dota 2 - Oceanic League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
C s Better - NoBKB
najlepszy z 2
X 1:1 07.08. 10:00
 
Spag and Sons - Adio Chula
najlepszy z 2
X 1:1 07.08. 12:00
 
Esport - Dota 2 - OMEGA League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Neon - Team Adroit
do 2 zwycięstw
1 2:1 07.08. 06:30 +8
 
Linger - EHOME.Immortal
do 2 zwycięstw
2 1:2 07.08. 09:30 +8
 
5Comrades - MOTACI 1 1:0 07.08. 13:00
 
5Comrades - Evil Corporation 1 1:0 07.08. 15:30
 
Esport - Dota 2 - Yabo Ninja Championship
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Symmetric - Reckoning
do 2 zwycięstw
2 0:2 07.08. 05:00
 
Vice - Reverse Heaven
do 2 zwycięstw
1 2:0 07.08. 08:00
 
Esport - Rainbow Six - Six Major
mecz Poprawne typy Wynik Data  
MarcenarieZ - Union Gaming
Azja / finał
2 0:1 07.08. 13:30
 
Esport - Quake - World Championship
mecz Poprawne typy Wynik Data  
ZenAku - sib
NA
1 3:1 07.08. 16:00
 
psygib - Effortless
NA
1 2:0 07.08. 16:00
 
F1 - Grand Prix - GP 1. trening
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data  
Hamilton L.
GP 70-lecia F1
1-3,1-6,1-10 2 (/1) 07.08. 12:00
 
Bottas V.
GP 70-lecia F1
V,1-3,1-6,1-10 1 (/1) 07.08. 12:00
 
Verstappen M.
GP 70-lecia F1
1-3,1-6,1-10 3 (/1) 07.08. 12:00
 
Albon A.
GP 70-lecia F1
1-6,1-10 6 (/1) 07.08. 12:00
 
Stroll L.
GP 70-lecia F1
1-10 8 (/1) 07.08. 12:00
 
Norris L.
GP 70-lecia F1
12 (/1) 07.08. 12:00
 
Hulkenberg N.
GP 70-lecia F1
1-6,1-10 4 (/1) 07.08. 12:00
 
Sainz C.
GP 70-lecia F1
14 (/1) 07.08. 12:00
 
Leclerc C.
GP 70-lecia F1
1-6,1-10 5 (/1) 07.08. 12:00
 
Vettel S.
GP 70-lecia F1
1-10 7 (/1) 07.08. 12:00
 
Ricciardo D.
GP 70-lecia F1
17 (/1) 07.08. 12:00
 
Ocon E.
GP 70-lecia F1
1-10 10 (/1) 07.08. 12:00
 
Gasly P.
GP 70-lecia F1
11 (/1) 07.08. 12:00
 
Kvyat D.
GP 70-lecia F1
1-10 9 (/1) 07.08. 12:00
 
Magnussen K.
GP 70-lecia F1
20 (/1) 07.08. 12:00
 
Grosjean R.
GP 70-lecia F1
13 (/1) 07.08. 12:00
 
Russell G.
GP 70-lecia F1
15 (/1) 07.08. 12:00
 
Raikkonen K.
GP 70-lecia F1
18 (/1) 07.08. 12:00
 
Kubica R.
GP 70-lecia F1
19 (/1) 07.08. 12:00
 
Latifi N.
GP 70-lecia F1
16 (/1) 07.08. 12:00
 
F1 - Grand Prix - GP 1. trening H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Hamilton L. - Verstappen M.
GP 70-lecia F1
1 1:0 07.08. 12:00
 
Hamilton L. - Bottas V.
GP 70-lecia F1
2 0:1 07.08. 12:00
 
Verstappen M. - Bottas V.
GP 70-lecia F1
2 0:1 07.08. 12:00
 
Verstappen M. - Albon A.
GP 70-lecia F1
1 1:0 07.08. 12:00
 
Bottas V. - Stroll L.
GP 70-lecia F1
1 1:0 07.08. 12:00
 
Stroll L. - Hulkenberg N.
GP 70-lecia F1
2 0:1 07.08. 12:00
 
Albon A. - Leclerc C.
GP 70-lecia F1
2 0:1 07.08. 12:00
 
Leclerc C. - Vettel S.
GP 70-lecia F1
1 1:0 07.08. 12:00
 
Hulkenberg N. - Vettel S.
GP 70-lecia F1
1 1:0 07.08. 12:00
 
Norris L. - Sainz C.
GP 70-lecia F1
1 1:0 07.08. 12:00
 
Sainz C. - Ricciardo D.
GP 70-lecia F1
1 1:0 07.08. 12:00
 
Vettel S. - Ricciardo D.
GP 70-lecia F1
1 1:0 07.08. 12:00
 
Ricciardo D. - Ocon E.
GP 70-lecia F1
2 0:1 07.08. 12:00
 
Ocon E. - Gasly P.
GP 70-lecia F1
1 1:0 07.08. 12:00
 
Ocon E. - Kvyat D.
GP 70-lecia F1
2 0:1 07.08. 12:00
 
Gasly P. - Kvyat D.
GP 70-lecia F1
2 0:1 07.08. 12:00
 
Magnussen K. - Grosjean R.
GP 70-lecia F1
2 0:1 07.08. 12:00
 
Russell G. - Kubica R.
GP 70-lecia F1
1 1:0 07.08. 12:00
 
Russell G. - Latifi N.
GP 70-lecia F1
1 1:0 07.08. 12:00
 
Raikkonen K. - Kubica R.
GP 70-lecia F1
1 1:0 07.08. 12:00
 
Kubica R. - Latifi N.
GP 70-lecia F1
2 0:1 07.08. 12:00
 
Football Amerykański - USA - NFL - mecze przedsezonowe
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Dallas - Pittsburgh zwrot : 07.08. 02:00
 
Football Australijski - Australia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Essendon Bombers - GWS Giants 2 55:59 07.08. 11:50
 
Golf - European Tour - English Championships rundy H2H (remis=zwrot)
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Paisley Ch. - Johnston A.
2. runda
zwrot : 07.08. 09:17
 
Sullivan A. - Colsaerts N.
2. runda
1 1:0 07.08. 09:28
 
Detry T. - Stone B.
2. runda
2 0:1 07.08. 09:39
 
Canter L. - Burmester D.
2. runda
2 0:1 07.08. 10:06
 
Howell D. - Caldwell J.
2. runda
2 0:1 07.08. 10:28
 
Meronk A. - Laporta F.
2. runda
1 1:0 07.08. 10:50
 
Sharvin C. - Simonsen M.
2. runda
2 0:1 07.08. 11:06
 
Kolarstwo - Tour de Pologne - ETAP
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data  
Schachmann M.
etap 3
12 (/1) 07.08. 11:25
 
