Nowe wygrane
 • Ł.S. 28.03.2023
  215.60 zł
 • N.N. 28.03.2023
  238.04 zł
 • P.Ż. 28.03.2023
  250.80 zł
 • M.Ś. 28.03.2023
  318.56 zł
 • A.B. 28.03.2023
  128.93 zł

Kupon

 1. 1
 2. 2
 3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

kto lepszy?

klasyfikacja generalna H2H , Puchar Świata  - Czwartek 30.03.2023
08:30
Lanisek A. 1.45 Kubacki D. 2.52
0 7446
08:30
Żyła P. 1.10 Wellinger A. 5.62
0 7447
Puchar Narodów H2H , Puchar Świata  - Czwartek 30.03.2023
08:30
Polska 1.08 Niemcy 6.21
0 7461

Zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie

Zakłady na skoki i wyniki online w STS


Puchar Świata w skokach narciarskich najczęściej liczy ponad 30 konkursów rozgrywanych w wielu krajach europejskich, ale i na innych kontynentach, np. w Japonii. Kibicom skoków narciarskich może być trudno nadążać na bieżąco z wynikami, bo przecież turnieje składają się z kwalifikacji, konkursów indywidualnych i drużynowych. Dużym ułatwieniem jest możliwość sprawdzenia wyników skoków online. Taką opcję udostępniamy w zakładach bukmacherskich STS każdej pełnoletniej osobie! Wystarczy urządzenie mobilne z dostępem do Internetu i można z nich korzystać gdziekolwiek się jest i cokolwiek się robi. Oczywiście w naszej ofercie znajdziesz też zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie - zarówno na końcowy wynik PŚ, jak i poszczególne konkursy. Zarejestruj się wpisując STS kod promocyjny i skorzystaj ze wszystkich funkcjonalności serwisu!

Zakłady na skoki narciarskie nie tylko w Polsce


Dzięki sukcesom polskich skoczków może się wydawać, że to właśnie nad Wisłą leży stolica tego sportu. Owszem, popularność skoków narciarskich dzisiaj jest ogromna, telewizyjne relacje z zawodów gromadzą największą sportową publiczność, ale i w innych krajach ludzie kochają ten sport. Niemcy, Austria od zawsze miały dobrych zawodników. Skoki narciarskie mają mocną pozycję także w Norwegii, Japonii. Do światowej czołówki próbują się przebić m.in. Słoweńcy i Czesi. Ta dyscyplina nie jest więc niszowa, choć liderami jest faktycznie kilka nacji. Siłą rzeczy zainteresowanie dyscypliną w danym kraju przekłada się na ofertę bukmacherów. Zakłady bukmacherskie STS również posiadają skoki narciarskie w swojej ofercie - nie tylko na zawody Pucharu Świata, ale też TCS, Raw Air czy Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym.

Turniej Czterech Skoczni – świąteczna tradycja


Nie ma świąt bez wielu tradycyjnych potraw i zwyczajów. Nie ma skoków narciarskich bez Turnieju Czterech Skoczni w okresie świąteczno-noworocznym. Ten konkurs jest tak elitarny, jak Liga Mistrzów dla piłki nożnej. Wygranie Turnieju Czterech Skoczni bywa czasem trudniejsze od zdobycia Pucharu Świata w skokach narciarskich czy zostania Mistrzem Świata. TCS rozgrywany jest od 1953 roku na przełomie grudnia i stycznia. Zawsze na tych samych skoczniach narciarskich. Dwóch niemieckich – Oberstdorf, Garmisch-Partenkirchen oraz dwóch austriackich – Innsbruck, Bischofshofen. Najwięcej zwycięstw w historii Turnieju Czterech Skoczni na koncie mają Finowie. Polscy sportowcy także odnosili sukcesy w tym konkursie.

Puchar Świata w skokach narciarskich. Kryształowa Kula kusi


Walka o Kryształową Kulę, czyli trofeum za pierwsze miejsce w Pucharze Świata w skokach narciarskich, ma krótszą historię niż Turniej Czterech Skoczni. Ten cykl zawodów organizowany jest od 1979 roku. Zawodnicy walczą o miejsca i punkty w klasyfikacji generalnej od listopada do marca. Po odbyciu się wszystkich konkursów Pucharu Świata (czyli na koniec sezonu) klasyfikacja staje się klasyfikacją końcową. Konkursy igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata w skokach narciarskich nie są wliczane do klasyfikacji Pucharu Świata. Choć historia tego cyklu zawodów nie jest bardzo długa, to jednak polscy skoczkowie to trofeum zdobywali wiele razy.

Raw Air – nowe zawody Pucharu Świata


Skoczkowie narciarscy rywalizują od listopada do marca, biorąc udział w wielu konkursach skoków, które odbywają się w różnych krajach. Od kilku lat, a dokładnie od 2017 roku, w trakcie sezonu odbywa się także cykle konkursów w ramach tzw. Raw Air. Przyjęto, że zawody tego cyklu odbywają się zawsze w marcu i zawsze na czterech norweskich skoczniach narciarskich – Oslo, Lillehammer, Trondheim oraz w Vikersund. W każdej edycji RAW Air nagrodę otrzymuje skoczek, który uzbiera największą liczbę punktów w czterech konkursach indywidualnych, kwalifikacjach oraz dwóch konkursach drużynowych. Wyróżnienia przewidziano dla trzech najlepszych zawodników i są to nagrody pieniężne. W pierwszej edycji medale zdobyli reprezentanci Austrii, Polski i Niemiec.

Zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie w Zakopanem - gratka dla polskich kibiców


Skoki narciarskie w Zakopanem zajmują wyjątkowe miejsce w sercach polskich kibiców. Od lat cieszy się największą oglądalnością w naszym kraju spośród wszystkich zawodów PŚ. Liczne sukcesy polskich skoczków - wygrywali oni na niej najczęściej razy ze wszystkich nacji - tylko podkręcają zainteresowanie tym konkursem. Wielka Krokiew powstała w 1925, przez lata przechodziła jednak liczne przebudowy, a jej obecny rozmiar wynosi 140 m, co pozwala na dalekie skoki. Skoki narciarskie są niezwykle popularne w Polsce - a te w Zakopanem w szczególności! Dlatego też zakładów bukmacherskich na skoki narciarskie w Zakopanem nie mogło zabraknąć w STS!