Nowe wygrane

 • A.C. 16.10.2019
  2002.00 zł
 • G.T. 16.10.2019
  1029.60 zł
 • Ł.Ł. 15.10.2019
  4392.08 zł
 • J.G. 15.10.2019
  1501.19 zł
 • T.S. 15.10.2019
  1268.08 zł

Newsletter


Kupon

 1. 1
 2. 2
 3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

.

Sprawdź kupon

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Klub STS - sprawdź swoje miejsce

Wpisz numer swojej karty klubowej:

Wyniki na żywo

Wyniki na żywo LIVE

Wyniki live

Każdego dnia w Polsce i za granicą odbywa się wiele wydarzeń sportowych. Można je liczyć nie w setkach, a w tysiącach. Aby być na bieżąco i śledzić wyniki live, warto skorzystać z tej strony. Szybka aktualizacja pozwala trzymać rękę na pulsie, a sprawę ułatwia fakt, że wyniki odświeżane są automatycznie.

Dla każdego

W jednym miejscu mamy pod ręką punktację najważniejszych meczów. Na żywo możemy śledzić wyniki z najbardziej znanych dyscyplin, jak i z tych mniej popularnych. Prym wiedzie oczywiście piłka nożna. Livescore pozwala na śledzenie w czasie rzeczywistym najsilniejszych lig w Europie, takich jak: angielska Premier League, hiszpańska Primera Division, czy niemiecka Bundesliga. Fani Ekstraklasy także znajdą coś dla siebie, bo STS aktywnie działa i współpracuje z rodzimymi klubami oraz oczywiście z reprezentacją Polski. Gdy piłkarscy kibice rano dopiero szykują się do późniejszych rozgrywek, na świecie już można sprawdzać wyniki innych wydarzeń sportowych. Tenis, siatkówka, czy hokej na lodzie to tylko początek długiej listy.

Wyniki na żywo w telefonie

XXI wiek pozwala w każdym miejscu być na bieżąco z wydarzeniami sportowymi. Dzięki tej stronie można śledzić wiele meczów naraz. Co jeszcze ważniejsze, nie trzeba tego robić przy ekranie komputera. Mobilna aplikacja sprawia, że w każdej chwili i w każdym miejscu można sprawdzić, co dzieje się na sportowych arenach oraz obstawiać zakłady live.

Sprawdź i obstawiaj

Strona z wynikami na żywo została stworzona też po to, żeby na bieżąco obstawiać zakłady bukmacherskie. Dzięki temu można reagować na zmieniające się kursy. I co bardzo ważne, nie wymaga to wiele wysiłku. Jednym kliknięciem możemy wykonywać kolejne czynności. Obsługa strony jest bardzo prosta i komfortowa, dlatego ten livescore to przydatna rzecz.