Evenepoel R.
etap 3
23 (/1) 07.08. 11:25
 
Mezgec L.
etap 3
6 (/1) 07.08. 11:25
 
Ulissi D.
etap 3
1-3 2 (/1) 07.08. 11:25
 
Wellens T.
etap 3
9 (/1) 07.08. 11:25
 
Yates S.
etap 3
17 (/1) 07.08. 11:25
 
Poels W.
etap 3
41 (/1) 07.08. 11:25
 
Stuyven J.
etap 3
7 (/1) 07.08. 11:25
 
Gibbons R.
etap 3
8 (/1) 07.08. 11:25
 
Costa R.
etap 3
21 (/1) 07.08. 11:25
 
Haas N.
etap 3
70 (/1) 07.08. 11:25
 
Gasparotto E.
etap 3
44 (/1) 07.08. 11:25
 
Majka R.
etap 3
10 (/1) 07.08. 11:25
 
Vingegaard J.
etap 3
28 (/1) 07.08. 11:25
 
Fuglsang J.
etap 3
4 (/1) 07.08. 11:25
 
Carapaz R.
etap 3
V,1-3 1 (/1) 07.08. 11:25
 
Chavez E.
etap 3
15 (/1) 07.08. 11:25
 
Molard R.
etap 3
1-3 3 (/1) 07.08. 11:25
 
Konrad P.
etap 3
24 (/1) 07.08. 11:25
 
Marczyński T.
etap 3
31 (/1) 07.08. 11:25
 
Izagirre I.
etap 3
26 (/1) 07.08. 11:25
 
Małecki K.
etap 3
37 (/1) 07.08. 11:25
 
Kolarstwo - Tour de Pologne - ETAP H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Schachmann M. - Evenepoel R.
etap 3
1 1:0 07.08. 11:25
 
Schachmann M. - Ulissi D.
etap 3
2 0:1 07.08. 11:25
 
Evenepoel R. - Ulissi D.
etap 3
2 0:1 07.08. 11:25
 
Ulissi D. - Wellens T.
etap 3
1 1:0 07.08. 11:25
 
Wellens T. - Poels W.
etap 3
1 1:0 07.08. 11:25
 
Yates S. - Majka R.
etap 3
2 0:1 07.08. 11:25
 
Yates S. - Poels W.
etap 3
1 1:0 07.08. 11:25
 
Poels W. - Kelderman W.
etap 3
2 0:1 07.08. 11:25
 
Majka R. - Fuglsang J.
etap 3
2 0:1 07.08. 11:25
 
Fuglsang J. - Vingegard J.
etap 3
1 1:0 07.08. 11:25
 
Gasparotto E. - Molard R.
etap 3
2 0:1 07.08. 11:25
 
Costa R. - Konrad P.
etap 3
1 1:0 07.08. 11:25
 
Chavez E. - Carapaz R.
etap 3
2 0:1 07.08. 11:25
 
Kolarstwo - Tour de Pologne - ETAP - zakłady specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data  
zmiana lidera po 3 etapie
etap 3
tak 1:0 07.08. 11:25
 
Polak w TOP10
etap 3
tak 1:0 07.08. 11:25
 
Rugby - Rugby Union - Super Rugby AU
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Rebels - Brumbies 1,1X,12 30:12 07.08. 11:05 +25
 
Rugby - Rugby League - Australia 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Manly Sea Eagles - New Zealand Warriors 2,X2,12 22:26 07.08. 10:00 +47
 
South Sydney Rabbitohs - Brisbane Broncos 1,1X,12 28:10 07.08. 11:55 +25
 
Siatkówka - Polska - Grand Prix kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
B. Łódź - Bydgoszcz
4 vs 4 / mecz rozgrywany na boisku plażowym / półfinał / w Gdańsku / Polsat Sport
2 0:2 07.08. 11:00 +3
 
Wrocław - Piła
4 vs 4 / mecz rozgrywany na boisku plażowym / półfinał / w Gdańsku
1 2:1 07.08. 12:30 +3
 
B. Łódź - Piła
4 vs 4 / mecz rozgrywany na boisku plażowym / o 3. miejsce / w Gdańsku
1 2:0 07.08. 15:30 +3
 
Siatkówka - Polska - Grand Prix kobiet - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
B. Łódź 0 (/1) 07.08. 11:00
 
Piła 0 (/1) 07.08. 11:00
 
Siatkówka - Rosja - Liga Pro
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tornado - Legion 2 2:3 07.08. 09:05 +7
 
Eagles - Plamya 1 3:2 07.08. 10:50 +7
 
Titans - Alliance 1 3:2 07.08. 12:35 +7
 
Empire - Payp 2 1:3 07.08. 14:20 +7
 
Siatkówka - Rosja - liga regionalna Ural
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Academy - Elevation 1 3:1 07.08. 09:20
 
Siatkówka - Rosja - liga regionalna kobiet Ural
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Stars - Eurasia 2 2:3 07.08. 11:00
 
Energy - Red Fox 2 1:3 07.08. 13:00
 
Siatkówka - Rosja - Liberty League kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Panthers - Foxes 2 0:3 07.08. 12:30
 
Foxes - Panthers 1 3:2 07.08. 14:00
 
Tenis Stołowy - Challenger - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Chtchetinine E. - Wenger N. 1 3:0 07.08. 08:25
 
Valuch A. - Chirita C. 1 3:0 07.08. 09:05 +10
 
Cheaib D. - Majoros B. 2 2:3 07.08. 09:45 +10
 
Szudi A. - Chtchetinine E. 1 3:1 07.08. 10:25 +10
 
Chirita C. - Wenger N. 1 3:1 07.08. 11:05
 
Cheaib D. - Valuch A. 1 3:0 07.08. 11:45 +10
 
Majoros B. - Jezo F. 1 3:0 07.08. 12:25
 
Tenis Stołowy - Niemcy - Duesseldorf Masters
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Jha K. - Meissner C. 1 4:3 07.08. 15:55 +11
 
Tenis Stołowy - TT Star Series - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Nalepa K. - Anca V. 1 3:1 07.08. 07:55 +5
 
Manna R. - Runjic F. 1 3:2 07.08. 08:30 +5
 
Kosiba D. - Wachowiak Ł. 1 3:0 07.08. 09:05
 
Tregler T. - Grela P. 1 3:0 07.08. 09:40
 
Nalepa K. - Manna R. 2 1:3 07.08. 10:10 +5
 
Kosiba D. - Runjic F. 1 3:0 07.08. 10:30 +5
 
Tregler T. - Anca V. 1 3:0 07.08. 10:55
 
Wachowiak Ł. - Grela P. 1 3:1 07.08. 11:15 +5
 
Kosiba D. - Nalepa K. 2 2:3 07.08. 11:40 +5
 
Tregler T. - Manna R. 1 3:0 07.08. 12:15
 
Anca V. - Grela P. 2 0:3 07.08. 12:35 +5
 
Runjic F. - Wachowiak Ł. 1 3:2 07.08. 12:55 +5
 
Tenis Stołowy - Liga-Pro - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kolesnikov D. - Afanasev I. 1 3:0 07.08. 00:10 +5
 
