#GOTOWI NA
CHALLENGE

Jesteś gotowy. Możesz wspierać.

#GOTOWI NA
CHALLENGE

Jesteś gotowy. Możesz wspierać.

DROGI KIBICU!

Ruszamy w siatkarską trasę pod hasłem #GotowiNaChallenge, podczas której odwiedzimy wszystkie 14 zespołów PlusLigi. Wyzwanie, którego podejmujemy się razem z Wami, to zebranie jak największej kwoty dla trzech organizacji charytatywnych. Każda osoba obecna na meczu z trasy to 1 zł, który STS przekaże na szczytny cel. Zebrane środki rozdzielimy proporcjonalnie do liczby głosów.

Zagłosuj!

ILE UDAŁO SIĘ JUŻ ZEBRAĆ?
25 853 ZŁ
  • projekt-1

    Fundacja Polska Siatkówka

    Fundacja wspiera inicjatywy sprzyjające rozwojowi polskiej piłki siatkowej, prowadząc projekty zachęcające dzieci i młodzież do sportu. Organizuje, finansuje mecze i turnieje piłki siatkowej, wspiera kluby i organizacje. Pomaga także osobom ze środowiska siatkarskiego, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i które z powodów zdrowotnych zostały pozbawione możliwości powrotu do zawodowego sportu.

    Zagłosuj aby zobaczyć wyniki
  • projekt-2

    PZSN Start - sekcja siatkówki na siedząco

    PZSN „Start” zrzesza m.in. kluby i organizacje sportowe, których działalność zmierza do rozwoju sportu osób z niepełnosprawnościami w Polsce. Jego zadaniem jest także przygotowanie kadr narodowych do udziału w imprezach mistrzowskich o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, w tym między innymi w piłce siatkowej na siedząco, która jest jedną z najbardziej widowiskowych i najbardziej integrujących dyscyplin sportu osób z niepełnosprawnościami.

    Zagłosuj aby zobaczyć wyniki
  • projekt-3

    Fundacja Herosi
     

    Fundacja od 2009 roku aktywnie pomaga dzieciom z chorobami nowotworowymi. Organizacja jest dobrze znana większości polskich kibiców, ponieważ od wielu lat wspiera ją środowisko siatkarskie. Zawodnicy i trenerzy biorą udział w spotkaniach z dziećmi w szpitalach, zbiórkach i w sesjach zdjęciowych z udziałem podopiecznych. Oprócz spotkań, przy wsparciu wolontariuszy organizowane są wyjazdy na mecze czy treningi, dzięki czemu mali pacjenci mogą oderwać się od zabiegów w trakcie leczenia i pobytu w szpitalu.

    Zagłosuj aby zobaczyć wyniki