Nowe wygrane
 • A.G. 01.02.2023
  145.20 zł
 • T.G. 31.01.2023
  202.40 zł
 • T.G. 31.01.2023
  1214.40 zł
 • N.N. 31.01.2023
  1425.60 zł
 • N.N. 31.01.2023
  1425.60 zł

Kupon

 1. 1
 2. 2
 3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

Snooker – gra z tradycjami w XXI wieku

Snooker online ułatwieniem dla fanów


Snooker to gra, której historia sięga XIX wieku i brytyjskich kolonii. Z tego powodu wciąż mocno jest zakorzeniona w tradycji i zachwyca sztywnymi regułami, które wyróżniają tę dyscyplinę na tle innych sportów. Elegancko ubrani gracze, dobre maniery i reguły zachowań – taki wciąż jest snooker. Tradycja tradycją, ale cała otoczka tej gry idzie z duchem czasu. Nie każdy ma tyle czasu, by śledzić wydarzenia sportowe w domu i w TV. Stąd też coraz więcej osób wybiera snooker online. Można znajdować się w różnych miejscach, robić wiele rzeczy, a ta opcja pozwala być na bieżąco. Dzięki STS, snooker dostępny jest w smartfonach, tabletach, a dzięki powszechnemu dostępowi do Internetu, nic co istotne fanowi sportu nie ucieknie.

Snooker - wyniki dostępne pod ręką


Pasjonuje Cię snooker? Wyniki tej gry, najbliższe mecze i kursy są dostępne i ciągle akutalizowane na stronie internetowej sts.pl oraz w aplikacji mobilnej. Partie snookera mogą trwać bardzo długo. Mogą być rozłożone na kilka sesji i dni, co utrudnia śledzenie rozgrywek na żywo. W dzisiejszych czasach jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby być na bieżąco ze światem sportu. Wystarczy jedynie urządzenie z dostępem do internetu. To wszystko, aby móc śledzić online przebieg rozgrywek snookera. Wyniki poszczególnych turniejów mają wpływ na rozstawienie w rankingu, co przekłada się na drabinkę w kolejnych ważnych imprezach sportowych.

Snooker World Championship to tylko jeden z turniejów


W snookera można grać cały rok. Sezon zawodowych graczy jest bardzo długi, bo turnieje mniejsze lub większe rozgrywane są niemal przez cały rok. Ważnych imprez jest bardzo wiele. Jakie są najważniejsze imprezy, które może zaproponować snooker? Mistrzostwa świata rozgrywane są już od ponad 90 lat. Od 1969 roku mierzona jest era nowoczesna w tej dyscyplinie. Snooker World Championship przeszło wtedy przeobrażenie, bo wprowadzono tzw. system pucharowy. World Snooker Championship są najważniejszym turniejem. Innymi prestiżowymi zawodami są: Masters, UK Championship, China Open, czy Welsh Open. Topowe turnieje snookera są również obecne w zakładach bukmacherskich, w tym w STS. Po rejestracji w serwisie - pamiętaj, by wpisać STS kod promocyjny na freebet - uzyskasz możliwość ich typowania.