Bychkov S. - Lavrinenko D. 2 0:3 07.08. 00:10 +5
 
Zhurba N. - Smirnov I. 2 2:3 07.08. 00:25 +5
 
Klavdenkov A. - Ivanov Vik. 1 3:2 07.08. 00:40 +5
 
Churin K. - Molodtsov D. 2 2:3 07.08. 00:40 +5
 
Pravednov A. - Turabekov T. 1 3:2 07.08. 00:55 +5
 
Afanasev I. - Masokin E. 1 3:1 07.08. 01:10 +5
 
Bychkov S. - Nemashkalo V. 1 3:0 07.08. 01:10 +5
 
Shagarov O. - Zhurba N. 1 3:1 07.08. 01:25 +5
 
Lavrinenko D. - Molodtsov D. 1 3:2 07.08. 01:40 +5
 
Kolesnikov D. - Ivanov Vik. 1 3:1 07.08. 01:40 +5
 
Turabekov T. - Smirnov I. 1 3:1 07.08. 01:55 +5
 
Klavdenkov A. - Afanasev I. 2 2:3 07.08. 02:10 +5
 
Churin K. - Bychkov S. 2 1:3 07.08. 02:10 +5
 
Pravednov A. - Zhurba N. 1 3:1 07.08. 02:25 +5
 
Ivanov Vik. - Masokin E. 1 3:1 07.08. 02:40 +5
 
Molodtsov D. - Nemashkalo V. 1 3:0 07.08. 02:40 +5
 
Shagarov O. - Smirnov I. 1 3:2 07.08. 02:55 +5
 
Klavdenkov A. - Kolesnikov D. 1 3:1 07.08. 03:10 +5
 
Lavrinenko D. - Churin K. 2 1:3 07.08. 03:10 +5
 
Chernjavskiy M. - Vshivkov P. 1 3:0 07.08. 06:25 +5
 
Slashilin A. - Tsvetkov V. 1 3:1 07.08. 06:40 +5
 
Moshkov I. - Bazilevskii V. 1 3:2 07.08. 06:40 +5
 
Kolmin A. - Melkov O. 1 3:0 07.08. 06:55 +5
 
Sorin M. - Yanshaev A. 1 3:1 07.08. 07:10 +5
 
Poletaev I. - Moklosian S. 2 0:3 07.08. 07:10 +5
 
Kolmin A. - Vshivkov P. 2 2:3 07.08. 07:25 +5
 
Bazilevskii V. - Yanshaev A. 1 3:0 07.08. 07:40 +5
 
Moklosian S. - Tsvetkov V. 1 3:0 07.08. 07:40 +5
 
Melkov O. - Chernjavskiy M. 1 3:0 07.08. 07:55 +5
 
Slashilin A. - Poletaev I. 1 3:0 07.08. 08:10 +5
 
Sorin M. - Moshkov I. 1 3:1 07.08. 08:10 +5
 
Kolmin A. - Chernjavskiy M. 1 3:1 07.08. 08:25 +5
 
Slachshilin A. - Moklosian S. 1 3:0 07.08. 08:40 +5
 
Moshkov I. - Yanshaev A. 1 3:2 07.08. 08:40 +5
 
Vshivkov P. - Melkov O. 2 1:3 07.08. 08:55 +5
 
Bazilevskii V. - Sorin M. 2 1:3 07.08. 09:10 +5
 
Tsvetkov A. - Poletaev I. 2 2:3 07.08. 09:10 +5
 
Novikov I. - Mikhaylov I. 2 0:3 07.08. 10:25 +5
 
Putilovsky V. - Skrebnev A. 1 3:1 07.08. 10:40 +5
 
Buyanin I. - Sukharkov O. 1 3:2 07.08. 10:40 +5
 
Ermilov A. - Titov A. 1 3:2 07.08. 10:55 +5
 
Voronov D. - Zyuzikov P. 1 3:1 07.08. 11:10 +5
 
Vahnin G. - Pronkin M. 2 1:3 07.08. 11:10 +5
 
Ermilov A. - Mikhaylov I. 2 1:3 07.08. 11:25 +5
 
Pronkin M. - Suharkov O. 1 3:2 07.08. 11:40 +5
 
Putilovsky V. - Voronov D. 2 1:3 07.08. 11:40 +5
 
Novikov I. - Titov A. 1 3:2 07.08. 11:55 +5
 
Buyanin I. - Vahnin G. 1 3:0 07.08. 12:10 +5
 
Zyuzikov P. - Skrebnev A. 1 3:2 07.08. 12:10 +5
 
Ermilov A. - Novikov I. 2 2:3 07.08. 12:25 +5
 
Skrebnev A. - Voronov D. 1 3:2 07.08. 12:40 +5
 
Buyanin I. - Pronkin M. 2 1:3 07.08. 12:40 +5
 
Mikhaylov I. - Titov A. 1 3:1 07.08. 12:55 +5
 
Vahnin G. - Sukharkov O. 2 0:3 07.08. 13:10 +5
 
Zyuzikov P. - Putilovsky V. 2 2:3 07.08. 13:10 +5
 
Belugin O. - Korolev P. 1 3:2 07.08. 14:25 +5
 
Derzkov D. - Nikiforov O. 2 0:3 07.08. 14:40 +5
 
Demidov V. - Muslikov S. 2 1:3 07.08. 14:40 +5
 
Yakovlev A. - Andreev A. 1 3:2 07.08. 14:55 +5
 
Kovalev M. - Kononenko A. 2 2:3 07.08. 15:10 +5
 
Khomutov S. - Poletaev I. 1 3:2 07.08. 15:10 +5
 
Korolev P. - Andreev A. 1 3:1 07.08. 15:25 +5
 
Khomutov S. - Nikiforov O. 1 3:1 07.08. 15:40 +5
 
Muslikov S. - Kovalev M. 1 3:0 07.08. 15:40 +5
 
Yakovlev A. - Belugin O. 2 2:3 07.08. 15:55 +5
 
Kononenko A. - Demidov V. 1 3:1 07.08. 16:10 +5
 
Poletaev I. - Derzkov D. 1 3:1 07.08. 16:10 +5
 
Belugin O. - Andreev A. 2 1:3 07.08. 16:25 +5
 
Khomutov M. - Derzkov D. 2 2:3 07.08. 16:40 +5
 
Tenis Stołowy - Setka Cup - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Markevich R. - Valchuk I. 1 3:1 07.08. 06:55
 
