Nowe wygrane
 • F.C. 31.03.2023
  104.20 zł
 • P.J. 31.03.2023
  276.32 zł
 • N.N. 31.03.2023
  374.00 zł
 • M.B. 31.03.2023
  747.12 zł
 • N.N. 31.03.2023
  431.26 zł

Kupon

 1. 1
 2. 2
 3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

mecz

WTT Antalya singiel K , Rozgr. międzynarodowe  - Sobota 01.04.2023
09:55
Harimoto M. 1.04 Chang Li S.A. 7.97
7 8349
10:30
Ando M. 1.42 Winter S. 2.61
7 8717
WTT Antalya singiel M , Rozgr. międzynarodowe  - Sobota 01.04.2023
11:05
Bardet L. 1.65 Rassenfosse A. 2.08
7 23890
WTT Antalya debel K , Rozgr. międzynarodowe  - Sobota 01.04.2023
14:55
Harimoto/Ando 1.15 Li/Huang 4.60
7 8016
WTT Antalya debel M , Rozgr. międzynarodowe  - Sobota 01.04.2023
15:30
Quek/Pang 1.84 Rassenfosse/Bouloussa 1.84
7 117863

Zakłady bukmacherskie na tenis stołowy

Typuj tenis stołowy w zakładach bukmacherskich


Tradycyjny tenis jest niezwykle popularną dyscypliną w zakładach bukmacherskich. Być może ktoś się zdziwi, ale tenis stołowy także. W ofercie bukmacherów można spotkać bardzo liczne turnieje, ligi i mecze. Ich liczba może zaskakiwać tych, którzy na co dzień nie interesują się tenisem stołowym. Być może dlatego, że nie jest on bardzo medialny, nie ma wielu transmisji tenisa stołowego na żywo. Rozgrywek i meczów nie brakuje, dlatego każdy fan tego sportu znajdzie coś dla siebie w ofercie zakładów bukmacherskich STS. Jeśl chcesz typować tenis stołowy, zarejestruj się, wpisując STS kod promocyjny na dodatkowy freebet i poznaj pełną funkcjonalność naszego serwisu!

Typowanie tenisa stołowego zyskuje na popularności


Tenis stołowy nie jest topowym sportem wśród typerów. Jednak przerwy w rozgrywkach bardziej popularnych dyscyplin jak np. piłka nożna sprawiają, że oczy fanów sportu i zakładów bukmacherskich zwracają się w kierunku meczów tenisa stołowego. A jest ich naprawdę sporo - i to przez cały rok! Podobnie jak w tenisie ziemnym, zawodnicy i zawodniczki rywalizują w turniejach na całym świecie, kompletując punkty rankingowe. Tenis stołowy ma również swoje Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy, a od 1988 jest dyscypliną olimpijską. Dlatego też w ofercie STS znajdziesz szereg możliwości typowania tenisa stołowego - zakłady na polską Superligę, Ligę Pro, TT Star Series czy rozgrywki na MŚ, ME czy Igrzyskach Olimpijskich.

Tenis stołowy - zasady. Jak typować tenis stołowy?


Tenis stołowy to dynamiczna gra, wymagająca od graczy szybkości i precyzji zagrań i odbiorów piłek. Przeważnie mecze rozgrywa się do 3 wygranych setów, z kolei seta wygrywa zawodnik, który zdobędzie 11 punktów (przy czym musi mieć 2-punktową przewagę nad przeciwnikiem). Punkty przyznawane za błędy w grze i podczas serwisu. Duża dynamika gry utrudnia śledzenie jej przed telewizorem, a także sprawia, że typowanie nie jest oczywiste. To, na co należy zwrócić uwagę, obstawiając mecz tenisa stołowego, to forma zawodnika, jego pozycja rankingowa, ręka, którą gra (wielu zawodników ma trudności podczas gry przeciwko leworęcznym), a także styl gry (atakujący, allroundowy czy rzadziej spotykany defensywny).

Ping pong to nie tylko potoczna nazwa


Tenis stołowy znacznie częściej jest nazywany ping pongiem, co nie zawsze podoba się ludziom profesjonalnie związanym z tą dyscypliną sportową. Skąd w ogóle wzięła się nazwa ping pong? Od dźwięków jakie wydaje piłeczka odbijająca się od rakietki i od stołu. Tenis stołowy powstał w latach 80. XIX wieku w Anglii. Od tamtej pory ogólne zasady zawodowego tenisa stołowego się zmieniały. Być może nie wszyscy wiedzą, ale ping pong to także nazwa odmiany tenisa stołowego, która ma niezbyt bogatą historię. Inna nazwa tej odmiany to Hard Bat. Zasadnicza różnica związana jest z okładziną na rakietkach. W ping pongu zamiast wykładziny gumowej stosowany jest papier ścierny o granulacji 320. Z tego powodu w ping pongu nie używa się rotacji, wszyscy grają takimi samymi rakietkami i sama gra jest prostsza.

Superliga tenisa stołowego najważniejszymi rozgrywkami w Polsce


Kibice tenisa stołowego nie muszą czekać na specjalne okazje czy turnieje, żeby móc oglądać w akcji zawodowych sportowców. Wszystko dzięki Superlidze, czyli najwyższej polskiej lidze tenisa stołowego mężczyzn. Panowie rywalizują już od 1931 roku, ale stosunkowo niedawno, bo w 2014 roku powiększono Superligę z 10 do 12 drużyn. Po sezonie zasadniczym najlepsza czwórka walczy w play off o mistrzostwo Polski, a z Superligi tenisa stołowego spadają dwie najsłabsze drużyny. Organizatorem rozgrywek jest Polski Związek Tenisa Stołowego. Historycznym, bo pierwszym mistrzem Polski był zespół Makkabi Łódź.

PZTS zarządza polskim tenisem stołowym


Kto ma największy wpływ na rozgrywki i poziom tej dyscypliny w naszym kraju? Polski Związek Tenisa Stołowego. Działa on od 1931 roku i odpowiada za organizację rozgrywek na różnych szczeblach oraz popularyzację tego sportu w Polsce. PZTS podlega ITTF, czyli Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego. Pierwsze ogólnopolskie zawody tenisa stołowego miały miejsca na początku lat 30. XX wieku. Na stronie internetowej PZTS można znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące meczów, rozgrywek, aktualności i najważniejszych wydarzeń w polskim tenisie. Są tam także ligowe tabele i wyniki meczów ligowych oraz reprezentacji.