Kaminskyi S. - Kyi Y. 1 3:2 07.08. 07:00
 
Yevtodii V. - Budnikov O. 2 0:3 07.08. 07:05
 
Dmytruk I. - Obishchenko A. 2 2:3 07.08. 07:10
 
Buberenko O. - Merzlikin V. 2 1:3 07.08. 07:25
 
Kurishenko Y. - Tkachev S. 1 3:0 07.08. 07:30
 
Sulym O. - Strilnyk Y. 2 2:3 07.08. 07:35
 
Sydoruk A. - Shtukovanyi R. 2 1:3 07.08. 07:40
 
Tsoy K. - Adyntsev M. 2 2:3 07.08. 07:45
 
Sydorenko A. - Popov S. 1 3:0 07.08. 07:50
 
Dombrovskiy A. - Zaiets O. 1 3:0 07.08. 07:55
 
Lykhytskyi O. - Bilous V. 1 3:2 07.08. 08:00
 
Mishchenko V. - Efimenko I. 2 2:3 07.08. 08:05
 
Tkachenko A. - Riadynskyi Y. 1 3:2 07.08. 08:10
 
Yurenev O. - Drach D. 1 3:1 07.08. 08:15
 
Voloshko V. - Buberenko O. 2 1:3 07.08. 08:20
 
Valchuk I. - Merzlikin V. 1 3:1 07.08. 08:25
 
Kaminskyi S. - Tkachev S. 1 3:2 07.08. 08:30
 
Sulym O. - Budnikov O. 1 3:2 07.08. 08:35
 
Dmytruk I. - Shtukovanyi R. 2 2:3 07.08. 08:40
 
Yatsenko S. - Semenets S. 1 3:0 07.08. 08:45
 
Syvych V. - Lukianevych V. 1 3:1 07.08. 08:50
 
Markevich R. - Zaiets O. 1 3:1 07.08. 08:55
 
Lykhytskyi O. - Kyi Y. 1 3:1 07.08. 09:00
 
Efimenko I. - Yevtodii V. 2 0:3 07.08. 09:05
 
Tkachenko A. - Obishchenko A. 1 3:0 07.08. 09:10
 
Adyntsev M. - Yurenev O. 2 2:3 07.08. 09:15
 
Buyanover G. - Sydorenko A. 1 3:1 07.08. 09:20
 
Dombrovskiy A. - Buberenko O. 1 3:1 07.08. 09:25
 
Kurishenko Y. - Bilous V. 2 1:3 07.08. 09:30
 
Strilnyk Y. - Mishchenko O. 2 0:3 07.08. 09:35
 
Sydoruk A. - Riadynskyi Y. 1 3:1 07.08. 09:40
 
Yatsenko S. - Tsoy K. 2 0:3 07.08. 09:45
 
Syvych V. - Popov S. 2 2:3 07.08. 09:50
 
Valchuk I. - Zaiets O. 2 1:3 07.08. 09:55
 
Lykhytskyi O. - Kaminskyi S. 1 3:1 07.08. 10:00
 
Efimenko I. - Budnikov O. 1 3:0 07.08. 10:05
 
Tkachenko A. - Dmytruk I. 1 3:1 07.08. 10:10
 
Drach D. - Semenets S. 1 3:1 07.08. 10:15
 
Voloshko V. - Lukianevych V. 1 3:0 07.08. 10:20
 
Merzlikin V. - Dombrovskiy A. 2 0:3 07.08. 10:25
 
Bilous V. - Tkachev S. 2 2:3 07.08. 10:30
 
Mishchenko V. - Sulym O. 2 2:3 07.08. 10:35
 
Riadynskyi Y. - Shtukovanyi R. 2 0:3 07.08. 10:40
 
Yatsenko S. - Adyntsev M. 1 3:0 07.08. 10:45
 
Sydorenko A. - Syvych V. 1 3:1 07.08. 10:50
 
Markevich R. - Buberenko O. 1 3:2 07.08. 10:55
 
Kurishenko Y. - Kyi Y. 1 3:2 07.08. 11:00
 
Yevtodii V. - Strilnyk Y. 2 2:3 07.08. 11:05
 
Sydoruk A. - Obishchenko A. 2 0:3 07.08. 11:10
 
Semenets S. - Yurenev O. 2 2:3 07.08. 11:15
 
Buyanover G. - Lukianevych V. 1 3:0 07.08. 11:20
 
Valchuk I. - Dombrovskiy A. 2 1:3 07.08. 11:25
 
Kaminskyi S. - Bilous V. 1 3:1 07.08. 11:30
 
Budnikov O. - Mishchenko O. 2 2:3 07.08. 11:35
 
Dmytruk I. - Riadynskyi Y. 1 3:1 07.08. 11:40
 
Tsoy K. - Drach D. 1 3:2 07.08. 11:45
 
Voloshko V. - Popov S. 1 3:0 07.08. 11:50
 
Buberenko O. - Zaiets O. 2 1:3 07.08. 11:55
 
Kurishenko Y. - Lykhytskyi O. 2 2:3 07.08. 12:00
 
Efimenko I. - Strilnyk Y. 2 2:3 07.08. 12:05
 
Sydoruk A. - Tkachenko A. 1 3:0 07.08. 12:10
 
Adyntsev M. - Semenets S. 2 2:3 07.08. 12:15
 
Sydorenko A. - Lukianevych V. 1 3:1 07.08. 12:20
 
Markevich R. - Merzlikin V. 2 2:3 07.08. 12:25
 
Kyi Y. - Tkachev S. 2 0:3 07.08. 12:30
 
Sulym O. - Yevtodii V. 1 3:1 07.08. 12:35
 
Obishchenko A. - Shtukovanyi R. 1 3:2 07.08. 12:40
 
Yatsenko S. - Drach D. 2 1:3 07.08. 12:45
 
Voloshko V. - Syvych V. 2 2:3 07.08. 12:50
 
Valchuk I. - Buberenko O. 1 3:2 07.08. 12:55
 
Kurishenko Y. - Kaminskyi S. 1 3:2 07.08. 13:00
 
Budnikov O. - Strilnyk Y. 2 1:3 07.08. 13:05
 
Dmytruk I. - Sydoruk A. 1 3:2 07.08. 13:10
 
Yurenev O. - Tsoy K. 1 3:2 07.08. 13:15
 
Buyanover G. - Popov S. 1 3:1 07.08. 13:20
 
Markevich R. - Dombrovskiy A. 1 3:1 07.08. 13:25
 
Bilous V. - Kyi Y. 2 1:3 07.08. 13:30
 
Mishchenko V. - Yevtodii V. 1 3:2 07.08. 13:35
 
Riadynskyi Y. - Obishchenko A. 1 3:2 07.08. 13:40
 
Adyntsev M. - Drach D. 2 1:3 07.08. 13:45
 
Voloshko V. - Sydorenko A. 2 0:3 07.08. 13:50
 
Zaiets O. - Merzlikin V. 2 2:3 07.08. 13:55
 
Lykhytskyi O. - Tkachev S. 1 3:2 07.08. 14:00
 
Efimenko I. - Sulym O. 1 3:0 07.08. 14:05
 
Tkachenko A. - Shtukovanyi R. 2 1:3 07.08. 14:10
 
Semenets S. - Tsoy K. 1 3:0 07.08. 14:15
 
Lukianevych V. - Popov S. 2 1:3 07.08. 14:20
 
Yurchenko K. - Omelchuk I. 2 2:3 07.08. 14:25
 
Kirsanov K. - Kovalchuk A. 2 1:3 07.08. 14:30
 
Zholubak M. - Voronenkov V. 1 3:1 07.08. 14:40
 
Yatsenko S. - Yurenev O. 1 3:0 07.08. 14:45
 
Buyanover G. - Syvych V. 2 0:3 07.08. 14:50
 
Struk I. - Filenko O. 1 3:0 07.08. 14:55
 
Volkov P. - Lisechko A. 1 3:2 07.08. 15:20
 
Diachenko V. - Ivashkin O. 2 1:3 07.08. 15:25
 
Dukhovenko A. - Moroz K. 1 3:1 07.08. 15:30
 
Kornienko N. - Shulepov M. 2 1:3 07.08. 15:40
 
Pitsyk S. - Reva Y. 1 3:1 07.08. 15:50
 
Yurchenko K. - Struk I. 1 3:0 07.08. 15:55
 
Kirsanov K. - Havrysh D. 2 2:3 07.08. 16:00
 
Diachenko V. - Omelchuk I. 2 2:3 07.08. 16:25
 
Dukhovenko A. - Kovalchuk A. 1 3:0 07.08. 16:30
 
Zholubak M. - Shulepov M. 2 2:3 07.08. 16:40
 
Udovenko I. - Burdelnyi S. 1 3:0 07.08. 16:45
 
Volkov P. - Reva V. 1 3:0 07.08. 16:50
 
Kornienko N. - Lukatskiy A. 2 0:3 07.08. 17:10
 
Tenis Stołowy - TT Cup - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Vovk V. - Sukovatiy I. 2 2:3 07.08. 00:00
 
Hilitukha S. - Levytskyi M. 1 3:0 07.08. 00:10
 
Vakulin A. - Skachenko S. 1 3:1 07.08. 00:30
 
Tsikhotskyi A. - Tuchkevych V. 1 3:0 07.08. 00:40
 
Symonchuk D. - Vovk V. 2 1:3 07.08. 01:00
 
Hilitukha S. - Melkumian S. 2 0:3 07.08. 01:10
 
Vakulin A. - Vovk V. 1 3:0 07.08. 01:30
 
Hilitukha S. - Tsikhotskyi A. 1 3:0 07.08. 01:40
 
Sukovatiy I. - Skachenko S. 2 0:3 07.08. 02:00
 
Tuchkevych V. - Levytskyi M. 1 3:1 07.08. 02:10
 
Vakulin A. - Sukovatiy I. 1 3:1 07.08. 02:30
 
Tsikhotskyi A. - Levytskyi M. 1 3:2 07.08. 02:40
 
Symonchuk D. - Skachenko S. 2 2:3 07.08. 03:00
 
Melkumian S. - Tuchkevych V. 2 0:3 07.08. 03:10
 
Yehorov K. - Derevinskyi D. 2 0:3 07.08. 06:45
 
Volokhov V. - Cherednichenko P. 2 1:3 07.08. 06:50
 
Kryshtal D. - Arzanov D. 2 2:3 07.08. 07:20
 
Dziabura O. - Yarovoi O. 2 0:3 07.08. 07:25
 
Synytsia A. - Volynets O. 2 1:3 07.08. 07:30
 
Treshchetka M. - Kryvyi I. 1 3:2 07.08. 07:35
 
Gerashenko V. - Lohosha D. 2 2:3 07.08. 07:40
 
Verbyaniy V. - Oleskevych O. 1 3:2 07.08. 07:45
 
Rubcov M. - Vakulenko D. 1 3:2 07.08. 07:50
 
Semenets A. - Kinash S. 2 2:3 07.08. 07:50
 
Stasevskyi O. - Pokydko S. 2 0:3 07.08. 07:55
 
Poltavets P. - Kuznetsov I. 2 0:3 07.08. 08:00
 
Voytenko Y. - Kazmirchuk V. 1 3:0 07.08. 08:05
 
Chyzh P. - Pinchuk O. 1 3:1 07.08. 08:15
 
Kushnir V. - Danyliuk N. 1 3:1 07.08. 08:20
 
Kinash S. - Bugay A. 2 1:3 07.08. 08:25
 
Krivorotko E. - Popov M. 1 3:2 07.08. 08:25
 
Zaitsev A. - Derevinskyi D. 2 2:3 07.08. 08:30
 
Abalmaz S. - Volokhov V. 1 3:1 07.08. 08:35
 
Myrza A. - Synytsia A. 1 3:0 07.08. 08:40
 
Treshchetka M. - Odarenko N. 2 0:3 07.08. 08:45
 
Bivinis I. - Lohosha D. 2 2:3 07.08. 08:50
 
Didukh V. - Verbyaniy V. 2 2:3 07.08. 08:55
 
Redkov A. - Semenets A. 2 2:3 07.08. 09:00
 
Herasymenko A. - Vakulenko D. 1 3:1 07.08. 09:00
 
Yehorov K. - Stasevskyi O. 1 3:2 07.08. 09:05
 
Poltavets P. - Cherednichenko P. 2 2:3 07.08. 09:10
 
Volynets O. - Kazmirchuk V. 1 3:1 07.08. 09:15
 
Gerashenko V. - Chyzh P. 2 0:3 07.08. 09:25
 
Kushnir V. - Oleskevych O. 1 3:0 07.08. 09:30
 
Redkov A. - Kinash S. 1 3:0 07.08. 09:35
 
Rubcov M. - Popov M. 2 0:3 07.08. 09:35
 
Arzanov D. - Pokydko S. 1 3:2 07.08. 09:40
 
Yarovoi O. - Kuznetsov I. 1 3:2 07.08. 09:45
 
Voytenko Y. - Myrza A. 2 1:3 07.08. 09:50
 
Holoborodko Y. - Odarenko N. 1 3:1 07.08. 09:55
 
Bivinis I. - Pinchuk O. 1 3:0 07.08. 10:00
 
Didukh V. - Danyliuk N. 1 3:0 07.08. 10:05
 
Krivorotko E. - Herasymenko A. 1 3:0 07.08. 10:10
 
Semenets A. - Bugay A. 1 3:2 07.08. 10:10
 
Kryshtal D. - Zaitsev A. 1 3:2 07.08. 10:15
 
Dziabura O. - Abalmaz S. 1 3:1 07.08. 10:20
 
Synytsia A. - Kazmirchuk V. 1 3:2 07.08. 10:25
 
Lohosha D. - Chyzh P. 1 3:0 07.08. 10:35
 
Kushnir V. - Verbyaniy V. 1 3:2 07.08. 10:40
 
Redkov A. - Bugay A. 2 1:3 07.08. 10:45
 
Vakulenko D. - Popov M. 1 3:2 07.08. 10:45
 
Derevinskyi D. - Stasevskyi O. 1 3:0 07.08. 10:50
 
Poltavets P. - Volokhov V. 1 3:1 07.08. 10:55
 
Myrza A. - Kazmirchuk V. 1 3:1 07.08. 11:00
 
Bivinis I. - Chyzh P. 2 2:3 07.08. 11:10
 
Kushnir V. - Didukh V. 2 1:3 07.08. 11:15
 
Popov M. - Herasymenko A. 1 3:0 07.08. 11:20
 
Yehorov K. - Arzanov D. 2 0:3 07.08. 11:25
 
Cherednichenko P. - Yarovoi O. 1 3:0 07.08. 11:30
 
Volynets O. - Yarovoi O. zwrot : 07.08. 11:35
 
Holoborodko Y. - Kryvyi I. 1 3:1 07.08. 11:40
 
Gerashenko V. - Pinchuk O. 1 3:0 07.08. 11:45
 
Danyliuk N. - Oleskevych O. 2 2:3 07.08. 11:50
 
Krivorotko E. - Rubcov M. 1 3:2 07.08. 11:55
 
Stasevskyi O. - Zaitsev A. 1 3:2 07.08. 12:00
 
Abalmaz S. - Poltavets P. 1 3:1 07.08. 12:05
 
Volynets O. - Myrza A. 1 3:0 07.08. 12:10
 
Kryvyi I. - Odarenko N. 1 3:2 07.08. 12:15
 
Bivinis I. - Gerashenko V. 1 3:1 07.08. 12:20
 
Didukh V. - Oleskevych O. 1 3:1 07.08. 12:25
 
Rubcov M. - Herasymenko A. 1 3:0 07.08. 12:30
 
Kryshtal D. - Pokydko S. 1 3:0 07.08. 12:35
 
Kuznetsov I. - Dziabura O. 1 3:2 07.08. 12:40
 
Voytenko Y. - Synytsia A. 2 2:3 07.08. 12:45
 
Holoborodko Y. - Treshchetka M. 1 3:2 07.08. 12:50
 
Pinchuk O. - Lohosha D. 2 0:3 07.08. 12:55
 
Verbyaniy V. - Danyliuk N. 1 3:2 07.08. 13:00
 
Krivorotko E. - Vakulenko D. 1 3:2 07.08. 13:05
 
Arzanov D. - Derevinskyi D. 2 2:3 07.08. 13:10
 
Yarovoi O. - Volokhov V. 1 3:0 07.08. 13:15
 
Pokydko S. - Zaitsev A. 2 1:3 07.08. 13:45
 
Abalmaz S. - Kuznetsov I. 2 2:3 07.08. 13:50
 
Stasevskyi O. - Arzanov D. 2 1:3 07.08. 14:20
 
Yarovoi O. - Poltavets P. 2 1:3 07.08. 14:25
 
Yehorov K. - Kryshtal D. 2 0:3 07.08. 14:55
 
Dziabura O. - Cherednichenko P. 2 2:3 07.08. 15:00
 
Molochko O. - Samaray M. 1 3:1 07.08. 15:05
 
Medvedyev O. - Stelmashchuk S. 1 3:1 07.08. 15:15
 
Arzanov D. - Zaitsev A. 2 1:3 07.08. 15:30
 
Abalmaz S. - Yarovoi O. 1 3:1 07.08. 15:35
 
Shcherinskyi A. - Tokar V. 1 3:1 07.08. 15:40
 
Tovkach M. - Kodola V. 1 3:0 07.08. 15:50
 
Vivatenko M. - Gil O. 2 0:3 07.08. 15:55
 
Pokydko S. - Yehorov K. 1 3:1 07.08. 16:05
 
Cherednichenko P. - Kuznetsov I. 1 3:2 07.08. 16:10
 
Molochko O. - Bindas O. 2 2:3 07.08. 16:15
 
Kuharchuk A. - Stelmashchuk S. 1 3:0 07.08. 16:25
 
Kryshtal D. - Derevinskyi D. 1 3:0 07.08. 16:40
 
Dziabura O. - Volokhov V. 1 3:0 07.08. 16:45
 
Shcherinskyi A. - Samaray M. 1 3:0 07.08. 16:50
 
Tovkach M. - Medvedyev O. 1 3:1 07.08. 17:00
 
Vivatenko M. - Tebenko Y. 1 3:1 07.08. 17:05
 
Wyścigi konne - Ballarat - wyścigi H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
The Duke Of Hazard - Kiss Me If You Can
wyścig 1 / www.punters.com.au
1 1:0 07.08. 04:55
 
Dress - Miss Juvenile
wyścig 2 / www.punters.com.au
1 1:0 07.08. 05:25
 
Nightfire - Loca
wyścig 3 / www.punters.com.au
2 0:1 07.08. 05:55
 
Shielded - Compardy
wyścig 4 / www.punters.com.au
2 0:1 07.08. 06:25
 
Our Wind Spirit - Brazen Brando
wyścig 5 / www.punters.com.au
1 1:0 07.08. 06:55
 
Honorable Spirit - Spanish Snitzel
wyścig 6 / www.punters.com.au
2 0:1 07.08. 07:25
 
Sensitivity - Nangawooka
wyścig 7 / www.punters.com.au
2 0:1 07.08. 07:55
 
Maserartie Bay - Peace Brother
wyścig 8 / www.punters.com.au
1 1:0 07.08. 08:25
 
Wyścigi konne - Sandown - wyścigi H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Politics - Pure Dreamer
wyścig 1 / wyniki: https://www.britishhorseracing.com/
1 1:0 07.08. 13:30
 
Bright Armor - Holwah
wyścig 2 / wyniki: https://www.britishhorseracing.com/
1 1:0 07.08. 14:05
 
Pink Sands - Agent Shiftwell
wyścig 3 / wyniki: https://www.britishhorseracing.com/
1 1:0 07.08. 14:40
 
Symbolic Power - Recovery Run
wyścig 4 / wyniki: https://www.britishhorseracing.com/
2 0:1 07.08. 15:15
 
Mon Choix - Crimewave
wyścig 5 / wyniki: https://www.britishhorseracing.com/
1 1:0 07.08. 15:50
 
Enemy - Louganini
wyścig 6 / wyniki: https://www.britishhorseracing.com/
2 0:1 07.08. 16:25
 
Wyścigi psów - Cranbourne - wyścigi H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Meehan Marlow - Big Bash Barty
wyścig 1 / wyniki: www.thedogs.com.au
1 1:0 07.08. 06:44
 
Blue Tick Fern - Rumour File
wyścig 2 / wyniki: www.thedogs.com.au
2 0:1 07.08. 07:04
 
Always Primed - Nella Ruslie
wyścig 3 / wyniki: www.thedogs.com.au
1 1:0 07.08. 07:29
 
Why Not Bazzar - Little Rage
wyścig 4 / wyniki: www.thedogs.com.au
1 1:0 07.08. 07:52
 
Rhonda Lily - Rebecca Gay
wyścig 5 / wyniki: www.thedogs.com.au
zwrot : 07.08. 08:12
 
Zero Cool - pozostali
wyścig 6 / wyniki: www.thedogs.com.au
1 1:0 07.08. 08:39
 
Imminent Reality - Henessey Venom
wyścig 7 / wyniki: www.thedogs.com.au
1 1:0 07.08. 08:59
 
Wonderful World - Sailing Shoes
wyścig 8 / wyniki: www.thedogs.com.au
2 0:1 07.08. 09:23
 
Zimmer Bale - Pontiac Moon
wyścig 9 / wyniki: www.thedogs.com.au
1 1:0 07.08. 09:42
 
Heidi - pozostali
wyścig 10 / wyniki: www.thedogs.com.au
2 0:1 07.08. 10:00
 
Im The Greatest - Break The Plate
wyścig 11 / wyniki: www.thedogs.com.au
1 1:0 07.08. 10:20
 
Midnight Storm - Bitter Dash
wyścig 12 / wyniki: www.thedogs.com.au
2 0:1 07.08. 10:40
 
Wyścigi psów - Mandurah - wyścigi H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Oliver Johnny - pozostałe
wyniki: wyścig 1 / https://www.thedogs.com.au/
1 1:0 07.08. 12:49
 
Yankee Fun - Action Arrow
wyniki: wyścig 2 / https://www.thedogs.com.au/
1 1:0 07.08. 13:08
 
Weblec Warrior - Cash Money Hero
wyniki: wyścig 3 / https://www.thedogs.com.au/
2 0:1 07.08. 13:44
 
Einsteinium - Magical Fun
wyniki: wyścig 4 / https://www.thedogs.com.au/
1 1:0 07.08. 14:00
 
Quartararo - Harpers Hero
wyniki: wyścig 5 / https://www.thedogs.com.au/
1 1:0 07.08. 14:20
 
Tandem At Pace - Rolleston
wyniki: wyścig 6 / https://www.thedogs.com.au/
1 1:0 07.08. 14:44
 
Incredible Hero - Completely Lomar
wyniki: wyścig 7 / https://www.thedogs.com.au/
2 0:1 07.08. 15:02
 
Son Of Jamaica - Chevys Midnight
wyniki: wyścig 8 / https://www.thedogs.com.au/
1 1:0 07.08. 15:22
 
Divided - West On Tiny
wyniki: wyścig 9 / https://www.thedogs.com.au/
2 0:1 07.08. 15:47
 
Cosmic Gas - Uno Carla
wyniki: wyścig 10 / https://www.thedogs.com.au/
1 1:0 07.08. 16:07
 

Wyniki rozgrywek sportowych

Wyniki meczów Twoich ulubionych drużyn


Każdy pasjonat sportu czy gracz obstawiający zakłady bukmacherskie ma swoje ulubione zespoły i zawodników. Z tego powodu z większym zainteresowaniem sprawdza wyniki meczów wspomnianych zespołów. Współczesny świat nazywany też globalną wioską nie stanowi żadnej przeszkody w kibicowaniu i wspieraniu zespołów z przeróżnych zakątków świata i lig. Od czasów legendarnego Michaela Jordana i jego Chicago Bulls sporą popularnością cieszy się NBA. Wyniki meczów są często niespodzianką i samo ich sprawdzenie jest dawką emocji. Dlatego nie ma się co dziwić tym, dla których NBA i wyniki meczów są zdecydowanie najważniejszym punktem po przebudzeniu, bo większość spotkań ligi w USA odbywa się w środku nocy w Europie. Podobnie wygląda hokej. Wyniki najsilniejszych lig w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych przykuwają uwagę wielu fanów np. NHL. Wyniki każdego dnia się zmieniają, bo liczba drużyn i częstotliwość gry w hokeja na lodzie za oceanem jest naprawdę duża. Coraz więcej meczów oferuje także siatkówka. Wyniki tej dyscypliny także należy śledzić na bieżąco, bo dzieje się tak dużo, że można wypaść z obiegu. Jeżeli chodzi o wyniki, piłka nożna jednak nie ma sobie równych. Nie tylko to najpopularniejszy na świecie sport. Liczba lig, rozgrywek, drużyn i samych piłkarzy może przyprawić o zawrót głowy. Codziennie w różnych częściach świata padają różne wyniki, a piłka nożna nie uznaje zbyt długich przerw w rozgrywkach.

W STS wyniki nie tylko sportów zespołowych


Sporty zespołowe cieszą się zarówno dużą popularnością, jak i oglądalnością. Jednak dyscypliny indywidualne wcale im nie ustępują. Liczba fanów oglądająca tego typu rozgrywki na żywo oraz za pośrednictwem telewizji i Internetu dopisuje! Widać to szczególnie, kiedy zaczyna się sezon zimowy, a kibiców w Polsce ogarnia gorączka skoków narciarskich. Wyniki poszczególnych turniejów często wzbudzają w kibicach skrajne emocje – od smutku i żalu, kiedy nasz faworyt znajdzie się poza podium, do radości i euforii, gdy zawody zakończą się dla naszego reprezentanta miejscem medalowym. Sytuacja ta dotyczy nie tylko skoków narciarskich. Wyniki tenisa to coś, o czym mówi się na całym świecie. Nic w tym dziwnego, należy on bowiem do jednych z najbardziej prestiżowych dyscyplin sportowych. To tutaj padają rekordowe pule nagród dla zwycięzców, co jeszcze bardziej elektryzuje fanów tenisa. Wyniki spotkań na tenisowym korcie są zazwyczaj łatwe do przewidzenia – przynajmniej taka panuje powszechna opinia. Jednak i w tym sporcie zdarzają się niespodzianki, które w mgnieniu oka zaburzają tabelę wyników. Nie da się ukryć, że sporty walki są dyscypliną, w której nierzadko wyniki starć są dyskusyjne. Zwłaszcza w KSW wyniki walk wzbudzają wiele skrajnych emocji w kibicach. Ma to miejsce w starciach, w których wynik walki ustalany jest poprzez decyzje sędziów.

W Ekstraklasie wyniki bywają niespodzianką


Najwyższa liga piłki nożnej w Polsce to gwarantowane zwroty akcji i duża nieprzewidywalność. Może nie jest to najsilniejsza liga piłki nożnej w Europie, ale na pewno dostarcza sporych emocji w myśl zasady, że koszula bliższa ciału. Nic więc dziwnego, że wyniki Ekstraklasy są sprawdzane przez kibiców, którzy z jakichś przyczyn nie mogą śledzić meczów na żywo lub przed ekranem telewizora. 1 liga – wyniki tu padające są totalnie różne i faworyt może potknąć się w meczu z niżej notowaną drużyną. Natomiast w Pucharze Polski wyniki to już kompletnie nieprzewidywalna sprawa. Drużyny z małych miejscowości czy niższych lig cały rok czekają na okazję do sprawienia niespodzianki i wyeliminowania faworyta.
W STS dostępne są nie tylko wyniki Ekstraklasy, ale także lig zagranicznych. Liga angielska, czyli Premier League - wyniki tych rozgrywek cieszą się ogromną popularnością ze względu na opinię najlepszej ligi piłki nożnej na świecie, jak i ogromne emocje. Aż tak zaciętych meczów może nie ma w lidze włoskiej, wyniki meczów jednak są ważne w kontekście polskich piłkarzy, których we Włoszech gra bardzo wielu. Podobnie wygląda niemiecka Bundesliga. Wyniki Bayernu, BVB, czy Schalke to dla wielki kibiców w Polsce najważniejsza informacja dnia.

Wynik meczu sprawdzisz online i w lokalach STS


Ominął Cię mecz, nie mogłeś obejrzeć spotkania, a może nie masz tyle czasu, aby śledzić przebieg każdego meczu? Nic straconego! Wynik meczu możesz łatwo sprawdzić online na stronie sts.pl albo w aplikacji mobilnej. Wystarczy tylko dostęp do Internetu oraz smartfon, laptop lub tablet. Od sprawdzenia wyniku meczu dzieli Cię jedynie kilka kliknięć. Błyskawicznie możesz znów być na bieżąco ze światem sportu! Jeśli jednak samo sprawdzenie wyniku meczu to dla Ciebie za mało, to możesz skorzystać również ze specjalnie przygotowanych statystyk sportowych, które pomogą Ci w podjęciu decyzji. Dzięki zestawieniom szybko dowiesz się, kto jest liderem tabeli wyników, ile porażek, zwycięstw i remisów ma drużyna na swoim koncie w tym sezonie, poznasz podstawowy skład zespołu oraz dokładne wyniki kilku ostatnich meczów.
Wyniki meczów dostępne są także stacjonarnie – w lokalach STS w całej Polsce znajdziesz zestawienia wyników w formie dokumentu, który możesz zabrać ze sobą. Jest to przydatne, jeśli lubisz sporządzać własne notatki na temat meczów i wyników drużyn. Dodatkowo w lokalach STS wyniki aktualnych rozgrywek sportowych wyświetlane są także na ogólnodostępnych ekranach telewizorów. Również online masz możliwość sprawdzenia wyników na żywo poprzez stronę internetową STS lub w aplikacji mobilnej.

Wyniki sportowe najważniejszych wydarzeń


Najwięcej uwagi przykuwają osiągane wyniki sportowe w najważniejszych imprezach w danym roku. W piłce nożnej takich wydarzeń nie brakuje. Jeśli chodzi o futbol w wykonaniu drużyn narodowych, to nie ma wątpliwości, że najważniejsze są wyniki mundialu. Raz na cztery lata fani futbolu mają okazję podziwiać najlepszych graczy z całego globu, których reprezentacje walczą o jak najlepsze wyniki. Mistrzostwa świata to najważniejsza impreza piłkarska. Nieco niższą rangę mają europejskie puchary i ich wyniki. Liga Mistrzów ma największy prestiż, choć w porównaniu z przeszłością obecnie gra w niej coraz więcej drużyn. Liga Narodów, Liga Europy – wyniki tych rozgrywek sprawdzają tylko najwięksi pasjonaci futbolu, bo nie mają one aż tak wielkiej renomy i nie cieszą się ogromną popularnością. Być może z tego powodu, że powstały stosunkowo późno. Jedno jest pewne. Obojętne, jakie wydarzenia sportowe interesują Cię najbardziej. Wyniki zarówno bardzo popularnych rozgrywek sportowych, ale również tych cieszących się mniejszą liczbą fanów, jak i zupełnie „egzotycznych” turniejów z odległego zakątka świata możesz sprawdzić w STS!

Sprawdź w STS wyniki z wczoraj i wyniki na żywo


Nie miałeś czasu na obejrzenie jakiegoś meczu? Nie szkodzi! Wyniki z wczoraj możesz zawsze sprawdzić na stronie internetowej STS oraz w lokalach stacjonarnych. Codziennie przygotowujemy zestawienia wyników, aby nasi gracze byli na bieżąco ze sportowymi informacjami. Wyniki z wczoraj w formie dokumentu pdf możesz pobrać bezpośrednio ze strony sts.pl lub poprosić o zestawienie wyników z wczoraj w każdym lokalu STS. Jeśli zależy Ci na szerszej perspektywie, sprawdź przygotowany przez nas przegląd wyników z 7 dni. Dzięki niemu będziesz mieć kompleksowy pogląd na to, jak dane drużyny i zawodnicy radzą sobie w ostatnim czasie. Analiza wyników z 7 dni oraz statystyki kilku ostatnich meczów rozegranych w sezonie mogą dać pełniejszy obraz sportowców i ich szans na porażkę lub wygraną w następnym starciu.
Oprócz zestawień wyników z wczoraj i z 7 ostatnich dni, polecamy także skorzystanie z opcji wyników na żywo. Na stronie sts.pl oraz w aplikacji mobilnej dostępne są wyniki live, które aktualizowane są w trakcie meczu, dzięki czemu nie musisz oglądać całego spotkania, aby wiedzieć, co dzieje się aktualnie na boisku. To duże udogodnienie, zwłaszcza w obecnych czasach, gdzie liczba rozgrywek sportowych jest tak duża, że nie sposób śledzić wszystkich turniejów. Jeśli natomiast oprócz informacji o wynikach szukasz szczegółowych relacji z wydarzeń sportowych, zapowiedzi najbliższych spotkań, analiz bukmachera i specjalnych kursów, znajdziesz to wszystko na blogu STS.